Klimatyzacja Only In

/Klimatyzacja Only In
Klimatyzacja Only In2021-02-10T11:31:41+01:00

Only In -nowoczesna klimatyzacja do Hokkaido

Only In to innowacyjny klimatyzator sygnowany marką Hokkaido, który nie posiada jednostki zewnętrznej. Urządzenie polecane jest szczególnie w centrach handlowych i zabytkowych kamienicach, gdzie brak jest możliwości umieszczenia klimatyzatora na elewacji budynku. Prezentowane urządzenie to nowa era w przemyśle klimatyzacyjnym – “bez barier architektonicznych”.

Pracuje niezwykle cicho emitując w niskim trybie pracy 29 dB. Only In jest odporny na działanie niskich temperatur – podgrzewanie tacki ociekowej zapobiega jej oblodzeniu zimą.

Klimatyzator Only In Clima
Klimatyzacja Only In Warszawa

Only In to klimatyzator i pompa ciepła w jednym. Dzięki technologii inwerterowej jest energooszczędny ( klasa energetyczna A+) zarówno w przypadku chłodzenia, jak i ogrzewania. Jego niewątpliwą zaletą jest szybki i łatwy montaż. Kompaktowa budowa oraz elegancka, wykończona drewnianymi elementami obudowa sprawdza się w każdego rodzaju wnętrzach. Urządzenie może być montowane przy suficie i w dolnej części ściany.

Atutem klimatyzatora Only In marki Hokkaido jest ograniczona do minimum konieczność konserwacji urządzenia, co spowodowane jest zastosowaniem zamkniętego obiegu chłodniczego, który nie wykorzystuje rurociągów chłodniczych.

Only In jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Zawiera m.in.:

 • funkcję zdalnego sterowania,

 • sterowanie za pomocą ekranu dotykowego,

 • funkcję chłodzenia i ogrzewania,

 • automatycznie regulowane żaluzje kierujące wylotem powietrza,

 • tryb osuszania,

 • tryb ekonomiczny,

 • tryb komfortowy,

 • kontrolę prędkości pracy wentylatora,

 • timer.

Klimatyzacja Only In Clima

Klimatyzacja latem i ogrzewanie zima – dwie funkcjonalności zintegrowane w jednym niewielkim urządzeniu o klasie energetycznej A+. Parownik i skraplacz, zwykle podzielone na dwie jednostki: wewnętrzna i zewnętrzna – w tym przypadku umieszczone zostały w jednej, estetycznej obudowie. Instalacja jest prosta i szybka, nie wymaga rurociągu chłodniczego, nie wpływa na zmianę wyglądu elewacji budynku.

Urządzenie przydatne jest zwłaszcza w handlowych i zabytkowych centrach miast, gdzie zwykle pojawia sie problem z lokalizacja jednostki zewnętrznej tradycyjnego klimatyzatora.

Nowoczesna i kompaktowa obudowa Only In pasuje do każdego wnętrza. To nowa era klimatyzacji „bez barier architektonicznych”.

Kompaktowa budowa OnlyIn

Kompaktowa budowa

Estetyczna, subtelna i elegancka obudowa, tylko 17 cm głębokości. Urządzenie może być instalowane zarówno w górnej jak i dolnej części ścian zewnętrznych. Żaluzja regulowana automatycznie kieruje wylotem powietrza w zależności od trybu pracy. Uruchamiana jest jednym przyciskiem.

Cicha praca OnlyIn

Cicha praca

Dzięki prostej budowie wewnętrznej oraz optymalnemu wykorzystaniu materiałów wygłuszających, uzyskano wyjątkowo niski poziom szumów.

Inwerter OnlyIn

Inwerter dla oszczędności energii

Dzięki zastosowaniu ekologicznej technologii Inwerter DC, zużycie energii jest zredukowane. Gdy zadana temperatura zostanie osiągnięta, urządzenie pracuje z minimalna wydajnością, zmniejszając prędkość wylotowa powietrza. W konsekwencji, zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe.

Prostota instalacji

Prostota instalacji

Urządzenie bez jednostki zewnętrznej można bardzo łatwo zainstalować na każdej ścianie zewnętrznej. Wystarcza dwa otwory o średnicy 16,2 cm, bez montażu rurociągu chłodniczego.

No Frost OnlyIn

Trudne warunki pogodowe w zimie?

System No Frost poprzez podgrzewanie tacy ociekowej zapobiega zjawisku oblodzenia podczas normalnej pracy zima.

Ograniczona konserwacja

Dzięki zamkniętemu obiegowi chłodniczemu – bez rurociągów chłodniczych – ilość przeglądów serwisowych ograniczona jest do minimum.

Pilot zdalnego sterowania i panel sterowania na urządzeniu

Only In wyposażony jest w praktyczny i funkcjonalny pilot zdalnego sterowania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w dotykowy panel sterowania umożliwiający wprowadzanie dowolnych ustawień. Z panelu sterowania można wyłączyć funkcje „ogrzewania” wówczas urządzenie działa w trybie „tylko chłodzenie”. Estetyczna, subtelna i elegancka obudowa, tylko 17 cm głębokości. Urządzenie może być instalowane zarówno w górnej jak i dolnej części ścian zewnętrznych.

Żaluzja regulowana automatycznie kieruje wylotem powietrza w zależności od trybu pracy uruchamiana jest jednym przyciskiem. Urządzenie przydatne jest zwłaszcza w handlowych i zabytkowych centrach miast, gdzie zwykle pojawia się problem z lokalizacja jednostki zewnętrznej tradycyjnego klimatyzatora.

Składane kratki zewnętrzne Only In Warszawa

Składane kratki zewnętrzne

Kratki zewnętrzne otwierane są tylko wtedy, gdy urządzenie pracuje- zapewnia to osłonę przed dostawaniem się zanieczyszczeń i hałasu do pomieszczenia. Urządzenie jest nie widoczne z wewnątrz i nie wymaga częstej konserwacji. Only In można zainstalować w dowolnym miejscu. Stanowi idealne rozwiązanie dla budynków o zaostrzonych wymogach architektonicznych. Pozwala na zamontowanie klimatyzatora nawet, przy ograniczeniach właścicieli obiektów, które uniemożliwiają montaż klasycznego klimatyzatora. Kratki zewnętrzne mogą być malowane zgodnie z kolorem elewacji, co prawie całkowicie ukrywa instalacje.

POZNAJ DANE TECHNICZNE KLIMATYZACJI ONLY IN

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ