Mitsubishi Heavy Industries Ltd

/Mitsubishi Heavy Industries Ltd
Mitsubishi Heavy Industries Ltd2017-06-30T10:58:07+00:00
WIĘCEJ

Marka Mitsubishi Heavy Industries Ltd. to gwarancja wysokiej efektywności energetycznej i niezawodność działania.

Klimatyzatory Mitsubishi Heavy Industries Ltd. cechują się komfortowym przepływem i sterowaniem powietrza. Zastosowano w nich szereg filtrów, m. in. antyalergenowy, enzymatyczny, fotokatalityczny a także funkcję samooczyszczania, co zapewnia naszym Klientom zawsze świeże i czyste powietrze. Szeroki zakres temperatur pracy, bardzo cichy poziom pracy, jakim wyróżnia się klimatyzacja Mitsubishi, różnorodność rodzajów urządzeń i możliwość zastosowania długiej linii freonowej sprawia, że każdy z naszych Klientów znajdzie dla siebie odpowiedni klimatyzator.

Klimatyzacja Mitsubishi to najlepsze, nowoczesne rozwiązanie, zdecydowanie podnoszące komfort każdego pomieszczenia, począwszy od biur po mieszkania.

Niezawodna klimatyzacja Mitsubishi Heavy

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla swojego domu lub firmy stawiasz na produkty wyróżniające się jakością i wysoką wydajnością?

W gorące dni szczególnie warto zatroszczyć się o komfort pracy, który wpływa z kolei na jej efektywność. Klimatyzatory Mitsubishi Heavy zapewnią Ci ochłodzenie, utrzymanie niższej temperatury w pomieszczeniach, przy zawsze czystym i świeżym powietrzu.

Klimatyzacja Mitsubishi jest stworzona do Twojego biura lub mieszkania, ponieważ:

  • cechuje się komfortowym przepływem i sterowaniem powietrza
  • zastosowano w nich szereg filtrów, m. in. antyalergenowy, enzymatyczny, fotokatalityczny, a także funkcję samooczyszczania
  • masz możliwość regulacji zakresu temperatur
  • klimatyzator Mitsubishi Heavy wyróżnia się bardzo cichym poziomem pracy
  • masz możliwość wybrania urządzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, dzięki różnorodności urządzeń w naszej ofercie i możliwości zastosowania długiej linii freonowej

Warszawa potrafi zaskoczyć Cię wysokimi temperaturami, które w mieście są wyjątkowo dotkliwie odczuwalne. Nie daj się pokonać upałom i nie pozwól, aby wpłynęły one na obniżenie wydajności Twojej pracy. Klimatyzacja Mitsubishi Heavy podnosi standard życia sprawiając, że wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych czy domowych staje się przyjemnością.

klimatyzacja mitsubishi heavy warszawa
klimatyzacja mitsubishi heavy
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami