Klimatyzatory do ogrzewania Daikin

/Klimatyzatory do ogrzewania Daikin
Klimatyzatory do ogrzewania Daikin2024-04-09T13:56:49+02:00
Cennik DAIKIN 2024

ROZWIĄZANIA ZOPTYMALIZOWANE DO OGRZEWANIA

PERFERA FTXTM-M + RXTM-N
FTXTP-K+RXTP-N

Jednostka naścienna PERFERA FTXTM-M + RXTM-N

DAIKIN Split PERFERA FTXTM-M + RXTM-N

Jednostka naścienna Daikin w systemie Split

Daikin PERFERA FTXTM do domu

PERFERA FTXTM-M+RXTM-N to jednostka naścienna, pracująca w systemie split, sygnowana przez firmę Daikin. Klimatyzator zapewnia bardzo wysoką jakość powietrza w pomieszczeniach.

Jednocześnie jest to urządzenie niezwykle wydajne, posiadające gwarantowaną wydajność grzewczą nawet w ekstremalnie niskich temperaturach dochodzących do -25°C, a także zapewniające wysoką efektywność energetyczną A +++ tak w trybie ogrzewania, jak też chłodzenia.

Klimatyzator PERFERA FTXTM dostępny jest w dwóch wersjach dostosowanych do potrzeb pomieszczeń o różnych powierzchniach, tzn.:

 • FTXTM30M+RXTM30N

 • FTXTM40M+RXTM40N

Komfort termiczny w każdych warunkach

Za sprawą innowacyjnych rozwiązań, nawet po osiągnięciu zadanej temperatury, PREFERA FTXTM-M+RXTM-N nie przerywa pracy wentylatora, dzięki czemu zapewnia równomierne rozłożenie temperatury w całym pomieszczeniu. O wysoką jakość powietrza dba nowoczesna technologia Flash Streamer Daikin, która sprawia, że użytkownicy mogą cieszyć się czystym, pozbawionym alergenów i kurzu powietrzem.

Zarządzaj pracą klimatyzatora za pośrednictwem aplikacji internetowej

To wyjątkowe urządzenie zostało również wyposażone w wygodny sterownik, który daje możliwość kontrolowania klimatu w pomieszczeniu również za pośrednictwem internetowej aplikacji, co pozwala na ustawianie jego pracy z dowolnego miejsca, nawet podczas nieobecności w domu.

Daikin PERFERA FTXTM

Wygodne funkcje klimatyzatora

PREFERA FTXTM-M+RXTM-N zapewnia również dodatkowe korzyści, do których zalicza się:

 • automatyczne przełączanie się na tryb energooszczędny, jakie zostało zapewnione dzięki wyposażeniu urządzenia w 2-obszarowy czujnik, tak zwane „inteligentne oko”; jeśli czujnik nie wykryje w pomieszczeniu żadnej osoby, tryb energooszczędny zostanie natychmiast uruchomiony;

 • nawiew powietrza 3-D – czyli automatyczny ruch powietrza w kierunku poziomym oraz pionowym, który sprawia, że strumień ciepłego lub chłodnego powietrza dociera nawet w najbardziej oddalone zakątki dużego pomieszczenia;

 • cicha praca;

 • filtr wyjmowany i nadający się do mycia;

 • sterowanie online – dzięki temu zawsze masz kontrolę nad utrzymaniem odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczeń.

Funkcje PERFERA FTXTM-M
Czynnik chłodniczy R32

Energooszczędna i efektywnie działająca jednostka

PERFERA FTXTM-M+RXTM-N to nie tylko energooszczędna, lecz jednocześnie bardzo efektywnie działająca jednostka. Doskonale sprawdzi się nawet w bardzo dużych pomieszczeniach jak biura czy sklepy, ale z powodzeniem można ją zainstalować także w domu.

Firma Daikin troszcząc się o środowisko zastosowała w tym urządzeniu czynnik R-32, który wywiera na nie zacznie niższy wpływ, aniżeli inne tego rodzaju czynniki – jego oddziaływanie na środowisko jest o 68% niższe w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka naścienna FTXTP-K + RXTP-N

DAIKIN split FTXTP-K + RXTP-N

Jednostka naścienna Daikin w systemie Split

Daikin FTXTP w domu

Klimatyzator FTXTP-K+RXTP-N to kolejna jednostka naścienna firmy Daikin, działająca w systemie split, która gwarantuje wyjątkowy komfort, a także efektywność pracy. To urządzenie doskonale sprawdzi się nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych dochodzących do – 25°C.

Urządzenie dostępne jest w wersjach dostosowanych do różnej powierzchni wnętrz, tj.:

 • FTXTP25K+RXTP25N

 • FTXTP35K+RXTP35N

Klimatyzator kompaktowy do ekstremalnych warunków klimatycznych

Jednocześnie urządzenie FTXTP-K+RXTP-N ma niewielkie wymiary, może zatem zostać zamontowana na przykład nad drzwiami wejściowymi w małym pomieszczeniu, czy też w przestrzeni międzystropowej. Zalecane jest do wnętrz po renowacji. Nowoczesny kształt doskonale zharmonizuje się z każdym wnętrzem, jest również łatwy do utrzymania w czystości.

To również urządzenie o wysokiej klasie energetycznej A ++ tak w trybie grzania, jak też chłodzenia, zapewniające niskie zużycie prądu. Za pomocą nowoczesnego sterownika online można kontrolować pracę klimatyzatora z dowolnego miejsca (dostępne w opcji), wystarczy zainstalować na smartfonie odpowiednią aplikację.

Klimatyzator wygodny i funkcjonalny

Jednostka ścienna FTXTP-K+RXTP-N zapewnia także dodatkowe korzyści, do których zalicza się między innymi:

 • niewielkie wymiary i ciężar – jedynie 9 kg;

 • cichy tryb pracy;

 • wygodny, wyjmowany filtr powietrza, który nadaje się do mycia, dzięki czemu skutecznie zatrzymuje kurz i inne szkodliwe substancje.

Czynnik chłodniczy R32

Niewielki i przyjazny dla środowiska klimatyzator Daikin

To niewielkie urządzenie doskonale sprawdzi się nawet w małych mieszkaniach, a dzięki zastosowaniu w nim czynnika R-32 jego negatywny wpływ na środowisko został znacznie ograniczony.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ