Klimatyzator AUX Q-Smart Plus

//Klimatyzator AUX Q-Smart Plus
Klimatyzator AUX Q-Smart Plus2023-12-12T17:36:25+01:00
Cennik AUX 2024
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX Q-Smart Plus

Klimatyzator ścienny AUX Q-SMART PLUS to urządzenie nowoczesne spełniające wysokie wymogi pod względem energooszczędności i wydajności. Zapewnia efektywną filtrację powietrza oraz komfortowe warunki w zakresie nawiewu i użytkowania. Będzie doskonałym wyborem zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych.

Jednostka ścienna AUX Q-SMART PLUS dostępna jest w 4 wersjach wydajności:

 • AUX-09QC

 • AUX-12QC

 • AUX-18QC

 • AUX-24QC

Korzystaj z czystego i zdrowego powietrza w pomieszczeniach

Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS w standardzie wyposażony jest w zaawansowane filtry powietrza, które zadbają o czystą i zdrową atmosferę w pomieszczeniach. Filtr antybakteryjny będzie niezastąpiony w walce z bakteriami i innymi drobnoustrojami. Drugi filtr charakteryzujący się wysoką gęstością, skutecznie zneutralizuje inne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, w tym alergeny, kurz i pyły.

Warto podkreślić, że największa z jednostek dodatkowo wyposażona jest w jonizator, który efektywnie sterylizuje powietrze. Ten klimatyzator polecany jest do pomieszczeń, gdzie kluczową rolę pełni sterylność atmosfery (np. w przychodniach, gabinetach lekarskich itp.).

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Jednostka ścienna AUX Q-SMART PLUS posiada funkcję samoczyszczenia, która wpływa na podniesienie jakości powietrza w dłuższej perspektywie czasowej. Klimatyzator ten zapobiega emisji zarodników pleśni, które mogą powstawać wewnątrz urządzenia.

Co więcej, AUX Q-SMART PLUS w zakresie oczyszczania powietrza możesz doposażyć w opcjonalne filtry powietrza dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Elegancki design — klimatyzator jako element dekoracji wnętrza

Producent jednostki ściennej AUX Q-SMART PLUS zaprojektował urządzenie zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. W efekcie klimatyzator uzyskał piękne, smukłe kształty sprawiające, że staje się dyskretnym elementem dekoracyjnym ściany podkreślającym styl pomieszczenia. Dopracowane wzornictwo i wykończenie współgra z elegancką architekturą wnętrz.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Niskie koszty energii elektrycznej

Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS zapewnia również niski pobór energii elektrycznej — posiada klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Energooszczędność zawdzięcza sprężarce inwerterowej wysokiej jakości, która płynnie dostosowuje wydajność dla uzyskania zadanych warunków temperaturowych. W jednostce wykorzystano również czynnik chłodniczy R32, który oprócz tego, że jest najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku, to jeszcze zapewnia większą efektywność energetyczną.

AUX Q-SMART PLUS — komfort i funkcjonalność dla Twojej wygody

Dostosuj sterowanie klimatyzatorem do swoich potrzeb i oczekiwań. Jednostką AUX Q-SMART PLUS możesz sterować za pomocą pilota oraz smartfona. Ta jednostka ma w standardzie wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Sterowanie na każdym urządzeniu mobilnym (tablet, laptop, smartfon) możliwe jest za pomocą dedykowanej aplikacji, która posiada ogromną liczbę funkcji, a korzystanie z niej jest proste i intuicyjne.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

W zakresie komfortu użytkowania ważne są także inne funkcje, które dostępne są w klimatyzatorze AUX Q-SMART PLUS. Ta jednostka ścienna oprócz chłodzenia i ogrzewania, zapewnia również osuszanie powietrza oraz tryb wentylacji. Co więcej, klimatyzator dostosowany jest do ogrzewania już od temperatury na zewnątrz wynoszącej -22 st.C, co sprawia, że staje się urządzeniem, które można wykorzystywać przez cały rok. Jednym przyciskiem wybierzesz także tryby, które dedykowane są konkretnym sytuacjom, np. tryb nocny dostosowuje automatycznie temperaturę w pomieszczeniu do warunków najlepszych dla snu, a tryb cichej pracy redukuje do minimum poziom emitowanego dźwięku.

Ważnym z punktu widzenia użytkownika jest możliwość regulacji nawiewu. Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS zapewnia szeroki nawiew powietrza. Funkcja nawiewu 4D, pionowy i poziomy ruch żaluzji zapewniają równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu. Funkcja “I Feel” odpowiedzialna jest za idealne dostosowanie temperatury do warunków panujących we wnętrzu.

Z innych funkcji warto podkreślić funkcję autodiagnostyki, programator czasowy 24H, szybkie chłodzenie/grzanie czy automatyczny restart.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ