Klimatyzator AUX J-SMART ART

//Klimatyzator AUX J-SMART ART
Klimatyzator AUX J-SMART ART2023-12-13T10:40:59+01:00
Cennik AUX 2024
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX J-Smart ART

Jednostka ścienna J-SMART ART łączy w sobie unikalny design i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Elegancka czarna obudowa doskonale wpasowuje się w nowoczesną stylistykę wnętrz, a zastosowana konstrukcja zapewnia optymalne warunki klimatyczne przy niskim poborze energii elektrycznej.

AUX J-SMART ART dostępny jest w 4 wersjach mocy, przeznaczonych do pomieszczeń o powierzchni od 20 do 90 m2 .

Wysublimowany design

Klimatyzatory ścienne J-SMART ART uznawane są za przykład wyjątkowego wzornictwa. Dowodem na to jest nagroda IF DESIGN AWARD 2019 przyznana dla tego modelu. Głęboka czerń obudowy oraz minimalistyczne linie sprawiają, że jednostka doskonale wpasuje się w każde eleganckie wnętrze stając się jego dyskretną ozdobą.

Niski pobór energii elektrycznej

Klimatyzator J-SMART ART jest energooszczędny. W zakresie poboru prądu sklasyfikowano go w klasie energetycznej A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. JEgo zaletą są wysokie współczynniki wydajności sezonowe SEER (6,19-7,00) i SCOP (4,00-4,19).

Wysoki stopień filtracji i czyste powietrze

Jednostka wewnętrzna J-SMART ART spełnia wysokie standardy w zakresie oczyszczania powietrza. Zadanie to realizuje na 4 poziomach.

Zabezpiecz się przed smogiem

Klimatyzator AUX J-SMART ART wyposażono w wydajne filtry PM2.5, które pozwalają na oczyszczenie atmosfery z niebezpiecznych dla zdrowia cząsteczek smogu PM2.5. Filtr PM 2.5 zapewnia usunięcie do 99.9% takich zanieczyszczeń.

Ciesz się świeżym powietrzem

Urządzenie posiada również jonizator Cold Plasma, który eliminuje wszelkie zanieczyszczenia typu drobnoustroje, alergeny, w tym kurz, zarodniki pleśni czy pyłki roślin oraz nieprzyjemne zapachy. To sprawia, że w pomieszczeniu zawsze będziesz mieć gwarancję czystego i zdrowego powietrza.

Filtr antybakteryjny

Eliminuje on drobnoustroje chorobotwórcze z powietrza. Tę funkcję zyskuje dzięki zastosowaniu powłoki antybakteryjnej pokrytej bakteriobójczą substancją, która hamuje rozwój drobnoustrojów.

Filtr o wysokiej gęstości

Ten rodzaj filtra skutecznie wyłapuje wszelkie zanieczyszczenia, które unoszą się w powietrzu typu kurz, alergeny czy cząsteczki pyłu.

Samooczyszczanie jednostki

Na czystość emitowanego powietrza ma także wpływ funkcja automatycznego samooczyszczania. Zapobiega ona powstawaniu pleśni i namnażaniu drobnoustrojów wewnątrz klimatyzatora, dzięki czemu zanieczyszczenia te nie przedostają się do klimatyzowanego wnętrza.

Bez wahań temperatury w pomieszczeniu

Jednostka zapewnia równomierne rozłożenie klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu. Odczyt temperatury panującej w pokoju na pilocie oraz funkcja I FEELl pozwalają na bardzo dokładne badanie warunków w obsługiwanym wnętrzu i precyzyjne utrzymanie zadanych parametrów termicznych.

Komfortowy nawiew i równomierne rozłożenie temperatury

Klimatyzator J-SMART ART wyposażony jest w funkcję nawiewu 4D, wynikającą z pionowego i poziomego ruchu żaluzji na wylocie powietrza. Dodatkowym atutem są pionowe żaluzje w kształcie rybiej płetwy, które pozwalają na zwiększenie zasięgu rozprowadzanego powietrza o 10%.

Ciesz się ciszą

Dodatkowymi atutami są cicha praca jednostki. W trybie cichym emituje ona dźwięk na poziomie jedynie 19 dB(A). W ten sposób praca klimatyzatora J-SMART ART nie zakłóca wypoczynku, snu i skupienia.

Komfortowa temperatura nocą

Klimatyzator J-SMART ART świetnie sprawdza się także podczas Twojego snu. Z jednej strony zapewnia optymalną temperaturę do zaśnięcia, z drugiej strony pozwala w godzinach nocnych na oszczędności w zakresie konsumpcji energii elektrycznej. Zyskuje to dzięki stopniowemu podnoszeniu temperatury (w przypadku chłodzenia) lub podnoszenia (w przypadku ogrzewania) w czasie, kiedy już zasnąłeś.

Zdalne sterowanie klimatyzatorem

W jednostce zainstalowano moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowania urządzeniem za pomocą internetu z wykorzystaniem smartfona lub tableta. W ten sposób ustawisz pracę klimatyzatora z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy, że zainstalujesz stosowną aplikację na urządzeniu mobilnym.

Praca w szerokim zakresie temperatur

Jednostka ścienna J-SMART ART sprawdzi się zarówno do chłodzenia, jak i ogrzewania pomieszczeń. Zastosowana w niej grzałka przy tacy skroplin doskonale sprawdza się przy korzystaniu z klimatyzatora J-SMART ART w warunkach zimowych do ogrzewania pomieszczeń. Grzałka zapobiega oblodzeniu wymiennika ciepła, przez co urządzenie może wydajnie pracować nawet w temperaturach sięgających -22 oC.

Klimatyzacja może być ekologiczna

Jednostka ścienna J-SMART ART wykorzystuje czynnik chłodniczy R32, który ze wszystkich dostępnych ma najniższy wpływ na środowisko naturalne. Jednocześnie charakteryzuje się wysoką wydajnością chłodniczą, co prowadzi do niższego zużycia energii elektrycznej.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ