Klimatyzatory Gree

/Klimatyzatory Gree
Klimatyzatory Gree2017-05-31T11:35:53+00:00
Klimatyzator Gree Clima
WIĘCEJ
Klimatyzatory kasetonowe Gree Warszawa
WIĘCEJ
Klimatyzatory przypodłogowo sufitowe Clima
WIĘCEJ
Klimatyzator Gree jednostka zewnętrzna Clima
WIĘCEJ
/multi-jednostki-wewnetrzne/
WIĘCEJ

Gree to uznany na świecie producent klimatyzatorów. Na rynku istnieje od 21 lat, w Polsce działa od lat 10. Firma współpracuje m.in. z takimi znanymi markami, jak: Trane, York, Panasonic, General Electric, Carrier, Electrolux czy Whirlpool. Na jej koncie znajdują się liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty potwierdzające wysoką jakość urządzeń.

Co wyróżnia klimatyzatory firmy Gree?

Klimatyzacja Gree to nowoczesne rozwiązania połączone z atrakcyjną stylistyką, dzięki której urządzenia wtapiają się w tło wnętrza, nie psując jego estetyki. Klimatyzatory marki Gree cechuje również wysoka energooszczędność. Wszystkie urządzenia posiadają wysoką klasę energetyczną, co gwarantuje stosunkowo niski pobór mocy. Klimatyzatory Gree zapewniają wygodne użytkowanie – zawdzięczają to zastosowaniu szeregu udogodnień i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Producent zadbał także o to, by oferowany przez niego sprzęt był przyjazny dla środowiska naturalnego.

Klimatyzacja Gree Warszawa

Systematycznie zwiększana sprawność energetyczna urządzeń, nowoczesna stylistyka oraz wykorzystanie rozwiązań sprzyjających ochronie środowiskanaturalnego sprawiają, że klimatyzacja Gree znajduje uznanie wielu Klientów. Szacuje się, że 30 % wszystkich sprzedanych na świecie urządzeń klimatyzacyjnych znakowanych jest właśnie marką Gree.

Nasza firma oferuje zarówno sprzedaż klimatyzatorów Gree, jak i montaż oraz serwisurządzeń tej firmy.

Nasze usługi polecamy zarówno firmom oraz instytucjom, jak i osobom prywatnym. Warto dodać, że dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI MA PREFERENCYJNĄ STAWKĘ VAT –  W WYSOKOŚCI JEDYNIE 8% .

Klimatyzatory pokojowe Gree to urządzenia energooszczędne oznakowane klasą energetyczną A. Cechują je minimalizm oraz nowoczesny design. Sprawia to, że dopasowują się one do każdego wnętrza. Urządzenia Gree zapewniają niską emisję hałasu, co sprawia, że można przy nich zarówno pracować, jak i odpoczywać.

Klimatyzatory łączą w sobie dwie funkcje – chłodzenia i ogrzewania. Ich ogromną zaletą jest w pełni zautomatyzowana praca. Są to urządzenia sterowane przy pomocy pilota. Prezentowane klimatyzatorypokojowe Gree wyposażone zostały dodatkowo w specjalny filtr plazmowy, który oczyszcza powietrze z bakterii oraz znajdujących się w nim alergenów. Filtr usuwa również nieprzyjemne zapachy z otoczenia.

Klimatyzatory Gree Clima

Urządzenia idealne do sklepów, biur  i mieszkań.

Firma Clima sp. z o.o. specjalizuje się zarówno w montażu, jak i serwisie klimatyzatorówpokojowych Gree. Zapraszamy!

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami