Klimatyzator AUX J-SMART

//Klimatyzator AUX J-SMART
Klimatyzator AUX J-SMART2023-12-13T10:41:13+01:00
Cennik AUX 2024
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX J-Smart

Jednostka ścienna J-SMART łączy minimalistyczny design z wysoką energooszczędnością i wydajnością oraz skuteczną filtracją powietrza. Zwiększony zasięg nadmuchu uzyskano dzięki wykorzystaniu pionowych żaluzji w kształcie rybiej płetwy. Dodatkowym atutem są innowacyjne rozwiązania technologiczne podnoszące wydajność przepływu i kierunek nawiewu powietrza.

J-SMART dostępny jest w 4 wersjach mocy, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni od 20 do 90 m2.

Minimalistyczny design

Klimatyzatory AUX J-SMART charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczny design sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, w którym będzie dyskretnym elementem ozdobnym.

Zawsze wybrana temperatura w pomieszczeniu

Korzystając z klimatyzatora J-SMART możesz liczyć na dopasowanie nawiewu do panujących w pomieszczeniu warunków. Umożliwia to zastosowanie inteligentnego odczytu temperatury I Feel, które pozwala również ograniczyć konsumpcję energii przez jednostkę.

Cicha praca

Urządzenie pracuje cicho, wiec można je z powodzeniem montować także w gabinetach pracy czy sypialniach. Klimatyzator ścienny J-SMART pracuje niezwykle cicho — w trybie cichej pracy emituje dźwięk na poziomie 19 dB(A). To tyle co cichy, ludzki szept.

Komfortowy nawiew

Wielofunkcyjny nawiew 4D zadba z kolei o równomierną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w całym pomieszczeniu. Żaluzje mogą poruszać się w 4 kierunkach (pionowo i poziomo), dzięki czemu nadmuch powietrza dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.

Zadbaj o swoje zdrowie dzięki klimatyzacji

Jednostki ścienne J-SMART posiadają wydajny system oczyszczania powietrza. Zastosowano w nich szereg filtrów i rozwiązań zapewniających czyste, świeże i zdrowe powietrze.

Jonizacja powietrza

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów i alergenów. Dzięki jonizacji powietrza, które emituje jony dodatnie i jony ujemne, możesz zapobiegać rozwojowi wirusów, bakterii i grzybów na powierzchniach mebli, podłogi czy ścian.

Filtr przeciwpyłowy

Usuń z domu cząsteczki pyłów zawieszonych. Filtr PM 2.5 wyeliminuje 99,9% tego typu zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu w pomieszczeniu.

Filtr antybakteryjny

Zneutralizuj drobnoustroje chorobotwórcze unoszące się w powietrzu. Filtr antybakteryjny zatrzymuje bakterie i wirusy, a znajdujący się na jego powierzchni płyn bakteriobójczy hamuje rozwój drobnoustrojów.

Filtr wysokiej gęstości

Ten rodzaj filtra jest niezwykle skuteczny w zatrzymywaniu zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu takich jak alergeny, kurz czy pył.

Zdalne sterowanie przy użyciu Wi-Fi

Wygodzie użytkowania sprzyja również moduł Wi-Fi, dzięki, któremu można sterować pracą jednostki za pomocą smartfona lub tableta z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu.

Niskie zużycie energii i wysoka wydajność pracy

Klimatyzator AUX J-SMART jest urządzeniem energooszczędnym, któremu przyznano wysoką klasę energooszczędności A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Klimatyzatory z serii J-SMART zapewniają również wysokie współczynniki wydajności sezonowej SEER (6,19-7,00) i SCOP (4,00-4,19).

Szeroki zakres temperatur pracy

Klimatyzator AUX J-SMART wyposażono w grzałkę skroplin do pracy zimowej. Zapobiega to oblodzeniu wymiennika ciepła, co pozwala na pracę urządzenia nawet w czasie silnych mrozów. Jednostka ścienna zapewnia wydajną pracę już od temperatury -22 st.C.

Komfortowo i ekologicznie

W jednostkach wewnętrznych J-SMART zastosowano czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologiczny czynnikiem na rynku. MA minimalny wpływ na środowisko. Jest zarazem najbardziej wydajny pod względem efektywności chłodniczej. W rezultacie powoduje, że klimatyzator do wydajnej pracy pobiera mniej prądu.

Szybki montaż i serwis

Klimatyzator AUX J-SMART został zaprojektowany w sposób umożliwiający montaż przez 1 osobę. Dodatkowo wygodny dostęp serwisowy skraca czas pracy serwisanta, co przekłada się na niższe koszty systematycznych przeglądów.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ