Inwerterowe klimatyzatory multi split

/Inwerterowe klimatyzatory multi split
Inwerterowe klimatyzatory multi split2019-08-08T10:37:55+00:00
Cennik TOSHIBA 2019

SYSTEMY KLIMATYZACYJNE MULTI – SPLIT

Toshiba Multi Split Clima Polska
Multi Split Clima Polska dom

JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE TOSHIBA MULTI-SPLIT ŚCIENNE

Jednostki wewnętrzne Toshiba multi- split ścienne to urządzenia niezwykle komfortowe i funkcjonalne. Na uwagę zasługuje ich nowoczesny design oraz elegancka kolorystyka, która sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

Ten rodzaj produktów wyróżnia się skutecznym systemem dbałości o jakość powietrza i doskonałymi parametrami technicznymi.

Istotną zaletą tego typu rozwiązania jest niski pobór energii. Jednostki wewnętrzne Toshiba multi – split ścienne są ponadto bardzo wygodne w użyciu, trwałe i solidne, zaś ich poziom hałasu jest niezwykle niski.

Efektywne sprężarki rotacyjne DC pozwalają na precyzyjną i szybką regulację temperatury przy jednoczesnej oszczędności energii. Nowoczesny czynnik chłodniczy najwyższej jakości R-410 A decyduje o tym, iż urządzenie nie ma negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne.

Umożliwiają zarówno efektywną pracę, jak i spokojny odpoczynek. Oszczędność energii na poziomie 40-50% jest jednym z elementów decydującym o tym, iż są one bardzo często wybieranym produktem.

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B22N3KV2-E1

Klimatyzator Toshiba multi jednostka Clima

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi- split ścienna RAS-B22N3KV2-E1 wyposażona jest w szereg wygodnych funkcji dodatkowych, dlatego znakomicie sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura. Komfortowe urządzenie pozwala na wypoczynek oraz efektywną pracę w optymalnej temperaturze.

Cechy jednostki:

 • wydajność chłodnicza 7,1 kW

 • wydajność grzewcza 8,1 kW

 • funkcja samooczyszczania

Jednostka charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością energetyczną, którą zapewnia zainstalowany hybrydowy inwerter DC Toshiba. Jej zaletą jest także wysoka jakość emitowanego powietrza, którą urządzenie gwarantuje dzięki systemowi wydajnych filtrów eliminujących drobnoustroje. Dodatkowym atutem jednostki wewnętrznej Toshiba multi- split RAS-B22N3KV2-E1 jest funkcja samooczyszczania, która  usuwa wilgoć z wnętrza modelu.

Prezentowany klimatyzator ścienny wyróżnia się ponadto bardzo nowoczesnym designem oraz elegancką kolorystyką, dzięki czemu w każdym wnętrzu będzie prezentował się doskonale.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B22N3KV2-E1

Klimatyzator multi jednostka ścienna

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B22N3KV2-E1 zapewnia niezwykły komfort użytkowania połączony z wydajnością i oszczędnością energii elektrycznej. Na uwagę zasługuje także jej nowoczesny design i elegancka kolorystyka. Liczne funkcje dodatkowe sprawiają, iż pozwala na efektywną pracę i spokojny wypoczynek każdego dnia.

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B22N3KV2-E1 posiada, takie cechy, jak:

 • wydajność chłodnicza 6,0 kW

 • wydajność grzewcza 7,0 kW

 • wymiary 320x1050x228 mm

 • ciśnienie akustyczne trybu chłodzenia 47/35 d(B)A

 • ciśnienie akustyczne trybu grzania 47/35 d(B)A

W urządzeniu połączono dbałość  o idealną czystość powietrza (zapewnianą przez system wydajnych filtrów) z niezwykle wysoką sprawnością energetyczną, którą gwarantuje hybrydowy inwerter DC Toshiba.  Dzięki funkcji samooczyszczenia wilgoć jest skutecznie usuwana z elementów wewnętrznych jednostki, przez co zmniejsza się ryzyko zagrzybienia klimatyzacji . Kompaktowa i nowoczesna stylistyka sprawia, iż urządzenie znakomicie sprawdzi się zarówno jako klimatyzacja do domu, jak i klimatyzacja do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-M07N3KV2-E1

Jednostka wewnętrzna Toshiba

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-M07N3KV2-E1 łączy w sobie najwyższą jakość wykonania oraz nowoczesny design. To komfortowe urządzenie jest zarówno wydajne (dzięki zastosowaniu hybrydowego inwertera DC Toshiba), jak i niezwykle energooszczędne.

W jednostce wewnętrznej Toshiba multi-split ściennej RAS-M07N3KV2-E1 zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań:

 • możliwość przywoływania ulubionych ustawień

 • klasa sprawności A/A (system grzania oraz chłodzenia)

 • funkcja cichej pracy w nocy

 • system filtracji IAQ pozwalający na skuteczne zwalczanie wirusów, bakterii oraz brzydkich zapachów

 • filtr antybakteryjny

 • funkcja samooczyszczania

Urządzenie doskonale spełnia zarówno funkcję chłodzenia, jak i grzania. Klimatyzator ścienny to rozwiązanie niezwykle wygodne i funkcjonalne. Tworzy warunki termiczne umożliwiające zarówno efektywną pracę, jak i odpoczynek.

Klimatyzator ścienny RAS-M07N3KV2-E1 marki Toshiba  można z powodzeniem zastosować zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B13N3KV2-E1

Jednostka wewnętrzna Toshiba

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi – split ścienna RAS-B13N3KV2 -E1 to inwerter znakomicie sprawdzający się zarówno w domu, jak i w biurze. Jego kompaktowa i nowoczesna stylistyka sprawdzi się w każdym wnętrzu. Tworzone przez niego warunki termiczne umożliwiają efektywną pracę oraz spokojny wypoczynek każdego dnia.

W urządzeniu zastosowano filtr dezodoryzujący, funkcję samooczyszczenia oraz wygodny filtr antybakteryjny. Ponadto klimatyzator ścienny RAS-B13N3KV2-E1 posiada:

 • wydajność chłodniczą wynoszącą 3,7 kW

 • wydajność grzewczą równą 5,0 kW

 • tryb cichej pracy

Zastosowany w nim hybrydowy inwerter DC Toshiba znacznie podnosi wydajność oraz niezawodność urządzenia. Co więc ej, kontroluje on i dostosowuje pracę klimatyzatora do aktualnego zapotrzebowania pomieszczenia. Wymiary urządzenia to 275x790x205 mm. Na rynku wyróżnia go nowoczesny design połączony z elegancką kolorystyką. Jednostka wewnętrzna Toshiba posiada ponadto wygodny systemem filtracji IAQ, pozwalającym na wyeliminowanie brzydkich zapachów, bakterii oraz wirusów.

W prezentowanym klimatyzatorze ściennym zastosowano także możliwość przywoływania ulubionych ustawień – dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E1

Jednostka wewnętrzna Toshiba

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E1 stanowi połączenie funkcjonalności oraz znakomitego wyglądu. Posiada skuteczny system oczyszczania powietrza, a także klasę sprawności A (zarówno w systemie chłodzenia, jak i grzania).

Ponadto, prezentowany model wyróżnia się takimi parametrami technicznymi, jak:

 • wydajność chłodnicza 4,5 kW

 • wydajność grzewcza 5,5 kW

 • roczne zużycie energii 1360 kWh

 • zakres chłodzenia 0,8-5,0 kW

 • zakres grzania 0,9-6,9 kW

Jednostka jest niezwykle komfortowa i wydajna, dzięki zastosowaniu w niej rozwiązań, które  wprowadzają szereg funkcji, m.in. takich jak: przeciwkurzowy filtr wstępny, tryb Hi Power czy tryb cicha praca. Wygodę działania zapewnia timer 24h.

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E1  to także gwarancja wysokiej jakości powietrza emitowanego przez urządzenie – zawdzięcza to systemowi filtracji IAQ, który eliminuje wirusy, bakterie oraz przykre zapachy.

Liczne innowacyjne rozwiązania zadecydowały o tym, iż prezentowany hybrydowy inwerter  DC Toshiba tworzy optymalne warunki temperaturowe pozwalające  zarówno na efektywną pracę, jak i swobodny odpoczynek. Sprawdzi się jako klimatyzator do domu oraz klimatyzator do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E1

Jednostka wewnętrzna Toshiba

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E1 wyróżnia się na rynku przede wszystkim tym, iż łączy w sobie udoskonalone parametry sprawności energetycznej ze skutecznym systemem dbałości o jakość powietrza.

Komfortowe i wydajne urządzenie jest niezwykle ciche – zadecydowała o tym innowacyjna funkcja „Quiet”.

Prezentowany klimatyzator ścienny wyposażono w hybrydowy inwerter DC Toshiba oraz nowy system filtracji IAQ, dzięki któremu urządzenie skutecznie eliminuje brzydkie zapachy, grzyby, wirusy oraz bakterie. Dodatkowym atutem jest funkcja samooczyszczania, pozwalająca ograniczyć wilgoć wewnątrz urządzenia.

Wybrane parametry techniczne jednostki wewnętrznej Toshiba Suzumi Plus 2 ściennej RAS-B10N3KV2-E1:

 • klasa energetyczne A/A (chłodzenie oraz grzanie)

 • przeciwkurzowy filtr wstępny

 • czynnik chłodniczy R-410A

 • sprężarka podwójna rotacyjna DC

 • hybrydowy inwerter DC Toshiba

 • zakres chłodzenia 1,1-3,0 kW

 • zakres grzania 0,9-4,8 kW

Przedstawiony klimatyzator ścienny posiada także innowacyjny tryb Eko oraz Hi-Power. Wyróżnia go również elegancka kolorystyka i nowoczesny design.

Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako klimatyzator w domu, jak i klimatyzator w biurze.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNE MULTI – SPLIT

Jednostki zewnętrzne multi- split to produkty niezwykle komfortowe oraz ekonomiczne. Wyposażone zostały w innowacyjny hybrydowy inwerter DC, który zapewnia zwiększoną wydajność oraz niezawodność działania.

Charakteryzują się niskim poziomem hałasu – co jest istotne z punktu widzenia stałego wykorzystywania. Jednostki zewnętrzne marki Toshiba posiadają znakomite parametry – zarówno sprawności energetycznej, jak i wydajności grzewczej oraz chłodniczej. Co ciekawe, zapewniają je przy jednoczesnym niewielkim zużyciu prądu.

Jednostki zewnętrzne multi – split to także nowoczesny design i ciekawa kolorystyka, co sprawia, że doskonale przystosują się do designu każdej przestrzeni.

Przy tworzeniu jednostek zewnętrznych multi – split zadbano także o środowisko naturalne.  Toshiba multi – split to komfort i najwyższa jakość wykonania oraz elastyczność ( zarówno, gdy chodzi o długość rurociągu na jednostkę, jak i  długość instalacji).

Jednostki zewnętrzne multi – split Toshiba dają możliwość wyboru spośród dostępnych bogatej oferty jednostek wewnętrznych, a wśród nich: ściennych, kanałowych, kaset 600×600, nowych konsoli czy Super Daiseikai.

Doskonałe parametry, energooszczędność oraz świetny design sprawiają, że jednostki zewnętrzne multi- split marki Toshiba doskonale mogą pełnić funkcję zarówno klimatyzatora do domu, jak i klimatyzatora do biura.

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-2M14S3AV-E

Multisplit Toshiba

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi – split RAS-2M14S3AV-E stanowi idealne połączenie wydajności i najwyższej jakości wykonania. Jest produktem niezwykle komfortowym i ekonomicznym. Zastosowano w nim niezwykle innowacyjny hybrydowy inwerter DC, dzięki któremu urządzenie jest bardzo wydajne i niezawodne, a  podwójna sprężarka rotacyjna DC Toshiba sprawia, że uzyskuje się niskie koszty eksploatacji urządzenia.

Jednostka zewnętrzna Toshiba RAS-2M14S3AV-E wyróżnia się takimi cechami, jak:

 • wydajność chłodnicza 4,0 kW

 • wydajność grzewcza 4,4 kW

 • klasa efektywności energetycznej A

 • ciśnienie akustyczne przy trybie grzania 48 dB(A) i przy trybie chłodzenia 46 dB(A)

Zaletą produktu jest także jego nowoczesny design oraz kolorystyka. Jednostka zewnętrzna Toshiba multi – split RAS-2M14S3AV-E to gwarancja wygodnego i komfortowego użytkowania oraz braku negatywnego działania na środowisko naturalne. Prezentowane urządzenie wyposażono w tryb chłodzenia oraz tryb grzania.

Skuteczność działania urządzenia zapewni zarówno komfortowy wypoczynek, jak i niezwykle wydajną oraz efektywną pracę.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-2M18S3AV-E

Multisplit Toshiba

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi – split RAS-2M18S3AV-E jest urządzeniem niezwykle innowacyjnym, nowoczesnym oraz komfortowymHybrydowy inwerter DC sprawia, że prezentowany model jest wyjątkowo niezawodny i wydajny. Zapewnia niskie koszty eksploatacji, dzięki wykorzystaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej DC Toshiba. Niski poziom hałasu to także jego duża zaleta.

Wybrane parametry jednostki zewnętrznej Toshiba multi – split RAS- M18UAV-E:

 • wydajność chłodzenia 5,2 kW, zaś wydajność grzania 5,6 kW

 • klasa sprawności energetycznej A++ (tryb chłodzenia) A+ (tryb grzania)

 • zakres grzania 0,9 – 8,3 kW , zakres chłodzenia 1,4 – 6,2 kW

Zaletą produktu jest również jego nowoczesny design oraz ciekawa, klasyczna kolorystyka, co sprawia, że z powodzeniem może być wykorzystany miejscach o różnorodnym charakterze.

Jednostkę zewnętrzną Toshiba multi – split RAS-2M18S3AV-E wyposażono w bezpieczny dla środowiska naturalnego czynnik chłodniczy R-410A. Urządzenie umożliwi zarówno spokojny wypoczynek, jak i efektywną pracę każdego dnia.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi–split RAS-3M18S3AV-E

Jednostka zewnętrzna multisplit

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi – split RAS-3M18S3AV-E to urządzenie charakteryzujące się niezwykle niskimi kosztami eksploatacji, które zapewnia wysoce wydajna podwójna sprężarka rotacyjna DC marki Toshiba. Z kolei, wysoką wydajność i niezawodność produktu gwarantuje innowacyjny hybrydowy inwerter DC. Z powodzeniem można go wykorzystać do obsługi 3 pomieszczeń. Na uwagę zasługuje nowoczesny design i kolorystyka urządzenia – produkt znakomicie będzie się prezentował w każdym miejscu.

Prezentowaną jednostkę zewnętrzną wyposażono w tryb grzania i chłodzenia.  Przy produkcji urządzenia zadbano o środowisko naturalne, gdyż wyposażono je w czynnik chłodniczy R-410A.

Model jednostki zewnętrznej Toshiba multi – split RAS- 3M18S3AV – E wyróżnia się ponadto następującymi parametrami technicznymi:

 • maksymalna długość orurowania na jednostkę 20 m, całkowita 50 m

 • wymiary 695x780x270 mm

 • klasa efektywności energetycznej A (zarówno dla chłodzenia, jak i grzania)

Dzięki jednostce zewnętrznej Toshiba możliwa jest efektywna praca oraz swobodny wypoczynek w optymalnej temperaturze.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-3M26S3AV-E

Multisplit Toshiba

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi- split RAS-3M26S3AV-E to urządzenie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Zastosowano w nim nowoczesną technologię – hybrydowy inwerter DC, który sprawia, że jest niezawodny. Co więcej, jest także bardzo wydajny – umożliwia obsługę do 3 pomieszczeń.  Z uwagi na dbałość o środowisko naturalne zastosowano tutaj czynnik chłodniczy R-410A. Model ów jest zarówno bardzo funkcyjny, jak i komfortowy. Na uwagę zasługuje również jego nowoczesny design, który sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi – split RAS- 3M26S3AV-E posiada następujące parametry:

 • ciśnienie akustyczne trybu chłodzenia 48 d(B)A

 • ciśnienie akustyczne trybu grzania 49 d(B)A

 • sprężarka podwójna rotacyjna DC gwarantująca energooszczędność

 • wymiary 890x900x320 mm

Nowoczesna technologia zastosowana w urządzeniu w połączeniu z najwyższą jakością jego wykonania oraz wydajnością w zakresie chłodzenia i grzania sprawiają, że jednostka zewnętrzna Toshiba multi- split RAS- 3M26UAV-E sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-4M27S3AV-E

klimatyzator-multi-toshiba-ras-4m27s3av-e

Toshiba RAS-4M27S3AV-E to jednostka zewnętrza, do której w systemie multi-split można podłączyć 4 jednostki wewnętrze. Agregat charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, którą zyskuje dzięki zastosowaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej DC Toshiba. Urządzenie działa niezawodnie, co zawdzięcza obniżeniu cykli włączania/wyłączania poprzez zastosowanie innowacyjnego hybrydowego inwertera DC.

Urządzenie oferuje niski pobór prądu wahający się od 2,9 do 11,7 kW.

Najważniejsze parametry agregatu Toshiba RAS-4M27S3AV-E to:

 • możliwość podłączenia do 4 jednostek wewnętrznych,
 • klasa energetyczna A++/A+,
 • zastosowanie czynnika chłodniczego R410A,
 • emisja niskiego poziomu hałasu.

Jednostka zewnętrzna Toshiba RAS-4M27S3AV-E umożliwia podłączenie szerokiej gamy jednostek wewnętrznych, w tym: Super Daiseikai ściennych, kanałowych, kasetonowych i nowych konsoli.

Urządzenie, dzięki zastosowaniu podwójnej sprężarki rotacyjnej DC Toshiba, gwarantuje niezwykle niski pobór energii, co przyczynia się do stosunkowo niewielkich kosztów eksploatacyjnych w porównaniu z innymi systemami typu multi-split.

Jednostka zewnętrza Toshiba multi-split RAS-4M27S3AV-E to urządzenie pracujące efektywnie zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Zapewnia optymalne warunki do pracy i wypoczynku.

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-M18UAV-E

Multisplit Toshiba

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-M18UAV- E to przykład urządzenia łączącego w sobie komfort i niezwykłą wydajność i niezawodność, którą zapewnia innowacyjny hybrydowy inwerter DC. Niskie koszty eksploatacji prezentowanego urządzenia zapewnia zastosowanie podwójnej sprężarki rotacyjnej DC marki Toshiba).

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-M18UAV- E oferuje wydajny tryb chłodzenia oraz grzania i jednocześnie spełnia wyśrubowane wymagania techniczne:

 • ciśnienie akustyczne trybu chłodzenia 48 d(B)A

 • ciśnienie akustyczne trybu grzania 49 d(B)A

 • moc akustyczna trybu chłodzenia oraz trybu grzania 63 d(B)A

 • wymiary 890x900x320 mm

Klasa efektywności energetycznej A oraz niski pobór prądu to także duże zalety jednostki zewnętrznej Toshiba multi-split RAS-M18UAV-E. Urządzenie ma atrakcyjny, nowoczesny design oraz kolorystykę, zatem doskonale pasować będzie do każdej przestrzeni. Wysoka wydajność pracy powoduje i optymalizacja temperatury wewnątrz pomieszczenia sprawia, że wzrasta efektywność wykonywania pracy i komfort wypoczynku.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-5M34UAV-E

Toshiba multisplit Clima

Jednostka zewnętrzna Toshiba multi-split RAS-5M34UAV-E wyróżnia się niezwykle wysoką wydajnością chłodniczą – 10,0/12,0 kW, co zawdzięcza zastosowaniu innowacyjnej technologii związanej z wykorzystaniem hybrydowego inwertera DC, który dodatkowo sprawia, że urządzenie działa niezawodnie. Pobór prądu jest zaś bardzo niski (wynosi jedynie 3,7-11,0 kW) dzięki zastosowaniu nowoczesnej podwójnej sprężarki rotacyjnej Toshiba DC. Urządzenie jest kompatybilne z systemami multi. Z powodzeniem można ją wykorzystać do obsługi 5 pomieszczeń.

Parametry jednostki zewnętrznej Toshiba multi- split RAS-5M34UAV-E:

 • maksymalna ilość jednostek wewnętrznych – 5

 • czynnik chłodniczy R-410A

 • klasa energetyczna A++/A+

 • waga 75 kg

Urządzenie jest jednocześnie niezwykle komfortowe, funkcjonalne i ekonomiczne. Nie wpływa negatywnie na stan środowiska naturalnego, ponieważ wykorzystuje czynnik chłodzący R-410A . Gwarantuje wydajne chłodzenie / grzanie oraz niski poziom hałasu. Te dwie cechy sprawiają, że jednostka zewnętrzna Toshiba multi- split RAS-5M34UAV-E zapewnia optymalne warunki do efektywnej pracy i komfortowego wypoczynku.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE TOSHIBA MULTI-SPLIT KONSOLA BI-FLOW

Konsole Bi-flow marki Toshiba zapewniają niezwykły komfort użytkowania połączony z wydajnością i oszczędnością energii. Nowoczesna technologia inwerterowa zadecydowała o tym, iż umożliwiają one zarówno efektywną pracę w optymalnej temperaturze, jak i spokojny wypoczynek oraz relaks. Wyposażono je w funkcje grzania oraz chłodzenia.

Konsole Bi-flow są urządzeniami kompaktowymi, które nadają się zarówno do zamontowania przy podłodze, jak i w przestrzeniach podokiennych. Ciepłe powietrze dostarczane do pomieszczenia jest na poziomie podłogi.  Zastosowany system filtracji IAQ pozwala na wyeliminowanie niepożądanych wirusów, bakterii oraz brzydkich zapachów.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji, modle Bi-flow umożliwiają personalizację ustawień, które pozwolą spełnić oczekiwania w zakresie pracy – dotyczy to m.in. wyboru jednego z dwóch kierunków wylotu powietrza.

W przypadku zaniku napięcia, urządzenia same się restartują po ponownym pojawieniu się zasilania. Kompaktowy i nowoczesny design sprawia, iż jednostki wewnętrzne Toshiba multi- split konsole Bi-flow idealnie prezentują się w każdym wnętrzu.  Niezwykły komfort i wygoda użytkowania zapewnione zostały dzięki licznym funkcjom dodatkowym.

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi- split konsola Bi-flow RAS-B10UFV-E1

Jednostka RAS B10UFV

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B10UFV- E1 to znakomity sposób na ogrzewanie przypodłogowe. Montaż i wyloty powietrza pozwalają na dostarczenie ciepłego powietrza na poziomie podłogi. Urządzenie jest niezwykle komfortowe i wydajne zarazem. Na uwagę zasługuje także jego nowoczesny design oraz elegancka kolorystyka.

Konsola Bi-flow tworzy optymalne warunki termiczne zarówno do efektywnej pracy, jak i błogiego odpoczynku.

System filtracji IAQ eliminuje wirusy, bakterie oraz brzydkie zapachy, a przeciwkurzowy filtr wstępny dba o eliminację kurzu z emitowanego powietrza.

Ponadto jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B10UFV-E1 posiada takie funkcje, jak:

 • automatyczna funkcja restartu

 • tryb Eko

 • tryb Hi-Power

 • hybrydowy inwerter DC Toshiba

 • przeciwkurzowy filtr wstępny

 • pilot bezprzewodowy

 • timer 24 h

Dzięki niezwykle funkcjonalnemu trybowi „Twoje preferencje”, każdy użytkownik może dowolnie wybierać optymalne dla siebie ustawienia i powracać do nich za pomocą tylko jednego przycisku. Konsola Bi-flow RAS-B10UFV-E1 sprawdzi się niezawodnie zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B13UFV-E

Jednostka RAS B13UFV

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS- B13UFV-E znakomicie sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura. Pozwala na spokojny wypoczynek oraz efektywną pracę w optymalnej temperaturze. Dzięki trybowi pracy ”Twoje preferencje” konsolę można z powodzeniem spersonalizować, dostosowując wszystkie jej parametry do swoich oczekiwań.

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS- B13UFV-E to klimatyzator przypodłogowy o wydajności chłodzenia 3,5 kW oraz wydajności grzania 4,2 kW. Wyposażone zostało w szereg komfortowych i wygodnych funkcji dodatkowych, takich na przykład, jak:

 • system filtracji IAQ

 • sterowanie żaluzjami

 • tryb Eko

 • tryb Hi-Power

 • timer 24 h

 • funkcja samooczyszczenia

Prezentowane urządzenie zapewnia również wysoką jakość emitowanego powietrza, dzięki zastosowaniu wydajnych filtrów.

Toshiba Bi-flow RAS-B13UFV-E to także przemyślany, nowoczesny design oraz elegancka kolorystyka. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 35 m kw.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B18UFV-E

Jednostka RAS B13UFV

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B18UFV-E charakteryzuje się niezwykłą wprost wydajnością oraz komfortem użytkowania. Urządzenie pozwala także na indywidualne dostosowanie jego pracy do własnych potrzeb – tu sprawdza się tryb „Twojepreferencje”.

Konsola Bi-flow znakomicie sprawdzi się zarówno jako klimatyzator w domu, jak i klimatyzator w biurze. Urządzenie, dzięki możliwości zapewnienia optymalnych warunków, umożliwia efektywną pracę oraz spokojny relaks i odpoczynek.

Ponadto jednostka posiada:

 • intuicyjny interfejs

 • wydajność chłodniczą na poziomie 5,0 kW

 • wydajność grzewczą w wysokości 5,9 kW

 • roczne zużycie energii nie przekracza 1474 kWh

 • sprężarkę rotacyjną DC

Zastosowany w urządzeniu system filtracji IAQ pozwala na skuteczne wyeliminowanie brzydkich zapachów, bakterii oraz wirusów. Konsola posiada także wygodną funkcję samooczyszczenia oraz wstępny filtr przeciwkurzowy. Hybrydowy inwerter DC zapewnia wyjątkową energooszczędność prezentowanego modelu. Dzięki wykorzystaniu czynnika chłodniczego R-410A, jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split konsola Bi-flow RAS-B18UFV-E jest bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Nowoczesny design i elegancki wygląd oraz kolorystyka stanowią dodatkowe zalety urządzenia.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE KANAŁOWE TOSHIBA

Jednostki wewnętrzne kanałowe Toshiba łączą w sobie wygodę i komfort użytkowania z atrakcyjnym, nowoczesnym designem i elegancką kolorystyką. Tworzą one optymalne warunki termiczne w pomieszczeniach, dzięki czemu zapewniają zarówno odpoczynek, jak i efektywną pracę.  Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako klimatyzatory do domu oraz klimatyzatory do biura.

Jednostki kanałowe Toshiba cechuje łatwa instalacja. Ich cechą charakterystyczną jest także niski poziom hałasu emitowany podczas pracy. Można je z powodzeniem zainstalować w przestrzeni podsufitowej – są bardzo dyskretne i nie zajmują dużej przestrzeni.

Dużą zaletą jednostek wewnętrznych kanałowych Toshiba jest również elastyczna instalacja. Dodatkowo, umożliwiają one podnoszenie skroplin na wysokość 850 mm.

Nowoczesna technologia, niezwykła wydajność i komfort użytkowania – te wszystkie cechy spotkały się w jednostkach wewnętrznych kanałowych marki Toshiba. Ich plusem jest także wysoka energooszczędność zapewniona przez zastosowanie hybrydowego inwertera DC Toshiba. Szereg wbudowanych funkcji dodatkowych decyduje o ich niezawodnym działaniu oraz możliwości indywidualnych ustawień w zależności od własnych potrzeb.

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M10G3DV-E

Jednostka wewnętrzna kanałowa RAS

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M10G3DV-E charakteryzuje się wyjątkowo niskim poziomem hałasu oraz elastycznością instalacji. Jest ona jednocześnie bardzo funkcjonalna. Prezentowany klimatyzator pozwala zarówno na efektywną pracę w optymalnych warunkach, jak i spokojny wypoczynek.

Urządzenie posiada wysoką energooszczędność, dzięki zastosowaniu hybrydowego inwertera DC Toshiba. Wykorzystany czynnik chłodniczy R-410A sprawia, że jednostka nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Zastosowano w niej szereg udogodnień. Charakteryzuje się:

 • łatwą obsługą

 • płaską konstrukcją pozwalającą na łatwą instalację

 • elastycznością konfiguracji kanału powrotu powietrza

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M10G3DV-E posiada:

 • hybrydowy inwerter DC

 • pilot na podczerwień

Urządzenie idealnie sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura. Opcjonalnie dostępny jest także zestaw pompki skroplin – dla jeszcze większej wygody i komfortu użytkowania.

Nowoczesny design i elegancka kolorystyka to również ogromne zalety jednostki.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

 

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M13GDV-E

Jednostka wewnętrzna kanałowa RAS

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M13GDV-E to przykład urządzenia idealnie sprawdzającego się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i do domu. Dzięki tworzeniu optymalnych warunków dostosowanych do indywidualnych potrzeb, pozwala ono na efektywną pracę oraz spokojny odpoczynek.

Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design i efektowną, elegancką kolorystykę jednostki. Ciche i kompaktowe urządzenie zapewni komfort i optymalne warunki przez cały rok, dzięki wbudowanej funkcji chłodzenia i grzania.

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M13GDV-E spełnia ponadto następujące parametry techniczne w zakresie wydajności:

 • ciśnienie akustyczne 37/27 d(B)A

 • moc akustyczna 52/42 d(B)A

 • przepływ powietrza 610 m3/h

Wygoda użytkowania w połączeniu z szeregiem komfortowych funkcji dodatkowych zadecydowały o tym, iż urządzenie niezwykle często wybierane jest zarówno w przypadku aplikacji mieszkaniowych, jak i komercyjnych – sprawdzi się doskonale jako klimatyzacja do domu oraz klimatyzacja do biura. Efektywność jego pracy usytuowana jest na najwyższym poziomie.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS- M16GDV-E

Jednostka wewnętrzna kanałowa RAS

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M16GDV-E to urządzenie idealnie spełniające swoją funkcję – umożliwia zarówno efektywną pracę, jak i spokojny i relaksujący odpoczynek w optymalnych warunkach.

Jednostkę można zastosować  jako klimatyzator do domu  oraz klimatyzator do biura. Warto zwrócić uwagę na jej nowoczesny design i elegancką kolorystykę – dzięki temu w każdym wnętrzu prezentuje się doskonale.

Jednostka wewnętrzna kanałowa Toshiba RAS-M16GDV-E to urządzenie energooszczędne. Tę cechę zawdzięcza hybrydowemu inwerterowi DC marki Toshiba.

Prezentowany inwerter kanałowy posiada następujące cechy oraz funkcje:

 • wydajność chłodnicza wynosi 4,5 kW

 • wydajność grzewcza to 5,5 kW

 • pilot zdalnego sterowania

 • czynnik chłodniczy R-410A

 • wymiary 230x750x440 mm

 • waga 19kg

Wyjątkowo płaska konstrukcja urządzenia umożliwia wygodną i szybką instalację. Niski poziom hałasu sprawia natomiast, iż użytkowanie inwertera jest w pełni komfortowe i wygodne. Niezwykła funkcjonalność została w tym przypadku połączona z szeregiem funkcji dodatkowych.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

JEDNOSTKI WEWNĘTRZNE KASETONOWE TOSHIBA

Jednostki wewnętrzne kasetonowe Toshiba to połączenie wygody, komfortu oraz funkcjonalności. Zapewniają one optymalny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Są niezwykle łatwe w  montażu oraz utrzymaniu. Wykonano je z materiałów najwyższej jakości.

Długa żywotność filtra wstępnego oraz sterowanie automatyczne żaluzjami to także zalety tych urządzeń.

Jednostki wewnętrzne kasetonowe Toshiba charakteryzują się ponadto nowoczesnym designem oraz elegancką kolorystyką, dzięki czemu idealnie komponują się w każdym wnętrzu.

Wyposażono je w szereg wygodnych i komfortowych funkcji dodatkowych. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

Dzięki jednostkom wewnętrznym kasetonowym Toshiba, zapewniającym optymalną temperaturę we wnętrzach, możliwy będzie zarówno spokojny odpoczynek, jak i efektywna praca. Urządzenia są dyskretne, nie rzucają się w oczy. Wszystkie jednostki zostały ponadto wyposażone w sterowniki na podczerwień. Hybrydowy inwerter DC to gwarancja niezawodności, energooszczędności  i komfortu użytkowania.

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M10SMUV-E

Klimatyzatory kasetonowe Toshiba Warszawa

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M10SMUV-E stanowi idealne połączenie funkcjonalności oraz doskonałego wyglądu. Zastosowano w niej szereg funkcji dodatkowych, co zadecydowało o wygodzie  użytkowania modelu. Na szczególną uwagę zasługuje hybrydowy inwerter DC marki Toshiba, który gwarantuje niezawodność działania oraz wysoką energooszczędność.

Nowoczesny design oraz elegancka kolorystyka to także zalety jednostki.

Znakomicie sprawdza się ona zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura. Dzięki zapewnianiu optymalnych termicznie warunków, pozwala jednocześnie na efektywną pracę oraz na odpoczynek.

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M10SMUV-E posiada m.in. następujące parametry techniczne:

 • wydajność chłodnicza to 2,7 kW

 • wydajność grzewcza to 4,0 kW

 • poziom mocy akustycznej wynosi 52 d(B)A

 • poziom ciśnienia akustycznego waha się w przedziale 37/30 d(B)A

 • zastosowany czynnik chłodniczy to R-410A

 • wyposażona w sterownik na podczerwień

Ponadto, prezentowany model charakteryzuje się niezwykłą prostotą instalacji i wygodą użytkowania. Komfort i funkcjonalność – to cechy charakterystyczne jednostki.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

 

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M13SMUV-E

Klimatyzatory kasetonowe Toshiba Warszawa

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M13SMUV-E znakomicie sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu. Łatwa instalacja oraz niezwykle wygodne użytkowanie to także zalety prezentowanego modelu.

Dzięki niezawodnemu działaniu tej jednostki możliwe jest  stworzenie optymalnych warunków temperaturowych, które zapewnią zarówno komfortowy wypoczynek, jak i efektywną pracę.

Cechy jednostki wewnętrznej Toshiba RAS-M13SMUV-E to:

 • wydajność chłodnicza 3,5 kW

 • wydajność grzewcza 4,2 kW

 • sterownik na podczerwień

 • hybrydowy inwerter DC

 • poziom mocy akustycznej 53 d(B)A

 • poziom ciśnienia akustycznego 38/30 d(B)A

W urządzeniu zastosowano czynnik chłodniczy R-410A, dzięki czemu jest ono bezpieczne dla środowiska naturalnego. Kompaktowa konstrukcja jednostki wewnętrznej RAS-M13SMUV-E jest dyskretna i nie rzuca się w oczy. Dostęp do skrzynki elektrycznej możemy zaś uzyskać poprzez usunięcie kratki zaciągowej, co gwarantuje niezwykle prostą obsługę. Zaletą prezentowanego urządzenia jest jego energooszczędność i niezawodność, za które odpowiada hybrydowy inwerter DC marki Toshiba.

Przedstawiona kasetonowa jednostka wewnętrzna jest niezwykle komfortowa, funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Z powodzeniem sprawdzi się w różnych typach wnętrz.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M16MUV-E

Klimatyzatory kasetonowe Toshiba Warszawa

Jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS-M16MUV-E to urządzenie charakteryzujące się niezwykłą funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Instalacja jego jest prosta i szybka.

Idealnie nadaje się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu. Dzięki wydajnej pracy, zapewniającej optymalne warunki temperaturowe, gwarantuje spokojny relaks oraz efektywną pracę.

W urządzeniu zastosowano czynnik chłodniczy R-410A, dzięki czemu jest ono bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Kompaktowa i elegancka jednostka wewnętrzna kasetonowa Toshiba RAS- M16MUV-E posiada także nowoczesny design. Konserwacja jej jest niezwykle prosta – w celu uzyskania dostępu do skrzynki elektrycznej wystarczy jedynie usunąć kratkę zaciągową.

Cechy jednostki:

 • wydajność chłodnicza 4,5 kW

 • wydajność grzewcza 5,5 kW

 • sterownik na podczerwień

 • hybrydowy inwerter DC

 • waga 15kg

 • wymiary 268x575x575 mm

Urządzenie jest niezwykle wygodne w obsłudze, zaś zastosowane w nim funkcje dodatkowe zadecydowały o niezawodności jego działania.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 798 981 294

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami