Serwis klimatyzacji

/Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji2023-11-29T11:49:49+01:00

Konserwacja klimatyzacji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń.

Wykonujemy pełną ofertę serwisową, w ramach której przeprowadzamy:

Serwis klimatyzacji Warszawa

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek, które zapewniają wysokiej jakości sprzęt. Należą do nich: Daikin Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Innova, AUX, FUJITSU, Haier, Fuji Electric, czy Gree.

Dlaczego warto do serwisu klimatyzacji wybrać firmę Clima

Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji. Wykonujemy:

 • serwis klimatyzacji w domu

 • serwis klimatyzacji w bloku

 • serwis klimatyzacji w restauracji, biurze, sklepie

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, dlatego to właśnie w stolicy zapewniamy najszybszy dostęp do naszych usług. W zakresie naszych kompetencji mieści się zarówno naprawa klimatyzacji najpopularniejszych producentów, jak i skrupulatna konserwacja urządzeń i systemów tego typu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Premium w zakresie serwisu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych.

Atutem naszej firmy jest stały, wysoko wykwalifikowany personel, który przeprowadzi dla Państwa profesjonalną i kompleksową usługę – począwszy od wyboru systemu klimatyzacji, poprzez jego montaż, aż po serwis klimatyzatorów. Zatrudnieni w Climie fachowcy to specjaliści, którzy są doskonale zorientowani w najnowszych trendach panujących w branży klimatyzacyjnej – zawdzięczają to licznym szkoleniom branżowym i wieloletniej praktyce w zawodzie.

Wszelkie prace i naprawy klimatyzacji wykonujemy wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne. Teraz zlecając serwis klimatyzacji w domu mogą Państwo być pewni, że system przez długi czas spełniał będzie wysokie standardy.

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie, przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Tylko profesjonalne i całościowe podejście do czynności z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji pozwala uzyskać zadowalający efekt w postaci powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu. W ramach serwisu uzupełniamy także czynnik chłodzący.

Nasi klienci cenią nas również za czyste przeprowadzanie prac serwisowych i naprawczych. Zatrudniając naszą firmę mogą Państwo mieć pewność, że pozostawimy pomieszczenie, w którym serwisowaliśmy sprzęt, w stanie sprzed wkroczenia naszych pracowników. Z nami nie będą potrzebne dodatkowe nakłady finansowe związane ze sprzątaniem.

Zachęcamy Państwa do wykonywania serwisu klimatyzacji (także w bloku) zaraz po sezonie. W takiej sytuacji Clima z o.o. będzie w stanie szybko przeprowadzić dla Państwa zleconą usługę. Warto pamiętać, że tuż przed sezonem oraz w trakcie jego trwania firmy specjalizujące się w serwisie klimatyzatorów realizują wiele projektów montażu urządzeń, co znacznie wydłuża okres oczekiwania na realizację serwisu i czyszczenia klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji dla Twojego długotrwałego komfortu!

Zapewnij sobie komfort w klimatyzowanym otoczeniu! Przypominamy o regularnych serwisach gwarancyjnych dla klimatyzacji zakupionej w naszym salonie. Jest to niezwykle ważne! Dzięki temu, możemy zadbać o to, aby Wasze urządzenia działały z pełną wydajnością, a jednocześnie przedłużamy ich żywotność.

Dlaczego serwis gwarancyjny jest kluczowy?

Nasz gwarancja zaleca co najmniej dwa przeglądy rocznie, czyli średnio co 6 miesięcy, liczonych od daty uruchomienia. To nie tylko gwarancja na długoletnie działanie Waszej klimatyzacji, ale także pomaga uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek związanych z ewentualnymi naprawami.

Jak określić koszt serwisu?

Chcemy, aby nasze usługi były dostosowane do Waszych potrzeb. Koszt przeglądu jest uzależniony od ilości posiadanych jednostek klimatyzacyjnych. Aby otrzymać spersonalizowaną wycenę, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego: serwis@clima.com.pl

Aby ułatwić nam przygotowanie indywidualnej oferty, w przesłanej wiadomości prosimy o udostępnienie kluczowych informacji:

Dane nabywcy klimatyzacji

Marka i ilość posiadanych jednostek klimatyzacyjnych

Dokładny adres, gdzie odbędzie się serwis

Numer telefonu kontaktowego

Informacja, gdzie jest zlokalizowana jednostka zewnętrzna

Po otrzymaniu Waszej wiadomości, nasza doświadczona ekipa serwisowa przygotuje dla Was spersonalizowaną ofertę. W niej znajdziecie szczegółowe informacje na temat kosztów świadczenia usług oraz sugestie dotyczące konserwacji.

Dążymy do zapewnienia Wam nie tylko klimatyzacji, ale także kompleksowej opieki!

Uzyskaliśmy poświadczone certyfikatem uprawnienia do autoryzowanego instalowania, projektowania, sprzedaży, uruchamiania i serwisowania urządzeń marki TOSHIBA. Zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni, świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu – w szerokim zakresie pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi.

Serwis klimatyzacji to nie tylko czyszczenie!

Klimatyzacja czyste powietrze

Kompleksowe i systematyczne przeprowadzanie serwisu i konserwacji klimatyzacji to gwarancja jej poprawnej i wieloletniej pracy, której efektem jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Clima sp. z o.o. wykonuje serwis klimatyzatorów poprzez realizację następujących czynności:

 • przegląd obudowy urządzeń

 • przegląd elementów elektrycznych systemu (szczególnie połączeń elektrycznych)

 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego

 • sprawdzenie ciśnienia podczas pracy urządzeń w trakcie ssania i tłoczenia

 • w razie ubytku uzupełnienie czynnika chłodzącego

 • przegląd układu odprowadzania skroplin

 • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych i wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych

 • czyszczenie parownika

 • czyszczenie skraplacza

Tylko profesjonalny serwis systemu klimatyzacyjnego pozwoli na jego długą i bezawaryjną pracę. Polecamy się do serwisu klimatyzacji każdego typu  systemów – od prostych, składających się w 1 jednostki ściennej montowanych zazwyczaj jako klimatyzatory w bloku, aż po skomplikowane klimatyzatory przemysłowe tworzące systemy złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych w ramach klimatyzacji w biurach, restauracjach czy sklepach. Wykonywane przez nas naprawy klimatyzacji oraz prace konserwacyjne wyróżniają się wysoką starannością i fachowością, dzięki czemu zapewniają długotrwałe rezultaty.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty.

Dodatkowo w ramach naszych usług serwisu i konserwacji klimatyzacji sprawdzamy mocowanie urządzenia i jego prawidłowe funkcjonowanie, w tym analizujemy temperaturę nawiewu. Zabezpieczamy również parownik specjalną powłoką o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych. Używamy w tym celu preparatu NANOCLEAN, który działa przez okres około 6 miesięcy.

NANOCLEAN® AIR

NANOCLEAN® AIR to rewolucyjny biobójczy środek o podwójnym działaniu myjąco-dezynfekującym. Nie tylko skutecznie czyści klimatyzację, ale również usuwa drobnoustroje, dzięki czemu po jego zastosowaniu możesz oddychać świeżym, czystym i wolnym od zarazków powietrzem. To produkt bezpieczny zarówno dla podzespołów klimatyzacji, jak i zdrowia użytkowników pomieszczeń. Dlatego stosuje się go także do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni płaskich w biurach, domach i pojazdach.

Środki NANOCLEAN® AIR występują w wielu formach – pod postacią pianki w aerozolu, koncentratu i gotowego do użycia płynu. Można je aplikować poprzez natrysk, natrysk ciśnieniowy, kąpiel i zamgławianie. Ponadto są dostępne w różnych wariantach zapachowych. Dzięki temu możesz je z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji, a utrzymujący się przez długi czas świeży aromat pozytywnie wpływa na komfort osób przebywających w klimatyzowanym wnętrzu.

NANOCLEAN® AIR już w ciągu 5 minut od aplikacji skutecznie usuwa:

 • wirusy,
 • bakterie,
 • grzyby,
 • drożdże,
 • spory,
 • prątki.

To zasługa unikalnej kompozycji, w skład której wchodzą substancje o wysoce skutecznym działaniu biobójczym. W efekcie drobnoustroje, które osiadają na poszczególnych elementach urządzeń chłodniczych, nie mają najmniejszych szans na przetrwanie. Ogranicza to ryzyko zachorowalności na infekcje i choroby, a także sprawia, że system jest sterylny, działa skutecznie i zachowuje swoją sprawność przez lata.

Żeby zapewnić Państwu maksimum ochrony, w Clima sp. z o.o. stosujemy niepalny aktywny koncentrat NANOCLEAN® AIR. Oferuje on możliwie najszersze spektrum biobójcze w możliwie najkrótszym czasie. Wystarcza mu 1 minuta, aby usunąć Legionella Pneumophila – bakterię, która jest szeroko rozpowszechniona w otaczającym nas środowisku. To preparat, który nadaje się zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i czyszczenia, dezynfekcji i odgrzybiania klimatyzacji oraz wentylacji w gospodarstwach domowych.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji

Zachęcamy Państwa do systematycznego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa

Warto o tym pamiętać, gdyż nieprzestrzeganie zaleceń producenta w tym zakresie grozi utratą gwarancji na posiadane urządzenia. Co więcej, serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat, zachowując doskonałe właściwości w zakresie emitowanego powietrza.

Dlaczego systematyczny serwis klimatyzacji jest tak istotny? Ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci ono korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Dotyczy to szczególnie alergików, którzy najbardziej odczują wzrost ilości alergenów w powietrzu.

W wyniku zagrożenia dla zdrowia, związanego z ilością czynników alergennych i chorobotwórczych, producenci zalecają przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku.  Nasza firma realizuje takie zlecenia wykorzystując skuteczne środki chemiczne posiadające stosowne atesty (w tym atest PZH).

Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z serwisu klimatyzacji w domu oraz serwisu klimatyzacji w biurze, restauracji czy sklepie.

Procedura serwisowa w Clima Polska – jak działamy? Najważniejsze informacje

 1. Zgłoszenia serwisowe przyjmujemy drogą mailową.
 2. W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami (szczególnie w trakcie sezonu) odpowiedzi o statusie realizacji zgłoszenia udzielamy zgodnie z kolejnością dostarczenia wiadomości na skrzynkę odbiorczą, w najszybszym możliwym terminie.
 3. Obecny czas oczekiwania na umówienie serwisu to 2-3 tygodnie. Czas ten jest krótszy w zimie.
 4. Do serwisu przyjmujemy urządzenia sprawne. W przypadku urządzeń niesprawnych dokonujemy diagnozy usterki w cenie 350 zł netto za pierwszą godzinę pracy serwisanta. Każda kolejna godzina kosztuje 200 zł netto.
 5. Jeśli urządzenie nie było zakupione w naszym salonie i jest na gwarancji, prosimy o podanie tej informacji w wiadomości mailowej. Jednocześnie zaznaczamy, że powyższa procedura dotyczy jedynie usługi serwisu, natomiast w przypadku wykrycia ewentualnej awarii naprawa zostanie zrealizowana na podstawie odrębnego zlecenia opartego o kalkulację kosztów naprawy zatwierdzoną przez zamawiającego.
 6. U naszych klientów wykonujemy naprawy przez cały rok, natomiast wszelkie prace naprawcze na urządzeniach, których nie montowaliśmy, realizujemy od września do kwietnia.
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ