Autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych.

WE SPEAK ENGLISH

Podwykonawstwo

/Podwykonawstwo
Podwykonawstwo2021-02-10T12:47:41+01:00
Podwykonawstwo Clima

Program partnerski dla instalatorów

Współpraca która nic Cię nie kosztuje,ale daje Ci dużo? Nasi partnerzy zyskują. Skontaktuj się     z nami. Sprawdź warunki finansowe wybranych marek klimatyzatorów. Dołożymy wszelkich  starań, aby oferta cenowa była lepsza niż sam posiadasz.

Każdego partnera traktujemy indywidualnie, dlatego korzyści z współpracy zależą tylko od naszych ustaleń z Tobą. W ten sposób dodatkowo zyskasz nie tylko na projekcie ale i na poleceniu „Clima Polska”

Podwykonawstwo Clima

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie klimatyzacji do domów, biur i mieszkań. Zajmujemy się przede wszystkim dostarczaniem klimatyzatorów ściennych i pokojowych najwyższej klasy przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe i na podstawie opisanego przypadku i rysunków wybierzemy idealne rozwiązanie dla Waszych klientów. Propozycję odpowiednio dobranych klimatyzatorów prześlemy do Was niezwłocznie, w formie gotowej oferty.

Polecamy przede wszystkim klimatyzatory i urządzenia marki Toshiba air conditioning, firmy, która od wielu lat pozostaje liderem na rynku klimatyzacji komfortu.

Oferujemy szybszą dostawę, lepszą pomoc w doborze urządzeń i pewniejsze wsparcie techniczne niż inne firmy. Możemy również podjąć współpracę w dziedzinie instalacji urządzeń klimatyzacyjnych. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani współpracą to zachęcamy to kontaktu z naszymi pracownikami albo odwiedzenia naszego warszawskiego biura.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ