Klimatyzatory Gree

/Klimatyzatory Gree
Klimatyzatory Gree2024-04-25T16:52:44+02:00
Cennik GREE 2024

Klimatyzatory Gree

Klimatyzatory ścienne SPLIT

klimatyzator-gree-u-crownr-32-menu
ZOBACZ

Jednostki
zewnętrzne

klimatyzator-gree-jednostka-zewnetrzna-menu
ZOBACZ

Jednostki kasetonowe MULTI

gree-jednostka-kasetonowa-multi-menu
ZOBACZ

Jednostki przypodłogowo-sufitowe MULTI

gree-jednostka-przypodlogowo-sufitowa-multi-menu
ZOBACZ

Jednostki
wewnętrzne
MULTI

gree-free-match-jednpostka-wewnetrzna-multisplit-menu
ZOBACZ

Co wyróżnia klimatyzatory firmy Gree?

Klimatyzacja Gree to nowoczesne rozwiązania połączone z atrakcyjną stylistyką, dzięki której urządzenia wtapiają się w tło wnętrza, nie psując jego estetyki. Klimatyzatory marki Gree cechuje również wysoka energooszczędność. Wszystkie urządzenia posiadają wysoką klasę energetyczną, co gwarantuje stosunkowo niski pobór mocy. Klimatyzatory Gree zapewniają wygodne użytkowanie – zawdzięczają to zastosowaniu szeregu udogodnień i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Producent zadbał także o to, by oferowany przez niego sprzęt był przyjazny dla środowiska naturalnego.

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu, ale nie możesz znaleźć urządzenia, które spełni Twoje potrzeby? Jesteśmy przekonani, że znajdziemy systemy, które zapewnią Ci to, czego potrzebujesz. Energooszczędne, wydajne i ekologiczne – takie właśnie są jednostki od producenta Gree!

Klimatyzatory Gree – rozwiązania dla domu i biura

Gree to uznany na świecie producent klimatyzatorów. Na rynku istnieje od 21 lat, w Polsce działa od lat 10. Firma współpracuje m.in. z takimi znanymi markami, jak: Trane, York, Panasonic, General Electric, Carrier, Electrolux czy Whirlpool. Na jej koncie znajdują się liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość urządzeń.

Producent oferuje największy wybór klimatyzatorów ściennych w Polsce. Systemy sprawdzą się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i firmach oraz lokalach usługowych. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się mobilne klimatyzatory pokojowe, które stanowią alternatywę dla urządzeń typu split. Ich mobilność oraz szeroki kąt nawiewu klimatyzacji sprawiają, że zachowują równie wysoki poziom wydajności co jednostki stacjonarne.

W ofercie producenta znajdują się także kompaktowe i wydajne konsole, które mogą być instalowane, np. w miejscu kaloryfera. Takie jednostki sprawdzą się w biurach, ale także domkach rekreacyjnych oraz jako dodatkowe systemy ogrzewania. W asortymencie producenta nie brakuje także wszechstronnych klimatyzatorów przeznaczonych do pomieszczeń z sufitem podwieszanym — kasetonowe modele będą odpowiednim wyborem, np. do dużych sal konferencyjnych.

Ciekawą propozycją są także klimatyzatory przypodłogowe zaprojektowane z myślą o lokalach komercyjnych. Duży zasięg strumienia powietrza oraz minimalistyczna konstrukcja to wyróżniki tych jednostek i ich największa atuty. Potrzebujesz urządzenia, które dostarczy chłodne powietrze do kilku pomieszczeń jednocześnie? W takim razie postaw na wielofunkcyjne klimatyzatory kanałowe!

Czym wyróżniają się systemy klimatyzacyjne Gree?

Klimatyzacja Gree Warszawa

Systematycznie zwiększana sprawność energetyczna urządzeń, nowoczesna stylistyka oraz wykorzystanie rozwiązań sprzyjających ochronie środowiskanaturalnego sprawiają, że klimatyzacja Gree znajduje uznanie wielu Klientów. Szacuje się, że 30 % wszystkich sprzedanych na świecie urządzeń klimatyzacyjnych znakowanych jest właśnie marką Gree.

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż klimatyzatorów Gree, jak i montaż oraz serwis urządzeń tej firmy. Nasze usługi polecamy zarówno firmom oraz instytucjom, jak i osobom prywatnym.

Klimatyzatory pokojowe Gree to urządzenia energooszczędne oznakowane klasą energetyczną A. Cechują je minimalizm oraz nowoczesny design. Sprawia to, że dopasowują się one do każdego wnętrza. Urządzenia Gree zapewniają niską emisję hałasu, co sprawia, że można przy nich zarówno pracować, jak i odpoczywać.

Grzanie i chłodzenie – wybierz jednostki klimatyzacyjne 2w1

Klimatyzatory łączą w sobie dwie funkcje – chłodzenia i ogrzewania. Ich ogromną zaletą jest w pełni zautomatyzowana praca. Są to urządzenia sterowane przy pomocy pilota. Prezentowane klimatyzatorypokojowe Gree wyposażone zostały dodatkowo w specjalny filtr plazmowy, który oczyszcza powietrze z bakterii oraz znajdujących się w nim alergenów. Filtr usuwa również nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

klimatyzacja-gree-clima-polska-warszawa

Urządzenia idealne do sklepów, biur  i mieszkań.

Firma Clima sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w montażu, jak i serwisie klimatyzatorówpokojowych Gree. Zapraszamy!

Zainteresowała Cię nasza oferta mobilnych klimatyzatorów?

Od teraz nie musisz decydować się na urządzenie instalowane na stałe.

Zadzwoń do nas i powiedz, czego oczekujesz, a my dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do Twojego domu lub biura.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ