Klimatyzatory przenośne

/Klimatyzatory przenośne
Klimatyzatory przenośne2023-10-11T11:49:35+02:00
Cennik AUX
Cennik Rotenso
Cennik INNOVA

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzatory przenośne AUX

ZOBACZ

Klimatyzatory przenośne Rotenso

ZOBACZ

Klimatyzatory przenośne Innova

ZOBACZ
klimatyzatory wewnętrzne

Klimatyzatory przenośne

Klimatyzator przenośny to urządzenie ruchome przeznaczone do obsługi jednego pomieszczenia. Jego praca związana jest z wymianą powietrza w obsługiwanym wnętrzu. Warunkiem jego prawidłowej pracy jest podłączenie do prądu oraz rury wentylacyjnej, której zadaniem jest usuwanie gorącego powietrza. Zazwyczaj odbywa się to poprzez mały otwór w ścianie, kratkę wentylacyjną czy uchylone okno. Tego typu klimatyzatory wewnętrzne można zastosować w niemal każdym pomieszczeniu.

Zalety klimatyzatorów przenośnych to przed wszystkim:

 • Mobilność,

 • Skuteczne oczyszczanie powietrza,

 • Osuszanie pomieszczenia, w którym urządzenie pracuje.

Klimatyzatory przenośne polecane są przed wszystkim w pomieszczeniach, gdzie niemożliwy jest montaż urządzeń stacjonarnych. Doskonale nadają się tam, gdzie występuje zakaz umieszczania obiektów na elewacji budynku (stare kamienice, brak zgody właściciela budynku itp.). Są to głównie klimatyzatory stojące, które zmieszczą się w każdym pomieszczeniu, a dzięki możliwości ich przesuwania oraz chowania nie zagracają nawet niewielkiej przestrzeni.

Klimatyzator przenośny to urządzenie, które nie jest na stałe przymocowane do powierzchni, tak jak klimatyzatory stacjonarne, zamontowane np. na ścianie. Jego konstrukcja umożliwia przemieszczanie – zazwyczaj wyposażone jest w kółeczka, dzięki którym transport urządzenia jest prosty i nie wymaga siły. Jest to wygodne rozwiązanie, które umożliwia wielokrotne chowanie sprzętu po okresie użytkowania. Mały klimatyzator przenośny idealnie nadaje się więc np. do stosowania w domach letniskowych czy mieszkaniach.

Ciepło/zimno bez remontu

Niewątpliwą zaletą klimatyzatorówprzenośnych jest fakt, że nie wymagają one specjalistycznego montażu.  Decydując się zatem na takie urządzenie nie trzeba brać pod uwagę kosztownego remontu, prac związanych nie tylko z powieszeniem urządzenia, ale także przygotowaniem instalacji, w tym systemu odprowadzającego skropliny itp.

Co więcej, klimatyzatory stojące zapewniają większą elastyczność niż klimatyzatory stacjonarne – można je bowiem stosować według potrzeb  (np. raz w sypialni, raz w pokoju dziennym, raz w pracowni etc.). Dzięki kółeczkom i niewielkiej wadze jego transport jest bardzo łatwy.

klimatyzatory przenośne Warszawa

Czyste powietrze o każdej porze roku

Klimatyzatory przenośne mogą także pełnić funkcję pompy ciepła, zatem sprawdzą się nie tylko w sezonie letnim, ale również w okresie jesienno-zimowym. Nawet mały klimatyzator tego typu może być wielofunkcyjny i przydatny przez cały rok.

Klimatyzatory wewnętrzne tego typu są doskonałym rozwiązaniem w przypadku osób z alergią. Swoje funkcje realizują poprzez wymianę powietrza w pomieszczeniu (w przypadku klimatyzatorów stacjonarnych w ogóle może do niej nie dochodzić!).  Dzięki temu wychwytują zanieczyszczenia, kurz, pyłki, które podczas wymiany powietrza osadzają się na filtrach. Aby podtrzymać wydajność funkcji oczyszczania powietrza należy co dwa tygodnie przeprowadzać czyszczenie filtrów, a także zadbać o coroczny profesjonalny serwis klimatyzacji. Pozwoli to na utrzymanie wysokiej jakości emitowanego powietrza oraz podtrzymanie wydajności pracy urządzenia.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ