Klimatyzacja Fuji Electric

/Klimatyzacja Fuji Electric
Klimatyzacja Fuji Electric2024-04-25T16:28:54+02:00
Cennik FUJI 2021

Klimatyzatory Fuji

Klimatyzatory typu split

fuji-split-seria-lt-400x267-MENU
ZOBACZ

Klimatyzatory typu multi

klimatyzator-fuji-electrics-climapolska-multi-menu
ZOBACZ

Klimatyzacja Fuji Electricpoczuj orzeźwienie

Poszukujesz klimatyzatorów do domu lub biura? Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać budżetowe modele, które zapewnią efektywne chłodzenie zarówno dużych, jak i małych pomieszczeń. Oferowane przez nas modele Fuji Electric podnoszą standard życia i pracy, gwarantując przyjemne chłodzenie w dni, kiedy nawet Warszawa zamienia się w miasto rodem z tropików.

Jeżeli stawiasz na jakościowe rozwiązania w konkurencyjnych cenach, zaufaj naszym kompetencjom! Gwarantujemy, że zaproponujemy Ci system klimatyzacji skrojony na miarę Twoich potrzeb.

 • cichą pracą,

 • szeroką gamą produktów, które można instalować w różnych miejscach: domu, biurze, sklepie i innych lokalach,

 • energooszczędnością,

 • łatwością obsługi.

Klimatyzacja do domu Fuji Electric

Producent oferuje szeroką gamą produktów przeznaczonych do instalacji w domu, biurze, sklepie i innych lokalach usługowych. Dzięki temu każdy klient może wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę. Na wszystkie urządzenia udzielamy 5-letniej gwarancji. 

Urządzenia marki Fuji Electric charakteryzują się przede wszystkim bardzo cichą pracą, co daje naszym Klientom poczucie ogromnego komfortu przebywania w pomieszczaniach, w których są zainstalowane. Różnorodność modeli do zastosowania w domu, biurze, sklepie czy innych lokalach sprawia, iż każdy z naszych Klientów może wybrać odpowiednie modele klimatyzatorów dla siebie. Systemy klimatyzacji Fuji Electric są bardzo ciche, wyjątkowo energooszczędne i łatwe w obsłudze. Producent udziela 5-cio letniej gwarancji na wszystkie klimatyzatory z naszej oferty

Umiarkowany, polski klimat potrafi zaskoczyć zimą i latem. Kiedy Warszawa staje się miejską wyspą ciepła, a słupki rtęci na termometrach wahają się nawet powyżej 30 stopni, dla podniesienia wydajności i komfortu pracy uruchom klimatyzator Fuji Electric i zapewnij sobie optymalną temperaturę w miejscu, w którym przebywasz. Nie musisz martwić się, że hałas w pomieszczeniu wzrośnie, kiedy zostanie włączona klimatyzacja. Fuji Electric oferuje rozwiązania skrojone na miarę potrzeb, dlatego wszystkie urządzenia tej marki wyróżniają się cichą pracą, która nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności.

Ekologiczne i energooszczędne – takie właśnie są klimatyzatory Fuji Electric!

Producent Fuji stawia na zrównoważony rozwój i ekologię, dlatego zastosowane rozwiązania wpisują się w założenia zielonej transformacji. Zastosowany czynnik chłodniczy R32, charakteryzujący się bardzo niskim współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego, jest neutralny dla środowiska, a przez to w pełni bezpieczny i ekologiczny.

Dodatkowo, urządzenia Fuji Electric posiadają klasę energetyczną A+++, która jest najwyższym poziomem efektywności energetycznej zawartym w Europejskiej Etykiecie Energetycznej.

Wybierzemy systemy klimatyzacji dopasowane do Twoich potrzeb i wielkości pomieszczenia.

Zrealizujemy wszystkie prace, począwszy od doboru jednostki, przez montaż, aż po późniejszy serwis i konserwację.

Możesz nam zaufać!

+48 22 290 26 46

Postaw na klimatyzatory Fuji Electric, jeżeli:

Fuji Electric oferuje szeroką gamę urządzeń chłodniczych przeznaczonych do zastosowań domowych i biurowych. W asortymencie producenta znajdują się m.in.

 • Systemy Split — klimatyzatory ścienne, podłogowe, kasetonowe, przysufitowe, kanałowe o średnim i wysokim sprężu. Wydajność jednostek oscyluje w zakresie od 2 do 25 kW mocy chłodniczej.

 • Systemy Multi Split — rozwiązania zapewniające możliwość podłączenia do 8 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu.

 • Systemy Multi Split Symultaniczne — systemy, przeznaczone do pomieszczeń o dużej kubaturze, umożliwiające działanie wielu jednostek w tym samym czasie i na jednej nastawie.

 • Systemy VRF — jednostki ścienne, kasetonowe przypodłogowe i kanałowe, zaprojektowane z myślą o dużych obiektach, które umożliwiają chłodzenie i grzanie w ciągu całego roku.

Wszystkie systemy klimatyzacji od Fuji Electric charakteryzują się minimalistycznym designem, dzięki czemu sprawdzą się w pomieszczeniach aranżowanych w stylu nowoczesnym. W ofercie producenta nie brakuje zarówno modeli dopasowanych do potrzeb właścicieli prywatnych nieruchomości, jak i klientów biznesowych poszukujących efektywnych rozwiązań do pomieszczeń komercyjnych lub biznesowych.

Klimatyzatory od Fuji Electric – nasza oferta

 • cenisz sobie pracę w komfortowych warunkach,

 • źle znosisz wysokie temperatury i jej wahania

 • chcesz utrzymać odpowiednią wilgotność w pomieszczeniach.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ