Klimatyzacja Mitsubishi Electric

/Klimatyzacja Mitsubishi Electric
Klimatyzacja Mitsubishi Electric2024-04-24T13:36:46+02:00
Cennik MITSUBISHI ELECTRIC 2023/24

Klimatyzatory Mitsubishi Electric

Klimatyzatory domowe, biurowe ścienne

menu-klimatyzatory-domowe-biurowe-scienne-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Klimatyzatory przemysłowe

menu-mitsubishi-electric-klimatyzator-przemyslowy
ZOBACZ

Klimatyzatory
kanałowe

menu-klimatyzatory-kanalowe-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Klimatyzatory kasetonowe

menu-klimatyzatory-kasetonowe-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Klimatyzatory przypodłogowe

ZOBACZ

Klimatyzatory podstropowe

menu-klimatyzatory-podstropowe-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Klimatyzatory stojące

klimatyzatory-stojace-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Jednostki zewnętrzne

jednostki-zewnetrzne-mitsubishi-electric
ZOBACZ

Klimatyzator, który potrzebuje niewiele miejsca

Poszukujesz wydajnego systemu klimatyzacji, który poradzi sobie w zróżnicowanych warunkach pogodowych? Jeżeli tak, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta klimatyzatorów od renomowanego producenta Mitsubishi Electric. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, zostały zaprojektowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu gwarantują długoletnią i bezproblemową eksploatację przy niskim zużyciu energii i szczątkowym wpływie na środowisko naturalne. Chcesz mieć utrzymania komfortowej temperatury w pomieszczeniu? Wybierz produkty Mitsubishi i ciesz się niezakłóconą pracą przez wiele lat!

Zaufaj sprawdzonemu producentowi – postaw na klimatyzatory Mitsubishi

MITSUBISHI ELECTRIC to orędownik polityki ochrony środowiska i we wszystkich swoich działaniach stara się zapewnić harmonię między komfortem użytkowników i ekologią. Klimatyzatory Mitsubishi Electric są energooszczędne, zdumiewająco ciche, a przy okazji estetyczne i bezawaryjne.

Zarówno systemy klimatyzacji domowej, biurowej a także przeznaczone do lokali użyteczności publicznej charakteryzują się nadzwyczaj wysokim komfortem nawiewu, możliwością inteligentnej obsługi oraz łatwością dostosowania różnorodności modeli do każdego typu pomieszczenia. Mitsubishi Electric dysponuje klimatyzatorami typu split, multi-split oraz systemem VRF.

Klimatyzator Mitsubishi Diamond biały

Szukasz klimatyzacji, która pozostanie z Tobą przez wiele lat?

Jeżeli chcesz zainwestować w wydajne i energooszczędne urządzenie, skontaktuj się z nami już dziś!

Pomożemy Ci wybrać najlepszy klimatyzator dopasowany do tempa Twojego życia!

+48 22 290 26 46

Serie klimatyzatorów od Mitsubishi

 • Klimatyzatory z serii M

Jedną z najbardziej docenianych linii produktów od producenta Mitsubishi jest seria M. Zaawansowane jednostki zewnętrzne i wewnętrzne gwarantują efektywną pracę najbardziej wymagających warunkach. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na eleganckie systemy naścienne, kasetowe lub kompaktowe urządzenia wolnostojące. Część modeli wyposażono w czujnik „l-see sensor”, który umożliwia jeszcze łatwiejsze sterowanie klimatyzacją niezależnie od miejsca montażu.

 • Klimatyzacja do zastosowań komercyjnych — Mr. Slim 

Nasza oferta obejmuje również małe i średnie klimatyzatory typu split, które dzięki niewielkim rozmiarom sprawdzą się nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni biurowej. Dostępne w wielu wzorach i rozmiarach zapewnią cichą pracę przy zachowaniu wysokiego współczynnika wydajności COP. 

 • Systemy klimatyzacji VRF – City Multi

Poszukujesz jednostki, która zagwarantuje niezwykle efektywną dystrybucję strumienia powietrza przy niezależnej kontroli jednostek wewnętrznych? W takim razie docenisz mocne i kompaktowe urządzenia z serii VRF – City Multi, które charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii i wysokim współczynnikiem wydajności COP.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ