Klimatyzatory ścienne LG

//Klimatyzatory ścienne LG
Klimatyzatory ścienne LG2024-03-26T14:01:44+01:00
Cennik LG 2023

LG – KLIMATYZATORY SPLIT

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Standard
LG Standard Plus
Standard 2
Artcool Gallery
Artcool Beige
Artcool Silver
Artcool Mirror
LG Deluxe
Dualcool z oczyszczaczem
klimatyzatory o dużej mocy

Czym jest klimatyzacja typu split?

Użytkownicy klimatyzatorów coraz częściej szukają rozwiązań wielofunkcyjnych i niezawodnych. Odpowiedzią na tak ukierunkowane poszukiwania są klimatyzatory LG typu split. Przede wszystkim wybierając klimatyzację należy wiedzieć, że każdy system typu split składa się z jednej jednostki wewnętrznej oraz przyporządkowanej jej jednej jednostki zewnętrznej. Wybór jednostki wewnętrznej jest podyktowany warunkami panującymi w pomieszczeniu oraz indywidualnymi preferencjami użytkownika. Klimatyzatory LG pozwalają na efektywne chłodzenie pomieszczeń bez nadmiernego obciążania środowiska.

Klimatyzację typu split poleca się w przypadku obsługi obiektów składających się z jednego pomieszczenia lub kilku pomieszczeń zlokalizowanych w sposób umożliwiający płynną dystrybucję klimatyzowanego powietrza.

Czy warto inwestować w klimatyzację typu split?

Klimatyzacja typu split ma wiele zalet. Jednak najważniejszą z nich jest oszczędność jaką przynosi użytkownikowi. Urządzenia typu split zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przy wysokiej wydajności chłodzenia pobór mocy był możliwie jak najmniejszy. W porównaniu do innych typów klimatyzatorów oszczędności sięgają nawet 50%. Ponadto wszystkie nowoczesne klimatyzatory marki LG zostały wyposażone w rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Gdzie sprawdzi się klimatyzacja split?

Klimatyzacja split to rozwiązanie doskonałe zarówno dla prywatnych odbiorców, jak i dla przedsiębiorców. Sprawdza się w domach, mieszkaniach, sklepach czy biurach, czyli wszędzie tam, gdzie wymagamy wysokiej wydajności chłodzenia i niskiego poboru energii elektrycznej. Wśród klimatyzatorów typu split do wyboru jest wiele urządzeń. Dzięki temu z łatwością można dostosować konkretny sprzęt do indywidualnych potrzeb użytkowników i warunków wnętrza.

Klimatyzator ścienny LG Standard 2

Klimatyzator LG DUALCOOL STANDARD 2 to urządzenie energooszczędne i wydajne, które zapewnia cichą pracę. Jego zaletą jest niezwykle prosta obsługa i komfortowe sterowanie za pomocą aplikacji w smartfonie. Jednostka ścienna LG STANDARD2 charakteryzuje się kompaktową budową, która ułatwia instalację. Obudowa urządzenia jest elegancka i smukła, co sprawia, że sprawdzi się w każdym wnętrzu. Atutem urządzenia jest 10-letnia gwarancja producenta na sprężarkę Dual Inverter, która zapewnia długą żywotność i bezawaryjną pracę urządzenia.

Klimatyzator ścienny LG STANDARD 2 dostępny jest w 4 wariantach mocy:

 • S09ET

 • S12ET

 • S18ET

 • S24ET

Postaw na komfort przy niskich opłatach za prąd

Klimatyzator LG DUALCOOL STANDARD 2 gwarantuje oszczędności poboru energii elektrycznej do 70%. W jednostce wykorzystano sprężarkę Dual Inverter, która płynnie dostosowuje pracę w celu utrzymania oczekiwanej temperatury w pomieszczeniu. Jej zaletą jest działanie w najbardziej efektywnym zakresie, co przekłada się na oszczędności w zużyciu prądu, co potwierdza przyznana klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania.

Co więcej, możesz mieć wpływ na zużycie energii przez urządzenie. Wystarczy, że wykorzystasz funkcję LG Active Energy Control, dzięki której wybierzesz jedną z trzech funkcji oszczędzania energii, tj. 80%, 60% i 40%.

Wysoką wydajność pracy jednostki podnosi zastosowany czynnik chłodniczy R32, który dodatkowo jest ekologiczny i ma najmniejszy wpływ na środowisko spośród wszystkich czynników wykorzystywanych na rynku.

Intuicyjne sterowanie jednostką wewnętrzną

Klimatyzator ścienny LG STANDARD 2 może być sterowany za pomocą pilota oraz aplikacji zdalnej LG ThinQ na urządzeniach mobilnych (np. na smartfonie). Dzięki temu masz możliwość kontroli pracy urządzenia z dowolnego miejsca z dostępem do internetu.

Komfort użytkowania dają dedykowane funkcje — m.in. Comfort Air, która zapewnia błyskawiczną konfigurację urządzenia w sposób zapewniający niebezpośredni nadmuch na osoby przebywające w pomieszczeniu. 6 poziomów nawiewu oraz czterokierunkowy nadmuch sprawiają, że klimatyzowane powietrze dystrybuowane jest po pomieszczeniu w sposób równomierny.

Niewątpliwym atutem jednostki LG DUALCOOL STANDARD 2 jest cicha praca, która nie zakłóca wypoczynku, relaksu i snu. Dzięki temu możesz wykorzystać klimatyzator w każdym pomieszczeniu, także w sypialni czy gabinecie.
Standardowe oczyszczanie powietrza
Klimatyzator ścienny LG DUALCOOL STANDARD 2 w standardzie wyposażony jest w filtr wstępny zapewniający podwójną ochronę i wyłapujący cząsteczki kurzu o wymiarach powyżej 10 μ’m.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny Artcool Silver

katalog LG artcool silver
klimatyzator-lg-artcool-silver

Klimatyzator ścienny Artcool Silver marki LG charakteryzuje się wysoką wydajnością i efektywnością działania. Gwarantuje czyste powietrze oraz niskie koszty eksploatacyjne.

Urządzenie dostępne jest w 3 modelach:

 • AC09SQ.NSJ/AC09BQ.UA3,
 • AC12SQ.NSJ/AC12BQ.UA3,
 • AC18SQ.NSK/AC18BQ.UL2.

Wydajność i oszczędność energii w jednym

Wśród klimatyzatorów ściennych LG dostępny jest również model Artcool Silver. Jest to urządzenie bardzo eleganckie i stylowe. Doskonale wkomponuje się w wystrój profesjonalnego biura czy stylowego mieszkania. Klimatyzator charakteryzuje się czterostronnym nawiewem powietrza dzięki czemu zapewnia wysoką efektywność i wydajność chłodzenia. Jednocześnie w klimatyzatorze LG Artcool Silver zastosowano aktywną kontrolę zużycia energii. Rozwiązanie to w inteligentny sposób dostosowuje zarówno poziom, jak i wydajność chłodzenia poprzez sterowanie maksymalną częstotliwością silnika. Daje to efekt znakomitego chłodzenia, zgodnego z oczekiwaniami użytkownika i jednoczesną oszczędność energii elektrycznej przez co rachunki za prąd również stają się bardziej przystępne, niż przypadku stosowania innych klimatyzatorów. Poziom zużycia energii może być także sterowany manualnie przez samego użytkownika przy użyciu pilota. Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LCD, na którym można śledzić aktualne i całkowite zużycie energii. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest także w moduł Wi-Fi.

Automatyczne oczyszczanie

Czyszczenie klimatyzacji nigdy nie było prostsze. W modelu LG Artcool Silver dostępna jest funkcja automatycznego oczyszczania. Powoduje to wykluczenie ryzyka powstawania bakterii, pleśni czy nieprzyjemnych zapachów wewnątrz urządzenia. Automatyczne oczyszczanie jest szczególnie cenione w domach, gdzie mieszkają alergicy czy osoby cierpiące na problemy związane z układem oddechowym. Dopełnieniem jest również wbudowany jonizator powietrza Plasmaster. Jonizacja powoduje, że powietrze pozbawione jest wirusów, bakterii, roztoczy i wszelkich alergenów. Ponadto klimatyzator posiada również funkcję inteligentnej diagnostyki.

Więcej niż tylko chłodzenie

Klimatyzator LG Artcool Silver gwarantuje nie tylko niezawodne i wydajne chłodzenie, ale również skuteczne ogrzewanie powietrza w pomieszczeniu. W zależności od panujących warunków i potrzeb użytkownika klimatyzator może być stosowany również do ogrzewania powietrza. LG Artcool Silver wyposażony jest również w wielokierunkowy nawiew, który reguluje strumień powietrza w pionie i w poziomie niezależnie od tego, czy jest to powietrze zimne, czy ciepłe.

Najważniejsze funkcje klimatyzatora Artcool Silver:

 • funkcja cichej pracy nocnej,

 • automatyczne oczyszczanie,

 • jonizator Plasmaster Plus,

 • automatyczne sterowanie nawiewem,

 • funkcja komfortowego nawiewu,

 • szybkie chłodzenie i ogrzewanie,

 • zabezpieczenie przed dziećmi,

 • programowanie on/off,

 • wysoka niezawodność pracy,

 • powłoka antykorozyjna GoldFin.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator LG Artcool Mirror

katalog LG artcool mirror

Klimatyzator marki LG z serii Artcool Mirror charakteryzuje się nowoczesnym designem podkreślonym czołowym panelem z czarnego szkła hartowanego. To odróżnia go od technicznego wyglądu zwykłych białych jednostek.

Prezentowany model występuje w jednym wariancie tworzącym komplet z jednostką zewnętrzną:

 • A18RL.NSC/A18RL.UUE.

Urządzenie pracuje w technologii inwerterowej gwarantującej niskie zużycie energii. Jego energooszczędność potwierdza przyznana klasa energetyczna A++. Zastosowanie funkcji kontroli zużycia energii daje możliwość bieżącego dostosowania poziomu zużycia energii do aktualnego zapotrzebowania.

Klimatyzator Artcool Mirror wyposażono w kilka użytecznych funkcji, w tym:

 • współpracuje z aplikacją AC Control, która umożliwia sterowanie jego pracą za pomocą telefonów komórkowych i tabletów;

 • funkcję Auto Swing – daje możliwość kontrolowania czterech strumieni powietrza w pionie i poziomie za pomocą regulacji żaluzji;

 • ukośne łopatki wentylatora., które dzięki swojej konstrukcji minimalizują poziom hałasu powstającego przy ich kontakcie z powietrzem.

Klimatyzatory LG Warszawa

Klimatyzator LG serii Artcool Slim zaopatrzono w ruchomy panel przedni oraz funkcjonalny pilot, dzięki czemu można w wygodny sposób kontrolować przepływ powietrza w pionie i poziomie.

W ofercie Clima Polska znajduje się bogata oferta klimatyzatorów. Poza sprzedażą urządzenia, firma oferuje profesjonalne doradztwo, projektowanie instalacji, montaż oraz późniejszy serwis. Usługi realizuje na terenie Mazowsza i w Warszawie.
Klientom indywidualnym za usługę obejmującą sprzedaż i montaż klimatyzatorów proponujemy promocyjne ceny obciążone 8% stawką VAT.

Artcool Mirror jest jednym z modeli klimatyzatorów firmy LG, w którym zastosowano technologię Plasmaster, dzięki której ujemne i dodatnie jony aktywnie oczyszczają powietrze ze wszelkich szkodliwych substancji.

Mamy tu także rozbudowany system filtracji, w ramach którego znajdują się:

 • filtr 3M micro ochrona – technologia 3M pozwala na przechwytywanie i dezaktywowanie cząstek takich, jak pyłki czy kurz; co ciekawe, filtr zapewnia bardzo duży przepływ powietrza przy bardzo niskim poziomie hałasu;

 • filtr antybakteryjny, który jest pierwszym etapem oczyszczania, gdzie przechwytywane są cząstki o rozmiarze powyżej 10μm.

Prezentowany klimatyzator posiada liczne funkcje świadczące o jego użyteczności, w tym:

 • cichą pracę – urządzenie zapewnia niską emisję dźwięku zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i agregatu; zastosowanie specjalnej, bezszczotkowej konstrukcji silnika BLDC, sprężarki oraz wspomnianych wcześniej, ukośnych łopatek wentylatora, pozwala na znaczne obniżenie poziomu hałasu;

 • tryb snu, w ramach którego urządzenie może pracować na poziomie hałasu równym 19 dB;

 • tryb Jet Cool – pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia;

 • auto oczyszczanie i osuszanie – po zakończonej pracy przez jakiś czas działa jeszcze wentylator, który osusza je i likwiduje zagrożenie powstawania pleśni oraz nieprzyjemnych zapachów.

Klimatyzator LG Artcool Mirror znajduje się w ofercie sprzedażowej firmy Clima Polska. Oprócz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych proponuje doradztwo, montaż oraz późniejszy serwis na terenie Mazowsza i Warszawy (m. in. na Mokotowie, Ursusie, Żoliborzu, Śródmieściu, Targówku, Woli, Bielanach, Grochowie).

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator LG Deluxe

katalog LG deluxe
klimatyzator-lg-deluxe

Klimatyzatory LG z linii Delux to urządzenia przeznaczone dla klientów szukających nowoczesnych technologii i wydajności przy jednoczesnej wymiernej oszczędności. Model występuje w kilku wariantach wraz z jednostkami zewnętrznymi:

 • D09RN.NSJ/D09RN.UL2,
 • D12RN.NSJ/D12RN.UL2,
 • D18RN.NSK/D18RN.UL2,
 • D24RN.NSK/D24RN.UUE.

Prezentowane urządzenia zapewniają niski pobór energii, co potwierdzają przyznane klasy energetyczne – jednostki ostatnich dwóch wariantów mają klasę energetyczną A++ w przypadku chłodzenia, i A+ w opcji grzania, natomiast dwa pierwsze modele to klasa A++ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Dodatkowym atutem klimatyzatora jest funkcja kontroli zużycia energii. Daje ona możliwość korzystania z kilku programów, a tym samym regulowania mocy urządzenia w zależności od aktualnych potrzeb. Poziomy pracy można samodzielnie programować.

Zalety techniczne klimatyzatora LG Deluxe to jego mocna strona. Wśród nich warto wymienić:

 • niski poziom hałasu – w trybie nocnym urządzenie może pracować bardzo cicho, na poziomie 19 dB, co zapewnia spokojny sen; w ciągu dnia klimatyzator także pracuje cicho, w zakresie maksymalnym od 22 do 36 dB, co więcej – użytkownik ma również wpływ na głośność pracy agregatu, może ją samodzielnie zredukować o 3 dB;

 • funkcja Jet Cool, która pozwala szybko schłodzić pomieszczenie;

 • 4-kierunkowy Auto Swing dający pełną kontrolę nad kierunkiem przepływu powietrza.

Klimatyzatory z linii LG Deluxe dba także o czyste powietrze, poprzez zastosowanie:

 • automatycznego oczyszczanie, w ramach którego nawet po wyłączeniu urządzenia, jego wentylator nadal pracuje, dzięki czemu wewnątrz urządzenia nie powstaje wilgotne środowisko sprzyjające tworzeniu pleśni i przykrych zapachów;

 • jonizatora Plasmaster – to rodzaj specjalnego, cichego filtra, w ramach którego aktywne jony wiążą cząsteczki powietrza zapewniając jego czystość i prawidłową pracę urządzenia;

 • filtr antybakteryjny, którego działanie polega na wyłapywaniu cząstek pyłu i kurzu.

Clima Polska oferuje sprzedaż, montaż oraz dowóz klimatyzatorów do klienta. Firma realizuje usługi na terenie całego Mazowsze oraz dzielnic Warszawy, m.in. Grochowa, Mokotowa, Śródmieścia, Ursusa, Ochoty, Żoliborza, Targówka, Bielan i Woli. Oferta obejmuje także projektowanie instalacji i systemów klimatyzacyjnych.

Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Klimatyzator ścienny Standard

klimatyzator-lg-standard

Klimatyzator ścienny Standard marki LG charakteryzuje się cichą pracą, możliwością aktywnej kontroli zużycia energii elektrycznej oraz skuteczną pracą pozwalającą na utrzymanie komfortowych warunków temperaturowych w pomieszczeniu.

Klimatyzator Standard dostępny jest w 4 modelach:

 • S09EQ.NSJ/S09EQ.UA3,
 • S12EQ.NSJ/S12EQ.UA3,
 • S18EQ.NSK/S18EQ.UL2,
 • S24EQ.NSK/S24EQ.U24.

Najlepszy standard

Klimatyzator LG Standard doskonale nadaje się do użytku domowego. Jego subtelny i delikatny wygląd pozwala mu z łatwością wkomponować się w każde wnętrze niezależnie od wystroju. Ponadto klimatyzator ten został wyposażony w funkcję dwukierunkowego auto swing. Pozwala to efektywnie i skutecznie rozprowadzać chłodne powietrze równomiernie po całym pomieszczeniu. Oprócz tego użytkownicy mają do dyspozycji także funkcję „mocne ogrzewanie”, która minimalizuje negatywne skutki działania zimnego powietrza z klimatyzatora na początku jego pracy. Ważnym elementem jest również zastosowany w urządzeniu filtr eliminujący wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Dopełnieniem filtrów jest także funkcja automatycznego oczyszczania, która sprawia, że wymiennik ciepła osusza się każdorazowo po pracy klimatyzatora, zapobiegając rozwijaniu się szkodliwych bakterii i pleśni.

Aktywna kontrola zużycia energii

Dobrym standardem w klimatyzatorach marki LG, również w klimatyzatorze ściennym LG Standard, jest stosowanie technologii aktywnej kontroli zużycia energii. Technologia ta pozwala nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną, ale również efektywnie przyczynia się do minimalizowania obciążenia, jakie klimatyzatory wywierają na środowisko naturalne. Dopełnieniem tej technologii jest wyświetlacz zużycia energii, w który wyposażony jest klimatyzator LG Standard.

Najcichsze chłodzenie na rynku

Dodatkowo klimatyzator LG Standard wyróżnia się niebywale cichą pracą, już na poziomie 19dB. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe dzięki zastosowaniu w urządzeniu ukośnych łopatek wentylatora, które minimalizują zmiany ciśnienia przy kontakcie łopatek z powietrzem, co tym samym zmniejsza natężenie hałasu produkowanego przez urządzenie. Inżynierowie LG zatroszczyli się również o minimalizację wibracji podczas pracy co także ma przełożenie na wyciszenie pracy klimatyzatora. Kolejnym krokiem w kierunku zmniejszenia hałasu było zastosowanie bezszczotkowego silnika prądu stałego. Jego praca jest wyjątkowo cicha i zapewnia kontrolę aż 13 prędkości.

Funkcje realizowane przez klimatyzator ścienny Standard:

 • funkcja cichej pracy nocnej i niski poziom emitowanego hałasu,

 • automatyczne oczyszczanie,

 • filtr podwójna ochrona,

 • funkcja komfortowego nawiewu,

 • szybkie chłodzenie i ogrzewanie,

 • zabezpieczenie przed dziećmi,

 • programowanie on/off,

 • wysoka niezawodność pracy,

 • auto restart,

 • powłoka antykorozyjna GoldFin.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzatory ścienne dużej mocy

klimatyzator-lg-scienne-duzej-mocy

Nowoczesne urządzenia ścienne dużej mocy

Klimatyzatory o dużej mocy to bez wątpienia doskonała wydajność pracy i najlepsze efekty w chłodzeniu pomieszczeń. Jednak wszelkie urządzenia o większej mocy kojarzą się także z dużo wyższym zużyciem energii a tym samym wyższymi rachunkami za prąd. Jednak w przypadku klimatyzatorów ściennych dużej mocy LG sytuacja wygląda nieco inaczej. Rzeczywiście użytkownicy mogą liczyć na najlepszą efektywność oraz wysoką wydajność i jakość chłodzenia. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu wielokierunkowego nawiewu całe pomieszczenie zostaje schłodzone równomiernie.

W nowoczesnych klimatyzatorach ściennych LG dużej mocy zastosowano innowacyjne rozwiązanie gwarantujące oszczędność energii. System ten nie tylko samodzielnie inteligentnie reguluje zużycie energii aby było ono jak najniższe. Oprócz tego posiada wyświetlacz, który daje użytkownikowi możliwość bieżącej kontroli zużycia energii a także jej regulacji poprzez dostosowanie ustawień do swoich preferencji i oczekiwań.

Klimatyzatory ścienne dużej mocy marki LG dostępne są w dwóch modelach:

 • UJ30/UU30W,
 • UJ36/UU37W.

Nowoczesna sprężarka inwerterowa

Jednocześnie oszczędzając energię nie trzeba rezygnować z efektywności chłodzenia. Urządzenia inwerterowe LG inteligentnie regulują swoją pracę w taki sposób, aby warunki panujące w pomieszczeniu były niezmiennie komfortowe. Również zastosowanie sprężarki inwerterowej w klimatyzatorach LG ściennych dużej mocy bezpośrednio przyczynia się do klasyfikowania urządzeń w najwyższej klasie energooszczędnej. Sprężarka inwerterowa chroni także urządzenie przed negatywnymi skutkami spadków napięcia, na przykład w trakcie burzy. Chroni urządzenie i zapewnia jego nieprzerwaną pracę.

Lokalizacja w pomieszczeniu

Klimatyzatory ścienne dużej mocy są wygodnym i komfortowym rozwiązaniem. Mogą zostać zamontowane w starszym budownictwie a także nie wymagają zaawansowanych prac wykończeniowo budowlanych, prowadzenia przewodów w sufitach i tym podobnych. Instalacja jest łatwa i szybka a efekty pracy samego klimatyzatora bardzo satysfakcjonujące.

Najważniejsze funkcje dostępne w klimatyzatorach ściennych dużej mocy marki LG:

 • funkcja cichej pracy nocnej,

 • filtr podwójna ochrona,

 • szybkie chłodzenie i ogrzewanie,

 • zabezpieczenie przed dziećmi,

 • programowanie on/off,

 • możliwość podłączenia do centralnego sterownika,

 • opcjonalny moduł Wi-Fi,

 • łatwa i szybka instalacja,

 • długie instalacje chłodnicze i duże różnice wysokości,

 • wysoka niezawodność pracy,

 • auto restart,

 • powłoka antykorozyjna GoldFin.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ LG 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ