Sprzedaż hurtowa

/Sprzedaż hurtowa
Sprzedaż hurtowa2023-05-09T12:07:36+02:00

Sprzedajemy klimatyzatory znanych producentów: Toshiba, Daikin, Mitsubishi, Haier i innych.

Zapewniamy: atrakcyjne ceny i komfortową współpracę.

Program partnerski dla instalatorów

Współpraca, która nic Cię nie kosztuje, ale daje dużo korzyści? Nasi partnerzy zyskują. Skontaktuj się z nami. Sprawdź warunki finansowe wybranych marek klimatyzatorów. Dołożymy wszelkich starań, aby oferta cenowa była lepsza niż ta, którą posiadasz.

Każdego partnera traktujemy indywidualnie, dlatego korzyści ze współpracy zależą tylko od naszych ustaleń z Tobą. W ten sposób dodatkowo zyskasz nie tylko na projekcie, ale i na poleceniu Clima Polska.

Wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzatorów sprawia, że jesteśmy na rynku rozpoznawalną marką. Współpracującym z nami firmom instalacyjnym proponujemy zarówno wysokiej jakości sprzęt klimatyzacyjny, jak i ekonomiczne urządzenia w akceptowalnej jakości technicznej. Z nami możesz obsłużyć klientów o różnych oczekiwaniach i możliwościach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas urządzeniach i warunkach handlowych, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie zapytania ofertowe,  które prześlemy niezwłocznie w formie gotowej oferty – w zapytaniu dołącz dane firmy.

Szczegóły oferty dla firm instalatorskich:

Proponujemy przejrzystą i prostą formę współpracy. My dostarczamy klimatyzatory – Twoja firma zajmuje się ich instalacją u Klienta.

Codziennie oferujemy fachowe doradztwo klientom indywidualnym, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła proponować różne rozwiązania, dostosowując się do aktualnych potrzeb rynku.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie, położonym przy AL. KEN 90 lok. U-7, gdzie przedstawimy atrakcyjne warunki współpracy.

Grzegorz Kozieradzki
Logistyk

Pomagam w doborze najlepszych rozwiązań – skontaktuj się ze mną.

Szukasz uczciwej i rzeczowej firmy do współpracy?
Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz poniżej i umówmy się na spotkanie, aby porozmawiać o potencjalnej współpracy.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Dalsza odsprzedaż
  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ