Klimatyzacja obiektowa

/Klimatyzacja obiektowa
Klimatyzacja obiektowa2021-02-10T10:39:14+01:00

Klimatyzacja do sklepu

Klimatyzacja sklepu Clima

Stworzenie idealnego środowiska dla handlu detalicznego wymaga komfortowego klimatu, już w momencie wejścia klienta do sklepu. Jednocześnie bardzo ważne są jak najniższe koszty eksploatacji klimatyzacji i brak negatywnego oddziaływania na środowisko. Aby stworzyć komfortową atmosferę właściciel sklepu potrzebować może nie tylko klimatyzacji, ale również ogrzewania i wentylacji, zastosowania kurtyn powietrznych i inteligentnego sterowania.

Najbardziej popopularne klimatyzatory do sklepu to jednostki podstropowe i kanałowe. Ich specyfika pozwala na ukrycie instalacji I maksymalizację przestrzeni wewnątrz sklepu.

Klimatyzacja do banku

Klimatyzacja do banku Clima

Oferujemy Państwu całkowity komfort i kontrolę klimatu dla obiektów bankowych, gdzie każda ze stref charakteryzuje się innymi wymaganiami. Proponujemy indywidualne rozwiązania komercyjne w postaci systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Łatwe sterowanie urządzeniami a także strefami budynków zapewnia skuteczne obniżenie kosztów energii nie powodując zaniżenia standardu dystrybucji powietrza.

Szeroki wybór jednostek wewnętrznych zapewnia pełne dostosowanie do kształtu, stylu I wystroju pomieszczeń.

Klimatyzacja do hotelu

Klimatyzacja do hotelu Clima

Zadowoleni goście hotelowi to pełna reklama danego obiektu. Proponujemy pełne systemy klimatyzacji, wentylacji I wykorzystania pomp ciepła w systemach hotelowych. Bogata gama rodzaju jednostek wewnętrznych oferowana przez nas zaspokoi gusta najbardziej wybrednych Hotelarzy.

Klimatyzacja do restauracji

Klimatyzacja do restauracji Clima

Obiekty restauracyjne wymagają stosowania się do wielu wymagań w zakresie ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, ciepłej wody użytkowej oraz chłodnictwa. Oferujemy Państwu pełną kontrolę  temperatury, jakości powietrza i wilgotności – bez przeciągów i hałasu – aby w Państwa restauracji panował świeży, komfortowy i miły klimat. W restauracjach najbardziej popularne są jednostki kasetonowe, podstropowe i kanałowe, które można wykończyć w dowolny, pasujący stylowo sposób Dysponujemy także specjalistyczną klimatyzacją ze stali nierdzewnej do pomieszczeń kuchennych.

Klimatyzacja do szkoły, szpitala, lotniska

Klimatyzacja sal Clima

Oferowane przez nas systemy klimatyzacyjne są energooszczędne, a uniwersalne rozwiązania można stosować we wszelkiego rodzaju obiektach publicznych, takich jak szkoły, szpitale, czy porty lotnicze. Sysyemy klimatyzacji i wentylacji bazują na technologii pomp ciepła z odnawialnymi źródłami energii, redukują koszty eksploatacyjne i są wysoce przyjazne środowisku. Sterowanie I monitoring wszystkich urządzeń odbywać się może z jednego, centralnego miejsca w budynku, co pozwala minimalizować zużycie energii I emisję dwutlenku węgla.

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI DLA FIRM
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ