Klimatyzatory Innova

/Klimatyzatory Innova
Klimatyzatory Innova2024-05-17T10:03:53+02:00
Cennik INNOVA 2024

Klimatyzatory Innova

Klimatyzatory ścienne

klimatyzacja-innova-platinium-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory MULTI

innova-multi-split-klimatyzacja-warszawa-400x252-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory Kanałowe

ZOBACZ

Klimatyzatory Przypodłogowo-Przysufitowe

ZOBACZ

Klimatyzatory Kasetonowe

ZOBACZ

Innova to gama nowoczesnych klimatyzatorów przeznaczonych do zastosowania w budownictwie komercyjnym, przemysłowym i w chłodzeniu procesów technologicznych. Właścicielem marki jest szwedzki koncern Ahlsell Swden AB, który prezentowane urządzenia stworzył przy współpracy z najlepszymi światowymi producentami systemów klimatyzacyjnych.

Klimatyzatory sygnowane marką Innova tworzą inteligentne systemy komfortu dostosowane do pracy w warunkach zbliżonych do klimatu panującego w krajach skandynawskich. Z powodzeniem wykorzystują pompę ciepła typu powietrze-powietrze, która sprawdza się w pracy w niskich temperaturach sięgających nawet do -22 stopni Celsjusza.

Głównymi zaletami klimatyzatorów Innova są:

 • wysoka efektywność pracy,

 • niska emisja hałasu,

 • bezpieczeństwo eksploatacji.

klimatyzacja-innova-platinium
Klimatyzacja Innova

Marka Innova przykłada dużą uwagę do tworzenia urządzeń przyjaznych dla środowiskanaturalnego. Ich atutem jest łatwy montaż oraz zastosowanie wielu praktycznych funkcji, które pozwalają na implementację ustawień w zakresie optymalnych parametrów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Innova, poza klimatyzatorami, specjalizuje się również w produkcji innych urządzeń przeznaczonych do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych. Wśród nich znajdują się:

 • klimakonwektory,

 • pompy ciepła dla potrzeb ogrzewania,

 • kompaktowe agregaty wody lodowej i agregaty skraplające DX,

 • agregaty wielofunkcyjne.

Wszystkie urządzenia sygnowane marką Innova charakteryzują się wysoką estetycznością i elastycznością zastosowań, dzięki czemu mogą być wykorzystane niemal w każdej aplikacji. Co więcej, dzięki połączeniu z nowoczesnymi sprężarkami inverterowymi lub sprężarkami ON/OFF, wentylatorami typu EC, elektronicznymi pompami obiegowymi i wymiennikami mikro- kanałowymi, urządzenia marki Innova pozwalają zasadniczo ograniczyć koszty eksploatacyjne.

Klimatyzator Innova Lomo

Klimatyzatory Innova Racker to wydajne urządzenia przeznaczenie do zastosowań prywatnych i komercyjnych. Sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, domach, czy domkach letniskowych, jak i biurach lub niewielkich sklepach. Ich zaletą jest prosty montaż oraz wysoka funkcjonalność. Doskonale zdadzą egzamin w Polsce – prezentowane urządzenia dostosowane są do pracy we warunkach panujących na terenie Europy Północnej – ich zakres pracy wynosi od -15 do +43 stopni Celsjusza w przypadku chłodzenia, a w przypadku grzania od -22 do +24 stopni Cesjusza.

Innova Racker to klimatyzatory energooszczędne – w przypadku chłodzenia oznaczono je klasą energetyczną A++, w przypadku grzania uzyskały klasę energetyczną A+++. Urządzenie wyposażono w zabezpieczenie przed zimnym nadmuchem w trybie grzania. Jego zaletą jest niezwykle cicha praca – w przypadku najmniejszego modelu natężenie emitowanego szumu wynosi od 26dB.

Atutem prezentowanych klimatyzatorów jest kompaktowa budowa oraz płaska konstrukcja, dzięki której doskonale komponują się ze ścianą i są bardzo dyskretne.

Dysponują wieloma praktycznymi funkcjami:

 • zdalnie sterowanie,

 • timer,

 • automatyczny restart,

 • tryb szybkiego chłodzenia i grzania,

 • tryb I FEEL – inteligentna regulacja temperatury,

 • blokada rodzicielska.

Obsługę urządzenia ułatwia wyświetlacz LED oraz zdalne sterowania WiFi za pomocą urządzeń typu smartphone itp.

Innova Klimatyzatory Warszawa

Klimatyzatory Innova Racker doskonale sprawdzają się także w domkach letniskowych. Funkcja ogrzewania podtrzymującego temperaturę w wysokości +8 stopni Celsjusza pozwala na stałe utrzymanie dodatniej temperatury w takich obiektach. Innova Racker to grupa klimatyzatorów, w skład której wchodzą 4 warianty urządzenia o zróżnicowanej wydajności chłodniczej wynoszącej od 2,6 do 6,7 kW.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ