Multi jednostki przypodłogowo-sufitowe

//Multi jednostki przypodłogowo-sufitowe
Multi jednostki przypodłogowo-sufitowe2024-02-20T13:06:17+01:00
Cennik GREE 2024

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator GREE model GTH(09)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka przypodłogowo sufitowa Gree

Klimatyzator GREE model GTH(09)BA-K3DNA1A/I to jednostka przypodłogowo-sufitowa będąca zarazem nowoczesnym urządzeniem inwerterowym. Prezentowane urządzenie dedykowane jest obiektom przeznaczenia publicznego, takim jak sklepy, hotele czy biura. Jednostka jest zgodna z wszelkimi unijnymi dyrektywami i normami.

Klimatyzator charakteryzuje II klasa energetyczna A.

Producent wyposażył klimatyzator GREE model GTH(09)BA-K3DNA1A/I w przydatne funkcje, jak:

 • Samodiagnostyka

 • Inteligentne odszranianie

 • Szeroki kąt nawiewu

 • Autooczyszczanie

Urządzenie jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem szczególnie dla chłodzenia dużych przestrzeni, jak banki, sklepy czy restauracje. Przemyślana konstrukcja sprawia, że można je zamontować zarówno przy podłodze, jak i pod sufitem, co zasadniczo poprawia funkcjonalność i wpływa na zaoszczędzenie wolnej przestrzeni w obiekcie. Jego mocną stroną jest również długa instalacja chłodnicza, co z kolei pozwala na umieszczenie urządzenia w dowolni wybranym miejscu.

Jednostka przypodłogowo-sufitowa marki GREE model GTH(09)BA-K3DNA1A/I cechuje się również wyjątkowo niskim poziomem hałasu. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji wentylatora.

Urządzenie to, podobnie jak wiele innych modeli marki GREE, Mitsubishi Electric, Toshiba i innych znajduje się w ofercie firmy Clima sp. z o.o. Nie tylko sprzedajemy wszelkie urządzenia klimatyzacyjne, ale także zajmujmy się dostawą, montażem i serwisem klimatyzacji. Dodajmy, że naszym Klientom indywidualnym oferujemy jedynie 8% podatek VAT od usługi dostawy i montażu urządzeń.

Jesteśmy do Państwa także w zakresie doradztwa – nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą dobrać urządzenia odpowiadające Państwa potrzebom.

Klimatyzator GREE model GTH(12)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka przypodłogowo sufitowa Gree

Klimatyzator GREE model GTH(12)BA-K3DNA1A/I to jednostka przypodłogowo-sufitowa. Jest to nowoczesny inwerter charakteryzujący się wydajną pracą oraz eleganckim designem.

Opisywane urządzenie charakteryzuje się przede wszystkim cichą pracą, dzięki czemu można je ze swobodą stosować wszędzie tam, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu. Inną jego zaletą jest kompaktowa budowa oraz długa instalacja chłodnicza. Te rozwiązania pozwalają na dyskretny oraz swobodny montaż klimatyzatora, bez zabierania dodatkowej wolnej przestrzeni we wnętrzu.

Dużym atutem klimatyzatora przypodłogowo-sufitowego Gree jest również wygodna obsługa. Do dyspozycji użytkowników jest sterowanie urządzenia pilotem oraz sterowanie nawiewem powietrza.

Klimatyzator GREE GTH(12)BA-K3DNA1A/I idealnie nadaje się do dużych przestrzeni typu hotele, banki, restauracje czy sale wykładowe. Jego ogromną zaletę stanowi swoboda montażu. Dotyczy to zarówno sposobu rozprowadzania powietrza, jak i nawiewów montowanych w suficie.

Prezentowana jednostka przypodłogowo – sufitowa marki GREE oferuje również inne dodatkowe funkcjonalności, jak:

 • Samodiagnostyka

 • Inteligentne odszranianie

 • Łatwy dostęp do filtra powietrza

 • Autooczyszczanie

Klimatyzator przypodłogowo – sufitowy GREE model GTH(12)BA-K3DNA1A/I z powodzeniem można montować w dwóch dowolnych pozycjach – przy podłodze lub pod sufitem. Oba sposoby pozwalają na oszczędzenie wolnej przestrzeni i umożliwiają dyskretną lokalizację urządzenia.

Firma Clima prowadzi zarówno sprzedaż, jak i montaż oraz serwis klimatyzatorów. W ramach naszych usług znajduje się także dostawa klimatyzatora do Klienta. Nasi pracownicy profesjonalnie przeprowadzają wszelkie prace i dbają o szybką, sprawną i czystą realizację zleceń. Dodatkowym atutem związanym z zakupem urządzeń w naszej firmie jest fakt, że Klienci indywidualni za usługę montażu i dostawy klimatyzatorów płacą jedynie 8% podatek VAT.

Klimatyzator GREE model GTH(18)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka przypodłogowo sufitowa Gree

Klimatyzator GREE model GTH(18)BA-K3DNA1A/I to jednostka przypodłogowo-sufitowa to nowoczesne, niezwykle ciche urządzenie chłodzące, dedykowane szczególnie do dużych powierzchni użytkowych typu restauracja, hotel, sala wykładowa czy bankietowa.

Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolny montaż – przy podłodze, w schodach lub pod sufitem. Tym samym urządzenie nie zabiera wolnej przestrzeni i staje się niemal niewidoczne, ale nadal działa efektywnie.

Specjalna budowa wentylatora zapewnia cichą pracę urządzenia. Ma to wpływ na komfort użytkowania klimatyzatora. Istnieją dwa sposoby sterowania urządzeniem – za pomocą sterownika naściennego oraz przy pomocy podświetlanego pilota.

Zastosowane nowoczesne podzespoły i mechanizmy pozwoliły na wyposażenie klimatyzatora GREE model GTH(18)BA-K3DNA1A/I w wiele przydatnych funkcjonalności. Są to:

 • Funkcja wyboru trybu pracy

 • Swobodne sterowanie nawiewem powietrza – prędkość i kierunek ruchu żaluzji

 • Autodiagnoza – alerty wyświetlane są przy pomocy specjalnych kodów błędów

 • Funkcja samooczyczania

 • Inteligentne odszranianie

 • Funkcja Auto Restart

Bardzo przydatnym elementem jest łatwo dostępny filtr powietrza, którego nie trzeba ciągle wymieniać. Wystarczy go jedynie oczyścić wodą.

Nasza firma Clima sp. z o.o. prowadzi kompleksowe usługi w zakresie klimatyzacji. Realizujmy zarówno sprzedaż, jak i dostawę, montaż oraz serwis klimatyzacji. Nasza profesjonalna załoga doradzi także w zakresie wyboru urządzeń klimatyzacyjnych.

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZA USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ ORAZ MONTAŻEM KLIMATYZACJI OFERUJEMY FAKTURY OBCIĄŻONE JEDYNIE 8 % PODATKIEM VAT.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ