Klimatyzatory Fujitsu

/Klimatyzatory Fujitsu
Klimatyzatory Fujitsu2024-04-25T16:31:24+02:00
Cennik FUJITSU 2023

Szukasz sprawdzonej i niezawodnej klimatyzacji do biura lub domu? Potrzebujesz urządzenia, które zapewni komfortowe warunki termiczne przez cały rok? Poznaj klimatyzację Fujitsu — niezawodne urządzenia gwarantujące wysoką wydajność pracy i niskie koszty eksploatacyjne.

 Klimatyzatory Fujitsu – uniwersalne systemy dla domu i biura

Fujitsu to marka japońskich klimatyzatorów wyróżniających się funkcjonalnością, precyzją wykonania i wysoką jakością. Klimatyzatory Fujitsu są niezawodne i energooszczędne. Sprawdzają się w zastosowaniach całorocznych, oferując wydajny tryb chłodzenia i grzania. Urządzenia dedykowane są odbiorcom indywidualnym i instytucjonalnym. Doskonale sprawdzą się w mieszkaniach i apartamentach, w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w hotelach, w centrach handlowych czy biurach. Unikalna – 10-letnia gwarancja producenta daje pewność, że  klimatyzacja tej marki zapewni długotrwałą, wydajną i bezawaryjną pracę.

KG
KGTF
KETF
KMCF
KGTE

Fujitsu KG

Klimatyzatory KG –  postaw na szybkie i energooszczędne systemy

Klimatyzatory Fujitsu, w tym także klimatyzator KG, wyposażone zostały w unikalną technologię inwerterową, która pozwala na w pełni dostosowaną do zmieniających się warunków otoczenia pracę jednostki. W efekcie klimatyzatory Fujitsu mogą pracować niezwykle szybko, precyzyjnie dostosowując działanie jednostki w celu sprostania zapotrzebowaniu na chłodzenie lub ogrzewanie. Doskonale radzą sobie z ekstremalnymi temperaturami, przy jednoczesnym zapewnieniu płynniejszej i stabilniejszej pracy, która skutkuje szybszym osiąganiem zadanych temperatur.

Co zyskasz, korzystając z klimatyzatora Fujitsu KG?

Klimatyzator KG – doskonały przykład japońskiej precyzji

Jednostka Fujitsu KG została wyposażona w nowoczesny inwerter gwarantujący bardzo niskie zużycie energii elektrycznej — klimatyzator został przyporządkowany dla klasy energetycznej A+++ zarówno dla trybu chłodzenia, jak i ogrzewania. Posiada również wysoki współczynnik wydajności SCOP 5,1 – także dla ogrzewania i chłodzenia. To daje użytkownikom gwarancję niskich kosztów eksploatacyjnych przy komfortowych warunkach termicznych.

Klimatyzator KG swoją niezwykłą wydajność zawdzięcza również zastosowaniu:

 • hybrydowego wymiennika ciepła
 • czujnika obecności

Hybrydowy wymiennik ciepła zapewnia poprawę sprawności działania, którą zawdzięcza większej gęstości zastosowanych materiałów i większym wymiarom. Zmiany te spowodowały wyższy współczynnik wymiany oraz wydajniejszą pracę przy jednoczesnym niższym poborze mocy. Z kolei zastosowanie czujnika obecności spowodowało, że klimatyzator wykrywa, czy w pomieszczeniu znajdują się ludzie. Kiedy w pomieszczeniu nikt nie przebywa, jednostka przechodzi w pracę w trybie ekonomicznym. Jednakże, gdy tylko w pokoju znów ktoś się pojawi, klimatyzator powraca do ustawionego wcześniej trybu pracy.

KG – Karta Katalogowa

Ciche i dyskretne systemy klimatyzacji do domu i biura?

Odkryj wysokiej klasy jednostki KG od producenta Fujitsu i zaaranżuj domowe wnętrza, tak jak lubisz.

Zadzwoń do nas, a zaoferujemy Ci nowoczesną jednostkę dopełniającą nowoczesne wnętrza.

+48 22 290 26 46

Klimatyzator KG – optymalne warunki w pomieszczeniu

Jednostka Fujitsu KG to model, który zapewnia nie tylko odpowiednie warunki termiczne w obsługiwanym pokoju. Klimatyzator pracuje niezwykle cicho emitując 19 dB(A), natomiast przy pracy na maksymalnym poziomie mocy (tryb POWERFUL) osiąga najwyższy poziom hałasu wynoszący 42 dB. Niski poziom mocy rozruchowej (jedynie 0,5 kW) sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzać się będzie w pomieszczeniach szczególnie wymagających pod względem poziomu emitowanego dźwięku — na przykład w sypialniach, pokojach dziecięcych czy gabinetach pracy. Ponadto w jednostce wdrożono tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej, która dodatkowo obniża poziom ciśnienia akustycznego o kolejne 3 dB (A). 

Jednostka KG zapewnia również optymalne oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń typu wirusy, bakterie, alergeny (zarodniki pleśni, kurz). Funkcję tą zawdzięcza polifenolowemu filtrowi katechinowemu. Klimatyzator wyposażono również w filtr dezodoryzujący powietrze z jonami ujemnymi, który eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Urządzenie nowoczesne, poprawiające komfort użytkowania

Klimatyzator Fujitsu KG został wyposażony w zaawansowane technologicznie podzespoły sterujące i zarządzające. W efekcie jednostki, które posiadają moduł Wi-Fi, mogą być  zdalnie sterowane za pomocą urządzeń mobilnych (telefon, smartfon, laptop). Jednostkę można z powodzeniem zintegrować z systemem inteligentnego domu, dzięki czemu będzie współgrać z wszystkimi elementami w celu uzyskania optymalnych warunków termicznych przy jednoczesnym dążeniu do minimalizacji kosztów eksploatacyjnych. 

Dla części użytkowników duże znaczenie ma również sposób nawiewu prowadzony przez klimatyzator. Jednostka KG zapewnia równomierną dystrybucję powietrza dzięki zastosowaniu lamelek, które automatycznie poruszają się w górę i w dół (funkcja SWING). 

Klimatyzator KG pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu minimalnej temperatury na poziomie +10 st.C. Rozwiązanie to sprawdza się wszędzie tam, gdzie trzeba podtrzymać temperaturę dodatnią — na przykład, aby zapobiec zamarzaniu wody w instalacjach lub dla zapobiegania nadmiernemu wychładzaniu obiektu. Funkcja utrzymania minimalnej temperatury będzie niezastąpiona podczas dłuższej nieobecności użytkowników / domowników w okresie jesiennym czy zimowym. Sprawdzi się również w domkach letniskowych.

Korzystaj z klimatyzatora Fujitsu przez długie lata

Fujitsu stawia na wysokie standardy wykonania oraz obsługi urządzeń klimatyzacyjnych. Własne biuro konstrukcyjne i laboratorium badawcze pozwalają na tworzenie urządzeń o wysokich parametrach zarówno technicznych, jak i w zakresie designu. Istotną rolę w cyklu produkcji klimatyzatorów ma proces weryfikacji urządzeń przez zewnętrzne laboratoria i instytucje, co pozwala na utrzymanie najwyższych standardów w zakresie wykonania, wzornictwa i zastosowanych technologii.

Jakość klimatyzatorów Fujitsu przekłada się na długi okres gwarancji. Dostępne u nas klimatyzatory Fujitsu KG mają 10-letnią gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że przez długie lata będą zapewniały bezawaryjną i w pełni wydajną pracę.

Fujitsu KGTF

KGTF – Karta Katalogowa

Jednostka ścienna KGTF z serii DESIGN na tle klimatyzatorów Fujitsu wyróżnia się parametrami, konstrukcją oraz elegancką biało-perłową barwą. Zapewnia najwyższą wydajność energetyczną oraz wysoki komfort użytkowania. Wyjątkowo cicha praca sprzyja wypoczynkowi i skupieniu. Atutem klimatyzatorów KGTF jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą urządzeń mobilnych. Co ważne, klimatyzator jest objęty 10-cio letnią gwarancją na całe urządzenie (jedyna taka gwarancja na polskim rynku).

Klimatyzator KGTF dostępny jest w 4 wersjach mocy. Może być zastosowany w układach split i multi-split składających się do 5 jednostek wewnętrznych.

Korzystaj z komfortu termicznego i oszczędzaj na rachunkach za prąd

Jednostki ścienne Fujitsu KGTF charakteryzują się wysoką energooszczędnością przy jednoczesnej dużej wydajności pracy. Urządzenia, w zależności od modelu, posiadają przypisaną klasę energetyczną A+++/A++ dla chłodzenia i A+++/A+ dla grzania. Taki efekt dało połączenie technologii inwerterowej, wydajnego hybrydowego wymiennika ciepła typu lambda oraz dużego wentylatora poprzecznego. Dodatkowo w niskim poborze mocy jednostkę wspiera zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

Na niski pobór prądu ma również wpływ zainstalowany w urządzeniu czujnik obecności, który wykrywa ruch w pomieszczeniu. Jeśli pomieszczenie jest puste, klimatyzator automatycznie ogranicza wydajność pracy. Jeśli w pokoju pojawi się człowiek, jednostka wznawia pracę zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami.

Czystość powietrza dla Twojego zdrowia

Klimatyzator ścienny KGTF z serii DESIGN w standardzie posiada wbudowane 2 filtry powietrza, tj. filtr jonowy i filtr polifenolowy. Pierwszy odpowiada za usuwanie nieprzyjemnych zapachów, drugi za eliminację kurzu z powietrza. Dodatkowo w opcji dostępny jest filtr z jonami srebra, który eliminuje wirusy, bakterie i zarodniki grzybów. Warto podkreślić, że klimatyzator posiada kontrolkę filtra, która wskazuje na konieczność wyczyszczenia filtrów.

Komfortowa praca klimatyzatora i wygoda sterowania jednostką

Jednostka ścienna KGTF zapewnia równomierną dystrybucję klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu. Duże żaluzje i nowa konstrukcja szczeliny nawiewnej gwarantują szerszy nawiew, cichszą pracę (19 dB(A) co przypomina cichy ludzki szept) oraz komfortową temperaturę w całym pokoju. Dodatkowo jednostka zapewnia wiele automatycznych funkcji wpływających na komfort użytkowania, m.in.:

 • automatyczną zmianę trybu pracy
 • automatyczne wachlowanie żaluzji góra/dół
 • automatyczną regulację siły nawiewu
 • automatyczny restart

Dodatkowo dla szybkiego uzyskania zadanej temperatury (zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania) możesz skorzystać z funkcji Pełna moc. Możesz również skorzystać z możliwości wcześniejszego zaprogramowania jednostki, co umożliwia programator, programator nocny, czy programator tygodniowy.

Jednostka ścienna Fujitsu KGTF posiada również wbudowaną funkcję 10 st. HEAT, która zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia zimą w czasie nieobecności użytkowników. W ten sposób redukuje ryzyko zamarznięcia instalacji wodnych i kanalizacyjnych w pomieszczeniu.

Niewątpliwym atutem klimatyzatorów ściennych KGTF z serii DESIGN jest możliwość zdalnego sterowania klimatyzacją. Dzięki modułowi Wi-Fi dostępnemu w opcji możesz ustawić pracę urządzenia z poziomu telefonu, tableta lub komputera będąc w dowolnym miejscu i czasie.

Ekologiczne systemy klimatyzacji od Fujitsu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów.

Chcesz dołączyć do grona zadowolonych odbiorców?

Już dziś zapraszamy Cię na indywidualną konsultację z naszym doradcą i umówienie terminu montażu!

+48 22 290 26 46

Fujitsu KETF

KETF – Karta Katalogowa

Jednostka ścienna Fujitsu KETF przeznaczona jest do zastosowania w układach split i multi-split. Zapewnia energooszczędną pracę, czyste powietrze oraz wygodę użytkowania. Klimatyzator wykorzystuje nowoczesną technologię inwerterową, dzięki której płynnie dopasowuje pracę w celu utrzymania zadanej temperatury, będąc przy tym wysoce energooszczędnym. Urządzenie wykorzystuje najbardziej ekologiczny czynnik chłodniczy R32 spośród wszystkich stosowanych na rynku.

Dodatkowym atutem klimatyzatora KETF jest atrakcyjne wzornictwo i eleganckie wykończenie. Klimatyzatory ścienne KETF z serii DESIGN charakteryzują się przyciągającym uwagę wyglądem szczotkowanego aluminium. Urządzenie zaprojektowano pod oczekiwania europejskich konsumentów. Trójwymiarowe krzywizny, lekka konstrukcja oraz elegancka tekstura panelu przedniego sprawiają, że doskonale wkomponowuje się we wnętrza zaprojektowane w każdym stylu.

Jednostka ścienna Fujitsu KETF dostępna jest w 2 kolorach: białym i szarym oraz w 4 wersjach mocy.

Komfort i wygoda użytkowania

Jednostka ścienna KETF gwarantuje komfortowy nawiew i cichą pracę. Nowo zaprojektowana konstrukcja szczeliny nawiewnej zapewnia szerszy nawiew oraz cichsze działanie. W efekcie klimatyzator w trybie cichym emituje dźwięk na poziomie 20 dB(A), co przypomina cichy ludzki szept.

Wygodnym rozwiązaniem jest funkcja automatycznego wachlowania góra/dół oraz regulacja siły nawiewu. Klimatyzator posiada programator tygodniowy i temperatury oraz programator automatycznego wyłączenia.

Użytkownicy doceniają możliwość sterowania pracą jednostki ściennej nie tylko za pomocą pilota, ale również urządzeń mobilnych z wykorzystaniem aplikacji FGLair.

Czyste i zdrowe powietrze w Twoim domu

Klimatyzator ścienny KETF w standardzie wyposażony jest w 2 wydajne filtry, tj. w filtr polifenolowy odpowiedzialny za usuwanie kurzu z powietrza oraz filtr jonowy, którego zadaniem jest eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Jeśli zależy Ci na jeszcze czystszym powietrzu w pomieszczeniu, zalecamy zastosowanie dostępnego w opcji filtra z jonami srebra, który usuwa z powietrza wirusy, bakterie i zarodniki pleśni.

Energooszczędna klimatyzacja

Klimatyzator KEFT zaprojektowany został z myślą o niewielkim zużyciu energii elektrycznej, co potwierdza nadana mu klasa energetyczna A++ dla chłodzenia oraz A+ dla grzania. Wydajna technologia inwerterowa sprawia, że klimatyzator płynnie dostosowuje moc (i zarazem zużycie prądu) w sposób pozwalający na utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniu. W jednostce KETF zastosowano wydajny wymiennik ciepła typu lambda oraz wentylator poprzeczny, które gwarantują wysoką efektywność energetyczną. Niskie zużycie prądu wspomagają również dodatkowe funkcje, tj. tryb energooszczędny, ograniczony zakres nastawy temperatury czy przywracanie ustawionej temperatury.

 

Wybierz systemy klimatyzacji, które są nie tylko efektywne, ale i atrakcyjne pod względem wizualnym.

Jako specjaliści z branży HVAC pomożemy Ci wybrać urządzenie skrojone na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Czekamy na kontakt!

+48 22 290 26 46

Fujitsu KMCF

KMCF – Karta Katalogowa

Jednostka ścienna Fujitsu KMCF z serii STANDARD charakteryzuje się wysoką wydajnością i komfortem użytkowania. Wysoką energooszczędność urządzenia potwierdza przyznana klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Atutem klimatyzatora jest cicha praca, dzięki której nie zakłóca wypoczynku, skupienia ani snu.

Klimatyzator ścienny Fujitsu KMCF dostępy jest w 4 wersjach mocy i może być stosowany w układach split i multi-split składających się do 5 jednostek wewnętrznych.

Wydajność i energooszczędność pracy

Klimatyzatory ścienne Fujitsu KMCF z serii STANDARD zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej, co potwierdza nadana im klasa energetyczna A++ (chłodzenie) i A+ (grzanie). Na niski pobór mocy wpływ ma wydajna technika inwerterowa dostosowująca pracę jednostki w celu utrzymania zadanej temperatury, wydajny wymiennik ciepła lambda oraz duży wentylator poprzeczny. Nie bez znaczenia jest także zastosowanie nowego czynnika chłodniczego R32, który oprócz wysokiej wydajności pracy jest również najbardziej ekologicznym czynnikiem wykorzystywanym na rynku. Dla jeszcze większej oszczędności w zakresie zużycia prądu klimatyzator KMCF wyposażono w tryb ekonomiczny.

Stylowa konstrukcja

Jednostka KMCF charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem. Smukła i stylowa konstrukcja urządzenia, panel przedni w kolorze matowej bieli oraz regularny kształt prostokąta sprawia, że klimatyzator doskonale wpasowuje się w pomieszczenia o różnym wystroju wnętrz.

Komfort użytkowania

Zastosowanie dużych żaluzji oraz nowej konstrukcji szczeliny nawiewnej sprawiają, że klimatyzator ścienny KMCF zapewnia komfortowy nawiew przy jednoczesnej cichej pracy (22 dB(A)). Dla większej wygody użytkowania możesz korzystać z funkcji automatycznego wachlowania żaluzji góra/dół. Urządzenie ma wybudowanych kilka funkcji, które podnoszą komfort użytkowania, do których należą m.in.:

 • automatyczna regulacja siły nawiewu
 • pełna moc dla szybkiego schładzania/ ogrzewania pomieszczenia
 • automatyczna zmiana trybu pracy
 • automatyczny restart
 • wbudowany programator, który pozwala zawczasu ustawić preferowane parametry pracy urządzenia

Atutem urządzenia jest również dostępna w opcji możliwość sterowania jednostką za pomocą urządzenia mobilnego. Interfejs Wi-Fi pozwala na zdalne kierowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona, tabletu lub komputera z dowolnego miejsca i dowolnym czasie.

Klimatyzatory KMCF z serii STANDARD doskonale sprawdzają się nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również w domkach letniskowych. Tu szczególnie przydatna jest funkcja 10st. HEAT, która zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczenia zimą. Dzięki niej utrzymanie stałej temperatury na poziomie 10 st.C pozwoli wyeliminować ryzyko zamarznięcia instalacji podczas wyłączenia ogrzewania w pomieszczeniu.

Filtrowanie powietrza dla Twojego zdrowia

Klimatyzatory Fujitsu z serii STANDARD w standardzie zostały wyposażone w filtr jonowy (eliminuje nieprzyjemne zapachy) i filtr polifenolowy (usuwa z pomieszczenia kurz).  W opcji dostępny jest również filtr z jonami srebra, który odpowiedzialny jest za eliminację drobnoustrojów z powietrza w pomieszczeniu, m.in. wirusów, bakterii i zarodników grzybów. Atutem urządzenia jest kontrolka filtra wskazująca na konieczność jego wyczyszczenia oraz łatwy w czyszczeniu panel obudowy.

Fujitsu KGTE

Klimatyzator ścienny Fujitsu KGTE z serii DESIGN przeznaczony jest do instalacji typu split. Jego atutem jest eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, wysoka energooszczędność, cicha praca oraz wydajne filtry powietrza.

Dostępny jest w 4 wersjach wydajności:

Optymalne warunki przy niskim zużyciu prądu

Klimatyzator ścienny Fujitsu KGTE wyposażony został w wydajną sprężarkę rotacyjną (inwerterową), dzięki której płynnie dostosowuje pracę (i pobór energii elektrycznej) w celu uzyskania zadanych warunków klimatycznych w pomieszczeniu. Optymalizacja wewnętrznej konstrukcji sprawia, że jest wydajniejszy niż standardowe jednostki wewnętrzne — wysoką energooszczędność potwierdza przyznana klasa energetyczna dla chłodzenia A+++ oraz dla grzania A++.

Wysoka energooszczędność urządzenia wynika także z wykorzystania czujnika obecności, który powoduje, że urządzenie obniża swoją wydajność w sytuacji, kiedy pomieszczenie jest puste. W razie wykrycia ruchu powraca w tryb wydajnej pracy. Dla jeszcze skuteczniejszego obniżenia rachunków za prąd można korzystać z trybu ekonomicznego, który pomimo ograniczenia poboru mocy nie wpływa na pogorszenie warunków temperaturowych w pomieszczeniu.

W urządzeniu zastosowano hybrydowy wymiennik ciepła, dzięki któremu znacznie podniesiono wydajność wymiany ciepła. To on jest odpowiedzialny za najwyższe wskaźniki SEER i SCOP.

Klimatyzator Fujitsu KGTE — komfort użytkowania

Uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu to nie wszystko, co oferuje jednostka ścienna Fujitsu KGTE. Dzięki zastosowanemu wydajnemu dyfuzorowi dystrybucja klimatyzowanego powietrza w pomieszczeniu jest równomierna. Zastosowana lepsza technologia nawiewu pozwala na precyzyjne sterowanie kierunkiem przepływu strumienia powietrza.

Klimatyzator Fujitsu KGTE z serii DESIGN zapewnia również doskonałe warunki do wypoczynku, relaksu i snu. Urządzenie pracuje niezwykle cicho emitując w trybie cichej pracy jedynie 19 dB(A), co można porównać do cichego ludzkiego szeptu.

Atutem jest wygodne sterowanie urządzeniem. Jednostką ścienną można kontrolować nie tylko za pomocą pilota, ale także zdalnie z poziomu urządzenia mobilnego (np. smartfona) przy wykorzystaniu aplikacji FGLair w dowolnym miejscu i czasie.

Zdrowe i czyste powietrze

Za wysoką jakość emitowanego powietrza przez klimatyzator Fujitsu KGTE odpowiada zespół nowoczesnych filtrów eliminujących szeroki zakres zanieczyszczeń. W standardzie jednostka wyposażona jest w filtr jonowy i polifenolowy, które odpowiedzialne są za usuwanie kurzu oraz nieprzyjemnych zapachów. Dodatkowo urządzenie można doposażyć w filtr z jonami srebra, który jest niezwykle skuteczny w eliminacji wirusów, bakterii, pleśni.

Atrakcyjny design

Klimatyzator ścienny KGTE charakteryzuje się unikalnym, minimalistycznym i eleganckim wzornictwem, które zostało przygotowane specjalnie na rynek europejski. Jednostka posiada lekką, trójwymiarową formę, która doskonale prezentuje się z każdej ze stron. W urządzeniu zastosowano teksturę, która zmienia się pod wpływem światła dziennego.

Nie trać pieniędzy na nieefektywne i energochłonne systemy klimatyzacji.

Zadzwoń do nas, a zaproponujemy Ci rozwiązania dopasowane do charakteru pomieszczenia i sposobu jego użytkowania!

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ