Klimatyzator AUX HALO

//Klimatyzator AUX HALO
Klimatyzator AUX HALO2023-12-12T16:17:52+01:00
Cennik AUX 2024
C-PRO
C-SMART
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX HALO

Klimatyzator ścienny HALO marki AUX to urządzenie energooszczędne i wydajne. Zapewnia wysoki poziom oczyszczania powietrza oraz komfortowe sterowanie za pomocą modułu Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować jednostką przy użyciu tableta lub smartfona z dostępem do internetu.

Jednostka ścienna HALO marki AUX dostępna jest w 4 wariantach mocy, przeznaczonych do pomieszczeń o powierzchni od 20 do 90 m2.

Postaw na zdrowe powietrze

Klimatyzator HALO zapewnia wyjątkową jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzięki zastosowanym filtrom skutecznie oczyszcza powietrze ze wszystkich zanieczyszczeń.

Filtr PM2.5

Eliminuje z powietrza wszystkie zawieszone pyły — także te najmniejsze o wielkości PM 2.5. Jego skuteczność jest ogromna — usuwa do 99.9% tych zanieczyszczeń. 

Filtr antybakteryjny

Eliminuje z powietrza w pomieszczeniu wirusy i bakterie. Dzięki zastosowaniu bakteriobójczych substancji na powierzchni filtra rozwój drobnoustrojów zostaje zahamowany.

Filtr o wysokiej gęstości

Pozwala na skuteczne zatrzymanie wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym alergenów, kurzu czy pyłów.

Jonizacja powietrza

Klimatyzator powoduje wyrównanie zawartości jonów dodatnich i jonów ujemnych. To nie tylko zapobiega rozwojowi drobnoustrojów czy pleśni, ale także neutralizuje nieprzyjemne zapachy i alergeny. Jonizacja powietrza wpływa także na poprawę samopoczucia i koncentracji.

Energooszczędność

Klimatyzator HALO zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej. Przyznano mu klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Jednocześnie ta jednostka ścienna oferuje wysokie współczynniki pracy sezonowej SEER (6,12-6,89) i SCOP (4,02-4,17).

Jednostka do chłodzenia i ogrzewania

Klimatyzator AUX HALO można wykorzystywać przez cały rok kalendarzowy. Z powodzeniem ochłodzi pomieszczenie latem i późną wiosną oraz ogrzeje je nie tylko jesienią i wczesną wiosną, ale również zimą. Klimatyzator wydajnie pracuje w szerokim spektrum temperatury już od -20 st.C.

Komfortowe warunki termiczne

Jednostkę ścienną wyposażono w inteligentny odczyt temperatury I FEEL, który pozwala na idealne dopasowanie do oczekiwań odbiorców. W pilocie zainstalowano czujnik, który pozwala nie tylko na dokładny pomiar temperatury w pomieszczeniu, ale również na precyzyjne sterowanie pracą urządzenia w celu uzyskania stałej wysokości temperatury.

Cicha praca

Klimatyzator HALO jest urządzeniem, które pracuje bardzo cicho. W trybie cichej pracy emituje jedynie 19 dB(A). Dlatego też jednostka nie zaburza spokojnego snu, komfortowego wypoczynku czy skupienia.

Komfort w nocy

Możesz z powodzeniem korzystać z klimatyzacji także podczas snu. Tryb nocny zapewnia automatyczną regulację temperatury w pomieszczeniu w nocy. W trybie chłodzenia w czasie pierwszych 2 godzin podnosi temperaturę o 1 st.C co godzinę (w przypadku trybu grzania jednostka obniża temperaturę w tym samym cyklu), a następnie przez 5 godzin utrzymuje ją na stałym poziomie. To sprawia, że masz nie tylko komfortowe warunki podczas snu, ale również przyczynia się do oszczędności w zużyciu energii.

Steruj urządzeniem w dogodny dla siebie sposób

Klimatyzator HALO w standardzie wyposażony jest w moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie jednostką z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy na smartfona lub inne urządzenie mobilne (np. tablet) zainstalować stosowaną aplikację, aby cieszyć się z możliwości intuicyjnego i łatwego ustawiania pracy klimatyzatora.

Klimatyzacja może być ekologiczna

Jednostka ścienna HALO jako czynnik chłodniczy wykorzystuje R32. Jest on najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku, który nie niszczy warstwy ozonowej. Jednocześnie R32 zapewnia wyższą efektywność chłodniczą w porównaniu do innych czynników chłodniczych stosowanych w układach klimatyzacji.

Długa gwarancja producenta

Klimatyzatory HALO charakteryzują się długą żywotnością oraz bezawaryjnością. Marka AUX zapewnia 5 lat gwarancji na całe urządzenie oraz 10 lat gwarancji na sprężarkę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ