MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie

/MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie
MONTAŻ KLIMATYZACJI/KLIMATYZATORÓW w Warszawie2023-09-14T09:35:27+02:00

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zobacz co oferujemy w ramach usługi montażu

Szukasz monterów klimatyzacji?

Zobacz co oferujemy w ramach usługi montażu

Montujemy klimatyzację w całej Warszawie

Montujemy klimatyzację w całej Warszawie

Montaż klimatyzatora to nic innego, jak połączenie jednostki zewnętrznej (agregatu) z jednostką, jednostkami wewnętrznymi (nadmuchem) linią freonową, linią odprowadzenia skroplin, kablem sterującym oraz zasileniem elektrycznym układu.
Każdy montaż klimatyzatorów jest inny i wymaga zróżnicowanego nakładu pracy i użycia do tego odpowiednich materiałów.

Usługę montażu klimatyzatorów realizujemy zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w szkołach, biurach oraz siedzibach firm i instytucji.

Warto wiedzieć, iż oferujemy Państwu montaż klimatyzatorów w Warszawie (wszystkie dzielnice miasta) przez cały rok. Zawsze udaje nam się znaleźć dogodne miejsce, by postawić lub powiesić na ścianie jednostkę zewnętrzną – z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

ZAMÓW MONTAŻ KLIMATYZACJI
ZAMÓW MONTAŻ KLIMATYZACJI

W standardzie usługi oferujemy:

bezplatna-wycena-montazu-klimatyzacji-clima-polska-warszawa

Bezpłatna wycena

Montaż klimatyzacji wyceniany jest indywidualnie dla każdego Klienta podczas bezpłatnej wizyty naszego specjalisty. Doradzimy jaki klimatyzator będzie najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyręży budżetu.

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ
doswiadcznie-w-montazu-klimatyzacji-specjalisci-clima-polska

Wieloletnie doświadczenie

Usługę montażu klimatyzatorów świadczymy od wielu lat- współpracując jedynie z najlepszymi ekipami montażowymi, posiadającymi fachową wiedzę oraz doświadczenie. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, iż w każdym przypadku udaje nam się wybrać najbardziej dogodne miejsce do montażu klimatyzatorów – tak, by osiągnąć optymalną jakość schładzania oraz ogrzewania pomieszczenia

PRZECZYTAJ PORADNIK
czystosc-montazu-klimatyzacji-clima-polska

Czystość montażu

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by montaż klimatyzatorów przebiegał nie tylko sprawnie i solidnie – dbamy też o zachowanie czystości. Dlatego też w czasie wykonywania prac meble i inne sprzęty przykrywane są folią jednorazową.

ZOBACZ REALIZACJE

Wybierz specjalistów Clima Polska

Działamy zawsze solidnie, niezawodnie i szybko – dlatego wielu Klientów powierza nam wykonanie usługi montażu klimatyzatorów.

montezy-klimatyzacji-w-warszawiesolidny-montaz-klimatyzacji-warszawa
solidny-montaz-klimatyzacji-clima-polskaniezadowni-montezy-klimatyzacji-warszawa
profesjonalny-montaz-klimyklimatyzacja-na-lata-clima-polska

Montaż klimatyzacji w systemie split oraz multisplit

Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji zarówno w systemie split, jak i multi split. System split zakłada, iż na każdą jedną jednostkę wewnętrzną przypada jedna jednostka zewnętrzna. Natomiast w systemie multi ilość jednostek wewnętrznych przypadających na każdą jednostkę zewnętrzną może wynosić maksymalnie 5. W zależności od potrzeb naszych klientów zawsze doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie chłodnicze dla pojedynczych pomieszczeń, a także kompleksowo dla całych obiektów wielopomieszczeniowych. Wykorzystując system multi split dla 2, 3, 4 lub 5 pomieszczeń można osiągnąć pożądany efekt chłodniczy latem oraz grzewczy zimą można ograniczyć ilość jednostek zewnętrznych do zaledwie jednej sztuki. Oszczędność tego rozwiązania sprawia, że jest ono niezwykle popularne wśród naszych klientów.

toshiba-multisplit-climapolska

W Clima Polska znajdziesz bogatą ofertę klimatyzatorów

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klimatyzatory klasy premium, jak i rozwiązania nieco tańsze, zatem każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

clima-polska-montaz-klimatyzacji-do-domu-warszawa

Klimatyzacja do domu

Klimatyzatory ścienne doskonale sprawdzą się w Państwa domu. Ich elegancki design sprawia, że stają się ozdobą pomieszczenia i podkreślają jego nowoczesność. Doradzimy, który klimatyzator ścienny najlepiej sprawdzi się w Państwa przypadku.

ZOBACZ
montaz-klimatyzacji-do-biura-clima-polska-warszawa

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja pomieszczeń biurowych to jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na wydajność pracowników. Optymalne warunki pracy przekładają się na lepsze wyniki, dlatego już dziś wybierz klimatyzację dzięki, której praca stanie się przyjemnością.

ZOBACZ
clima-polska-montaz-klimatyzacji-obiektowej-warszawa

Klimatyzacja obiektowa

Klimatyzatory do sklepu, banku, restauracji czy przychodni? Niezależnie od tego jaki typ działalności prowadzisz, odpowiednia atmosfera potrzebna jest nie tylko pracownikom, ale przede wszystkim klientom. Zapewnij im komfort przy niskich kosztach eksploatacji.

ZOBACZ
clima-polska-montaz-klimatyzacji-do-serwerowni-warszawa

Klimatyzacja do serwerowni

Bezpieczeństwo pracy urządzeń elektronicznych w serwerowniach można w łatwy sposób zapewnić poprzez montaż klimatyzacji. Profesjonalnie zamontowana klimatyzacja jest gwarancją bezawaryjnej pracy systemu chłodzenia i pozwala uniknąć poważnych uszkodzeń sprzętu elektronicznego.

ZOBACZ

Jak wyceniany jest montaż klimatyzacji?

Koszty montażu klimatyzacji  są zróżnicowane; zależy to od kilku czynników:

 • długości linii chłodniczej (zużycie materiałów; rur miedzianych w otulinie, kabla sterującego, kabla zasilającego; w przypadku montażu klimatyzatorów posługujemy się wyłącznie materiałami z atestami i certyfikatami dopuszczającymi dany produkt do użycia na terenie Unii Europejskiej)

 • rodzaju montażu linii chłodniczej ( rury miedziane można ukryć w bruzdach wykutych w ścianach bądź w podłodze, co po wykończeniu daje najlepszy estetycznie efekt, ponieważ widoczne jest tylko urządzenie; czasami jednak nie jest to możliwe i korzystamy z plastikowych kanałów, w których umieszczamy orurowanie; staramy się, aby kanały były jak najmniej widoczne; bywa, że linia prowadzona jest w szachcie wentylacyjnym, jeśli montaż klimatyzatorów wymaga posadowienia jednostki zewnętrznej na dachu)

 • umiejscowienia jednostki zewnętrznej (agregat powinien znajdować się, jak sama nazwa wskazuje, na zewnątrz – na ścianie, na balkonie, na dachu z wykorzystaniem specjalnych zawiesi, podstaw i elementów antywibracyjnych; zdarza się jednak, że warunki lokalowe są nieco inne i przy montażu klimatyzatorów korzystamy z wyznaczonych ku temu miejsc w garażu, piwnicy lub wewnątrz pomieszczenia, wykonując odpowiednie odprowadzenie gorącego powietrza na zewnątrz)

 • użycia dźwigu lub rusztowania do montażu klimatyzatora (prace na wysokości z odpowiednim zabezpieczeniem)

 • wykorzystania dodatkowych elementów (np. pompka skroplin, gdy odpływ z urządzenia skierowany jest ku górze, użycie zabezpieczeń przeciwpożarowych w ścianach lub stropach budynku w przypadku takiej konieczności narzuconej przed administrację bądź wymogi techniczne danego lokalu; rozprowadzenie materiałów wentylacyjnych przy montażu klimatyzatorów kanałowych)

Clima Polska oferuje również leasing klimatyzacji

Naszym klientom oferujemy także możliwość leasingu klimatyzacji, jeśli są Państwo zainteresowani tego typu finansowaniem, prosimy o skorzystanie z poniższego linka.

LEASING KLIMATYZACJI

Kredytowanie klimatyzacji 

Oferujemy także korzystne kredytowanie urządzeń klimatyzacyjnych  – zapraszamy do kontaktu!

Teraz z nami zamontujesz klimatyzację i zapłacisz za nią w dogodnych ratach! Nie czekaj z realizacją marzeń i potrzeb i już teraz zdecyduj się na zakup usługi montażu klimatyzacji w swoim domu, mieszkaniu, biurze czy sklepie. Dzięki kredytowi konsumenckiemu on-line oferowanemu przez Alior Bank możesz szybko i bez wychodzenia z domu kupić u nas  klimatyzację wraz z montażem na raty.

Warunki kredytu:

 • minimalna kwota kredytu: 300 zł
 • okres kredytowania: od 3 do 60 miesięcy
 • RRSO: 14,21 %
 • posiadanie obywatelstwa polskiego
 • ukończone 18 lat

Dobierz wygodne raty dla siebie! 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać korzystny kredyt na montaż klimatyzacji w domu, biurze czy mieszkaniu? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz wniosku. Alior Bank następnie zweryfikuje Twoją zdolność kredytową i wraz z pozytywnym wynikiem podeśle umowę kredytową do podpisu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług montażu klimatyzatorów w Warszawie – to gwarancja pełnej satysfakcji!

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ