Klimatyzacja Panasonic

/Klimatyzacja Panasonic
Klimatyzacja Panasonic2024-04-25T16:26:19+02:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Panasonic

Szukasz klimatyzacji do domu, która zapewnia optymalne warunki w zakresie temperatury, komfortu, czystego powietrza i jednocześnie gwarantuje niskie koszty eksploatacyjne? Chcesz, żeby klimatyzacja była łatwa w obsłudze i pozwalała na sterowanie jej pracą także wtedy, gdy nie ma Cię w domu? Poznaj zalety, które oferują klimatyzatory Panasonic!

Nowoczesne, wydajne, ekologiczne — klimatyzatory dla Twojego domu

Panasonic oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów szukających rozwiązań trwałych i zapewniających optymalne warunki w pomieszczeniach. Klimatyzacja Panasonic wykorzystuje ekologiczne rozwiązania, które z jednej strony są energooszczędne i wydajne, a z drugiej gwarantują minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Szeroki wybór jednostek o zróżnicowanych funkcjonalnościach i mocy sprawia, że z łatwością dobierzesz klimatyzatory Panasonic dopasowane do Twoich potrzeb. Ultrakompaktowe wymiary większości urządzeń sprawiają, że klimatyzatory Panasonic wpasują się nawet w niewielką przestrzeń nad drzwiami.

Klimatyzatory ścienne ETHEREA z technologią nanoeTM X

eleganckie klimatyzatory wyposażone w technologię nanoeTM X, dzięki której zapewniają wyjątkowo czyste i zdrowe powietrze wolne od alergenów. Ich zaletą są inteligentne opcje sterowania, wysoka wydajność pacy połączona  z niskim zużyciem energii (klasa energetyczna A+++)  oraz komfortowy nawiew Aerowings 2.0  zapewniający brak uczucia przeciągów. Klimatyzator Panasonic ETHEREA dostępny jest w 3 odsłonach kolorystycznych: szarym graficie, srebrnym i białym macie.

Klimatyzatory ścienne TZ

to jednostki wewnętrzne o ultrakompaktowej konstrukcji, która zmieści się nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni na ścianie. Szerokość urządzenia to jedynie 779 mm. Wyposażone jest ono we wbudowany moduł WLAN, który umożliwia sterowanie za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca na świecie i oraz sterownie głosowe. Klimatyzator Panasonic z serii TZ w standardzie posiada filtr cząstek stałych PM 2,5, co zapewnia wysoką czystość powietrza w pomieszczeniach.

Klimatyzatory ścienne UZ

marki Panasonic to ultrakompaktowe i ciche urządzenia do zastosowań typu split. Niewielkie rozmiary (779 mm), komfortowy nawiew, wysoko wydajny filtr przeciwpyłowy oraz wysoka energooszczędność (A++) to podstawowe zalety tych jednostek wewnętrznych. Dodatkowo każdy klimatyzator Panasonic UZ może być w opcji wyposażony w moduł umożliwiający sterowanie zdalne przez internet oraz sterowanie głosowe.

Klimatyzatory ścienne BZ

to jednostki wewnętrzne przeznaczone do niewielkich pomieszczeń. Ich kompaktowe kształty i niewielka szerokość (779 mm) pozwalają montować je w miejscach, gdzie jest wyjątkowo mało miejsca na lokalizację klimatyzatora. Seria klimatyzatorów BZ charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania oraz pozwala poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach dzięki wydajnym filtrom PM 2,5. Klimatyzatory Panasonic BZ są ciche, wydajne i energooszczędne. W opcji można doposażyć je w moduł pozwalający na sterowanie urządzeniem za pomocą internetu i głosu.

Klimatyzatory ścienne VZ

to innowacyjne pompy ciepła powietrze-powietrze, które zapewniają unikany system akumulacji energii. W efekcie są wyjątkowo energooszczędne (klasa energetyczna A+++ dla grzania i chłodzenia) zapewniając jednocześnie wyjątkowy komfort użytkowania i utrzymania optymalnej temperatury w pomieszczeniu nawet przy -30 st. C panujących na zewnątrz. Ich inne zalety to cicha praca, kompaktowe wymiary (798 mm) i wydajne oczyszczanie powietrza.

Konsola przypodłogowa CS-Z

to sprawdzone rozwiązanie oferujące możliwość zróżnicowanego montażu — zarówno w zabudowie, jak i bez. Konsole Panasonic CS-Z gwarantują wydajną, energooszczędną i cichą pracę przy zachowaniu optymalnego rozprowadzenia powietrza po całym wnętrzu. Zastosowano w nich technologię nanoeTM X, która zapewnia oczyszczanie powietrza z możliwością pracy przez 24h/doba.

Klimatyzacja Panasonic

— pełen komfort użytkowania.
Chcesz zamontować klimatyzator Panasonic w swoim domu czy biurze?

Skontaktuj się z nami!

Ekologiczne i energooszczędne — nie rezygnuj z komfortu

Klimatyzatory Panasonic gwarantują niskie zużycie energii elektryczne. W zależności od modelu posiadają one klasę energetyczną A+++ w trybie chłodzenia i ogrzewania (klimatyzator Panasonic Etherea Z, Heatcharge VZ), A++ w trybie chłodzenia i ogrzewania (TZ Super-compact, konsola przypodłogowa CS-Z) czy A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie grzania (seria klimatyzatorów BZ Super-compact, UZ Super-compact). To sprawia, że komfort termiczny i czyste powietrze we wnętrzach staje się przystępne dla każdego użytkownika. Korzystasz z klimatyzatorów Panasonic bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

Z czego wynika niskie zużycie energii elektrycznej przez klimatyzację Panasonic? Klimatyzatory Panasonic wyposażone są w nowoczesny system inwerterowy oraz rotacyjną sprężarkę, które pozwalają na płynne dostosowanie działania klimatyzatorów do bieżących warunków panujących w pomieszczeniu. W efekcie urządzenia niezwykle rzadko pracują na pełnej mocy, co przekłada się na niskie zużycie prądu.

Na energooszczędność klimatyzatorów Panasonic wpływ ma także zastosowany czynnik chłodniczy R32. Jest on nie tylko wyjątkowo wydajny w zakresie chłodzenia i grzania, ale również jest najbardziej ekologicznym czynnikiem stosowanym na rynku urządzeń chłodniczych. Wybierając klimatyzatory Panasonic minimalizujesz wpływ urządzeń na środowisko naturalne, ale także możesz cieszyć się komfortem przy niskich rachunkach za prąd.

Ciesz się zdrowym i świeżym powietrzem dzięki technologii nanoeTM X

Oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach to jedna z podstawowych funkcji klimatyzatorów Panasonic. W tym celu jednostki wewnętrzne zostały wyposażone w nowoczesny system oczyszczania powietrza nanoeTM X, który dzięki wykorzystaniu rodników hydroksylowych (rodników OH) skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz neutralizuje niektóre bakterie, wirusy, alergeny, pyłki i szkodliwe substancje. Klimatyzatory Panasonic sprawią, ze powietrze w Twoim domu czy biurze zawsze będzie czyste, zdrowe i świeże, a powierzchnie ścian, podłóg czy tapicerek meblowych będą wolne od alergenów i kurzu. Co więcej, technologia, poprzez nawilżanie, wpływa pozytywnie na skórę i włosy.  Warto odkreślić, że rodniki hydroksylowe są naturalnym detergentem, dzięki czemu korzystasz z bezpiecznego i skutecznego zarazem systemu oczyszczania powietrza i powierzchni.

Klimatyzatory Panasonic z technologią nanoeTM X zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed zanieczyszczeniami 24h na dobę. Współpracuje ona zarówno z trybem chłodzenia, jak i trybem grzania. Może być włączona również w czasie pracy funkcji wentylacji. Co więcej, działanie nanoeTM X może pracować nie tylko wtedy, kiedy jesteś w domu, ale także podczas Twojej nieobecności.

Klimatyzatory Panasonic z technologią nanoeTM X zapewniają elastyczność również w zakresie sterowania pracą urządzeń. Komfort użytkowania podnosi możliwość zastosowania wybranych ustawień pracy w zakresie oczyszczania powietrza przy pomocy zdalnej aplikacji Panasonic Comfort Cloud.

Energooszczędne, ekologiczne i wydajne klimatyzatory Panasonic do Twojego domu i biura. Zapytaj nas o więcej szczegółów!

Skontaktuj się z nami!

Nowoczesne rozwiązania dla Twoich potrzeb

Klimatyzatory Panasonic pozwalają na sterowanie w sposób taki, jak chcesz. Każda jednostka wewnętrzna w standardzie wyposażona jest w elegancki pilot o nowoczesnym designie, który pozwala na wybór potrzebnych funkcji i trybów pracy.

Jednocześnie klimatyzatory Panasonic w standardzie lub w opcji są wyposażone w moduł WLAN pozwalający na swobodne sterowanie zdalne. Za pomocą intuicyjnej aplikacji Panasonic Comfort Cloud możesz ustawiać pracę klimatyzatora na swoim urządzeniu mobilnym — np. smartfonie czy tablecie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Panasonic Comfort Cloud zapewni Ci także pełną kontrolę nad działaniem systemu klimatyzacji. Możesz sterować pracą wielu klimatyzatorów. Inteligentne sterowanie pozwala na łatwe zarządzanie komfortem i jakością powietrza. Panasonic Comfort Cloud daje Ci zdalny dostęp do wszystkich funkcji klimatyzatorów, pozwala aktywować funkcję oczyszczania powietrza nanoeTM X, czy włączać funkcję grzania lub chłodzenia przed swoim przyjazdem do domu, czy biura. Jednocześnie aplikacja udostępnia analizę trendów zużycia energii przez klimatyzatory Panasonic, dzięki czemu możesz precyzyjnie planować budżet.

Panasonic Comfort Cloud daje Ci również dostęp do inteligentnych funkcji dodatkowych. To właśnie w aplikacji będziesz otrzymywać komunikaty o awariach, będziesz przydzielał uprawnienia innym użytkownikom, a także otrzymasz informacje, jak w prosty sposób rozwiązać podstawowe problemy związane z użytkowaniem klimatyzacji Panasonic.

Aplikacja Panasonic Comfort Cloud daje Ci możliwość jeszcze prostszego sterowania klimatyzacją. Teraz możesz stosować sterowanie bez użycia rąk — czyli sterowanie głosowe, które umożliwiają aplikacje Google Home i Alexa.

Popraw komfort życia

Klimatyzatory Panasonic to także cicha praca. Jednostki wewnętrzne w trybie Super Quiet zapewniają emisję dźwięku poziomie 18, 19 i 20 dB(A). W efekcie nie zakłócają wypoczynku, spokojnego snu czy skupienia podczas pracy. Dlatego możesz je z powodzeniem zainstalować w sypialni, gabinecie czy pokoju dziecięcym.

Jednocześnie każdy klimatyzator Panasonic wyposażony jest w system Aerowings lub Aerowings 2, które gwarantują optymalną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu. Zaletą systemy Aerowings są szerokie żaluzje, które pracują niezależnie i redukują efekt przeciągu. Co więcej, klimatyzatory Panasonic nadmuchują zimne powietrze od góry a ciepłe od dołu, dzięki czemu w pomieszczeniu następuje naturalny ruch i mieszanie się powietrza o różnej temperaturze.

Klimatyzacja Panasonic — rozwiązania skrojone na miarę Twoich potrzeb. Zbuduj z nami system klimatyzacji! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły montażu klimatyzacji Panasonic!

Skontaktuj się z nami!

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Zaprojektuj system klimatyzacji Panasonic pod swoje potrzeby. Intuicyjne narzędzie AC Quick Selector pomoże Ci wybrać system klimatyzacji dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz wybrać klimatyzację typu split oraz multi-split, w ramach której możesz do jednej jednostki zewnętrznej podłączyć kilka (do 5 szt.) klimatyzatorów wewnętrznych. Klimatyzatory Panasonic posiadają ultra kompaktową budowę. Większość jednostek ma niespełna 800 mm szerokości, co sprawia, że zmieszczą się nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni — np. nad drzwiami.

Klimatyzacja Split — rozwiązanie łączące 1 jednostkę zewnętrzną z 1 klimatyzatorem wewnętrznym. Panasonic oferuje urządzenia do pomieszczeń o różnej powierzchni.

Systemy Free MULTI Z — doskonałe rozwiązanie pozwalające na podłączenie do 1 jednostki zewnętrznej do 5 jednostek wewnętrznych. W tym modelu możesz wybrać dowolne jednostki, tj.: klimatyzatory ścienne, konsole przypodłogowe, klimatyzatory kanałowe czy kasetonowe.

Systemy MULTI TZ — rozwiązanie do lokali, w których wystarczy podłączenie do 3 klimatyzatorów ściennych do 1 jednostki zewnętrznej. W tym modelu możesz zastosować jedynie klimatyzatory z serii TZ.

Panasonic do systemów multi-split oferuje szeroki wybór jednostek zewnętrznych, zapewniających wysoką moc i wydajność pracy. Warto pamiętać, że prawidłowy dobór jednostki zewnętrznej do wymogów układu, w tym liczby i mocy klimatyzatorów wewnętrznych, gwarantuje wydajną pracę wszystkich klimatyzatorów, także podczas jednoczesnego działania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ