Pompy ciepła

/Pompy ciepła
Pompy ciepła2020-08-28T08:54:32+00:00

Ekologiczne ogrzewanie domu

pompy ciepła warszawaWzrost kosztów ogrzewania nieruchomości oraz ciepłej wody użytkowej i towarzyszący mu wzrost świadomości ekologicznej sprawiają, że coraz częściej szukamy sposobów na ekologiczne, a zarazem przyjazne dla portfela ogrzewanie domu. Jednym z takich sposobów jest montaż pompy ciepła. Odpowiednio dobrana do naszych potrzeb oraz wymogów technicznych obiektu ekologiczna pompa ciepła zapewni nam komfort cieplny bez narażania domowego budżetu, jednocześnie przyczyniając się do obniżenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Montaż pomp ciepła

Powszechnie uważa się, że eko pompy ciepła to rozwiązania zarezerwowane wyłącznie dla obiektów nowopowstających. W praktyce montaż pomp ciepła można przeprowadzić w dowolnym obiekcie, także domu już eksploatowanym. Oczywiście w tym drugim przypadku może się on wiązać z koniecznością zmodernizowania sieci centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej. W konsekwencji eko pompy ciepła stosuje się najczęściej w obiektach nowych oraz obiektach modernizowanych. Warto przy tym pamiętać, iż na rynku dostępne są również wysokotemperaturowe pompy ciepła, których montaż nie wymaga wymiany zastanej instalacji grzewczej. To rozwiązanie pozwala na znaczące obniżenie kosztów ogrzewania domu, a jednocześnie jest o wiele bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż tradycyjnie zasilane instalacje grzewcze.

Pompy ciepła – Warszawa i okolice

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy montaż pomp ciepła w nieruchomościach zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i najbliższej okolicy. Pracujemy na szerokim spektrum rozwiązań, co pozwala nam na bezkompromisowy dobór ekologicznej pompy ciepła do Państwa oczekiwań oraz parametrów technicznych nieruchomości. Nasze instalacje opieramy głównie o pompy ciepła marki Daikin. Urządzenia z linii Daikin Altherma to szeroki i zróżnicowany wachlarz rozwiązań dedykowanych dla nieruchomości nowych, obiektów już eksploatowanych oraz budynków ekologicznych. W asortymencie marki znajdziemy pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, a także rozwiązania dodatkowo umożliwiając podgrzewanie wody użytkowej. Wynika to z faktu, że nowoczesna ekologiczna pompa ciepła jest urządzeniem łączącym w sobie funkcje kilku urządzeń o wysokiej sprawności.

Doskonała znajomość oferowanych rozwiązań pozwala nam projektować i wykonywać wysokowydajne energetycznie i ekologiczne instalacje grzania i chłodzenia dla nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. W zależności od warunków otoczenia doradzamy wybór pomp ciepła tak, aby umożliwić jak najbardziej optymalne wykorzystanie energii z powietrza, wody lub gruntu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa domu.

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami