Oczyszczacze powietrza

/Oczyszczacze powietrza
Oczyszczacze powietrza2021-02-10T10:32:55+01:00
MC55W-oczyszczacz-daikin-maly
WIĘCEJ
Innova oczyszczacze powietrza
WIĘCEJ
Fellowes oczyszczacze powietrza
WIĘCEJ
Oczyszczacz powietrza Electrolux
WIĘCEJ

Oczyszczacze powietrza

Odwiedź nasz sklep z oczyszczaczami

Sklep

Marzysz o nieustannie świeżym powietrzu w swoim domu? Postaw na sprawdzone rozwiązania i zainstaluj oczyszczacze powietrza! Dzisiaj wietrzenie pomieszczeń nie pomaga – wprost przeciwnie – to właśnie z zanieczyszczonej atmosfery do wnętrz budynków dostają się najgroźniejsze zanieczyszczenia – pyły, tlenki azotu, dwutlenek siarki i powszechny dwutlenek węgla.

Oczyszczacz powietrza to urządzenie odpowiadające za usuwanie drobinek kurzu, pyłków, alergenów oraz zapachów. Współczesne oczyszczacze powietrza doskonale sprawdzają się w każdego rodzaju pomieszczeniach, to jest w:

 • biurach,
 • mieszkaniach,
 • placówkach usługowych,
 • zakładach przemysłowych,
 • budynkach użyteczności publicznej,
 • obiektach ochrony zdrowia.

Działanie tego urządzenia oparte jest o złożony zestaw filtrów wychwytujących rozmaite cząsteczki zanieczyszczające powietrze. Poszczególne warstwy filtrów odpowiedzialne są za inny typ drobinek:

 • filtr wstępny – wyłapuje największe zanieczyszczenia;
 • filtr HEPA – zatrzymuje grzyby, pierwotniaki, bakterie;
 • filtr z aktywnym węglem – eliminuje zanieczyszczenia gazowe, np. dwutlenek siarki lub azotu;
 • lampa UV – usuwa z powietrza bakterie, roztocza czy wirusy,

Współczesne oczyszczacze nie tylko pozwalają na pozbycie się zanieczyszczeń, ale także poprawiają jakość powietrza, np. poprzez zainstalowany jonizator.

Jaki wpływ na nasze zdrowie oraz codzienną kondycję mają oczyszczacze powietrza?

 • Wdychanie zanieczyszczonego powietrza negatywnie wpływa na nasze zdrowie, co jest podkreślane przez środowiska lekarskie. Czyste powietrze pozytywnie przełoży się na naszą kondycję zdrowotną, a w szczególności na układ oddechowy.

 • Oczyszczacze powietrza potrafią eliminować z naszego środowiska wirusy oraz bakterie odpowiadające za szereg chorób, co może nas uchronić przed przymusowym leczeniem z powodu infekcji.

 • Faktem jest także to, że wdychanie czystego powietrza maksymalizuje efektywność naszej pracy, ponieważ lepiej dotleniony mózg pracuje sprawniej oraz szybciej. Poprawia się nasza koncentracja oraz zdolność rozwiązywania złożonych problemów. Dlatego warto zainstalować oczyszczacz w pomieszczeniach biurowych.

 • Oczyszczacze powietrza są szczególnie zalecane w miejscach, gdzie przebywają alergicy. Usuwanie z wdychanego powietrza alergenów pozwala prowadzić uczulonym tryb życia niezakłócony przez czynniki drażniące.

 • Warto zakupić takie urządzenie do mieszkań, w których wychowują się dzieci. W ich przypadku, codzienne dostarczanie porcji świeżego powietrza jest szczególnie istotne z punktu widzenia prawidłowego rozwoju.

 • Jeśli posiadasz psa lub kota w swoim domu, to z pewnością borykasz się z zanieczyszczonym powietrzem. Oczyszczacz może rozwiązać problem drobnych zanieczyszczeń pochodzących od zwierząt domowych.

Dostępne w naszej ofercie oczyszczacze powietrza to również szereg innowacyjnych funkcjonalności gwarantujących pełen komfort użytkowania m.in.:

 • automatyczne wykrywanie substancji szkodliwych,
 • praca w trybie nocnym z niską emisją dźwięku,
 • funkcja TIMER, która daje możliwość ustawienia czasu pracy oczyszczacza,
 • sterowanie bezprzewodowe za pomocą pilota.

Chcesz oddychać świeżym i zdrowym powietrzem? Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zatrudnieni w ClimaPolska specjaliści pomogą dobrać optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Ofertę oczyszczaczy powietrza kierujemy do klientów z całego Mazowsza, a szczególnie Warszawy, gdzie świadczymy usługi w dzielnicach: Bemowo, Bielany, Centrum, Gocław, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Wola i Żoliborz.

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Odwiedź nasz sklep z oczyszczaczami

Sklep
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ