Klimatyzatory AUX

/Klimatyzatory AUX
Klimatyzatory AUX2023-10-11T10:42:48+02:00
Cennik AUX 2023
Q-SMART PLUS
Freedom

Klimatyzator AUX Q-Smart Plus

Klimatyzator ścienny AUX Q-SMART PLUS to urządzenie nowoczesne spełniające wysokie wymogi pod względem energooszczędności i wydajności. Zapewnia efektywną filtrację powietrza oraz komfortowe warunki w zakresie nawiewu i użytkowania. Będzie doskonałym wyborem zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych.

Jednostka ścienna AUX Q-SMART PLUS dostępna jest w 4 wersjach wydajności:

 • AUX-09QC

 • AUX-12QC

 • AUX-18QC

 • AUX-24QC

Korzystaj z czystego i zdrowego powietrza w pomieszczeniach

Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS w standardzie wyposażony jest w zaawansowane filtry powietrza, które zadbają o czystą i zdrową atmosferę w pomieszczeniach. Filtr antybakteryjny będzie niezastąpiony w walce z bakteriami i innymi drobnoustrojami. Drugi filtr charakteryzujący się wysoką gęstością, skutecznie zneutralizuje inne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, w tym alergeny, kurz i pyły.

Warto podkreślić, że największa z jednostek dodatkowo wyposażona jest w jonizator, który efektywnie sterylizuje powietrze. Ten klimatyzator polecany jest do pomieszczeń, gdzie kluczową rolę pełni sterylność atmosfery (np. w przychodniach, gabinetach lekarskich itp.).

Jednostka ścienna AUX Q-SMART PLUS posiada funkcję samoczyszczenia, która wpływa na podniesienie jakości powietrza w dłuższej perspektywie czasowej. Klimatyzator ten zapobiega emisji zarodników pleśni, które mogą powstawać wewnątrz urządzenia.

Co więcej, AUX Q-SMART PLUS w zakresie oczyszczania powietrza możesz doposażyć w opcjonalne filtry powietrza dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Elegancki design — klimatyzator jako element dekoracji wnętrza

Producent jednostki ściennej AUX Q-SMART PLUS zaprojektował urządzenie zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. W efekcie klimatyzator uzyskał piękne, smukłe kształty sprawiające, że staje się dyskretnym elementem dekoracyjnym ściany podkreślającym styl pomieszczenia. Dopracowane wzornictwo i wykończenie współgra z elegancką architekturą wnętrz.

Niskie koszty energii elektrycznej

Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS zapewnia również niski pobór energii elektrycznej — posiada klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Energooszczędność zawdzięcza sprężarce inwerterowej wysokiej jakości, która płynnie dostosowuje wydajność dla uzyskania zadanych warunków temperaturowych. W jednostce wykorzystano również czynnik chłodniczy R32, który oprócz tego, że jest najbardziej ekologicznym czynnikiem na rynku, to jeszcze zapewnia większą efektywność energetyczną.

AUX Q-SMART PLUS — komfort i funkcjonalność dla Twojej wygody

Dostosuj sterowanie klimatyzatorem do swoich potrzeb i oczekiwań. Jednostką AUX Q-SMART PLUS możesz sterować za pomocą pilota oraz smartfona. Ta jednostka ma w standardzie wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Sterowanie na każdym urządzeniu mobilnym (tablet, laptop, smartfon) możliwe jest za pomocą dedykowanej aplikacji, która posiada ogromną liczbę funkcji, a korzystanie z niej jest proste i intuicyjne.

W zakresie komfortu użytkowania ważne są także inne funkcje, które dostępne są w klimatyzatorze AUX Q-SMART PLUS. Ta jednostka ścienna oprócz chłodzenia i ogrzewania, zapewnia również osuszanie powietrza oraz tryb wentylacji. Co więcej, klimatyzator dostosowany jest do ogrzewania już od temperatury na zewnątrz wynoszącej -22 st.C, co sprawia, że staje się urządzeniem, które można wykorzystywać przez cały rok. Jednym przyciskiem wybierzesz także tryby, które dedykowane są konkretnym sytuacjom, np. tryb nocny dostosowuje automatycznie temperaturę w pomieszczeniu do warunków najlepszych dla snu, a tryb cichej pracy redukuje do minimum poziom emitowanego dźwięku.

Ważnym z punktu widzenia użytkownika jest możliwość regulacji nawiewu. Klimatyzator AUX Q-SMART PLUS zapewnia szeroki nawiew powietrza. Funkcja nawiewu 4D, pionowy i poziomy ruch żaluzji zapewniają równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu. Funkcja “I Feel” odpowiedzialna jest za idealne dostosowanie temperatury do warunków panujących we wnętrzu.

Z innych funkcji warto podkreślić funkcję autodiagnostyki, programator czasowy 24H, szybkie chłodzenie/grzanie czy automatyczny restart.

Klimatyzator AUX Freedom

Jeżeli szukasz ekonomicznego klimatyzatora z montażem, wyposażonego we wszystkie funkcje charakterystyczne dla jednostek „z wyższej półki” to AUX Freedom jest strzałem w dziesiątkę! Znajdziesz w nim m.in., oprócz chłodzenia i grzania, także osuszanie powietrza oraz jonizację, które zasadniczo podniosą klasę czystości powietrza i komfort przebywania w pomieszczeniach.

Klimatyzator AUX Freedom – ekonomiczny, funkcjonalny i zapewniający optymalny komfort w pomieszczeniach.

Jednostki wewnętrzne z serii Freedom charakteryzują się szeroką gamą funkcji, doskonałymi parametrami w zakresie oczyszczania powietrza, energooszczędnością oraz komfortowym sterowaniem za pomocą Wi-Fi.

Klimatyzatory Freedom to ekonomiczna wersja klimatyzacji zapewniającej pełen komfort i funkcjonalność.

Urządzenia dostępne są w 4 modelach różniących się mocą:

 • AUX Freedom 09FH
 • AUX Freedom 12FH
 • AUX Freedom 18FH
 • AUX Freedom 24FH
Klimatyzator Aux Freedom Energooszczednosc

Poznaj atuty klimatyzatorów z serii AUX Freedom

Wysoka energooszczędność – niskie zużycie prądu to tania eksploatacja

Klimatyzatory z serii Freedom, dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej, zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej zarówno w trybie chłodzenia (klasa energetyczna A++), jak i grzania (klasa energetyczna A+).

Wysokiej klasy komponenty pochodzące od czołowych, światowych producentów sprawiają, że urządzenie działa niezawodnie, zapewniając wydajną pracę i wysoką efektywność energetyczną. Dodatkowym atutem jest funkcja inteligentnego odszraniania podnosząca sprawność działania jednostki zewnętrznej w czasie temperatur sięgających poniżej 0 st. Celsjusza.

Klimatyzacja Aux Freedom Filtr Antybakteryjny

W pełni oczyszczone powietrze dla Twojego zdrowia

Każdy klimatyzator Freedom wyposażony jest w standardzie w filtr antybakteryjny, który gwarantuje skuteczną ochronę przed drobnoustrojami.

Jednocześnie eliminuje z powietrza w pomieszczeniu wirusy, bakterie, zarodniki pleśni/grzybów oraz alergeny, w tym kurz czy pyłki.

Zaletą jednostki wewnętrznej jest zastosowanie funkcji jonizacji powietrza, która dodatkowo sprzyja neutralizacji drobnych organizmów unoszących się w powietrzu.

Wysokiej czystości powietrza sprzyja także zastosowanie funkcji samoczyszczenia.

Komfortowy mikroklimat – odpowiednia temperatura i wilgotność

Optymalne warunki termiczne do klucz do udanego wypoczynku i efektywnej pracy. Klimatyzacja domowa Freedom zapewnia chłodzenie już od -10 st. Celsjusza i grzanie od-15 st. Celsjusza. Jednocześnie posiada wbudowany tryb osuszania gwarantujący efektywne odwilżanie. Dodatkowym atutem jest wbudowanie funkcji „I FEEL”, która pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu termicznego przy zachowaniu niskiego zużycia energii. Optymalne dostosowanie pracy klimatyzatora pokojowego umożliwia zastosowanie czujnika temperatury zlokalizowanego w sterowniku bezprzewodowym, na podstawie którego jednostka wewnętrzna automatycznie dobiera temperaturę i prędkość nawiewu. Potrzebujesz szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie? Skorzystaj z trybu TURBO, dzięki któremu w kilka minut uzyskasz w pokoju oczekiwane warunki termiczne.

Klimatyzacja Aux Freedom Sterowanie

Wygodne sterowanie klimatyzatorem – wybierz swój sposób kierowania urządzeniem

Pracą jednostki wewnętrznej można kierować za pomocą bezprzewodowego pilota lub wbudowanego moduły WiFi. Wygodnym rozwiązaniem jest tryb pracy automatycznej, który samoczynnie ustawia pracę klimatyzatora domowego do warunków panujących w pomieszczeniach.

Podświetlany sterownik bezprzewodowy umożliwia bezproblemowe sterowanie urządzeniem także w nocy. Atutem jednostki jest także cicha praca, która nie zakłóca ciszy nocnej i pozwala na skupienie w ciągu dnia.

W standardzie urządzenia wyposażono również w funkcję automatycznego restartu przywracającą pracę klimatyzatora pokojowego po wznowieniu zasilania.

Klimatyzatory AUX Freedom

Ekologia i bezpieczeństwo

… klimatyzator przyjazny dla Ciebie i Ziemi

Klimatyzatory AUX Freedom to urządzenia ekologiczne – wykorzystują one nowoczesny czynnik chłodniczy R32, który ma minimalny wpływ na efekt cieplarniany.

Jednostki wyposażono w system zabezpieczający przed wyciekiem czynnika chłodniczego, który sprzyja podniesieniu żywotności urządzenia oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Klimatyzatory domowe Aux Freedom

Nowoczesne wzornictwo

… może być elegancko i komfortowo jednocześnie

Klimatyzatory domowe z serii Freedom zaprojektowano w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce.

Eleganckie w swej prostocie wzornictwo sprawia, że doskonale dostosowują się do wystroju wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Cennik AUX 2023

Klimatyzatory AUX tylko w ClimaPolska

Klimatyzatory AUX tylko w ClimaPolska

klimatyzacja-aux-clima-warszawa

Klimatyzatory AUX to cenione na świecie rozwiązania, które są dostępne w ponad 100 krajach, w tym za sprawą ClimaPolska także i w Polsce. Jesteśmy bowiem jednym z głównych dystrybutorów chińskiej marki na polskim rynku i oferujemy bogaty wybór urządzeń producenta. W naszym asortymencie dostępne są wysokiej jakości:

 • klimatyzatory pokojowe RAC,

 • klimatyzatory komercyjne CAC,

 • klimatyzatory MULTI.

To zaawansowany technologicznie sprzęt, który spełnia wszelkie europejskie standardy jakości. Jest przy tym wydajny i przystępny cenowo.

klimatyzacja-aux-clima-warszawa
klimatyzacja-aux-climapolska-dystrybucja-warszawa

Bogata oferta klimatyzacji AUX

Bogata oferta klimatyzacji AUX

klimatyzacja-aux-climapolska-dystrybucja-warszawa

Szeroka i zróżnicowana oferta produktowa sprawia, że oferowane przez ClimaPolska systemy klimatyzacji AUX z łatwością można dostosować i do wielkości chłodzonych obiektów, i do indywidualnych potrzeb oraz preferencji ich użytkowników. W efekcie zastosowania klimatyzatorów AUX parametry powietrza, takie jak:

 • temperatura,
 • wilgotność,
 • czystość,

ulegają znaczącej poprawie. To zaś zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzatory AUX – sprzęt o wielu zaletach

Klimatyzatory AUX – sprzęt o wielu zaletach

Grupa AUX funkcjonuje na rynku od 1986 roku. Od momentu powstania nieustannie inwestuje w badania i rozwój, stale udoskonalając swoje produkty. Dzięki temu ma do zaoferowania zaawansowane technologicznie systemy klimatyzacyjne, które z powodzeniem mogą konkurować na światowym rynku z rozwiązaniami innych producentów. To rozwiązania, które zapewniają nowy wymiar jakości. Nic więc dziwnego, że są chętnie wybierane przez użytkowników na całym świecie, i to zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Jakimi jeszcze atutami wyróżniają się klimatyzatory AUX?

Atrakcyjny design

Atrakcyjny design

Urządzenia marki AUX oferowane przez ClimaPolska zachwycają nie tylko znakomitymi walorami użytkowymi, ale i atrakcyjnym designem. To ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, współtworzone przez największych światowych projektantów, które wspaniale prezentuje się zarówno w obiektach komercyjnych, jak i domach i mieszkaniach, niezależnie od dominującego we wnętrzach stylu aranżacyjnego

niezawodna-sprezarka-inwerterowa-klimatyzacji-aux-clima

Efektywność i niezawodność działania

Efektywność i niezawodność działania

niezawodna-sprezarka-inwerterowa-klimatyzacji-aux-clima

Starannie wyselekcjonowane komponenty i markowe podzespoły (w tym wysokiej klasy inwerterowa sprężarka rotacyjna) sprawiają, że klimatyzatory AUX działają wydajnie i efektywnie, zapewniając optymalne parametry powietrza. Wysokiej jakości materiały gwarantują również niezawodność działania, bezawaryjność i cichą pracę sprzętu. Co więcej, żadne urządzenie nie opuszcza fabryk producenta bez rygorystycznej kontroli jakości

klimatyzator-aux-wifi

Innowacyjność

Innowacyjność

klimatyzator-aux-wifi

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podzespołów i najnowszych rozwiązań technologicznych systemy klimatyzacji AUX to jedne z najbardziej innowacyjnych urządzeń dostępnych na rynku. Oferują szereg funkcjonalności, takich jak:

 • Wi-Fi,

 • programator czasowy,

 • samooczyszczanie,

 • tryb ogrzewania,

które sprawiają, że sprzęt działa efektywniej i jest wygodniejszy w użytkowaniu

ekologiczny-klimatyzator-aux-clima-warszawa

Ekologiczność

Ekologiczność

ekologiczny-klimatyzator-aux-clima-warszawa

Praca klimatyzatorów AUX opiera się o czynnik chłodniczy R32. To najnowsze, przyjazne środowisku rozwiązanie, które cechuje się wysoką wydajnością i niskim współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego. Co więcej, czynnik chłodniczy R32 nie niszczy warstwy ozonowej

energoszczedna-klimatyzacja-aux-clima-polska

Energooszczędność

Energooszczędność

energoszczedna-klimatyzacja-aux-clima-polska

To wynik zastosowania innowacyjnych technologii, które gwarantują niski pobór energii przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności działania. Energooszczędność to korzyść nie tylko dla budżetu inwestora, ale i środowiska naturalnego

Innowacyjna technologia

Innowacyjna technologia

innowacyjna-technologia-klimatyzacji-aux-clima-warszawa

Klimatyzatory AUX to zaawansowany technicznie sprzęt, który wyposażony jest w jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku. Przekłada się to na jego wydajną, niezawodną i ekologiczną pracę. Sprawia także, że urządzenia chińskiej marki spełniają rygorystyczne normy jakości i są energooszczędne. Klienci doceniają je także za niskie koszty eksploatacyjne.

W ClimaPolska oferujemy szeroki wybór systemów klimatyzacyjnych AUX w atrakcyjnych cenach. Większość z nich jest dostępna praktycznie „od ręki”. Masz dość przebywania w dusznym i gorącym pomieszczeniu? A może chcesz podnieść wartość swojej nieruchomości? W ClimaPolska znajdziemy rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

innowacyjna-technologia-klimatyzacji-aux-clima-warszawa

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ