Autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych.

WE SPEAK ENGLISH

Serwis klimatyzacji

/Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji2021-02-10T10:30:36+01:00

Konserwacja klimatyzacji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń.

Wykonujemy pełną ofertę serwisową, w ramach której przeprowadzamy:

Serwis klimatyzacji Warszawa

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji i serwisu najpopularniejszych na polskim rynku urządzeń typu split, multi-split, klimatyzacji komfortu oraz systemów VRF. W naszej ofercie dostępne są urządzenia klimatyzacyjne cenionych i popularnych marek oferujących wysokiej jakości sprzęt. Należą do nich: Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG czy Gree.

Dlaczego warto do serwisu klimatyzacji wybrać firmę Clima

Jesteśmy firmą, która wykonuje kompleksowe usługi w zakresie serwisu klimatyzacji. Wykonujemy:

 • serwis klimatyzacji w domu

 • serwis klimatyzacji w bloku

 • serwis klimatyzacji w restauracji, biurze, sklepie

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, dlatego to właśnie w stolicy zapewniamy najszybszy dostęp do naszych usług. W zakresie naszych kompetencji mieści się zarówno naprawa klimatyzacji najpopularniejszych producentów, jak i skrupulatna konserwacja urządzeń i systemów tego typu.

CLIMA – TE – profesjonalny serwis Premium klimatyzacji i wentylacji

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferowanej przez nas usługi Premium serwisu klimatyzacji oraz wentylacji. Do tego celu wykorzystujemy atestowany, wysokojakościowy środek o nazwie CLIMA-TE firmy Decont.

Preparat ten – przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji klimatyzacji i systemów wentylacyjnych uzyskał Pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 5970/14, posiada też Atest Higieniczny Nr HK/B/1215/02/2014.

Skutecznie zwalcza występujące w systemach klimatyzacyjnych drobnoustroje chorobotwórcze, jak również mikroorganizmy wywołujące szereg dolegliwości zdrowotnych, w tym alergie oraz infekcje dróg oddechowych. Dzięki stosowaniu wielozadaniowego preparatu CLIMA-TE, skutecznie zwalczamy bakterie wywołujące tak zwaną „chorobę legionistów”, czy syndrom „Chorego Budynku”, w którym użytkownicy odczuwają bóle i zawroty głowy, ciągłe przemęczenie, a także duszności i problemy ze swobodnym oddychaniem.

Stosowany przez nas środek posiada właściwości:

 • bakteriobójcze, tj. działające między innymi na bakterie Legionella pneumophila, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa

 • grzybobójcze, tj. działające między innymi na Candida albicans, Aspergillus brasiliensis

 • wirusobójcze, tj. działające na wirusy Polio typ 1, Adeno typ 5, Mysi norowirus

Szerokie spektrum działania preparatu CLIMA – TE pozwala na skuteczną eliminację bakterii, grzybów i wirusów z pomieszczeń, w których zamontowane są urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne. Wykonana za jego pomocą konserwacja klimatyzacji zapewnia doskonałe rezultaty i sprawia, że urządzenie znowu będzie dostarczać do pomieszczeń czyste i świeże powietrze.

Ten innowacyjny produkt stworzony na opatentowanej, unikalnej formule, o wielopłaszczyznowym, szerokim spektrum działania, jest:

 • połączeniem w jednym preparacie wydajności i szybkości działania środków chemicznych o długotrwałej ochronie powierzchni

 • skuteczny w zwalczaniu żywych komórek grzybów (hamuje rozwój tych mikroorganizmów ze sporów)

 • efektywny w neutralizacji nieprzyjemnych zapachów wydzielających się z urządzeń klimatyzacyjnych

 • gwarantem wysokiego standardu mikrobiologicznego instalacji wentylacyjnej

Stosowany przez nas preparat występuje w postaci aerozolu w Technologii BOV, dzięki czemu jest:

 • ekonomiczny – możliwa jest jego aplikacja pod każdym kątem (wykorzystujemy niemal 100% środka)

 • bezpieczny – nie zawiera węglowodanów palnych

 • integralny – środek jest oddzielony od nośnika

KARTA PRODUKTU KLIMA-TE

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi Premium w zakresie serwisu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych.

Atutem naszej firmy jest stały, wysoko wykwalifikowany personel, który przeprowadzi dla Państwa profesjonalną i kompleksową usługę począwszy od zakładania systemu klimatyzacji po serwis klimatyzatorów. Zatrudnieni w Climie fachowy to specjaliści, którzy są doskonale zorientowani w najnowszych trendach panujących w branży klimatyzacyjnej – zawdzięczają to licznym szkoleniom branżowym i wieloletniej praktyce w zawodzie.

Wszelkie prace i naprawy klimatyzacji wykonujemy wykorzystując wyłącznie oryginalne części zamienne. Teraz zlecając serwis klimatyzacji w domu mogą Państwo być pewni, że system przez długi czas spełniał będzie wysokie standardy.

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie i solidnie przeprowadzając kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Tylko profesjonalnie i całościowo przeprowadzone czynności z zakresu serwisu i konserwacji klimatyzacji pozwolą na uzyskanie zadowalającego efektu w postaci powietrza wolnego od czynników alergennych i chorobotwórczych. Dlatego też czyszczenie klimatyzacji wykonujemy począwszy od wlotów i wylotów powietrza, przez wszystkie filtry, kanały i przewody w urządzeniu. W ramach serwisu uzupełniamy także czynnik chłodzący.

Nasi klienci cenią nas również za czyste przeprowadzanie prac serwisowych i naprawczych. Zatrudniając naszą firmę mogą Państwo mieć pewność, że pozostawimy pomieszczenie, w którym serwisowaliśmy sprzęt, w stanie sprzed wkroczenia naszych pracowników. Z nami nie będą potrzebne dodatkowe nakłady finansowe związane ze sprzątaniem.

Zachęcamy Państwa do wykonywania serwisu klimatyzacji (także w bloku) zaraz po sezonie. W takiej sytuacji Clima z o.o. będzie w stanie szybko przeprowadzić dla Państwa zleconą usługę. Warto pamiętać, że tuż przed sezonem oraz w trakcie jego trwania firmy specjalizujące się w serwisie klimatyzatorów realizują wiele projektów montażu urządzeń, co znacznie wydłuża okres oczekiwania na realizację serwisu i czyszczenia klimatyzacji.

Uzyskaliśmy poświadczone certyfikatem uprawnienia do autoryzowanego instalowania, projektowania, sprzedaży, uruchamiania i serwisowania urządzeń marki TOSHIBA. Zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni, świadczy o naszym profesjonalizmie i doświadczeniu – w szerokim zakresie pracy z urządzeniami klimatyzacyjnymi.

Certyfikat autoryzacyjny Toshiba dla Clima Polska

Serwis klimatyzacji to nie tylko czyszczenie!

Klimatyzacja czyste powietrze

Kompleksowe przeprowadzanie serwisu i konserwacji klimatyzacji to gwarancja ich poprawnej i wieloletniej pracy, której efektem jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Clima sp. z o.o. wykonuje serwis klimatyzatorów poprzez realizację następujących czynności:

 • przegląd obudowy urządzeń

 • przegląd elementów elektrycznych systemu (szczególnie połączeń elektrycznych)

 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego

 • sprawdzenie ciśnienia podczas pracy urządzeń w trakcie ssania i tłoczenia

 • w razie ubytku uzupełnienie czynnika chłodzącego

 • przegląd układu odprowadzania skroplin

 • czyszczenie filtrów powietrza w jednostkach ściennych i wymiana filtrów w urządzeniach kanałowych

 • czyszczenie parownika

 • czyszczenie skraplacza

Tylko profesjonalny serwis systemu klimatyzacyjnego pozwoli na jego długą i bezawaryjną pracę. Polecamy się do serwisu klimatyzacji każdego typu  systemów – od prostych, składających się w 1 jednostki ściennej montowanych zazwyczaj jako klimatyzatory w bloku, aż po skomplikowane klimatyzatory przemysłowe tworzące systemy złożone z wielu urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych w ramach klimatyzacji w biurach, restauracjach czy sklepach. Wykonywane przez nas naprawy klimatyzacji oraz prace konserwacyjne wyróżniają się wysoką starannością i fachowością, dzięki czemu zapewniają długotrwałe rezultaty.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej wszechstronnej oferty.

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji

Zachęcamy Państwa do systematycznego serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych

Czyszczenie klimatyzacji Warszawa

Warto o tym pamiętać, gdyż nieprzestrzeganie zaleceń producenta w tym zakresie grozi utratą gwarancji na posiadane urządzenia. Co więcej, serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat, zachowując doskonałe właściwości w zakresie emitowanego powietrza.

Dlaczego systematyczny serwis klimatyzacji jest tak istotny? Ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci ono korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Dotyczy to szczególnie alergików, którzy najbardziej odczują wzrost ilości alergenów w powietrzu.

W wyniku zagrożenia dla zdrowia, związanego z ilością czynników alergennych i chorobotwórczych, producenci zalecają przeprowadzanie serwisu klimatyzacji 2 razy w roku.  Nasza firma realizuje takie zlecenia wykorzystując skuteczne środki chemiczne posiadające stosowne atesty (w tym atest PZH).

Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z serwisu klimatyzacji w domu oraz serwisu klimatyzacji w biurze, restauracji czy sklepie.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ