Klimatyzator AUX HALO DELUXE

//Klimatyzator AUX HALO DELUXE
Klimatyzator AUX HALO DELUXE2023-12-12T16:47:41+01:00
Cennik AUX 2024
C-PRO
C-SMART
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX HALO DELUXE

Jednostka wewnętrzna HALO DELUXE to klimatyzator charakteryzujący się wysoką energooszczędnością oraz doskonałymi parametrami w zakresie oczyszczania powietrza. Minimalistyczny design urządzenia sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Klimatyzator HALO DELUXE dostępny jest w 4 wersjach mocy, które przeznaczone są do obsługi pomieszczeń o powierzchni od 20 do 90m2.

Doskonały design

HALO DELUXE to jednostka wykonana w minimalistycznym wzornictwie, która będzie funkcjonalną ozdobą każdego nowoczesnego pomieszczenia. Głęboka czerń obudowy połączona ze srebrnymi profilami ukrywającymi szczelinę wlotu nadaje jej ekskluzywny charakter.

Energooszczędna klimatyzacja

Jednostka wewnętrzna HALO DELUXE posiada klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Urządzenie gwarantuje również wysoką wartość współczynników wydajności sezonowej SEER (6,12 – 6,89) i SCOP (4,02-4,17).

Z HALO DELUXE zadbasz o czyste powietrze w domu

Klimatyzatory ścienne HALO DELUXE zapewniają skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu.

Jonizacja powietrza

Korzystaj z powietrza o wysokim nasyceniu jonami dodatnimi i ujemnymi. Jonizator w ten sposób zabezpiecza przed rozwojem bakterii, wirusów czy grzybów. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapach i alergeny.

Eliminacja pyłów zawieszonych

Klimatyzator HALO DELUXE wyłapuje 99.9% drobnych cząsteczek o wielkości PM 2.5.

Filtr antybakteryjny

Dzięki antybakteryjnej powłoce filtr skutecznie walczy z drobnoustrojami chorobotwórczymi.

Filtr o wysokiej gęstości

W klimatyzatorze HALO DELUXE zastosowano filtr o zwiększonej gęstości. Rozwiązanie to pozwala usunąć z powietrza unoszący się kurz, pył i alergeny.

Jonizacja powietrza

Komfortowy nawiew

Jednostka ścienna zapewnia bardzo wydajną dystrybucję powietrza. Zawdzięcza to zastosowaniu funkcji nawiewu 4D oraz pionowemu i poziomemu ruchowi żaluzji.

Precyzja w utrzymaniu komfortowych warunków termicznych

W klimatyzatorze HALO DELUXE zastosowano czujnik pomiaru temperatury. Funkcja I FEEL, bazująca na odczytach z czujnika, pozwala na idealne dopasowanie temperatury do warunków panujących w pokoju.

Cicha praca — idelana do nauki, wypoczynku, snu

Jednostka ścienna AUX HALO DELUXE pracuje w sposób, który nie zaburza snu, pozwala na pełne skupienie i efektywny wypoczynek. Klimatyzator w trybie cichej pracy emituje dźwięk na poziomie jedynie 23 dB(A).

Komfortowe warunki do spania

W trybie nocnym urządzenie pracuje tak, aby z jednej strony zapewnić Ci optymalne warunki do wypoczynku, z drugiej strony zwraca uwagę na jak najniższe wykorzystanie energii elektrycznej. Dlatego też podczas pierwszych 2 godzin snu klimatyzator co godzinę podnosi w pomieszczeniu temperaturę o 1 stopień (zimą przy funkcji grzania obniża temperaturę), aby pozostawić ją na tym samym poziomie przez najbliższe 5 godzin. Po tym czasie jednostka się wyłącza.

Optymalne warunki klimatyczne

Temperatura to nie jedyny czynnik, na który może mieć wpływ klimatyzator. HALO DELUXE posiada również tryb osuszania, dzięki czemu w pomieszczeniu zawsze może być optymalna wilgotność powietrza na poziomie 40-60 %.

Sterowanie klimatyzacją z telefonu

W klimatyzatorze HALO DELUXE w standardzie zamontowano moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie pracą urządzenia z każdego miejsca na świecie. Możesz to zrobić instalując stosowną aplikację na każdym urządzeniu mobilnym (najczęściej na smartfonie czy tablecie).

Komfortowo i ekologicznie

Jednostki HALO DELUXE wykorzystują najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy na rynku — czyli R32. Ma on minimalny wpływ na środowisko naturalne. Jednocześnie charakteryzuje się on wysoką wydajnością w wymianie ciepła, co sprawia, że klimatyzator pobiera mniej energii elektrycznej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ