Klimatyzacja Daikin

/Klimatyzacja Daikin
Klimatyzacja Daikin2019-08-20T08:27:10+00:00
Cennik DAIKIN 2019
Klimatyzatory Bluevolution Clima Warszawa
WIĘCEJ
Daikin klimatyzator zoptymalizowany do ogrzewania
WIĘCEJ
Klimatyzatory Cold Region Warszawa
WIĘCEJ
Klimatyzator Daikin multi-split
WIĘCEJ
Klimatyzatory Daikin SKY AIR
WIĘCEJ
Klimatyzatory naściennie Daikin Warszawa
WIĘCEJ
klimatyzatory przypodłogowe Daikin Warszawa
WIĘCEJ
Jednostka kanałowa FDXM25-35F_F
WIĘCEJ
Cennik DAIKIN 2019

Daikin to prestiżowy japoński producent urządzeń klimatyzacyjnych, ceniony na całym świecie. Jeśli szukasz niezawodnych, nowoczesnych klimatyzatorów, które łączą w sobie prostotę obsługi z wydajnością i ekonomiką działania – pośród produktów tej firmy odszukasz klimatyzator dla siebie. Klimatyzacja Daikin to rozwiązanie dla wymagających. W ofercie Clima Polska czekają na Ciebie najlepsze urządzenia klimatyzacyjne tej marki.

Klimatyzacja Daikin Warszawa
Klimatyzacja Daikin Clima

Nowoczesne klimatyzatory Daikin w zasięgu Twojej ręki

Clima Polska, z myślą o wymagających Klientach, w dystrybucji posiada szeroką gamę produktów marki Daikin – zarówno klimatyzatory dostosowane do potrzeb małych mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i klimatyzatory do pomieszczeń biurowych. Starannie wyselekcjonowane modele w połączeniu z naszym doświadczeniem, gdy chodzi o doradztwo, projektowanie systemów klimatyzacji i ich montaż pozwoli za każdym razem wybrać klimatyzator Daikin, który najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby.

Przyczyna wprowadzenia zmiany

Istnieje szereg opcji dla następnej generacji gazów, pozwalających na spełnienie przyszłych wymogów prawnych i zrealizowanie wpływu klimatyzacji, pomp ciepła i chłodnictwa na środowisko. Najczęściej akceptowany wybór obejmuje, R32, R410A, mieszanki HFO, CO2, i węglowodory, włącznie z R290 i R600.

Praca Daikin z R32

Z uwagi na swoją lepszą sprawność energetyczną i niskie GPW, R32 jest dla $ rmy Daikin preferencyjnym czynnikiem chłodniczym następnej generacji dla klimatyzacji i pomp ciepła. Pierwsze krajowe klimatyzatory Daikin wykorzystujące R32 zostały wprowadzone w Japonii w 2012 roku a ich sprzedaż przekroczyła 4 miliony systemów.

R32 w skrócie

R32 jest już używany w urządzeniach HVAC, oraz stanowi 50% R410A. Posiada globalny potencjał ogrzewania (GPW) 675, co stanowi jedną trzecią osiąganą przez R410A (2,088). Posiada wyższą sprawność energetyczną, co w efekcie pozwala na niższy ładunek czynnika chłodniczego i umożliwia produkowanie mniejszych jednostek. Jako jednoskładnikowy czynnik chłodniczy również lepiej nadaje się do powtórnego użycia i recyklingu. Jak wiele czynników chłodniczych o niskiej zawartości GWP, R32 jest słabo palny oraz wymaga pewnych nowych narzędzi i procedur podczas instalacji. Jest również łatwiejszy w obsłudze, ponieważ nie frakcjonuje podczas ładowania w postaci pary.

Klimatyzacja Daikin Clima

Współpracując z Clima Polska, zyskujesz:

  • fachowe doradztwo przy doborze urządzenia klimatyzacyjnego – mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, co pozwoli nam dopasować rozwiązanie do nawet najbardziej wygórowanych potrzeb,

  • szeroki wybór klimatyzatorów Daikin – także tych najbardziej nowoczesnych modeli,

  • kompleksową usługę – na terenie miasta stołecznego Warszawa i okolic zapewniamy również montaż i serwis,

  • konkurencyjne ceny.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 798 981 294

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami