Klimatyzacja do biura

/Klimatyzacja do biura
Klimatyzacja do biura2022-10-18T09:44:50+02:00

Klimatyzacja w biurze to jeden z najlepiej wpływających czynników na wydajność Twoich pracowników w okresie letnim. Ty w swoim gabinecie także zasługujesz na wysoki komfort ciężkiej pracy, jaką jest zarządzanie.

W zależności od wielkości biura, ilości pomieszczeń, ich rodzaju i kształtu dobieramy odpowiednie mocowo urządzenia klimatyzacyjne ścienne, kasetonowe, kanałowe i podsufitowe. Najbardziej popularne klimatyzatory biurowe to jednostki ścienne, montowane w optymalnym miejscu na ścianie dla wygody i komfortu osób znajdujących się w pomieszczeniu.

Klimatyzowane biuro Clima

Klimatyzatory kasetonowe dedykowane są do pomieszczeń, w których zamontowano sufity podwieszane. Klimatyzacja kasetonowa to bardzo wysoki komfort nawiewu i estetyka. Instalacja Klimatyzacja_w_biurzeschowana jest nad sufitem a widoczny jest tylko panel urządzenia, z którego spływa na nas chłodne powietrze.

klimatyzacja do biura warszawa

Klimatyzacja biurowa

Innym rozwiązaniem do biura są klimatyzatory podsufitowe. Tego rodzaju nadmuch stosuje się w dużych metrażowo i z reguły podłużnych pomieszczeniach. Celem jest równe schłodzenie lub ogrzanie powietrza w całym pomieszczeniu.

Często w biurach, zastosowanie mają klimatyzatory kanałowe, które dzięki dodatkowemu doprowadzeniu powietrza kanałami mogą schładzać pomieszczenia takie jak serwerownie, magazyny.

Klimatyzacja biurowa to z reguły kilka jednostek wewnętrznych, ściennych, kasetonowych, kanałowych bądź podsufitowych z jedną, bądź więcej jednostkami zewnętrznymi. Są tzw. układy klimatyzacji multi-split.

Duże powierzchnie biurowe obsługiwane są przez systemy klimatyzacji VRF, gdzie jeden agregat współpracuje z 50 i więcej jednostkami wewnętrznymi.

klimatyzacja biurowa warszawa

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

KLIMATYZACJA W LEASINGU
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ