Klimatyzacja Rotenso

/Klimatyzacja Rotenso
Klimatyzacja Rotenso2024-05-16T14:46:06+02:00
Versu Cloth

Rotenso to stosunkowo młoda, ale zdobywająca popularność marka japońskich systemów klimatyzacji. Oferuje ekonomiczne i niezawodne urządzenia klimatyzacyjne, które sprawdzają się w energooszczędnych instalacjach. Klimatyzatory Rotenso są odpowiedzią na wzrastające oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności i minimalnego wpływu na środowisko. Zaletą klimatyzacji Rotenso jest innowacyjność i niezawodność. Co ważne, klimatyzatory te mogą być stosowane w każdym typie budynków.

Energooszczędna klimatyzacja

Rotenso proponuje klimatyzatory charakteryzujące się wysoką energooszczędnością i wydajnością. Dzięki temu urządzenia te pozwalają zarówno na racjonalne zużycie energii elektrycznej, jak i mają niewielki wpływ na środowisko naturalne. Jednostki wewnętrzne Rotenso zapewniają wysoki wskaźnik efektywności energetycznej SCOP sięgający 5,3. Dodatkowo klimatyzatory Rotenso posiadają wbudowaną funkcję oszczędzania energii w trybie czuwania, kiedy pobierają jedynie 1W prądu.

Do każdego typu budynku

Rotenso jest jednym z producentów, którzy tworzą klimatyzatory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i przemysłowych. Nowoczesny design oraz coraz lepsze parametry techniczne sprawiają, że klimatyzatory Rotenso sprawdzają się w każdym typie budynków. W ofercie producenta znajdują się klimatyzatory do układów split i multi-split oraz klimatyzatory przenośne.

Czyste powietrze z klimatyzatorami Rotenso

Zaletą klimatyzatorów Rotenso jest wielostopniowe oczyszczanie i filtracja powietrza wykorzystujące unikalny system PureAIR Rotenso. System zdrowego powietrza w urządzeniach Rotenso wyposażony został w wiele rozwiązań sprzyjających uzyskaniu czystego powietrza we wnętrzach. Szereg dostępnych filtrów (także w opcji) sprawia, że możesz wyeliminować z pomieszczenia roztocza, bakterie, wirusy, benzen, amoniak, zapachy oraz pyły zawieszone. Dodatkowo niektóre klimatyzatory wyposażono w jonizator i lampę UV przeznaczoną do sterylizacji. Dzięki zastosowaniu urządzeń zyskujesz w pomieszczeniach zdrowe i wolne od zanieczyszczeń powietrze.

Masz pytania dotyczące klimatyzatorów marki Rotenso?

Potrzebujesz doradztwa w doborze urządzenia dostosowanego do Twoich potrzeb?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i zamontujemy wybrany system.

+48 22 290 26 46

Komfortowe warunki

Klimatyzatory Rotenso zapewniają inteligentne sterowanie przepływem powietrza, co sprzyja komfortowi przebywania w pomieszczeniu. Szeroki nawiew, automatyczne żaluzje 4D i pozioma żaluzja 180 st. sprawdzają się w równomiernym rozprowadzaniu klimatyzowanego powietrza po pomieszczeniu.

Cicha praca

Zaletą klimatyzacji Rotenso jest cicha praca. W klimatyzatorach Rotenso wdrożono udoskonalony tryb cichej pracy, który delikatnie uwalnia rozproszone powietrze, minimalizując poziom dźwięku. W rezultacie klimatyzatory Rotenso zapewniają komfortowy wypoczynek, relaks czy sen. Co ważne, urządzenia spełniają wszystkie wymogi dotyczące poziomu hałasu określone w przepisach i mogą być instalowane w każdym budynku na terenie UE.  

Łatwe i intuicyjne sterowanie

Komfort termiczny w pomieszczeniach komercyjnych to gwarancja wyższej wydajności pracy i wyższy prestiż podmiotu. Do małych i średnich obiektów komercyjnych dedykowane są systemy Daikin Sky Air, które w zależności od zastosowanych modeli zapewniają szereg opcji, w tym chłodzenie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Każdy klimatyzator Daikin tej serii sprawdza się w biurze, hotelu, obiekcie użyteczności publicznej czy sklepie.

Wydajna praca w każdych warunkach

Zaletą klimatyzacji Rotenso jest cicha praca. W klimatyzatorach Rotenso wdrożono udoskonalony tryb cichej pracy, który delikatnie uwalnia rozproszone powietrze, minimalizując poziom dźwięku. W rezultacie klimatyzatory Rotenso zapewniają komfortowy wypoczynek, relaks czy sen. Co ważne, urządzenia spełniają wszystkie wymogi dotyczące poziomu hałasu określone w przepisach i mogą być instalowane w każdym budynku na terenie UE.  

Bogate wyposażenie

Klimatyzatory Rotenso posiada szereg inteligentnych funkcji wspierających energooszczędność i użytkowanie, w tym:   

– czujnik obecności SMART Eye

– tryb TURBO 

– automatyczne żaluzje 4D

– żaluzja pozioma 180 st.

– system eliminujący zimny podmuch w czasie włączania trybu ogrzewania

– czujnik zmierzchu 

– optymalizacja zużycia energii

– czujnik wilgotności powietrza

– funkcja zapobiegająca nadmiernemu wychłodzeniu i uszkodzeniu instalacji wodnych zimą

– funkcja autodiagnozy

– programator czasowy

– dwustronne odprowadzanie skroplin

– funkcja snu

– auto restart

Klimatyzatory split i multi-split – szeroki wybór jednostek ściennych przeznaczonych do układów 1:1 i 1:X. Doskonałe rozwiązanie do domu, mieszkania, biura czy przestrzeni komercyjnych. 

Klimatyzatory przenośne — Rotenso proponuje szeroki wybór klimatyzatorów przenośnych, które nie wymagają budowy instalacji, a jednocześnie w szybki i łatwy sposób zapewniają komfort termiczny w pomieszczeniach. Rotenso proponuje 3 typy klimatyzatorów przenośnych: klimatyzator przenośny Zico, klimatyzator przenośny Giru i klimatyzator przenośny Orta. Urządzenia można stosować w domach, biurach, sklepach i innych obiektach użyteczności publicznej. 

Klimatyzacja Daikin Clima

Współpracując z Clima Polska, zyskujesz:

 • fachowe doradztwo przy doborze urządzenia klimatyzacyjnego – mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, co pozwoli nam dopasować rozwiązanie do nawet najbardziej wygórowanych potrzeb,

 • szeroki wybór klimatyzatorów Daikin – także tych najbardziej nowoczesnych modeli,

 • kompleksową usługę – na terenie miasta stołecznego Warszawa i okolic zapewniamy również montaż i serwis,

 • konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Salonu Partnerskiego w Warszawie przy Al. KEN 86, gdzie do mogą Państwo zapoznać się z kolekcją oryginalnych klimatyzatorów ściennych i oczyszczaczy powietrza marki Daikin oraz skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ