Klimatyzator przenośny Haier

/Klimatyzator przenośny Haier
Klimatyzator przenośny Haier2024-04-24T12:21:02+02:00
Cennik HAIER 2024

Klimatyzator Haier przenośny

Klimatyzator przenośny Haier przód

Dostępne modele:

3,5/3,3 kW

Klimatyzator przenośny to jedno z ciekawszych urządzeń klimatyzacyjnych firmy Haier, które może służyć jako klimatyzator, wentylator i osuszacz powietrza. Szybko i skutecznie obniża temperaturę. Mimo tego, że przenośne, ma wysoką wydajność 350m3/h, a ponadto niską emisję hałasu 52dB(A).

Design

Projektantom i inżynierom z firmy Haier udało się stworzyć klimatyzator przenośny wyróżniający się ekskluzywnym, nowoczesnym designem, zwartą konstrukcją i czytelnym panelem z wyświetlaczem LCD. Dodatkową zaletą jest łatwe i intuicyjne sterowanie klimatyzatorem za pomocą nowoczesnego pilota.

Komfort użytkowania

Twórcy klimatyzatora przenośnego Haier zadbali wysoki komfort jego użytkowania. Wyróżnia go kompaktowa konstrukcja oraz kółka, które pozwalają na łatwe przemieszczanie urządzenia. Przed zagubieniem pilota chroni specjalny uchwyt, a wygodny uchwyt na przewód zasilający ułatwia jego zwijanie i przechowywanie urządzenia. Ponadto dwa otwory drenażowe pozwalają na dwukierunkowy: manualny i automatyczny odpływ skroplin.

Troska o środowisko naturalne

Klimatyzator przenośny Haier wykorzystuje nowoczesną technologię z wykorzystaniem czynnika chłodniczego R290, który jest najbardziej przyjaznym dla środowiska czynnikiem obecnie używanym w klimatyzatorach przenośnych. Jest to naturalny czynnik nietoksyczny o zerowym wskaźniku ODP i bardzo niskim GWP.

R290 eco friendly

Najnowsza technologia

Kolejną zaletą klimatyzatora przenośnego Haier jest wyposażenie go w regulator 24h, dzięki któremu można zaplanować dobowy sposób pracy urządzenia. Funkcja autodiagnozy wyszukuje błędy w działaniu klimatyzatora i, w razie potrzeby, przerywa jego pracę chroniąc przed zniszczeniem. Kolejna funkcjaAuto Swing pozwala na szybkie i bardzo wydajne obniżenie temperatury w pomieszczeniu. Nowinką w klimatyzatorach przenośny jest też wykorzystanie automatycznie otwieranego i zamykanego otworu powietrza przy włączaniu lub wyłączaniu urządzenia.

Klimatyzator przenośny to nowoczesne i kompaktowe urządzenie, które pozwoli latem ochłodzić, a zimą ogrzać dowolne pomieszczenie. Mimo swojego rozmiaru jest ono bardzo wydajne, wygodne w użytkowaniu, przyjazne dla środowiska i trwałe.

Najważniejsze dane techniczne klimatyzatora przenośnego Haier AM12AA1GAA:

 • wydajność chł.- [Btu/h]: 12 000;

 • wydajność chłodnicza:  3.500W;

 • wydajność grzewcza: 3.300W;

 • zasilanie f/V/Hz j. wew.: 1/220-240/50;

 • przepływ powietrza (max): 350m³/h;

 • czynnik chłodniczy: R290.

Ekskluzywny design

Łatwy w obsłudze wyświetlacz LED / Konstrukcja panelu sterowania dostosowana do obsługi jedną ręką

Przyjazny dla użytkownika

Klimatyzator posiada kółka, dzięki którym urządzenie można łatwo przenosić.

Inteligentne sterowanie

Auto-swing szybko schładza pomieszczenie / Dzięki przełącznikowi, wylot powietrza może się otwierać i zamykać automatycznie / Auto-diagnostyka – w przypadku wykrycia problemu, wyświetlany jest kod błędu / 24 godzinny regulator czasowy

Komfort

Multi-Function – klimatyzator może być również używany jako wentylator i osuszacz / Wysoka wydajność chłodzenia / Wydajny strumień powietrza (350m³/h, model 9K) / Kompaktowa obudowa i nowoczesna technologia optymalizacji kontrolowania hałasu umożliwia obniżenie poziomu hałasu nawet do 52dB(A)

Specyfikacja klimatyzator przenośny Haier

DANE PODSTAWOWE
Wydajność chł.- [Btu/h] 12 000
Wydajność chł.- [W] 3 500
Wydajność grz.- [Btu/h] 11 260
Wydajnośc grz.- [W] 3 300
Zasilanie f/V/Hz j. wew. 1/220-240/50
Poziom ciś. akustycznego [dB(A)] 52/54/56
Przepływ powietrza (max) [m³/h] 350
Czynnik chłodniczy R290
Jednostka wew. (szer.x wys.x głęb.) [mm] 443/815/340
Waga jednostki wew. [kg] 28
ECO
Moc znamionowa (na wejściu) chł/grz. [W] 1 370/1 350
Prąd roboczy chł./grz. [A] 6,4/6,6

Parametry klimatyzatora

Haier przenośny specyfikacja

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ