Panasonic – Klimatyzatory Ścienne

//Panasonic – Klimatyzatory Ścienne
Panasonic – Klimatyzatory Ścienne2023-12-15T15:07:19+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Klimatyzatory Ścienne Panasonic

ETHEREA Z
Jednostki TZ
Jednostki UZ
jednostki BZ
jednostki VZ

Poznaj szeroki wybór jednostek ściennych oferowanych przez markę PANASONIC! 5 różnorodnych modeli ułatwia wybór dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników. Klimatyzatory ścienne PANASONIC gwarantują wydajną i energooszczędną pracę w trybie grzania i chłodzenia. Doskonale oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Zapewniają komfort użytkowania i nowoczesne funkcje, w tym sterowanie za pomocą internetu i sterowanie głosowe. Do wyboru masz jednostki o wyjątkowo kompaktowych wymiarach, dzięki którym możesz je wykorzystać w pomieszczeniach o bardzo ograniczonej wolnej przestrzeni montażowej.

Klimatyzatory ścienne PANASONIC mogą być zastosowane w układach split i multisplit. Będą idealnym rozwiązaniem do domów, mieszkań, biur i małych rozwiązań komercyjnych.

Klimatyzatory ścienne Etherea Z — najbardziej zaawansowane, wydajne i energooszczędne jednostki PANASONIC. Dostępne w 3 kolorach.

Klimatyzatory ścienne TZ — niewielkie i wydajne jednostki z filtrem cząstek stałych PM2,5. Ze sterowaniem głosowym i przez Wi-Fi.

Klimatyzatory ścienne UZ — ultrakompaktowa jednostka ścienna wyposażona w filtr przeciwpyłowy. Moduł Wi-Fi dostępny w opcji.

Klimatyzatory ścienne BZ — kompaktowa i wydajna jednostka z filtrem PM 2,5. W opcji z Wi-Fi do sterowania zdalnego i głosowego.

Klimatyzatory ścienne VZ — jednostki z systemem akumulacji energii. Jedne z najbardziej energooszczędnych urządzeń na rynku.

Klimatyzatory ścienne PANASONIC

— sprawdź, jak wygodne może być korzystanie z klimatyzacji!

Skontaktuj się z nami!

Jednostki ścienne PANASONIC — wybierz nowoczesne opcje sterowania

Szukasz urządzeń, które odpowiedzą na Twoje zapotrzebowanie na łatwe i intuicyjne sterowanie? Jednostki ścienne PANASONIC wyposażono w moduł Wi-Fi, dzięki któremu za pomocą aplikacji Panasonic Comfort Cloud możesz zarządzać ich pracą z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wystarczy smartfon lub tablet i dostęp do internetu.

Co więcej, sterowanie klimatyzatorami ściennymi może być jeszcze łatwiejsze! Moduł umożliwia ustawienie parametrów pracy urządzeń za pomocą głosu przy pomocy popularnej aplikacji Google Assistant i Amazon Alexa.

Czyste powietrze dla Twojego zdrowia

Część klimatyzatorów ściennych PANASONIC wyposażone są w systemy zapewniające skuteczne i wydajne oczyszczanie powietrza. Wykorzystują one technologię nanoeTM X, w której zastosowano rodniki hydroksylowe odpowiedzialne za eliminację nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizację niebezpiecznych dla człowieka bakterii, wirusów, zarodników pleśni i alergenów. Co więcej, technologia nanoeTM X może działać bez włączonej funkcji chłodzenia czy ogrzewania. Dlatego może oczyszczać powietrze w pomieszczeniu przez 24 h na dobę. W pozostałych wykorzystywane są filtry przeciwpyłowe lub filtry cząstek stałych PM 2,5. 

Szukasz klimatyzacji do swojego domu, biura, mieszkania?
Zadzwoń do nas

— przedstawimy Ci szeroki zakres rozwiązań!

Skontaktuj się z nami!

Ultrakompaktowe wymiary i łatwy montaż

Większość z dostępnych modeli jednostek ściennych PANASONIC to klimatyzatory o ultrakompaktowej budowie. Jedynie 779mm szerokości sprawia, że z łatwością zainstalujesz je nawet w miejscach o bardzo ograniczonej powierzchni — np. nad drzwiami.

Co więcej, klimatyzatory ścienne PANASONIC są wygodne w montażu, co ułatwia lokalizacji wszystkich niezbędnych elementów do instalacji po jednej stronie urządzenia.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ