Klimatyzacja Daikin

/Klimatyzacja Daikin
Klimatyzacja Daikin2024-04-24T13:33:29+02:00
Cennik DAIKIN 2024

Klimatyzatory Daikin

Klimatyzatory Split Bluevolution Daikin

klimatyzacja-daikin-split-FTXM50-71M_R-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory do ogrzewania

daikin-klimatyzator-zoptymalizowany-do-ogrzewania-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory MULTI-SPLIT

klimatyzacja-daikin-multi-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory SKY AIR

klimatyzator-daikin-System-SKY-AIR-menu
ZOBACZ

Co wyróżnia systemy klimatyzacji Daikin?

Szukasz wydajnej, energooszczędnej i niezawodnej klimatyzacji, która dodatkowo będzie ozdobą użytkowanych pomieszczeń? Skontaktuj się z naszą firmą – zaproponujemy rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań! W naszej ofercie znajdziesz klimatyzację Daikin – japońskiego producenta oferującego urządzenia w klasie premium, które spełnią Twoje wymagania w zakresie całorocznego komfortu cieplnego, wysokiej czystości powietrza oraz pełnego komfortu użytkowania.

Systemy klimatyzacji Daikin to nie tylko przyjemny chłód w pomieszczeniach w upalne dni. Klimatyzator jako pompa ciepła zapewni optymalną temperaturę także zimą. Specjalistyczne i wydajne filtry to gwarancja najwyższej czystości powietrza. Unikalną cechą pomp powietrze-powietrze marki Daikin jest elastyczność zastosowań w zakresie wielkości obiektu, liczby pokoi i możliwości włączenia w system opcji podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W ten sposób zyskujesz kompletny system gwarantujący komfortowe warunki termiczne przez cały rok oraz ciepłą wodę użytkową w jednym.

Nowoczesne wzornictwo, uznane na całym świecie sprawia, że klimatyzatory Daikin gustownie wpisują się w przestrzeń stając się stylowym elementem pomieszczenia.

Daikin – klimatyzacja dla wymagających

Daikin to prestiżowy japoński producent urządzeń klimatyzacyjnych, ceniony na całym świecie. Jeśli szukasz niezawodnych, nowoczesnych klimatyzatorów, które łączą w sobie prostotę obsługi z wydajnością i ekonomiką działania – pośród produktów tej firmy odszukasz klimatyzator dla siebie. Klimatyzacja Daikin to rozwiązanie dla wymagających. W ofercie Clima Polska czekają na Ciebie najlepsze urządzenia klimatyzacyjne tej marki.

Klimatyzacja Daikin Warszawa
Klimatyzacja Daikin Clima

Nowoczesne klimatyzatory Daikin w zasięgu Twojej ręki

Clima Polska, z myślą o wymagających Klientach, w dystrybucji posiada szeroką gamę produktów marki Daikin – zarówno klimatyzatory dostosowane do potrzeb małych mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i klimatyzatory do pomieszczeń biurowych. Starannie wyselekcjonowane modele w połączeniu z naszym doświadczeniem, gdy chodzi o doradztwo, projektowanie systemów klimatyzacji i ich montaż pozwoli za każdym razem wybrać klimatyzator Daikin, który najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby.

Klimatyzacja – pompy ciepła powietrze-powietrze od Daikin

Klimatyzacja – pompa ciepła Daikin doskonale sprawdzi się w:

 • nowych obiektach;
 • w obiektach, gdzie planowana jest wymiana systemu ogrzewania;
 • jako alternatywne źródło energii cieplnej pozwalające na niższe zużycie energii.

Oferujemy najpopularniejsze pompy ciepła typu powietrze-powietrze od producenta Daikin. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy urządzenia naścienne do chłodzenia, ogrzewania, nawilżania, osuszania, wentylacji oraz oczyszczania powietrza m.in. Ururu Sarara, Daikin Emura oraz Stylish. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się również Perfera, dostępna w wersji naściennej i przypodłogowej. Wszystkie urządzenia należą do klasy energetycznej A+++, dzięki czemu użytkownicy mogą zmniejszyć wydatki na energię elektryczną. Gwarantujemy, że oferowane przez nas systemy świetnie poradzą sobie w okresie zimowym, gwarantując efektywne grzanie nawet w temperaturze do -25 stopni Celsjusza.

Masz pytania dotyczące konkretnych klimatyzatorów od Daikin?

A może potrzebujesz doradztwa w doborze odpowiedniego systemu?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy się na montaż wybranego urządzenia.

+48 22 290 26 46

Daikin – klimatyzacja do mieszkania

Skalowalność systemów, możliwość doboru różnorodnych jednostek to gwarancja, że z łatwością dobierzesz klimatyzator Daikin do swoich potrzeb i wielkości pomieszczenia. Dzięki temu zyskujesz nie tylko komfortowe warunki wypoczynku, ale również niewielkie wydatki za energię elektryczną. Klimatyzator A+++ to wysoka klasa energetyczna, która zapewnia uzyskanie komfortowych warunków przy niewielkim poborze prądu.

Daikin – klimatyzacja do domu

Systemy klimatyzacji Daikin typu split, multi split oraz multi+ wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców obiektów jednorodzinnych. Wysoki komfort zarówno pod względem chłodzenia, jak i ogrzewania domu klimatyzatorem, czystość powietrza, urządzenia o niskim zużyciu energii oraz możliwość objęcia klimatyzacją do 5 pomieszczeń czy ciepłej wody użytkowej wyróżnia klimatyzatory Daikin i sprawia, że doskonale odpowiadają one na zapotrzebowanie mieszkańców domów jednorodzinnych. Klimatyzacja z funkcją grzania Daikin może być odpowiedzią na potrzebę wymiany energochłonnych układów ogrzewania.

Daikin – klimatyzacja do małych i średnich pomieszczeń komercyjnych

Komfort termiczny w pomieszczeniach komercyjnych to gwarancja wyższej wydajności pracy i wyższy prestiż podmiotu. Do małych i średnich obiektów komercyjnych dedykowane są systemy Daikin Sky Air, które w zależności od zastosowanych modeli zapewniają szereg opcji, w tym chłodzenie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Każdy klimatyzator Daikin tej serii sprawdza się w biurze, hotelu, obiekcie użyteczności publicznej czy sklepie.

Daikin – elastyczne rozwiązania w Twoim domu, mieszkaniu, biurze

Klimatyzacja Daikin oferuje możliwość elastycznej konfiguracji dopasowanej do Twoich potrzeb. Marka daje rozwiązania pozwalające zarówno na tworzenie układów split do pojedynczego pomieszczenia składających się z 1 klimatyzatora wewnętrznego i 1 klimatyzatora zewnętrznego oraz tworzenia systemów klimatyzacji Daikin multi-split, w ramach których do 1 klimatyzatora można podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych uwzględniających konfigurację systemu złożonego z różnego typu klimatyzatorów, tj. klimatyzatory ścienne, kanałowe, jednostki przypodłogowe.

Elastyczność systemów pomp ciepła powietrze-powietrze Daikin to także nowa seria Multi+, która łaczy 1 klimatyzator zewnętrzny z klimatyzatorami wewnętrznymi (do 3 sztuk) i zbiornikiem ciepłej wody użytkowej. W ten sposób możesz zyskać niedrogi system typu all-in-one, który zapewnia szereg opcji – nie tylko chłodzenie, ogrzewanie domu klimatyzatorem i czyste powietrze, ale również ciepłą wodę użytkową.

Daikin – zasługujesz na komfort

Klimatyzacja Daikin zapewnia w pełni zoptymalizowaną pracę pod chłodzenie i ogrzewanie (do -25 t. C). Klimatyzator z funkcją grzania A+++ Daikin z powodzeniem może być używany do całorocznego ogrzewania pomieszczeń na przykład w pokojach z kominkiem). Jednostki wewnętrzne oferują również tryb nawilżania, osuszania i wentylacji.

Dzięki Daikin wybierasz nie tylko najlepszą dla siebie temperaturę otoczenia niezależnie od pory roku. Zastosowanie nowoczesnych technologii to gwarancja, że możesz wybierać pomiędzy najwygodniejszymi sposobami sterowania pracą urządzeń. Wybierz optymalny sposób regulacji pracą urządzeń: pomiędzy sterowaniem za pomocą pilota, mobilnej aplikacji na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym czy sterowaniem za pomocą aplikacji głosowej Alexa. W urządzeniach zastosowano także inne technologie przyczyniające się do poprawy Twojego komfortu. Klimatyzator – pompa ciepła wyposażona może być w systemy dogrzewania, czujniki podłogowe, a także czujniki ruchu czy matrycowe. W ten sposób wykrywane są nie tylko zmiany temperatury, ale również obecność ludzi w pomieszczeniu, co będzie wpływać na pracę klimatyzatorów w taki sposób, aby użytkownicy nie odczuwali przeciągów czy zimnych stref.

Nowoczesne klimatyzatory Daikin to także cicha praca. Dlatego sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach użytkowych, ale także w gabinetach pracy, sypialniach czy pokojach dziecięcych. Cicha praca klimatyzatorów Daikin nie zaburza wypoczynku i nie zakłóca skupienia.

Klimatyzatory Daikin sprawdzą się nie tylko w domowych wnętrzach, ale też obiektach biurowych i zakładach przemysłowych.

Chcesz dobrać jednostkę dopasowaną do specyfiki technicznej budynku?

Zadzwoń do nas i przedstaw swoje oczekiwania!

+48 22 290 26 46

Daikin – dla zdrowia Twojego i Twoich najbliższych

Teraz klimatyzator Daikin może zapewnić Tobie i Twoim najbliższym zdrowe i czyste powietrze. Zastosowana technologia Flash Streamer Daikin eliminuje alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Co więcej, funkcja automatycznego czyszczenia powoduje, że urządzenie utrzymuje dłuższą sprawność w zakresie oczyszczania powietrza gwarantując dłuższy okres trwałości.

Daikin – klimatyzatory o najwyższej efektywności energetycznej w swojej klasie

Chcesz być eko? Szukasz rozwiązań energooszczędnych, które są gwarancją obniżenia emisji CO2? Pompy ciepła powietrze-powietrze Daikin oferują najwyższą efektywność energetyczna w swojej klasie! Nowoczesne i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że klimatyzatory Daikin charakteryzują się najwyższą klasą energetyczną A+++. Dzięki zastosowaniu technologii sterowania inwerterowego każdy klimatyzator Daikin pracujący w sposób ciągły redukuje zużycie energii nawet o 30% w stosunku do urządzenia, które inwertera nie posiada.

Praca Daikin z R32

Klimatyzatory Daikin mają także niższy wpływ na środowisko z powodu zastosowania czynnika chłodniczego R32. Z uwagi na swoją lepszą sprawność energetyczną i niskie GPW, R32 jest dla firmy Daikin preferencyjnym czynnikiem chłodniczym następnej generacji dla klimatyzacji i pomp ciepła. Pierwsze nowoczesne klimatyzatory Daikin wykorzystujące R32 zostały wprowadzone w Japonii już w 2012 roku a ich sprzedaż przekroczyła 4 miliony systemów.

R32 w skrócie

R32 jest już używany w urządzeniach HVAC, oraz stanowi 50% R410A. Posiada globalny potencjał ogrzewania (GPW) 675, co stanowi jedną trzecią osiąganą przez R410A (2,088). Posiada wyższą sprawność energetyczną, co w efekcie pozwala na niższy ładunek czynnika chłodniczego i umożliwia produkowanie mniejszych jednostek. Jako jednoskładnikowy czynnik chłodniczy również lepiej nadaje się do powtórnego użycia i recyklingu. Jak wiele czynników chłodniczych o niskiej zawartości GWP, R32 jest słabo palny oraz wymaga pewnych nowych narzędzi i procedur podczas instalacji. Jest również łatwiejszy w obsłudze, ponieważ nie frakcjonuje podczas ładowania w postaci pary.

Skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i oczekiwania w zakresie klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych czy małych i średnich obiektach komercyjnych. Doradzimy rozwiązania odpowiadające Twoim wymaganiom.

Klimatyzacja Daikin Clima

Współpracując z Clima Polska, zyskujesz:

 • fachowe doradztwo przy doborze urządzenia klimatyzacyjnego – mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, co pozwoli nam dopasować rozwiązanie do nawet najbardziej wygórowanych potrzeb,

 • szeroki wybór klimatyzatorów Daikin – także tych najbardziej nowoczesnych modeli,

 • kompleksową usługę – na terenie miasta stołecznego Warszawa i okolic zapewniamy również montaż i serwis,

 • konkurencyjne ceny.

Nie musisz inwestować w dwa urządzenia!

Producent Daikin stworzył systemy, które doskonale poradzą sobie zarówno z wysokimi, jak i krytycznie niskimi temperaturami. Zainwestuj w nowoczesne pompy ciepła powietrze-powietrze i popraw komfort życia!

Nie wiesz które rozwiązanie wybrać? zadzwoń do nas już dziś!

+48 22 290 26 46

Clima Polska oficjalnym partnerem Daikin!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Salonu Partnerskiego w Warszawie przy Al. KEN 86, gdzie do mogą Państwo zapoznać się z kolekcją oryginalnych klimatyzatorów ściennych i oczyszczaczy powietrza marki Daikin oraz skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ