Inwerterowe klimatyzatory split

/Inwerterowe klimatyzatory split
Inwerterowe klimatyzatory split2018-09-26T07:56:23+00:00

Klimatyzatory MIRAI

Klimatyzacja typu split z linii MIRAI to jedna z najnowszych propozycji marki Toshiba specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Prezentowane urządzenia charakteryzują się doskonałą symbiozą pomiędzy potrzebami użytkownika a współczesnymi możliwościami technicznymi. MIRAI to obecnie najcichsze z klimatyzatorów dostępnych na rynku – emitują od 22 dB dźwięku – tyle co ludzki szept.

Klimatyzatory split MIRAI wyróżniają się dyskretnym wyglądem i eleganckim wykończeniem wykorzystującym płynne linie i krzywizny. Reprezentują najnowsze wzornictwo, dzięki czemu pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim jako klimatyzacja mieszkaniowa we wnętrzach o różnej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, a także jako część systemu klimatyzacji komercyjnej.

Prezentowane klimatyzatory split zaprojektowano i wykonano w sposób gwarantujący zoptymalizowaną wydajność energetyczną pozwalającą na uzyskanie oczekiwanych rezultatów w zakresie chłodzenia i grzania. Wszystkie urządzenia posiadają klasę energetyczną A+. Mając na uwadze ochronę środowiska zastosowano w nich 2 rodzaje czynników R410A oraz R32 – nowy, bardziej bezpieczny dla natury czynnik chłodzący.

Klimatyzacja typu split oznacza wygodę użytkowania, a także wysoką wydajność. To idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy cenią sobie komfort. Klimatyzator split zapewnia optymalne chłodzenie pomieszczeń lub ich grzanie. Może być stosowany zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i na większych obszarach. Klimatyzator split składa się z jednostki wewnętrznej, która dostarcza powietrze do pomieszczeń oraz jednostki zewnętrznej, która odprowadza „zużyte” powietrze na zewnątrz.

klimatyzacja typu split

Klimatyzatory MIRAI to produkty innowacyjne i bardzo zaawansowane technologicznie. Ich zaletą jest wysoka wydajność dzięki zastosowaniu opracowanej przez firmę Toshibatechnologii inwerterowej. Dodatkowym atutem jest funkcja samooczyszczania, która pozwala na zachowanie wysokiej jakości emitowanego powietrza zarówno w try bie grzania i chłodzenia.

Zalety klimatyzatorów split z linii MIRAI:

 • możliwość wyboru opcji tylko chłodzącej lub grzewczej,

 • zdalne sterowanie przez WiFi, GSM i SMS;

 • programowanie tygodniowe.

klimatyzator split

Produkty z serii Mirai

Klimatyzator Toshiba MIRAI 2,0/2,5 RAS-07BKV- E/RAS-07BAV- E 2.800 zł

klimatyzatory split

Niezwykle cichy i funkcjonalny klimatyzator gwarantujący wysoką energooszczędność oraz efektywną pracę. Sprawdzi się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i niewielkich biurach czy sklepach. Charakteryzuje się nowoczesnymdesignem opierającym się na płynnych liniach i łagodnych krzywiznach. Posiada dyskretny i nowoczesny kształt.

Zaletą tego modelu klimatyzatora jest wysoka energooszczędność potwierdzona uzyskaniem klasy energetycznej A+ zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Urządzenie wyprodukowano w dwóch opcjach wyposażonych w odmienną substancję chłodzącą – R410A oraz R32, która gwarantuje wyższy poziom ochrony środowiska naturalnego oraz niższe zużycie energii elektrycznej.

Klimatyzator MIRAI 2,0/2,5 RAS-07BKV- E/RAS-07BAV- E należy do grupy najcichszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku – emituje jedynie dźwięk na poziomie 22 dB, co odpowiada ludzkiemu szeptowi.

Prezentowane urządzenie wykonano wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu daje możliwość korzystania z efektywnie dobranych funkcjonalności pozwalających na sprawne dostosowanie warunków panujących w pomieszczeniu do oczekiwań użytkowników.

Do dostępnych funkcji należą między innymi:

 • timer,

 • tygodniowy programator,

 • zdalne sterowanie za pomocą GSM, WiFi, SMS,

 • funkcja samoczyszczenia,

 • możliwość ustawienia kierunku przepływu oraz wysokości temperatury,

 • w opcji dostępne 4 dzienne konfiguracje, 28 programów na okres 7 dni,

 • tryb grzania i chłodzenia.

Niewątpliwą zaletą prezentowanego modelu MIRAI jest długa żywotność sprzętu, łatwa obsługa oraz jego wysoka wydajność działania.

PODANA WYŻEJ CENA JEST CENĄ KATALOGOWĄ NETTO.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator MIRAI model 2,5/3,2 RAS-10BKV- E/RAS-10BAV- E 3100 zł

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI model RAS-10BKV- E/RAS-10BAV- E to skuteczny i wydajny inverter gwarantujący doskonałą wydajność zarówno w zakresie chłodzenia, jak i grzania. Dzięki wysokiej wydajności energetycznej urządzenie zakwalifikowane zostało do klasy energetycznej A+. Zastosowanie technologii inwerterowej pozwala w sposób wydajny sterować procesem chłodzenia i ogrzewania.

Prezentowany model znajdzie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych – sprawdzi się w biurach i niewielkich sklepach. Nowoczesny design oraz dyskretny kształt sprawiają, że dostosowuje się do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym i klasycznym.

Zaletą urządzenia jest nie tylko wysoka energooszczędność, ale także łatwość obsługi i wysoka funkcjonalność. Model posiada przyjazny dla użytkownika, podświetlany ekran oraz trzy podstawowe klawisze funkcyjne, tj.: start, ulubione ustawienia oraz zmiana temperatury. Pozostałe, zaawansowane funkcje uzyskuje się po opuszczeniu pokrywy maskującej na sterowniku.

Klimatyzator MIRAI model 2,5/3,2 RAS-10BKV- E/RAS-10BAV- E wyposażono m.in. w następujące funkcje:

 • funkcja samoczyszczenia,

 • tryb grzania i chłodzenia.

 • timer,

 • 4 dzienne konfiguracje,

 • tygodniowy programator.

Niewątpliwym atutem prezentowanego klimatyzatora MIRAI jest możliwość sterowania zdalnego. W tym celu wykorzystywane mogą być technologia GSM, jak i SMS czy najbardziej zaawansowana WiFi, która dzięki zastosowaniu dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne (smartfon, tablet) zapewnia łatwe, intuicyjne sterowanie klimatyzacją oraz programowanie podstawowych trybów pracy.

PODANA WYŻEJ CENA JEST CENĄ KATALOGOWĄ NETTO.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator Toshiba MIRAI 3,1/3,6 RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E 3400 zł

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E to urządzenie inwerterowe zapewniające wysoką efektywność chłodzenia i grzania. Charakteryzuje się energooszczędnością – urządzenie posiada klasę energetyczną A+. Jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Producent przygotował je w wersji wyposażonej w tradycyjnie wykorzystywany czynnik chłodzący R410A oraz nowy, jeszcze bardziej ekologiczny czynnik R32.

Cechą szczególną tego urządzenia jest wyjątkowo cicha pracaMIRAI to najcichsze urządzenia w swojej klasie. Prezentowany model emituje jedynie dźwięk na poziomie 24dB.

Jego zaletą jest wysoka funkcjonalność. Klimatyzator posiada funkcje:

 • samoczyszczenia,

 • timer,

 • tygodniowy programator.

 • tryb grzania i chłodzenia.

 • 4 dzienne konfiguracje,

 • 28 programów, które można zastosować programując urządzenie na okres 7 dni.

Klimatyzator RAS-13BKV- E/RAS-13BAV- E to urządzenie posiadające wysmakowany design, który sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Jego parametry techniczne czynią to urządzenie doskonałym do mieszkań, domów czy przestrzeni o charakterze komercyjnym, tj. biura, sklepy, restauracje czy bary.

Prezentowany model wyposażono w systemy zdalnego sterowania. Wśród nich znajdują się sterowanie za pomocą:

 • SMS,

 • GSM,

 • WiFi – to ostatnie wykorzystuje łatwą, intuicyjną w obsłudze aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych typu smartfon czy tablet.

PODANA WYŻEJ CENA JEST CENĄ KATALOGOWĄ NETTO.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator Toshiba MIRAI 4,4/5,2 RAS16BKVE/RAS16BAVE 4500 zł

Klimatyzarot Mirai RAS

Klimatyzator Toshiba MIRAI RAS16BKVE/RAS16BAVE to urządzenie wysoce energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Posiada klasę energetyczną A+ zarówno dla grzania jakie chłodzenia. Producent wykonuje urządzenie w dwóch opcjach różniących się czynnikami chłodzącymi tj. tradycyjnie wykorzystywanym do tej pory R410A oraz nowym, bardziej ekologicznym R32.

Prezentowany klimatyzator jest w czołówce najcichszych urządzeń dostępnych na rynku. Emituje jedynie szum na poziomie 26dB. Jego zaletą jest także elegancki wygląd, który zawdzięcza dbałości o szczegóły wykończenia oraz płynnym liniom i korespondującym do nich krzywiznom. Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie dopasuje się do każdego wnętrza.

Prezentowany klimatyzator Toshiba MIRAI to niezwykle łatwy w obsłudze inwerter wyposażony w szereg użytecznych funkcji, w tym:

 • timer,

 • tygodniowy programator.

 • Ustawienia kierunku nawiewu,

 • funkcja samoczyszczenia,

 • zdalne sterowanie przez SMS, GPS oraz WiFi.

Zaletą urządzenia są dostosowane sterowniki posiadające intuicyjny panel sterowania.

Nowoczesny wygląd, kompaktowa budowa oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że klimatyzator Toshiba MIRAI RAS16BKVE/RAS16BAVE sprawdza się doskonale zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach o charakterze komercyjnym, w tym biurach czy w sklepach.

PODANA WYŻEJ CENA JEST CENĄ KATALOGOWĄ NETTO.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator Toshiba Suzumi Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E

Klimatyzator Suzimi

Klimatyzator Toshiba Suzumi Plus 2 ścienna RAS-B10N3KV2-E wyróżnia się na rynku przede wszystkim tym, iż łączy w sobie udoskonalone parametry sprawności energetycznej ze skutecznym systemem dbałości o jakość powietrza.

Komfortowe i wydajne urządzenie jest niezwykle ciche – zadecydowała o tym innowacyjna funkcja „Quiet”.

Prezentowany klimatyzator ścienny wyposażono w hybrydowy inwerter DC Toshiba oraz nowy system filtracji IAQ, dzięki któremu urządzenie skutecznie eliminuje brzydkie zapachy, grzyby, wirusy oraz bakterie. Dodatkowym atutem jest funkcja samooczyszczania, pozwalająca ograniczyć wilgoć wewnątrz urządzenia.

Wybrane parametry techniczne jednostki wewnętrznej Toshiba Suzumi Plus 2 ściennej RAS-B10N3KV2-E:

 • klasa energetyczne A/A (chłodzenie oraz grzanie)

 • przeciwkurzowy filtr wstępny

 • czynnik chłodniczy R-410A

 • sprężarka podwójna rotacyjna DC

 • hybrydowy inwerter DC Toshiba

 • zakres chłodzenia 1,1-3,0 kW

 • zakres grzania 0,9-4,8 kW

Przedstawiony klimatyzator ścienny posiada także innowacyjny tryb Eko oraz Hi-Power. Wyróżnia go również elegancka kolorystyka i nowoczesny design.

Urządzenie z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako klimatyzator w domu, jak i klimatyzator w biurze.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba multi-split ścienna RAS-B13N3KV2-E

Jednostka wewnętrzna Suzimi

Jednostka wewnętrzna to inwerter znakomicie sprawdzający się zarówno w domu, jak i w biurze.Jego kompaktowa i nowoczesna stylistyka sprawdzi się w każdym wnętrzu. Tworzone przez niego warunki termiczne umożliwiają efektywną pracę oraz spokojny wypoczynek każdego dnia.

W urządzeniu zastosowano filtr dezodoryzujący, funkcję samooczyszczenia oraz wygodny filtr antybakteryjny. Ponadto klimatyzator ścienny RAS-B13N3KV2-E posiada:

 • wydajność chłodniczą wynoszącą 3,7 kW

 • wydajność grzewczą równą 5,0 kW

 • tryb cichej pracy

Zastosowany w nim hybrydowy inwerter DC Toshiba znacznie podnosi wydajność oraz niezawodność urządzenia. Co więc ej, kontroluje on i dostosowuje pracę klimatyzatora do aktualnego zapotrzebowania pomieszczenia. Wymiary urządzenia to 275x790x205 mm. Na rynku wyróżnia go nowoczesny design połączony z elegancką kolorystyką. Jednostka wewnętrzna Toshiba posiada ponadto wygodny systemem filtracji IAQ, pozwalającym na wyeliminowanie brzydkich zapachów, bakterii oraz wirusów.

W prezentowanym klimatyzatorze ściennym zastosowano także możliwość przywoływania ulubionych ustawień – dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E

Jednostka wewnętrzna Suzimi

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E stanowi połączeniefunkcjonalności oraz znakomitego wyglądu. Posiada skuteczny systemoczyszczania powietrza, a także klasę sprawności A (zarówno w systemie chłodzenia, jak i grzania).

Ponadto, prezentowany model wyróżnia się takimi parametrami technicznymi, jak:

 • wydajność chłodnicza 4,5 kW

 • wydajność grzewcza 5,5 kW

 • roczne zużycie energii 1360 kWh

 • zakres chłodzenia 0,8-5,0 kW

 • zakres grzania 0,9-6,9 kW

Jednostka jest niezwykle komfortowa i wydajna, dzięki zastosowaniu w niej rozwiązań, które  wprowadzają szereg funkcji, m.in. takich jak: przeciwkurzowy filtr wstępny, tryb Hi Power czytryb cicha praca. Wygodę działania zapewnia timer 24h. 

Jednostka wewnętrzna Toshiba Suzumi Plus 2 RAS-B16N3KV2-E  to także gwarancja wysokiejjakości powietrza emitowanego przez urządzenie – zawdzięcza to systemowi filtracji IAQ,który eliminuje wirusy, bakterie oraz przykre zapachy.

Liczne innowacyjne rozwiązania zadecydowały o tym, iż prezentowany hybrydowy inwerter DC Toshiba tworzy optymalne warunki temperaturowe pozwalające  zarówno na efektywną pracę, jak i swobodny odpoczynek. Sprawdzi się jako klimatyzator do domu oraz klimatyzator do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzatory DAISEIKAI

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5 to połączenie wydajności i komfortu. Oferują one dbałość o jakoś powietrza połączoną z wysoką sprawnością energetyczną oraz nowoczesną stylistyką. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako klimatyzatory do biura oraz klimatyzatory do domu.

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5 to jednostki wiszące, które doskonale dbają o jakość emitowanego powietrza. Producent wyposażył je w niezwykle wydajne filtry, tj.:

 • filtr plazmowy – wykonany z jednego elementu, który nie wymaga wymiany. Jego zadaniem jest eliminacja bakterii, wirusów, kurzu oraz nieprzyjemnych zapachów;

 • filtr IAQ – uzupełnia działanie filtra plazmowego. Również eliminuje bakterie, wirusy oraz nieprzyjemne zapachy;

 • przeciwkurzowy filtr wstępnyeliminuje kurz z powietrza na początku procesu chłodzenia/grzania,

 • funkcja samooczyszczaniaminimalizuje namnażanie się grzybów, w tym pleśniwewnątrz urządzenia.

Daiseikai Toshiba Clima

Klimatyzatory DAISEIKAI 6.5 to także urządzenia gwarantujące niezwykle komfortowe użytkowanie, które zapewnia kilka trybów pracy. Wśród nich znajdują się funkcje:

 • Twoje preferencje – w jej ramach każdy Klient może dostosować pracę klimatyzatora do własnych oczekiwań ustawiając tryb pracy, wysokość temperatury w pomieszczeniach, ustawienia timera, prędkość obrotową wentylatora czy ustawienia żaluzji,

 • Komfortowy sen – ten tryb stworzony został dla utrzymania optymalnego komfortu podczas snu. Polega on na podwyższeniu temperatury otoczenia po upływie godziny od czasu włączenia oraz o kolejny stopień po następnej godzinie i utrzymanie tego poziomu temperatury do rana,

 • Cicha praca – zapewnia optymalną pracę wentylatorów gwarantującą najniższą emisję hałasu,

 • Tryb wyboru mocy, w ramach którego Klient może szybko ograniczyć zużycie energiielektrycznej i zasadniczo zmniejszyć obciążenie domowej/biurowej sieci energetycznej. Wystarczy wybrać tryb zasilania na 100%, 75% lub 50% aby uzyskać wysoką oszczędność energii bez straty komfortu korzystania z urządzenia.

Zaletą tego rodzaju hybrydowych inwerterów jest ich wielozadaniowość. Mogą być one wykorzystywane przez okres całego roku jako urządzenia pełniące funkcje chłodzenia i grzania. Ponadto komfort jego użytkowania podnoszą także bezprzewodowy pilot,automatyczny restart, timer 24 h oraz sterowanie żaluzjami.

Ich świetny, nowoczesny design sprawia, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

Produkty z serii Daiseikai

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B10N3KVP/AVP-E

Klimatyzator Daiseikai

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B10N3KVP/AVP-E to urządzenie gwarantująceklimatyzację opodwyższonym standardzie w zakresie wydajności i komfortu. Ten hybrydowy inwerter DC wyposażony w podwójną sprężarkęrotacyjną pracuje zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Łączy w sobie dbałość o wysoką jakość powietrza z udoskonalonymi parametramisprawności energetycznej. Jest zarazem wydajny i energooszczędny.

Zaletą tego klimatyzatora ściennego jest wysoka jakość emitowanego powietrza. Cechę tę zawdzięcza systemowi filtrów, które skutecznie wyłapują wszelkie zanieczyszczenia, bakterie, wirusy i alergeny. Wbudowana funkcja samooczyszczania sprawia, że wewnątrz nie rozwijają się grzyby.

Komfort użytkowania tego urządzenia związany jest z możliwością wyboru różnych trybów pracy. Należą do nich:

 • Cicha praca,

 • Komfortowy sen,

 • Twoje preferencje.

Klimatyzator Toshiba model RAS-B10N3KVP/AVP-E gwarantuje także możliwość oszczędzania energii, którą zawdzięcza trybowi wyboru mocy. Teraz możesz samodzielnie wybrać, czy Twój klimatyzator będzie pracował na 100%, 75% czy 50% zasilania. Istotnym jest, że ograniczenie poboru energii nie wiąże się z ograniczeniem wydajności urządzenia.

Ten komfortowy klimatyzator ścienny, oprócz wielu funkcjonalności, charakteryzuje się takżenowoczesnym designem i może wyśmienicie pełnić swoje funkcje zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-E

Klimatyzatory Daiseikai Warszawa

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-E innowacyjne urządzenie spełniające wysokie standardy w zakresieoszczędności energiiwysokiej jakości powietrza. Przeznaczone jest do obsługi pomieszczeń o powierzchni nie przekraczającej 35 m2 . Gwarantuje wysoki komfort użytkowania orazbogatą funkcjonalność.

Prezentowany klimatyzator ścienny zapewnia wysoką dbałość o jakość powietrza dzięki zainstalowanym filtrom. Należą do nich:

 • filtr plazmowy – nowoczesny, wykonany z 1 elementu filtr, który nie wymaga okresowej wymiany. Doskonale radzi sobie z usuwaniem bakterii, wirusów i nieprzyjemnych zapachów,

 • filtr IAQ – stanowi uzupełnienie filtra plazmowego i również dba o eliminacje bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnych zapachów,

 • funkcja samooczyszczania zmniejsza wilgoć wewnątrz urządzenia i tym samym minimalizuje powstawanie pleśni, likwidując tym samym problem zagrzybiania klimatyzacji.

Klimatyzator DAISEIKAI 6.5 RAS-B13N3KVP/AVP-E zapewnia pełen komfort użytkowania. Wyposażono go w kilka trybów pracy, które sprawdzą się w różnorodnych okolicznościach. Ten model urządzenia jest także niezwykle energooszczędny (klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania). Dodatkowo,  wyposażono go w tryby wyboru mocy, którymi ustawia się poziom poboru energii elektrycznej.

Doskonały, nowoczesny design, świetne parametry techniczne, energooszczędność orazdbałość o jakość powietrza sprawiają, że Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B13N3KVP/AVP-Esprawdzi się zarówno jako klimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E

Klimatyzatory Daiseikai Warszawa

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E to innowacyjne urządzenie gwarantujące wysoką wydajność, dbałość o jakość powietrza oraz komfort użytkowania.

Jednocześnie prezentowany hybrydowy inwerter DC wyposażony w podwójną sprężarkę rotacyjną jest energooszczędny i wygodny w obsłudze. Jego nowoczesny design sprawdzi się w pomieszczeniach każdego rodzaju. Wszystkie te elementy sprawiają, że  klimatyzator ścienny RAS-B16N3KVP/AVP-E będzie doskonały zarówno jakoklimatyzator do domu, jak i klimatyzator do biura.

Niezwykle istotną funkcją klimatyzatorów jest generowanie czystego powietrza. UrządzenieToshiba model RAS-B16N3KVP/AVP-E wyposażono w system filtrów, dzięki którym uzyskuje się wysokiej jakości powietrze. W prezentowanym modelu zastosowano:

 • filtr plazmowy eliminujący bakterie, wirusy i nieprzyjemne zapachy,

 • filtr IAQ – stanowiący uzupełnienie działania filtra plazmowego,

 • przeciwkurzowy filtr wstępny zapobiegający występowaniu kurzu w emitowanym powietrzu,

 • funkcję samooczyszczania, dzięki której ogranicza się wilgoć wewnątrz klimatyzatora i tym samym zapobiega powstawaniu pleśni.

Ważnym elementem przyczyniającym się do komfortu korzystania z urządzenia jest wybór różnorodnych trybów pracy inwertera. W prezentowanym klimatyzatorze ściennymzastosowano tryb cichej pracy, komfortowego snu czy Twoich preferencji. Jednocześnie wygoda korzystania z inwertera związana jest z szeregiem dodatkowych funkcji, tj.:

 • automatyczny restart,

 • pilot bezprzewodowy,

 • sterowanie żaluzjami,

 • timer 24h.

Klimatyzator Toshiba DAISEIKAI 6.5 model RAS-B16N3KVP/AVP-E to jednostka energooszczędna, umożliwiająca wykorzystanie różnych trybów mocy, co zasadniczo pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Klienci mogą wybierać zasilanie ustawione na 100%, 75% lub 50% poboru prądu nie rezygnując jednocześnie z pełnego komfortu związanego z optymalną temperaturą powietrza.

Klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 6.5RAS-B16N3KVP/AVP-E  to urządzenie gwarantujące temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy oraz wygodnemu wypoczynkowi.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

KLIMATYZATORY ŚCIENNE DAISEIKAI 8

Klimatyzatory ścienne DAISEIKAI 8 to urządzenia opodwyższonej dbałości o jakość emitowanego powietrza. Charakteryzują się one dużą wydajnością i energooszczędnością. Ich zaletą jestnowoczesny design pasujący do każdego rodzaju pomieszczeń. Jako klimatyzatordo biura gwarantują optymalną temperaturę umożliwiającą wysoką efektywność pracy. Wykorzystane w pomieszczeniach o charakterze prywatnym doskonale pełnią funkcję klimatyzatora do domu zapewniając komfortowy wypoczynek.

Jedną z najważniejszych cech prezentowanego modelu klimatyzatora ściennego jest system filtrów zapewniających wysoką jakość powietrza. W urządzeniu zastosowano:

 • filtr plazmowy,

 • filtr IAQ,

 • przeciwkurzowy filtr wstępny,

 • funkcję samooczyszczania.

Dzięki temu systemowi filtrów urządzenie eliminuje się wirusy, bakterie, alergeny, pleśń oraz kurz z emitowanego powietrza.

Klimatyzatory ścienne DAISEIKAI 8 posiadają zarówno funkcje grzania, jak i chłodzenia. Są wyjątkowo energooszczędne. Dodatkowo, klient posiada możliwość wyboru mocy, dzięki czemu także może, bez utraty komfortu chłodzenia/grzania, ograniczyć zużycie prądu przez urządzenie.

Prezentowany model hybrydowego inwertera może działać w kilku różnych trybach uwzględniających indywidualne potrzeby Klientów. Jego zaletą jest programator tygodniowy zasadniczo usprawniający obsługę urządzenia. Klimatyzatory DAISEIKAI 8 dodatkowo wyposażono w system sterowania żaluzjami, automatyczny restart, timer 24h oraz pilot bezprzewodowy.

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-10G2KVP/AVP-E

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-10G2KVP/AVP-E to urządzenie charakteryzujące się wysoką wydajnością i energooszczędnością. Gwarantuje ono wysoki standard w zakresie jakości emitowanego powietrza oraz zapewnia temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy i wygodnemu wypoczynkowi. Nowoczesny design sprawia, że sprawdza się w każdym wnętrzu. Ta jednostka wisząca z powodzeniem może pełnić funkcje klimatyzatora do biura oraz klimatyzatora do domu.

Wysoką jakość powietrza gwarantuje system innowacyjnych filtrów złożonych z filtra plazmowego, IAQ, przeciwkurzowego filtra wstępnego. Ich pracę uzupełnia działanie funkcji samooczyszczającej eliminującej pleśń z urządzenia.

Zaletą klimatyzatora ściennego DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E jest jego wysoka energooszczędność – posiada on klasę energetyczną A+++. Także wbudowany tryb wyboru mocy może przyczynić się do znacznych oszczędności w poborze prądu. Teraz możesz wybrać, czy Twój klimatyzator ścienny RAS-16G2KVP/AVP-E będzie pracował na 100%, 75%, 50% mocy. Co ciekawe, zmniejszenie poboru mocy nie skutkuje obniżeniem komfortu i zmianą temperatury otoczenia.

Komfortowe użytkowanie inwertera dodatkowo zapewniają:

 • automatyczny restart,

 • programator tygodniowy,

 • system sterowania żaluzjami,

 • timer 24h,

 • pilot bezprzewodowy.

Dla pełnego komfortu korzystania z urządzenia producent wyposażył je w kilka trybów pracy, które dopasowują się do okoliczności i oczekiwań Klienta.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-13G2KVP/AVP-E

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-13G2KVP/AVP-E to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako klimatyzator do biura oraz klimatyzator do domu. Z powodzeniem można je zastosować w pomieszczeniach o powierzchni do35 m2. Prezentowany model klimatyzatora jest bardzo wydajny i energooszczędny. Zastosowano w nim  tryb wyboru mocy, dzięki któremu można zasadniczo obniżyć zużycie energii elektrycznej przy jednoczesnym utrzymaniu komfortowej temperatury.

Prezentowany hybrydowy inwerter wyposażono w kilka trybów działania, które odpowiadają na szczególne oczekiwania Klientów. Należą do nich:

 • tryb cicha praca,

 • tryb komfortowy sen,

 • tryb Twoje preferencje.

Klimatyzator DAISEIKAI 8 model RAS-13G2KVP/AVP-E gwarantuje komfortowe użytkowanie.Bezprzewodowy pilot, system sterowania żaluzjami, timer 24 h, tygodniowy programator oraz automatyczny restart sprawiają, że jest to urządzenie bardo przyjazne dla użytkownika.

Zaletą przedstawianej jednostki wiszącej jest wysoka dbałość o jakość powietrza. System innowacyjnych i wydajnych filtrów eliminuje bakterie, wirusy, pleśń, alergeny oraz kurz z emitowanego powietrza.

Nowoczesny design to także zaleta prezentowanego modelu RAS-13G2KVP/AVP-E. Dzięki temu pasuje on do każdego pomieszczenia.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Klimatyzator ścienny DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E

Klimatyzator Toshiba Daiseikai 8 Warszawa

Klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E to innowacyjne urządzenie, które doskonale sprawdzi się zarówno jako klimatyzator do biura, jak i klimatyzator do domu. Jest wydajne i energooszczędne. Zapewnia wysoką jakość powietrza, a nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z wyposażeniem każdego pomieszczenia.

Prezentowany inwerter hybrydowy zapewnia optymalną temperaturę sprzyjającą efektywnej pracy oraz wygodnemu wypoczynkowi. System innowacyjnych filtrów eliminuje bakterie, wirusy, alergeny, pleśń oraz kurz z emitowanego powietrza.

Urządzenie ma wielofunkcyjny charakter – można je stosować zarówno do chłodzenia, jak i grzania. Ten komfortowy klimatyzator ścienny zapewnia kilka różnorodnych trybów pracy, które doskonale dopasowują się do wymagań i oczekiwań użytkowników.

 • Tryb cichy – gwarantuje pracę urządzenia na najniższych obrotach W ten sposób emituje on tylko niski poziom szumu (26 dB),

 • Tryb komfortowy sen – związany jest z utrzymaniem optymalnej temperatury podczas snu,

 • Tryb Twoje preferencje – w ramach tego trybu Klient może ustawić adekwatne do swoich oczekiwań poziom: temperatury, trybu pracy, ustawienia żaluzji i timera czyokreślenie prędkości obrotowej wentylatora.

Prezentowany klimatyzator ścienny Toshiba DAISEIKAI 8 model RAS-16G2KVP/AVP-E to urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do 45 m2.

ZAPYTAJ NAS O CENĘ DLA SIEBIE! OFERUJEMY KORZYSTNE RABATY!

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

* - pole obowiązkowe

Napisz lub zadzwoń!

+48 509 378 487

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami