Autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych.

WE SPEAK ENGLISH

Inwerterowe klimatyzatory split

/Inwerterowe klimatyzatory split
Inwerterowe klimatyzatory split2022-01-17T16:40:41+01:00
Cennik TOSHIBA 2020

TOSHIBA – INWERTEROWE KLIMATYZATORY SPLIT
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

HAORI
SEIYA R32
SHORAI EDGE – NOWOŚĆ
Shorai R32
SHORAI PREMIUM
DAISEIKAI 9

PROMOCJA SHORAI PREMIUM W CLIMA POLSKA

KUP klimatyzator Toshiba Shorai Premium wraz z montażem, a GRATIS otrzymasz słuchawki Sennheiser lub Audio-technica.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI
shorai-toshiba-klimatyzacja-jonizator

Klimatyzator HAORI Toshiba

Jednostka wewnętrzna HAORI to najnowszy produkt oferowany w ramach systemów klimatyzacji Toshiba. Wyjątkowy design, innowacyjne systemy, czyste i świeże powietrze oraz pełen komfort użytkowania to cechy, które sprawiają, że jest to jednostka gwarantująca pełną satysfakcję z użytkowania.

Eleganckie wzornictwo

Nowa jakość powietrza

Klimatyzator HAORI został wyposażony w panel przedni pokryty tkaniną, przez co zyskuje nie tylko wyjątkową fakturę, ale także możliwość wyboru spośród szerokiego katalogu kolorów – w ofercie znajdują się klimatyzatory w kolorach szarym, antracytowym, ciemnoniebieskim, błękitnym, brązowym i złotym. Tkanina zamontowana jest na panelu przednim za pomocą rzepów, zatem można ją łatwo zdjąć i przymocować, co sprzyja w łatwym utrzymaniu czystości. Obłe kształty urządzenia doskonale przystosowują się do każdego wystroju wnętrz.

Innowacyjny charakter ma także pilot, który wykorzystuje dotykowe przyciski oraz elektroniczny, czytelny wyświetlacz. Magnetyczne mocowanie zapewnia szybkie i łatwe umieszczenie pilota w zamontowanym na ścianie uchwycie. Dodatkową zaletą jest nowoczesny design sterownika.

Wysoka klasa czystego powietrza

Wysoka klasa czystego powietrza

Jednostka wewnętrzna HAORI wyposażona została w szereg rozwiązań technologicznych, które skutecznie eliminują z powietrza wszelkie niebezpieczne związki i substancje. System Toshiba ULTRA PURE eliminuje do 95% cząsteczek smogu typu PM 2,5. Wydajny system ,w połączeniu z jednostką odpowiedzialną za jonizację powietrza za pomocą ozonu, pozwala na eliminację bakterii, wirusów, alergenów oraz nieprzyjemnych zapachów. W uzyskaniu czystego i świeżego powietrza właściwą filtrację wspiera wymiennik MAGIC COIL oraz funkcja samooczyszczenia odpowiedzialna za wydajną pracę systemu oczyszczającego powietrze.

Komfort i łatwe sterowanie

Komfort i łatwe sterowanie

Dla komfortu użytkowników niezwykle istotna jest odpowiednia dystrybucja powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzator HAORI wyposażono w specjalną konstrukcję, która pozwala na daleki i kierunkowy nadmuch powietrza. Właściwe ustawienie pozwala nie tylko uzyskać równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu, ale także na eliminację nieprzyjemnego uczucia przeciągu. Dodatkowo, jednostkę wyposażono w tryb HADA CARE odpowiedzialny za nawiew, który nie powoduje wysuszania skóry.

Codzienne wykorzystywanie klimatyzacji sprawia, że użytkownicy wymagają łatwego sterowania urządzeniem. W jednostce wewnętrznej HAORI producent przewidział różne rodzaje sterowania:

– za pomocą innowacyjnego pilota

– za pomocą modułu Wi-Fi do sterowania klimatyzatorem za pomocą urządzeń mobilnych

– za pomocą głosu przy zastosowaniu aplikacji amazon alexa lub Google Assistant

Warto dodać, że aplikacja na urządzenia mobilne, poza zdalnym sterowaniem pracą klimatyzatora, pozwala również na monitoring zużycia energii przy pomocy czytelnych wykresów.

Dla osób oczekujących dostosowania warunków klimatycznych do swoich potrzeb i oczekiwań producent umożliwił programowanie indywidualnych ustawień, które uruchamiane są z pozycji jednego przycisku na pilocie.

Energooszczędność i cicha praca

Klimatyzator HAORI gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej. Posiada klasę energetyczną A+++ dla trybu grzania i chłodzenia. Ponadto, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho – innowacyjny kształt łopatek agregatu zewnętrznego gwarantuje niski poziom emisji dźwięku. Przekłada się to na niezwykle cichą pracę jednostki wewnętrznej, która w trybie pracy cichej gwarantuje optymalne warunki do wypoczynku i pracy wymagającej skupienia.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) – 8,60,
(SCOP) – 5,10.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 0,89  kW

> 6,30 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-jonizacja-powietrza

Jonizacja powietrza

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Klimatyzator SEIYA R32
model RAS-J2KVG-E/J2AVG-E

karta katalogowa toshiba seiya
toshiba-nowoczesny-klimatyzator-seiya-r32

Eleganckie klimatyzatory z linii Seiya R32 wyróżniają się estetycznym wyglądem, który zachwyca najbardziej wymagających odbiorców. Estetyka tych urządzeń nie jest jednak jedyną ich zaletą. Seiya R32 mogą korzystać zarówno z czynnika R32, jak i z R410. Urządzenia z tej linii są w stanie działać bez zarzutu w niemal każdych warunkach termicznych, tzn.:

 • w trybie ogrzewania: od -15°C do +24°C,
 • w trybie chłodzenia: od -15°C do +46°C.
toshiba-nowoczesny-klimatyzator-seiya-r32
klimatyzator-toshiba-seiya-funkcja-samooczyszczania-2

Nowa jakość powietrza

Nowa jakość powietrza

klimatyzator-toshiba-seiya-funkcja-samooczyszczania-2

Na funkcjonalność klimatyzatorów z linii Seiya R32 ma wpływ zastosowanie nowoczesnego wirnika wentylatora i wymiennika ciepła, który przeprojektowano. Zaletą zmienionego wymiennika ciepła jest funkcja samooczyszczania, która niweluje problem wilgoci na jednostkach wewnętrznych sprzętu i tym samym zmniejsza ryzyko pojawienia się pleśni. Dodatkowo pokrycie wymiennika specjalną powłoką sprawia, że również kurz przestał być problemem.

Na jakość powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu mają również wpływ dwa poziomy filtracji, dzięki którym możliwe jest pozbycie się groźnych drobnoustrojów, kurzu i nieprzyjemnych zapachów.

toshiba-klimatyzacja-seiya-klasa-energetyczna-oszczednosc

Energooszczędność klimatyzatorów Seiya R32

Energooszczędność klimatyzatorów Seiya R32

toshiba-klimatyzacja-seiya-klasa-energetyczna-oszczednosc

Wybierając klimatyzator w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego efektywność energetyczną i energooszczędność. W przypadku klimatyzatorów ściennych Seiya decydujące znaczenie ma zastosowanie nowoczesnej technologii rotacyjnych sprężarek inwerterowych pozwalających na obniżenie zużycia energii. Co ważne, nie odbywa się to kosztem komfortu użytkowania urządzenia. Dzięki sprężarkom inwerterowym realne stało się uzyskanie bardzo wysokiego poziom energooszczędności. Dowodem tego jest przypisanie klimatyzatorom Seiya R32 klasy energetycznej A++/A+.

Na uwagę zasługuje również doskonała wydajność chłodnicza i grzewcza klimatyzatorów Seiya R32 (odpowiednio: 1,5 ÷ 6,5 kW; 2,0 ÷ 7,0 kW) oraz ich sprawność energetyczna, o której świadczą dwa parametry:

 • w zakresie chłodzenia (SEER) : 6,10 ÷ 6,30,
 • w zakresie grzania (SCOP) – 4,00.
klimatyzatory-toshiba-wygoda-uzytkowania

Wygoda korzystania

Wygoda korzystania

klimatyzatory-toshiba-wygoda-uzytkowania

O komforcie użytkowania klimatyzatorów z linii Seiya R32 decyduje:

 • tryb cichej pracy (od 19 decybeli),

 • pilot zaopatrzony w programator tygodniowy z 4 dowolnymi ustawieniami na wszystkie dni tygodnia,

 • kontrola przepływu powietrza 3-D,

 • możliwość sterowania urządzeniem on-line,

 • tryb umożliwiający utrzymanie temperatury na poziomie +8°C.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) : 6,10 ÷ 6,30,
(SCOP) – 4,00.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 1,5  kW

> 6,5 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-jonizacja-powietrza

Jonizacja powietrza

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba SHORAI EDGE R32

karta katalogowa toshiba shorai edge

Nowość

shorai-edge-nowoczesny-klimatyzator

Nowy TOSHIBA SHORAI Edge

Nowy produkt klasy średniej marki TOSHIBA przeznaczony do montażu w ramach systemów split i multi-split. Od poprzednika różni się wyższą efektywnością energetyczną i wydajnością, jeszcze bardziej eleganckim designem, niższą emisją dźwięku, nowym sterownikiem oraz komfortem użytkowania.

shorai-edge-nowoczesny-klimatyzator
toshiba-shorai-edge-chlodzenie-ogrzewanie

Nowoczesny projekt

Nowoczesny projekt

toshiba-shorai-edge-chlodzenie-ogrzewanie

Nowy SHORAI Edge charakteryzuje się nowoczesną linią podkreśloną wyraźnie zaznaczonymi krawędziami. Ukryto w nim nacięcia instalacyjne, przez co klimatyzator zyskał całkowicie gładką boczną powierzchnię. Ciekawą propozycją jest także matowa biel, która doskonale prezentuje się na ścianie.

Lepsze walory techniczne

Lepsze walory techniczne

W nowym SHORAI Edge udoskonalono efektywność energetyczną, w wyniku czego klimatyzator charakteryzuje się najlepszym wynikiem SEER i SCOP dla segmentu produktów klasy średniej. Nowe rozwiązania pozwoliły także uzyskać urządzenia, które zapewniają jeszcze niższy poziom ciśnienia akustycznego zarówno w jednostkach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

sterowanie-wifi-klimatyzator-shorai-edge

Nowy SHORAI Edge – jeszcze wygodniejszy w obsłudze

Nowy SHORAI Edge – jeszcze wygodniejszy w obsłudze

sterowanie-wifi-klimatyzator-shorai-edge
Zastosowanie nowego sterownika IR sprawiło, że Nowy SHORAI Edge uzyskał nowe funkcjonalności dostępne dotychczas w produktach klasy premium. W efekcie jednostkę można programować w zaawansowanym trybie tygodniowym uwzględniającym 4 ustawienia na każdy dzień tygodnia. Sterownik IR wyposażono także w:
 • duży, podświetlany i czytelny wyświetlacz,

 •  luminescencyjne przyciski,

 • przycisk obniżenia hałasu agregatu zewnętrznego,

 • wymuszenie odszraniania agregatu zewnętrznego,

 • funkcję podtrzymania temperatury 8ºC,

 • rozprowadzenia ciepła „kominek”,

 • komfortowy nawiew „HADA Care Flow” i nawiew 3D.

Ciekawą funkcją zastosowanego sterownika IR jest możliwość adaptacji jako sterownika przewodowego. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się we wspólnych, otwartych przestrzeniach typu sale szkoleniowe, małe sklepy, restauracje czy biura open space.

Dla jeszcze większego komfortu sterowania klimatyzatorem dostępna jest opcja zdalnego zarządzania jednostką poprzez moduł Wi-Fi. Zróżnicowanie kolorystyczne poszczególnych funkcji w aplikacji, dostęp do wszystkich funkcjonalności poprzez zdalne sterowanie, menu dostępne w języku polskim sprawiają, że opcja ta zyskuje coraz więcej zwolenników.

tochiba-shorai-dystrybucja-powietrza

Zadbaj o skórę

Zadbaj o skórę

tochiba-shorai-dystrybucja-powietrza
Bez wątpienia – komfortowa klimatyzacja zapewnia taki nawiew powietrza, który nie powoduje wrażenia przeciągu. Jeszcze lepiej, kiedy emitowane przez jednostkę ścienną powietrze utrzymuje odpowiednią wilgotność. Tryb HADA („skóra”) Care Flow zastosowany w Nowym SHORAI Edge znacznie ogranicza wysuszenie skóry poprzez zastosowanie pośredniego nawiewu powietrza.

Czyste powietrze wolne od wirusów i smogu

Czyste powietrze wolne od wirusów i smogu

Klimatyzatory Toshiba SHORAI Edge, dzięki zaawansowanemu systemowi filtracji, zapewniają czyste i świeże powietrze w pomieszczeniach. Zainstalowane w jednostkach filtry Ultra Pure w 94% wychwytują cząsteczki smogu PM2,5 oraz neutralizują 99,9% wirusów i bakterii. Co więcej, eliminują problem nieprzyjemnych zapachów oraz dymu, amoniaku czy zapachów żywności i jednocześnie hamują tworzenie się grzybów i pleśni.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) : 6,3 ÷ 8,6
(SCOP) : 4,1 ÷ 5,1.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 2,5  kW

> 7 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Toshiba Shorai R32
RAS-PKVSG/PAVSG-E

karta katalogowa toshiba shorai

UWAGA

Montaż w promocyjnej cenie 1,23 zł! Cena obejmuje montaż jednostki wewnętrznej Toshiba Shorai do 5 metrów.

Zamów montaż w promocji

UWAGA

Montaż w promocyjnej cenie 1,23 zł! Cena obejmuje montaż jednostki wewnętrznej Toshiba Shorai do 5 metrów.

Zamów montaż w promocji

Nowoczesny design klimatyzacji

Jedną z zalet klimatyzatorów Shorai R32 jest estetyczny wygląd, dzięki któremu mogą z nich korzystać miłośnicy nowoczesnych wnętrz, eklektycznych aranżacji i tradycyjnych rozwiązań. Shorai R32 zaspokaja potrzeby szerokiego grona odbiorców nie tylko z tego powodu. Dostępnych jest aż 6 wersji wydajnościowych tego urządzenia, co sprawia, że trafia on w ręce użytkowników o różnych oczekiwaniach.

toshiba-klimatyzator-shorai-efektywnosc-energetyczna

Sprężarki inwerterowe w klimatyzatorach

Sprężarki inwerterowe w klimatyzatorach

toshiba-klimatyzator-shorai-efektywnosc-energetyczna

Rozwiązaniem, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie wysokiego poziomu energooszczędności, jest sprężarka inwerterowa. Sprawia ona, że klimatyzator jest efektywny, zużywa mniej energii i przy okazji nie każe rezygnować z komfortu, jaki gwarantują urządzenia regulujące warunki termiczno-wilgotnościowe w pomieszczeniu. Klimatyzatory Shorai R32, którym przypisano klasę energetyczną A++/A++, mogą pracować w niemal każdych warunkach termicznych, nawet w tych najbardziej ekstremalnych:

 • w trybie chłodzenia: od -15°C aż do 46°C,
 • w trybie ogrzewania: od -15°C do 24°C.

Warto również wspomnieć o efektywności energetycznej sprzętu – jej odzwierciedleniem są następujące wskaźniki:

 • SEER (chłodzenie): 6,25 ÷ 7,30,
 • SCOP (grzanie): 4,07 ÷ 4,60.
toshiba-nowoczesny-system-filtracji-iaq-klimatyzatory-shorai

Jakość powietrza a zdrowie użytkowników

Jakość powietrza a zdrowie użytkowników

toshiba-nowoczesny-system-filtracji-iaq-klimatyzatory-shorai

Klimatyzatory z linii Shorai R32 są wyposażone w system filtracji IAQ. Umożliwia on pozbycie się z powietrza szkodliwych drobnoustrojów. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie ryzyka częstotliwości zachorowania na różnego rodzaju infekcje dróg oddechowych będących efektem działania bakterii i wirusów. Przy okazji filtracja IAQ pozwala usunąć z pomieszczenia nieprzyjemne zapachy np. dymu papierosowego. Na jakość powietrza też ma wpływ funkcja samooczyszczania wymiennika ciepła, która niweluje problem zbyt dużej wilgotności wewnątrz urządzenia i tym samym zmniejsza ryzyko pojawienia się pleśni.

Shorai R32 nie ma negatywnego wpływu na samopoczucie użytkowników, wręcz przeciwnie. Ma to związek z:

 • inteligentnym przepływem powietrza,

 • trybem cichej pracy – Comfort Sleep,

 • możliwością korzystania z tygodniowego programatora,

 • możliwością korzystania ze zdalnego sterowania za pomocą Wi-Fi.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) : 6,25 ÷ 7,30
(SCOP) – 4,07 ÷ 4,60.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 2,5  kW

> 7 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator SHORAI Premium R32

karta katalogowa toshiba shorai premium

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

toshiba-funkcjonalny-klimatyzator-shorai-premium-r32

Shorai Premium R32 to kolejna jednostka naścienna od firmy Toshiba. Na uwagę zasługuje jej nowoczesny design. Wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu, pasuje do stylu klasycznego, industrialnego. Dostępnych jest aż 6 wariantów wydajnościowych tego urządzenia, co sprawia, że ma ono szansę sprostać wymaganiom wielu odbiorców.

toshiba-funkcjonalny-klimatyzator-shorai-premium-r32
klimatyzacja-clima-ekstremalne-warunki

W ekstremalnych warunkach środowiskowych

W ekstremalnych warunkach środowiskowych

klimatyzacja-clima-ekstremalne-warunki

Shorai Premium R32 służy do klimatyzowania obiektów znajdujących się na terenach, na których temperatura spada do bardzo niskiego poziomu. Klimatyzatory te zapewniają wysoką wydajność pracy nawet w temperaturach sięgających od -15°C aż do +46°C. Wyposażone są one również w tryb, który daje możliwość utrzymania temperatury na poziomie +8°C. Ma to ogromne znaczenie w miesiącach zimowych, gdy przez dłuższy czas w mieszkaniu nie ma  żadnego lokatora (np. w domkach letniskowych).

jonizator-powietrza

Filtry powietrza

Filtry powietrza

jonizator-powietrza

Nowoczesne klimatyzatory, takie jak Shorai Premium R32 zapewniają nie tylko odpowiednie warunki termiczno-wilgotnościowe. Dzięki systemowi filtra plazmowego z funkcją jonizatora usuwają z powietrza szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia (np. bakterie, wirusy, kurz), pyłki i nieprzyjemne zapachy (np. dymu papierosowego). Dodatkowo dzięki funkcji samooczyszczania możliwe jest zatrzymanie rozwoju pleśni na wewnętrznych częściach parownika.

toshiba-klimatyzator-efektywna-sprezarka-rotacyjna

Technologia rotacyjnych sprężarek inwerterowych

Technologia rotacyjnych sprężarek inwerterowych

toshiba-klimatyzator-efektywna-sprezarka-rotacyjna

Klimatyzatory Shorai Premium R32 wyposażone są w podwójną sprężarkę rotacyjną, co wpływa na skuteczność urządzenia. Dzięki tej technologii zużycie energii elektrycznej jest znacznie niższe bez konieczności rezygnacji z komfortu termicznego. Dowodem niskiego poboru prądu przez klimatyzator Shorai Premium R32 jest podporządkowanie do klasy energetycznej A++/A++. Ważnym świadectwem efektywności urządzenia są następujące parametry:

 • SEER (w zakresie chłodzenia): 6,25 ÷ 7,30;
 • SCOP (w zakresie grzania): 4,07 ÷ 4,60.

Na komfort użytkowania Shorai Premium R32 mają wpływ następujące rozwiązania:

 • tryb cichej pracy w nocy (Comfort Sleep),

 • możliwość obsługi on-line za pomocą dowolnego telefonu/tabletu,

 • nawiew powietrza 3-D,

 • automatyczny ruch żaluzji w kierunkach poziomym i pionowym,

 • pilot z czterema dowolnymi ustawieniami na wszystkie dni tygodnia.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) : 6,25 ÷ 7,30,
(SCOP) – 4,07 ÷ 4,60.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 2,5 kW

> 7 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-jonizacja-powietrza

Jonizacja powietrza

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator DAISEIKAI 9 R32
model RAS-PKVPG/PAVPG-E

karta katalogowa toshiba daisekai 9

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

toshiba-oszczedny-klimatyzator-daiseikai

Daiseikai 9 R32 to już 9 generacja klimatyzatorów mieszkaniowych Daiseikai ciesząca się niemalejącą popularnością. To nowoczesne urządzenie o wysmakowanym designie. Jego popularność to zasługa wysokiej efektywności, zmniejszonego zużycia energii i szeregu dodatkowych funkcji, które mają wpływ na prostotę i wygodę użytkowania Daiseikai 9.

toshiba-oszczedny-klimatyzator-daiseikai
daiseikai-toshiba-klimatyzacja-przyjazna-srodowisku-oszczednosc-eenergii

Mniejsze zużycie energii

Mniejsze zużycie energii

daiseikai-toshiba-klimatyzacja-przyjazna-srodowisku-oszczednosc-eenergii

Klimatyzatory Daiseikai to obietnica niższych rachunków za prąd. Jest to możliwe dzięki wysokiej energooszczędności urządzenia. Jedną z największych jego zalet jest klasa energetyczna A+++/A+++. Korzystanie ze sprzętu gwarantującego zmniejszone zużycie energii jest również przejawem troski o środowisko naturalne.

Daiseikai 9 sprawdza się w różnych warunkach termicznych, również w tych najbardziej surowych. Poza tym zapewnia wydajność chłodniczą na poziomie od 2,5 do 4,5 kW, natomiast wydajność grzewczą – od 3,2 do 4,5 kW.

Należy również wspomnieć o efektywności energetycznej klimatyzatorów z tej linii, jej miernikiem są następujące wskaźniki:

 • SEER: od 8,50 do 10,60,
 • SCOP: od 4,60 do 5,20.
toshiba-daiseikai-system-jonizacji-powietrza

System filtracji

System filtracji

toshiba-daiseikai-system-jonizacji-powietrza

Żyjemy w czasach, w których zmiany klimatyczne są czymś oczywistym. Stopniowo rosną średnie temperatury na całym świecie. Nie jest to jednak jedyny przejaw degradacji środowiska. Poważnym problemem jest też zła jakość powietrza, znajdujące się w nim bakterie, wirusy, alergeny czy smog. Dom powinien zatem być oazą bez zanieczyszczeń utrudniających oddychanie. W osiągnięciu tego celu jest w stanie pomóc klimatyzator Daiseikai 9 z podwójnym system filtracji wykorzystujący jonizator plazmowy (Plasma lon Charger). Pozwala on pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów i brzydkich zapachów.

Ponadto klimatyzator Daiseikai 9 wyposażony jest w:

 • tryb cichej pracy,

 • funkcję kominek,

 • inteligentny przepływ powietrza,

 • możliwość zdalnego sterowania Wi-Fi,

 • sterownikowi na podczerwień,

 • programator tygodniowy.

Funkcjonalności

toshiba-ikona-efektywnosc

(SEER) : 8,50 do 10,60,
(SCOP) – 4,60 do 5,20.

toshiba-ikona-wydajnosc

< 2,5 kW

> 4,5 kW

toshiba-ikona-grzanie

Grzanie przy -15°C

toshiba-ikona-chlodzenie

Chłodzenie przy +46°C

toshiba-ikona-jonizacja-powietrza

Jonizacja powietrza

toshiba-ikona-cicha-praca

Cicha praca

toshiba-ikona-sterowanie-wifi

Sterowanie WiFi

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ TOSHIBA 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ