Inwerterowe klimatyzatory multi split

/Inwerterowe klimatyzatory multi split
Inwerterowe klimatyzatory multi split2024-05-10T12:56:05+02:00
Cennik TOSHIBA 2024

TOSHIBA – SYSTEMY KLIMATYZACYJNE MULTI – SPLIT
KOLEKCJA 2022

Klimatyzacja przeznaczona do wielu pomieszczeń

Multi Split Clima Polska dom

Systemy klimatyzacyjne Multi – Split

Multi Split to nowoczesny system klimatyzowania, który charakteryzuje się możliwością podłączenia zestawu kilku niezależnych od siebie klimatyzatorów, dzięki czemu chłodzone może być jednocześnie wiele pomieszczeń.

Zasada działania tego systemu jest bardzo prosta – w odróżnieniu do tradycyjnego systemu Split, w którym jednej jednostce zewnętrznej odpowiada jedna jednostka wewnętrzna, w rozwiązaniu, jakie zapewnia system Multi Split, do kilku jednostek wewnętrznych można zastosować wyłącznie jedną jednostkę zewnętrzną. Za sprawą takiego rozwiązania oszczędza się nie tylko miejsce, ale ogranicza się także zużycie energii.

Systemy Multi Split marki Toshiba stanowią połączenie wysokiej jakości, gwarancji wygody oraz zapewniają komfort użytkowania. Urządzenia te są nie tylko ekonomiczne oraz funkcjonalne, ale zarazem posiadają parametry techniczne, umożliwiające szerokie i uniwersalne zastosowanie tych systemów – zarówno w obiektach publicznych, jak też w prywatnych budynkach sprawdzą się doskonale.

klimatyzatory-multi-split-toshiba-tylko-jedna-jednostka-zewnetrzna
klimatyzacja-oczyszczajaca-powietrze-toshiba-multi-split

Efektywna ochrona przez zanieczyszczeniami

Efektywna ochrona przez zanieczyszczeniami

klimatyzacja-oczyszczajaca-powietrze-toshiba-multi-split

Dzięki systemom Multi Split Toshiba można uzyskać komfort temperaturowy przez cały rok, gdyż są one przeznaczone zarówno do chłodzenia, jak i do ogrzewania pomieszczeń, a ich dodatkową zaletą jest wysoka czystość emitowanego powietrza. Stanowią zatem rozwiązanie możliwe do zastosowania w miejscach, w których przebywają osoby cierpiące na alergie, astmę czy o obniżonej odporności. Sprzęt ten jest bezpieczny również dla małych dzieci. W centrach dużych aglomeracji stanowić one będą efektywną ochronę przed zanieczyszczeniami, do jakich zalicza się niebezpieczny dla zdrowia smog, a także inne substancje, które są potencjalnym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.

Toshiba Multi Split Clima Polska
klimatyzatory-multi-split-toshiba-tylko-jedna-jednostka-zewnetrzna

System klimatyzacyjny Toshiba Multi Split

System klimatyzacyjny Toshiba Multi Split

klimatyzatory-multi-split-toshiba-tylko-jedna-jednostka-zewnetrzna

Systemy klimatyzacyjne Toshiba Multi Split dają możliwość połączenia jednej jednostki zewnętrznej z kilkoma jednostkami wewnętrznymi, a więc jeden agregat zewnętrzny obsługuje w tym wypadku kilka urządzeń znajdujących się wewnątrz budynku, co pozwala klimatyzować 2, 3, 4, a nawet 5 pomieszczeń jednocześnie.

Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju obiektów użyteczności publicznej, jak biura czy gabinety lekarskie, jak również znajdzie zastosowanie w odniesieniu do prywatnych mieszkań, pozwalając uzyskać optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu. Systemy Multi Split Toshiba mogą być montowane w nowych budynkach, a także w już istniejących, z powodzeniem można je też wykorzystać jako uzupełnienie funkcjonującego obecnie systemu.

wszechstronna-klimatyzacja-toshiba-multi-split

Cechy systemów Multi Split Toshiba

Cechy systemów Multi Split Toshiba

wszechstronna-klimatyzacja-toshiba-multi-split

Najważniejszą cechą systemów Multi Split Toshiba stanowi ich wszechstronność i elastyczność. Zastosowana w klimatyzatorach marki Toshiba długość orurowania, umożliwia praktycznie dowolne rozmieszczenie wewnętrznych klimatyzatorów w stosunku do jednostki zewnętrznej, zarówno jeśli chodzi o odległość, jak i różnice poziomów. Dzięki temu jednostka zewnętrzna może zostać umieszczona w optymalnym miejscu, co nie będzie wywierało negatywnego wpływu na pracę urządzeń, znajdujących się wewnątrz obiektu. Gwarantuje to także swobodę montażu wewnętrznych klimatyzatorów, a więc dostosowanie ich lokalizacji do wymagań użytkowników.

Kolejną cechę systemów Multi Split marki Toshiba stanowi ich energooszczędność, jaką zapewnia zastosowanie w systemach nowoczesnych inwerterowych urządzeń, dostosowujących prędkość wentylatora oraz sprężarki do potrzeb użytkowników. Pozwala to nie tylko na eliminację zbędnego zużycia energii, ale również w znacznym stopniu odpowiada za zmniejszenie hałasu; jest on niemal o 50 % niższy od hałasu generowanego przez tradycyjne jednostki.

Wszystkie klimatyzatory Toshiba dostępne w systemach Multi Split posiadają wysoką klasę energetyczną, zawierająca się w granicach AA +++, co stanowi nie tylko gwarancję oszczędności, ale zarazem znacznie ogranicza ich wpływ na środowisko.

sterowanie-z-aplikacji-klimatyzacja-toshiba-multi-split

Systemy Multi Split Toshiba – rozwiązania na miarę potrzeb

Systemy Multi Split Toshiba – rozwiązania na miarę potrzeb

sterowanie-z-aplikacji-klimatyzacja-toshiba-multi-split

To, co wyróżnia systemy Multi Split Toshiba to możliwość dostosowania pracy poszczególnych wewnętrznych jednostek do oczekiwań użytkowników. Zatem każde z urządzeń wewnętrznych może klimatyzować pomieszczenie niezależnie od siebie, ustawiając temperaturę do oczekiwań osób, przebywających w danym pomieszczeniu, co zarazem podnosi wartość użytkową całego systemu. Ponadto system pozwala na znaczne możliwości instalacji oraz umożliwia swobodę montażu różnych typów klimatyzatorów – zależnie od potrzeb użytkowników. W skład systemu mogą wchodzić różne jednostki wewnętrzne, a więc ścienne, kasetonowe, kanałowe i konsole bi- flow.

Również jednostki zewnętrzne dostosowuje się w zależności do oczekiwań, a także w zależności od liczby pomieszczeń. Mogą być one zatem podwójne, potrójne oraz czterokrotne i pięciokrotne.

Wyposażone są one ponadto w innowacyjny inwerter rotacyjny DC, co zwiększa ich wydajność, a także zapewnia niezawodność ich działania. Parametry techniczne odpowiadają za sprawność energetyczną – tak w trybie chłodzenia, jak również grzania, a cicha praca zapewnia komfort także dla otoczenia. Ponadto w jednostkach systemu Multi Split marki Toshiba zastosowano nowoczesny czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska, bezpieczny oraz zapewniający wysoką energetyczną efektywność.

Systemy Multi Split Toshiba – rozwiązania na miarę potrzeb

Do 2 pomieszczeń

multi-split-toshiba-dwie-jednostki

Do 3 pomieszczeń

multi-split-toshiba-climapolska-przypodłogowy

Do 4 pomieszczeń

klimatyzatory-milti-toshiba-climapolska-kanałowe

Do 5 pomieszczeń

toshiba-multisplit-climapolska

Systemy Multi Split Toshiba – rozwiązania na miarę potrzeb

toshiba-jednostki-multi-split-wewnetrzne-klimatyzatory

Zalety klimatyzatorów Toshiba

Zalety klimatyzatorów Toshiba

 • wszechstronność oraz dostosowanie do indywidualnych oczekiwań użytkowników – z pomocą tego systemu klimatyzować można 2, 3, 4 czy nawet 5 pomieszczeń, dzięki czemu jest to rozwiązane zarówno do domu, jak też do biura czy instytucji,

 • elastyczność w dobieraniu odpowiedniej temperatury – dzięki systemowi Multi Split każde z pomieszczeń może być klimatyzowane niezależnie od siebie tak, by temperatura w nim dostosowana była do oczekiwań użytkowników,

 • bardzo cicha praca – uzyskana dzięki zastosowaniu urządzeń inwerterowych, pozwalających na regulację prędkości wentylatora oraz sprężarki,

 • szeroki zakres temperatur, tj. do – 20 °C w trybie grzania oraz do + 46 °C w trybie chłodzenia,

jednostki-zewnetrzne-multi-split-toshiba

Klimatyzatory Toshiba charakteryzuje również:

Klimatyzatory Toshiba charakteryzuje również:

 • wysoka wydajność – grzewcza 12 kW oraz chłodnicza 1 kW,

 • podwójna sprężarka rotacyjna DC w urządzeniach (oprócz modelu 2M10),

 • system daje duże możliwości instalacji oraz umożliwia swobodę montażu jednostek wewnętrznych oraz jednostki zewnętrznej, a w jego skład mogą wchodzić różne rodzaje jednostek wewnętrznych – ścienne, kasetonowe, kanałowe i konsole bi-flow,

 • dzięki funkcji chłodzenia oraz grzania system Multi Split marki Toshiba może być wykorzystywany przez cały rok, a jego wysoka energetyczna efektywność pozwala na znaczne obniżenie kosztów w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

jednostki-zewnetrzne-multi-split-toshiba

Skomponuj system Toshiba Multi Split łącząc klimatyzatory na miarę Twoich potrzeb.

ZOBACZ PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ KLIMATYZATORÓW

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ