Klimatyzator AUX C-PRO

//Klimatyzator AUX C-PRO
Klimatyzator AUX C-PRO2024-06-18T13:34:32+02:00
Cennik AUX 2024
C-PRO
C-SMART
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator C-PRO to nowa odsłona jednostek ściennych marki AUX, które oferują innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii nawiewu, kontroli wilgotności i komfortu użytkowania. Klimatyzatory UX C-PRO wykorzystują sztuczną inteligencję w celu sterowania nawiewem powietrza. Jednostka ścienna C-PRO zapewnia wydajne oczyszczanie klimatyzowanego powietrza. Urządzenia wyposażone są w lampy UV zapewniające skuteczną dezynfekcję wnętrza urządzenia, przez co hamuje rozwój wirusów. Atutem klimatyzatora są także filtry zatrzymujące pyły 2.5 PM oraz bakterie i alergeny, w tym kurz.

Komfort użytkowania podnosi wielokierunkowy nawiew C-Smart Premium oraz czujnik temperatury I Feel, co pozwala uzyskać równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu. Przedni panel z mikrootworami zapewnia jeszcze większy komfort i kontrolę nawiewu powietrza. 

Klimatyzatory AUX C-PRO zapewnia wysoką klasę energetyczną A+++ dla chłodzenia i A++ dla ogrzewania. Atutem jednostek jest cicha praca i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet, laptop). Dodatkowo jednostka ścienna C-PRO wykonana jest w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzator AUX C-PRO dostępny jest w 2 wersjach wydajnościowych:

 • AUX-09PRO

 • AUX-12PRO

Klimatyzator dla alergików

Dla osób cierpiących na alergie wziewne kluczowa jest czystość powietrza w pomieszczeniu. Jednostka ścienna AUX C-PRO posiada lampę UV, która sterylizuje promieniowaniem ultrafioletowym elementy klimatyzatora, co powoduje, że eliminuje z nawiewanego powietrza bakterie, wirusy i zarodniki grzybów, w tym pleśni. 

Dodatkowo jednostka ścienna posiada rurę parownika, która nagrzewa się do +57 st.C w celu hamowania rozwoju szkodliwych zanieczyszczeń ze skutecznością do 99%.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Skuteczna filtracja powietrza

Klimatyzator ścienny AUX C-PRO wyposażony jest w dodatkowe filtry, które zapewniają skuteczną eliminację zanieczyszczeń. Jednostka posiada filtr PM 2.5, który zatrzymuje cząsteczki smogu, w tym pyły zawieszone PM 2.5 ze skutecznością 99,9%.  

Urządzenie posiada także gęsty filtr ze specjalną powłoką, która ma działanie antybakteryjne.

Samooczyszczanie klimatyzatora

Dla czystości nadmuchiwanego powietrza istotna jest czystość wnętrza klimatyzatora. Dlatego też w jednostce ściennej zastosowano funkcję zaawansowanego samoczyszczenia, dzięki czemu skutecznie minimalizuje się ryzyko rozwoju pleśni i grzybów.

Równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu

Klimatyzatory ścienne C-PRO zapewniają równomierny nawiew 4D, który gwarantuje taką samą temperaturę w całym pokoju.

Czujnik I Feel

Zapewnienie stabilnej temperatury wymaga stałej kontroli temperatury. Klimatyzatory C-PRO jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania, w którym zastosowano czujnik I Feel. W ten sposób stale kontrolowana jest temperatura wewnątrz pomieszczenia, na podstawie której klimatyzator dostosowuje prędkość działania do bieżących potrzeb. W ten sposób nie tylko zyskuje się stałe warunki klimatyczne w pomieszczeniu, ale również niskie zużycie energii oraz cichą i wydajną pracę.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Osuszanie powietrza

Odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu jest kluczowa dla zdrowia i samopoczucia użytkowników. Klimatyzator AUX C-PRO wyposażony jest w funkcję osuszania powietrza.

Cicha praca

Klimatyzatory ścienne AUX C-PRO gwarantują cichą pracę — już od 19 dB(A). W rezultacie zapewnia komfortowy wypoczynek, relaks i sen. Z powodzeniem można jednostkę montować w sypialni i gabinecie.

Klimatyzator zapobiegający zamarzaniu instalacji

Jednostka AUX C-PRO posiada funkcję utrzymania temperatury +8 st.C. To zapobiega uszkodzeniom instalacji wodnych i kanalizacyjnych zimą, kiedy temperatura zewnętrzna spada poniżej 0 st.C. To sprawia, że klimatyzator ścienny C-PRO jest doskonałym rozwiązaniem do domków letniskowych i innych pomieszczeń użytkowanych sezonowo.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji

Jednostka pokojowa C-PRO może być sterowana za pomocą aplikacji na smartfonie, tablecie czy laptopie. Dzięki temu możesz kierować pracą urządzenia z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu w dowolnej porze.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ