Multi jednostki wewnętrzne

//Multi jednostki wewnętrzne
Multi jednostki wewnętrzne2024-02-20T13:08:16+01:00
Cennik GREE 2024

Klimatyzator GREE FREE MATCH jednostka wewnętrzna GWH(07)MA-K3DNA-3B/i

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka wewnętrzna Gree

Klimatyzator GREE FREE MATCH jednostka wewnętrzna GWH(07)MA-K3DNA-3B/i to uniwersalne urządzenie wykorzystywane w systemach klimatyzacyjnych multisplit. Gwarantuje ono wydajną i cichą pracę, co doceniają zarówno użytkownicy prywatni, jak i pracownicy biur czy niewielkich sklepów.

Urządzenie wyposażone zostało w specjalny filtr plazmowy, który usuwa z powietrza wszelkie zanieczyszczenia. Neutralizuje też nieprzyjemne zapachy. Uzdatnione tak powietrze buduje przyjazne, wolne od zanieczyszczeń i substancji uczulających środowisko dla alergików i osób z astmą.

Klimatyzator GREE FREE MATCH jednostka wewnętrzna GWH(07)MA-K3DNA-3B/i przyciąga uwagę estetyką wykonania oraz eleganckim designem, co sprawia, że z powodzeniem można je zastosować w każdym rodzaju wnętrz.

Klimatyzator ścienny GREE model GWH(07)MA-K3DNA-3B/i wyposażony został w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Tym samym, klimatyzacja zyskała wiele przydatnych funkcji, jak na przykład:

 • Niezależny system osuszania

 • 7 – zakresowa regulacja prędkości wentylatora

 • Szeroki zakres pracy urządzenia

 • Pomocniczą funkcję autodiagnostyki

Firma Clima sp. z o.o. prowadzi sprzedaż, montaż oraz serwis klimatyzatorów marki GREE. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą, które klimatyzatory będą najbardziej odpowiednie do wybranych przez Państwa pomieszczeń.

KAŻDY KLIENT INDYWIDUALNY ZA DOSTAWĘ I MONTAŻ WSZYSTKICH KLIMATYZATORÓW OTRZYMUJE PREFERENCYJNĄ STAWKĘ PODATKU VAT W WYSOKOŚCI 8%.

Klimatyzator ścienny GREE FREE MATCH Nr GWH(09)MA-K3DNA-3B/i

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka wewnętrzna Gree

Klimatyzator ścienny GREE FREE MATCH Nr GWH(09)MA-K3DNA-3B/i jest jednostką wewnętrzna wykorzystywaną w systemach multisplit. To nowoczesne, w pełni zautomatyzowane urządzenie wyróżnia się elegancką stylistką oraz wysoką wydajnością.

Prezentowany inwerter powstał w oparciu o innowacyjny system G10 umożliwiający precyzyjne dopasowanie ilości czynnika chłodzącego do panujących warunków. Pozwala to na zmniejszony pobór mocy bez strat dla komfortu użytkowania klimatyzacji.

Jednostka wewnętrzna marki GREE FREE MATCH Nr GWH(09)MA-K3DNA-3B/i umożliwia precyzyjny dobór i kontrolę temperatury. Dzięki temu, łatwiej stworzymy idealne warunki wypoczynku, pracy czy snu.

Klimatyzator GREE FREE MATCH GWH(09)MA-K3DNA-3B/i wyposażony został też w specjalny filtr plazmowy, który uzdatnia powietrze poprzez oczyszczenie go z bakterii, wirusów i alergenów. Pomaga też usunąć nieprzyjemne zapachy.

Zastosowane w urządzeniu systemy, pozwalają na obniżenie kosztów jego użytkowania. Klimatyzator wzbogacono o takie funkcje, jak:

 • Standy 1W

 • Niskie napięcie rozruchu

 • Funkcję oszczędzania energii – mechanizm umożliwia ustawienie temperatury w ograniczonym zakresie

Urządzenie charakteryzuje dodatkowo niską emisją hałasu oraz przyjemną dla oka stylistyką.

Nasza firma Clima oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzatorów multisplit marki GREE. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa w zakresie klimatyzacji, proponujmy także korzystanie z rad naszych doskonale przygotowanych pracowników.

KLIENTOM INDYWIDUALNYM OFERUJEMY 8% VAT ZA DOSTAWĘ ORAZ MONTAŻ KLIMATYZACJI.

Klimatyzator GREE FREE MATCH nr GWH(12)MB-K3DNA-3B/i

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka wewnętrzna Gree

Prezentowana jednostka wewnętrzna wyposażona została w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład system samodiagnostyki, który wykrywa wadliwe działanie danego systemu czy podzespołu i ułatwia tym samym usunięcie awarii.

Klimatyzator Nr GWH(12)MB-K3DNA-3B/i posiada dodatkowo liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Najważniejsze z nich to:

 • Inteligentne odszranianie

 • Automatyczny restart

 • Samooczyszczanie

 • Funkcja Turbo – przyspieszająca stworzenie idealnych warunków wypoczynku, pracy czy snu w czasie, gdy klimatyzacja pracuje

Urządzenie wzbogacono również o takie dodatkowe elementy, jak:

 • Regulowany wentylator – szeroki zakres prędkości
 • Wysokiej jakości silnik
 • Filtr plazmowy – uzdatniający powietrze poprzez usuwanie z niego roztoczy, alergenów oraz różnego rodzaju mikroorganizmów i drobnoustrojów
 • Wysokiej jakości wyświetlacz LED

Ten ścienny klimatyzator cechuje przy tym nowoczesna stylistyka i elegancki design. Dzięki temu, można je montować również w bardziej reprezentacyjnych pomieszczeniach.

Firma Clima wykonuje wszelkie prace związane ze sprzedażą, dostarczaniem, montażem oraz serwisem klimatyzatorów. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością pomogą dobrać urządzenia, które będą spełniały Państwa oczekiwania i odpowiadały możliwościom. Pracujmy szybko, profesjonalnie dbając jednocześnie o czystość w miejscu montażu.

Warto dodać, że KLIENTOM INDYWIDUALNYM OFERUJEMY 8% PODATKU VAT NA DOSTAWĘ ORAZ MONTAŻ KLIMATYZACJI.

Klimatyzator GREE FREE MATCH model GWH(18)MC-K3DNA-3B/i

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka wewnętrzna Gree

Klimatyzator GREE FREE MATCH model GWH(18)MC-K3DNA-3B/i to nowoczesny inwerter zapewniający efektywne chłodzenie i ogrzewanie.

Urządzenie umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury, co sprzyja tworzeniu idealnych warunków dla wypoczynku, pracy czy snu. Dla zwiększenia komfortu użytkowania, producent wyposażył prezentowaną jednostkę wewnętrzną w dwa rodzaje sterowania:

 • Przy pomocy pilota z podświetleniem
 • Za pomocą urządzeń zdalnych typu telefon czy tablet z systemem Android lub iOS

Specjalna budowa wentylatora sprawia, że klimatyzator ścienny marki GREE Nr GWH(18)MC-K3DNA-3B/i wyjątkowo cicho pracuje, co potęguje komfort użytkowania klimatyzacji. Tym samym, można ją zamontować w każdym pomieszczeniu, gdzie liczy się niska emisja hałasu.

Na uwagę zwraca również kompaktowa budowa urządzenia. Ułatwia to znacznie zarówno jego transport, jak i montaż.

Klimatyzator GREE FREE MATCH Nr GWH(18)MC-K3DNA-3B/i zapewnia też efektywne uzdatnienie powietrza. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu skutecznego filtra plazmowego. Wykazuje on silne właściwości bakterio- i grzybobójcze. Niszczy też roztocza i usuwa znajdujące się w powietrzu cząsteczki kurzu czy pyłków. Neutralizuje również nieprzyjemne zapachy. Z powyższych powodów prezentowany klimatyzator ścienny polecany jest szczególnie dla alergików czy osób z astmą.

Pełna gama klimatyzatorów GREE dostępna jest w warszawskiej firmie Clima. Co więcej, realizujemy także zlecenia związane z dostawą, montażem i serwisem klimatyzacji. Wszelkie prace wykonujmy bardzo sprawnie i z dbałością o czystość przestrzeni, w której pracujemy zabezpieczając wyposażenie specjalną folią budowlaną. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru klimatyzacji do określonych wnętrz. Nasz doskonale przygotowany merytorycznie zespół pomoże Państwu znaleźć urządzenia, które spełnią Państwa oczekiwania.

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH ZA MONTAŻ I DOSTAWĘ KLIMATYZATORÓW WYSTAWIAMY FAKTURY Z 8% STAWKĄ VAT!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ