Klimatyzator AUX C-SMART

//Klimatyzator AUX C-SMART
Klimatyzator AUX C-SMART2024-06-18T13:53:33+02:00
Cennik AUX 2024
C-PRO
C-SMART
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzatory C-SMART marki AUX zapewniają wysoką jakość powietrza oraz wysoki komfort użytkowania. Urządzenia wyposażone są zarówno w filtry PM 2.5, jak i lampy UV, które zapewniają neutralizację bakterii, wirusów i zarodników grzybów wewnątrz klimatyzatora.

Atutem jednostki ściennej AUX C-SMART jet cicha praca oraz zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych. 

Jednostki ścienne C-SMART zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej. Posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania.  

Klimatyzacja AUX C-SMART dostępna jest w 4 wersjach wydajnościowych:

 • AUX-09CA

 • AUX-12CA

 • AUX-18CA

 • AUX-24CA

Sterylizacja wnętrza jednostki C-SMART

Klimatyzator AUX C-SMART posiada wbudowaną lampę UV, która za pomocą promieniowania ultrafioletowego niszczy bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Rezultatem dezynfekcji jest zahamowanie rozwoju do 99% mikroorganizmów. 

Jednostka ścienna C-SMART wyposażona jest w podgrzewany wymiennik, który dzięki utrzymywaniu temperatury w wysokości +57 st. C zapewnia doskonały efekt sterylizacji. W ten sposób eliminuje drobnoustroje z powietrza nawiewanego do pomieszczenia. 

Zastosowanie lampy UV i sterylizacji wymiennika sprawia, że powietrza w pomieszczeniu jest czyste, dzięki czemu stwarza idealne warunki dla alergików i osób z obniżoną odpornością.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Inteligentny system nawiewu

Klimatyzatory ścienne C-SMART zostały zaprojektowane w sposób, który minimalizuje efekt nawiewu powietrza. Zawdzięcza to innowacyjnemu systemowi mikrootworów oraz odpowiednio wyprofilowanym żaluzjom.

Szybkie pozyskiwanie oczekiwanej temperatury

W jednostkach ściennych C-SMART zastosowano nowoczesną technologię inwerterową, która pozwala w szybki sposób uzyskać wymagane warunki klimatyczne w pomieszczeniu. Urządzenie zyskuje pełną moc chłodzenia w ciągu 30 sekund, a grzania w ciągu 1 minuty.

Stała kontrola temperatury w pomieszczeniu

Klimatyzatory C-SMART wyposażone są w pilot zdalnego sterowania, który posiada czujnik I Feel. Jego zadaniem jest stała kontrola temperatury w pomieszczeniu. Na podstawie odczytu z tego czujnika klimatyzacja dostosowuje swoją bieżącą pracę w celu utrzymania stałej zadanej temperatury.

Samooczyszczanie wnętrza jednostki

Jednostki ścienne AUX C-SMART posiada unowocześniony system oczyszczania wnętrza urządzenia z mikroorganizmów typu bakterie, wirusy, zarodniki grzybów czy alergeny, w tym kurz i roztocza.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Osuszanie powietrza

Odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu jest kluczowa dla zdrowia i samopoczucia użytkowników. Klimatyzator AUX C-PRO wyposażony jest w funkcję osuszania powietrza.

Cicha praca

Klimatyzatory ścienne AUX C-PRO gwarantują cichą pracę — już od 19 dB(A). W rezultacie zapewnia komfortowy wypoczynek, relaks i sen. Z powodzeniem można jednostkę montować w sypialni i gabinecie.

Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji

W urządzeniu zastosowano moduł Wi-Fi, który umożliwia zdalne sterowanie pracą jednostki z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Zrobisz to za pomocą zainstalowanej aplikacji na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Łatwa instalacja i serwis

Klimatyzator ścienny C-SMART wyposażony jest w panel przedni i dolny element, które posiadają specjalne zaczepy ułatwiające montaż i zdejmowanie urządzenia.  To sprawia, że montaż jednostki i jej serwis skraca się o 20%. Ponadto ustawienie jednostki w pionie i poziomie jest znacznie wygodniejsze.

Serwis klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

Kontrola ustawienia temperatur pracy

Jednostki AUX C-SMART posiadają możliwość ustawienia zakresu temperatury pracy.  

Dzięki kombinacji przycisków możesz określić zakres pracy temperatur od +16 do +32 st.C. To rozwiązanie jest szczególnie wskazane dla właścicieli pomieszczeń lub nieruchomości, którzy je wynajmują. To pozwala ograniczyć koszty funkcjonowania klimatyzacji.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ