Klimatyzatory SEVRA

/Klimatyzatory SEVRA
Klimatyzatory SEVRA2024-04-15T16:33:54+02:00
Cennik SEVRA 2023

SEVRA to propozycja dla klientów, którzy poszukują efektywnych i budżetowych rozwiązań do domu lub firmy. Jako specjaliści w swojej branży doskonale znamy potrzeby współczesnych odbiorców, dlatego dostarczamy im rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb i możliwości finansowych. Chciałbyś poprawić komfort życia, ale boisz się, że nie znajdziesz urządzenia w określonym przedziale cenowym? Z nami nie musisz się o to martwić! Pomożemy Ci wybrać tani i wydajny system klimatyzacji dopasowany do Twoich oczekiwań!

Klimatyzatory pokojowe i komercyjne od SEVRA

Klimatyzatory pokojowe i komercyjne od SEVRA

roznorodnosc-klimatyzatorow-sevra

Chociaż systemy klimatyzacji SEVRA zadebiutowały na rynku niedawno, bo w 2019 roku, od razu przypadły do gustu użytkownikom, i to zarówno indywidualnym, jak i komercyjnym. To wysokiej jakości urządzenia, w których zastosowano najnowsze technologie. W efekcie są one wydajne, trwałe i energooszczędne.

Na tym jednak atuty klimatyzatorów SEVRA się nie kończą. Sprzęt zachwyca bowiem różnorodnością, dzięki której z łatwością można go dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. W ClimaPolska systematyczne poszerzamy ofertę handlową rozwiązań SEVRA, tak aby każdy klient znalazł dla siebie odpowiedni model.

roznorodnosc-klimatyzatorow-sevra
klimatyzacja-sevra-clima-polska-sterowanie
klimatyzacja-sevra-clima-polska-sterowanie

Oferta producenta obejmuje systemy klimatyzacji do małych i dużych wnętrz mieszkalnych, obiektów komercyjnych oraz zakładów przemysłowych. W asortymencie producenta znajdują się:

 • klimatyzatorów pokojowych RAC,

  • Klimatyzator ECOMI
  • Klimatyzator NEW ELEGANCE
  • Klimatyzator COMFORT
  • Klimatyzator PROFI
  • Klimatyzator PREMIUM
 • małych systemów komercyjnych LCAC,

  • Jednostki kasetonowe
  • Jednostki przypodłogowo-sufitowe
  • Jednostki kanałowe
 • małych systemów komercyjnych LCAC,

Tak bogaty asortyment sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować i uruchomić wydajny system klimatyzacji dla każdego budynku, niezależnie od jego wielkości. Klimatyzatory SEVRA sprawdzają się bowiem zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych obiektach komercyjnych, wszędzie spełniając pokładane w nich oczekiwania.

Pokojowe czy komercyjne?

Nieważny, który typ klimatyzatora wybierzesz, możesz mieć pewność, że urządzenie zapewni doskonały mikroklimat w pomieszczeniu.

Z naszą pomocą cały proces decyzyjny nie zajmie dużo czasu. Zadzwoń do nas już dziś!

+48 22 290 26 46

Co wyróżnia klimatyzatory SEVRA?

Co wyróżnia klimatyzatory SEVRA?

Szeroki wybór urządzeń to niejedyna zaleta oferowanych przez nas systemów klimatyzacyjnych SEVRA. Jakimi atutami się odznaczają?

sevra-klimatyzacja-clima-warszawa-nowoczesnosc

Atrakcyjne wzornictwo

Atrakcyjne wzornictwo

Elegancki, ponadczasowy design to cecha charakterystyczna klimatyzatorów SEVRA. Dzięki atrakcyjnemu, minimalistycznemu wzornictwu dostępne w ClimaPolska zarówno jednostki naścienne, jak i kasetonowe, kanałowe czy też przypodłogowo-sufitowe pasują i do wnętrz nowoczesnych, i do urządzonych tradycyjnie

sevra-klimatyzacja-autodiagnostyka-clima

Doskonała jakość, niezawodność i bezawaryjność

Doskonała jakość, niezawodność i bezawaryjność

sevra-klimatyzacja-autodiagnostyka-clima

Zastosowanie wysokiej klasy materiałów konstrukcyjnych, markowych podzespołów oraz zaawansowanego technologicznie procesu produkcji jest gwarancją doskonałej jakości i niezawodności sprzętu. Co więcej, żaden system klimatyzacji SEVRA nie trafia na rynek bez przejścia skrupulatnej kontroli, co do minimum redukuje ryzyko wystąpienie awarii.

klimatyzacja-sevra-czynnik-chlodniczy-r32

Bezpieczeństwo i ekologia

Bezpieczeństwo i ekologia

klimatyzacja-sevra-czynnik-chlodniczy-r32

Klimatyzatory SEVRA pracują w oparciu o czynnik chłodniczy R32. Charakteryzuje się on bardzo niskim współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego, co oznacza, że jego wpływ na środowisko naturalne jest stosunkowo niewielki. Czynnik ten charakteryzuje się również małą toksycznością i nie powoduje niszczenia warstwy ozonowej

wydajnosc-energetyczna-klimatyzacji-sevra-clima

Wysoka wydajność energetyczna

Wysoka wydajność energetyczna

wydajnosc-energetyczna-klimatyzacji-sevra-clima

Zastosowanie wspomnianego czynnika chłodniczego R32, zaawansowanej technologii inwerterowej oraz wysokowydajnej sprężarki sprawia, że sprzęt SEVRA może się pochwalić wysokimi parametrami efektywności energetycznej. Zapewniają one niezawodne działanie i niskie zużycie energii. To korzystne nie tylko dla środowiska naturalnego, ale i portfela inwestora

Jonizator Cold Plasma

Jonizator Cold Plasma

Jonizator oraz zastosowane filtry skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia. Jony, uwalniane do przepływającego przez jednostkę powietrza, neutralizują niebezpieczne cząsteczki. Co za tym idzie, urządzenia SEVRA są przyjazne dla alergików.

funkcje-klimatyzacji-sevra-clima-warszawa

Szeroki zakres funkcjonalności

Szeroki zakres funkcjonalności

funkcje-klimatyzacji-sevra-clima-warszawa

W systemach klimatyzacji SEVRA zastosowano wiele innowacyjnych funkcjonalności. Nie tylko usprawniają one pracę sprzętu, ale również zapewniają komfort użytkowania. Wśród najważniejszych możliwości zastosowanych w urządzeniach wymienić można:

 • funkcję samoczyszczenia,

 • autodiagnostykę,

 • programator czasowy,

 • tryb snu,

 • automatyczny restart.

Doskonała jakość powietrza – bez roztoczy i alergenów

Doskonała jakość powietrza – bez roztoczy i alergenów

oczyszczanie-powietrza-klimatyzacja-sevra-warszawa

Choć systemy klimatyzacyjne kojarzą się głównie z chłodzeniem powietrza, poprawiają także inne jego parametry. Dzięki wbudowanym jonizatorom wysokiej klasy urządzenia SEVRA eliminują nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, bakterie, wirusy i roztocza, zdecydowanie polepszając jakość powietrza. To wszechstronny sprzęt, który zwiększa komfort przebywania we wnętrzach.

 • start przy niskim napięciu,

 • grzanie w niskich temperaturach,

 • tryb ECO – oszczędzanie energii,

 • tryb TURBO,

 • funkcję dalekiego nawiewu,

 • tryb cichej pracy,

oczyszczanie-powietrza-klimatyzacja-sevra-warszawa
 • inteligentne podświetlenie,

 • 4 prędkości wentylatora,

 • ruchomą żaluzję powietrzną,

 • funkcję Anti-Cold,

 • dwustronne odprowadzenie skroplin,

 • wbudowany moduł WiFi,

Systemy klimatyzacyjne SEVRA to sprzęt najwyższej jakości, który idealnie łączy zaawansowane technologie z przystępność cenową. To niezawodne, wydajne, energooszczędne i ekologiczne urządzenia, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. W ClimaPolska oferujemy ich szeroki asortyment klimatyzatorów SEVRA i dostępność „od ręki”. Nie wiesz, na co się zdecydować? Nasi specjaliści z pewnością pomogą Ci w wyborze optymalnego rozwiązania. Zdaj się na nasze doświadczenie i najlepszy na rynku sprzęt

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ