Autoryzowany dealer urządzeń klimatyzacyjnych.

WE SPEAK ENGLISH

Sprzedaż hurtowa

/Sprzedaż hurtowa
Sprzedaż hurtowa2021-06-24T15:09:37+01:00

Hurtowa sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek

Sprzedaż hurtowa
Toshiba
Haier
Mitsubishi

Zajmujesz się instalacją klimatyzatorów? Zostań naszym partnerem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego rynku, chcielibyśmy zaproponować współpracę firmom specjalizującym się w montażu oraz instalacji klimatyzatorów. Jest to kolejny krok w rozszerzaniu naszej działalności, która zaowocowała dotychczas szerokim gronem zaufanych klientów.

Nasza działalność:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji klimatyzatorów renomowanych, światowych marek, które sprzedajemy także w ilościach hurtowych. Należą do nich urządzenia sygnowane znakiem:

 • Toshiba,
 • Mitsubishi Heavy Industries,
 • Haier.

Nasza propozycja obejmuje hurtową współpracę z zakresu wszystkich modeli w.w marek.

Logo tych firm to gwarancja najwyższej jakości materiałów i wykonania oraz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, zapewniających wysoką wydajność przy stosunkowo niskim zużyciu energii. Atutem naszych klimatyzatorów jest innowacyjne podejście w dziedzinie energooszczędności.

W ofercie mamy urządzenia przeznaczone do:

 • obiektów użyteczności publicznej,
 • zastosowań komercyjnych,
 • domów i mieszkań,
 • budynków przemysłowych.

Naszym współpracownikom – firmom instalatorskim – proponujemy urządzenia:

 • split, multi-split, super multi VRF;
 • klimatyzatory kasetonowe;
 • urządzenia przypodłogowe i podstropowe;
 • systemy kanałowe.

Szczegóły oferty dla firm instalatorskich

Proponujemy przejrzystą i prostą formę współpracy. My dostarczamy klimatyzatory – Państwo zajmują się ich instalacją u Klienta.

1. Zapewniamy dostawę urządzeń door to door – zadaniem Twojej firmy jest wyłącznie instalacja.

Dostarczenie klimatyzatorów do miejsca montażu u klienta leży po naszej stronie. Oszczędzamy Państwa pieniądze.

2. Pudełka oryginalnie zapakowanych klimatyzatorów w fabrykach producentów nie posiadają naszego logo – współpracująca z nami firma instalacyjna może umieścić własne znaki identyfikacyjne na urządzeniach już zamontowanych.

Może to być np.:

 • nazwa firmy,
 • logo,
 • dane teleadresowe.

Taka forma promocji jest skuteczna, ponieważ buduje pozytywny wizerunek Twojej firmy, ułatwia kontakt i poszerza potencjalne grono klientów, co zaprocentuje w przyszłości.

3. W swojej działalności dystrybucyjnej zapewniamy pełne doradztwo oraz wsparcie techniczne.

4. Nasze ceny są konkurencyjne w stosunku do pozostałych hurtowni – u nas zawsze dostaniesz korzystną ofertę! Przykładamy dużą uwagę do jakości oferowanych usług, dlatego zajmujemy się jedynie dystrybucją urządzeń, które są sprawdzone w realnym środowisku pracy.

5.W ramach marki toshiba zapewniamy szkolenia i certyfikaty.

Certyfikat instalator RAS 2017

Wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzatorów sprawia, że jesteśmy na rynku rozpoznawalną marką. Współpracującym z nami firmom instalacyjnym proponujemy zarówno wysokiej klasy sprzęt klimatyzacyjny oraz ekonomiczne urządzenia w akceptowalnej jakości technicznej.

Jak to mówią niektórzy:
Cena Czyni Cuda

Spotykamy się z różnymi Klientami, dlatego dostosowaliśmy ofertę do różnych gustów i portfeli.

Codziennie oferujemy fachowe doradztwo klientom indywidualnym, dzięki temu Twoja firma będzie mogła proponować różne rozwiązania, dostosowując się do aktualnych potrzeb rynku.

Jesteśmy otwarci na współpracę.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

+48 22 290 26 46 wewn. 1

Skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie położonym przy AL. KEN 90 lok. U-7, gdzie przedstawimy atrakcyjne warunki współpracy.

KONTAKT
Warszawa Clima

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z nowymi możliwościami hurtowej współpracy z Clima Polska sp z.o.o!

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ