KLIMATYZACJA DO WINNIC, PIWNICZEK NA WINO — KLIMATYZATOR EUROCAVE INOA

//KLIMATYZACJA DO WINNIC, PIWNICZEK NA WINO — KLIMATYZATOR EUROCAVE INOA
KLIMATYZACJA DO WINNIC, PIWNICZEK NA WINO — KLIMATYZATOR EUROCAVE INOA2024-02-09T13:40:14+01:00
KLIMATYZATOR DO WINNIC EUROCAVE INOA
CHŁODZIARKI DO WINA KCC INNOVA

Klimatyzatory EUROCAVE INOA to nowoczesne urządzenia, które zapewniają utrzymanie stałej temperatury i wilgotności w pomieszczeniu tworząc idealne warunki do przechowywania wina. Jednostki zapewnia cichą i pozbawioną pracy wibrację. Wydajne i energooszczędne działanie, intuicyjne sterowanie za pomocą pilota oraz niezwykle prosty montaż to atuty tych urządzeń. Elastyczność zastosowań potwierdza również możliwość montażu klimatyzatorów wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

Klimatyzator INOA przeznaczony jest do piwniczek z winami, ale doskonale sprawdza się również w kwiaciarniach, magazynach żywności, cateringu, a także w pomieszczeniach gdzie funkcjonują linie produkcyjne jedzenia. Klimatyzator INOA będzie również idealnym rozwiażaniem dla branży HoReCa.

Klimatyzator INOA dostępny jest w dwóch wersjach wydajnościowych przeznaczonych do pomieszczeń o kubaturze 25 i 50 m3.

klimatyzacja-do-piwniczki-na-wino-clima-polska

Optymalna temperatura dla przechowywania wina

Klimatyzator EUROCAVE INOA gwarantuje utrzymanie stałej temperatury powietrza w pomieszczeniu. Funkcja grzania i chłodzenia zapewniają najlepszą temperaturę dla przechowywania wina — czyli 10-14 st. C. Jeśli temperatura wzrasta poza wskazaną przez Ciebie wysokość, automatycznie włącza się funkcję chłodzenia. Natomiast jeśli w piwniczce robi się zbyt zimno, klimatyzator uruchamia funkcję grzania. Za precyzję działania odpowiadają elektroniczne czujniki, które odpowiedzialne są za monitorowanie pracy jednostki. W ten sposób Twoje wino będzie dojrzewać w warunkach zapewniających uzyskanie trunków o najwyższych walorach smakowych.

klimatyzator-inoa-do-piwnicy-na-wino
inoa-klimatyzacja-do-piwnicy-na-wino-clima-polska

Zapewnij stałą wilgotność powietrza

Klimatyzator INOA nie powoduje zbytniego wysuszenia powietrza. Tę cechę zyskuje dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, która polega na utrzymaniu stałej temperatury kondensacji i parowania. Co więcej, jednostka zapewnia utrzymywanie stałej temperatury w pomieszczeniu, a przez to także stałej i bezpiecznej dla wina wilgotności powietrza. Jednocześnie regulacja prędkości pracy wentylatora nie powoduje nagłych skoków temperatury i pozwala na utrzymanie naturalnej wilgotności powietrza w piwnicy na wino.

Minimalizuj wibracje w pomieszczeniu z winami

Drgania mogą mieć negatywny wpływ na procesy biochemiczne zachodzące w leżakujących winach i w efekcie prowadzić do znaczącego obniżenia jakości trunków. Klimatyzatory EUROCAVE INOA redukują problem wibracji niemal do zera. Zastosowanie uszczelnienia i wyciszenia obudowy 20mm pianką polietylenową oraz konstrukcja sprężarki i wentylatorów powodują wyciszenie i pochłanianie wibracji. Czyni to klimatyzator INOA jednym z najcichszych na rynku urządzeń do chłodzenia wina.

montaz-klimatyzacji-w-piwniczce-na-wino-clima-polska-warszawa

Stała cyrkulacja powietrza

W zamkniętym pomieszczeniu trudno uzyskać odpowiednią cyrkulację powietrza. Jednostka EUROCAVE INOA powoduje ciągły ruch powietrza w pomieszczeniu i tym samym pozwala wyeliminować ryzyko zastojów powietrza, które także mają negatywny wpływ na kondycję wina.

Łatwy i elastyczny montaż

Klimatyzator INOA zapewnia idealne warunki do chłodzenia winnicy, a dodatkowo jest niezwykle łatwy w montażu. Jego instalacja nie wymaga specjalnych umiejętności ani skomplikowanych narzędzi. Można go zamontować zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Co więcej, klimatyzator EUROCAVE INOA można montować wysoko lub nisko na ścianie, można go także zawiesić na drzwiach. Jednostka EUROCAVE INOA pozwala również na odprowadzenie powietrza bocznymi rurami, co znacząco rozszerza możliwość instalacji jednostki.

klimatyzator-inoa-do-piwniczki-na-wino-warszawa

Intuicyjne sterowanie

EUROCAVE INOA został wyposażony w intuicyjny panel sterowania, który pozwala w łatwy i szybki sposób zarządzać ustawieniami jednostki. Klimatyzowanie piwnicy z winem nigdy nie było prostsze! Wystarczy jedno kliknięcie, by zmienić temperaturę lub wilgotność otoczenia i stworzyć idealne warunki do przechowywania trunku. Podobnie jak urządzenie także i panel zdalnego sterowania może zostać zamontowany poza chłodzonym pomieszczeniem. Na podkreślenie zasługuje również czytelny ekran LCD, który ułatwia monitorowanie warunków otoczenia.

Klimatyzator INOA to urządzenie wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki, co jest gwarancją nie tylko efektywnej pracy, ale i oszczędności energii. To korzystne rozwiązanie nie tylko dla środowiska naturalnego, ale i domowego budżetu.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ