Klimatyzatory Split Bluevolution Daikin

/Klimatyzatory Split Bluevolution Daikin
Klimatyzatory Split Bluevolution Daikin2024-04-09T13:56:27+02:00
Cennik DAIKIN 2024

DAIKIN BLUEVOLUTION – NASZA MISJA: DOSKONAŁY KLIMAT U CIEBIE
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

stylish
URURU SARARA
EMURA
PERFERA
COMFORA
SENSIRA+ FTXC-B
SENSIRA + ATXC-B + ARXC-B
przypodłogowa FVXM-F
kanałowa FDXM-F9
daikin-klimatyzacja-warszawa-clima-polska-niezawodna

Wysoki komfort w Twoim domu

Daikin wprowadza na rynek serię Bluevolution obok swej istniejącej gamy produktów. Dzięki zastosowaniu nowego czynnika chłodniczego w produktach tej nowej gamy, firma Daikin była w stanie podnieść efektywność energetyczną aż do poziomu klasy A+++.

 • Doskonały komfort przez cały rok

 • Najwyższa efektywność energetyczna

 • Niezawodność

 • Łatwość sterowania poprzez aplikację w Twoim smartfonie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator STYLISH FTXA+RXA

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

katalog DAIKIN stylish

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

STYLISH FTXA+RXA to klimatyzator sygnowany przez firmę Daikin. Urządzenie działa w technologii split i zapewnia wyjątkowy komfort, jaki wiąże się zarówno z czystością powietrza, jak również z odpowiednio dobraną temperaturą oraz wilgotnością. Prezentowany klimatyzator to jednostka charakteryzująca się wysoka energooszczędnością określona parametrami A+++.

Klimatyzator wykonano w szerokiej gamie wersji dostosowanych do pomieszczeń o zróżnicowanej powierzchni. Wśród nich znajdują się:

 • FTXA-20AS/AW/AT
 • FTXA-25AS/AW/AT
 • FTXA-35AS/AW/AT
 • FTXA-42AS/AW/AT
 • FTXA-50AS/AW/AT
klimatyzacja-daikin-stylish-wersje-kolorystyczne

Urządzenie posiada stylowy i nowoczesny wygląd oraz wiele funkcji, dzięki czemu gwarantuje skuteczne i dostosowane do różnych potrzeb rozwiązania klimatyczne.

Do wymagających designersko wnętrz

Użytkownik może wybierać spośród czterech wersji kolorystycznych – klimatyzator STYLISH dostępny jest w kolorze białym, srebrnym, czarnym drewnie oraz czarnym macie. Zaokrąglone rogi pozwalają na dyskretne wkomponowanie go w wystrój pomieszczenia. Potwierdzeniem wyjątkowego wzornictwa jest fakt, że klimatyzator otrzymał Good Design Award 2017, a także został wyróżniony na Targach Forum Wentylacji Salonu Klimatyzacji w Warszawie w kategorii najciekawszy produkt 2020

4-wersje-kolorystyczne-klimatyzacji-daikin-stylish

Jego niewielki rozmiar sprawia, że jest to najbardziej kompaktowa jednostka klimatyczna, jaka obecnie jest dostępna na rynku, zaś pojedynczy panel, a także możliwość wyboru koloru łatwo włączyć je do wystroju każdego wnętrza.

STYLISH – szeroki zakres funkcji – dopasuj klimat w pomieszczeniu do swoich potrzeb

Klimatyzatory STYLISH FTXA+RXA inteligentnie wybierają rodzaj przepływu powietrza w zależności od tego, czy pomieszczenie wymaga ogrzewania, czy chłodzenia. Specjalny czujnik matrycowy służący do wykrywania powierzchniowej temperatury powietrza rozprowadza je równomiernie w całym pomieszczeniu jeszcze przed przełączeniem na tryb ciepłego lub zimnego powietrza.

Dzięki temu model STYLISH FTXA+RXA eliminuje przeciągi oraz zapewnia stabilną i komfortową temperaturę dla osób, jakie przebywają wewnątrz.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA technologia

Klimatyzator charakteryzuje się również innymi funkcjami, dzięki którym wzrasta jego użyteczność, a mianowicie:

 • technologią Daikin Flash Streamer – jest to system usuwający z powietrza alergeny, zapachy czy inne cząsteczki, dzięki czemu w pomieszczeniu uzyskuje się czyste, wolne od zanieczyszczeń powietrze;

 • nowo zaprojektowanym wentylatorem, który pozwala zoptymalizować przepływ powietrza, gwarantując jednocześnie wyższą wydajność energetyczną; urządzenie umożliwia także utrzymanie niskiego poziomu hałasu; nowy projekt wentylatora gwarantuje również na efektywną pracę całej jednostki pomimo niewielkich, kompaktowych rozmiarów.

klimatyzator daikin bluevolution STYLISH FTXA+RXA efekt coandy

Nawiew przestrzenny 3D

Niewątpliwą zaletą prezentowanej jednostki ściennej jest dbałość o odpowiedni klimat w obsługiwanym pomieszczeniu. Zastosowany nawiew przestrzenny 3D, automatyczny ruch klap nawiewu w kierunku poziomym i pionowym oraz automatyczna prędkość wentylatora sprawiają, że klimatyzator STYLISH gwarantuje komfortowy klimat w pomieszczeniu bez przeciągów i niekontrolowanych podmuchów zimnego powietrza. Za optymalizację przepływu powietrza w pomieszczeniu odpowiada efekt Coandy, który przyczynia się do lepszego rozkładu temperatury we wnętrzu.

Prezentowany klimatyzator oferuje także wiele przydatnych funkcji, w tym:

 • tryb ekonomiczny,

 • tryb nocny,

 • filtr z funkcją automatycznego oczyszczania,

 • zastosowanie skutecznych filtrów powietrza i filtrów przeciwdziałającym nieprzyjemnym zapachom,

 • możliwość programowania pracy urządzenia w trybie 24-godzinnym i tygodniowym.

Kompaktowy i funkcjonalny design powoduje, że urządzenie doskonale pasuje do każdego rodzaju wnętrz. Dodatkową zaletę stanowi zastosowanie w nim czynnika R-32, dzięki czemu zdecydowanie zmniejsza się wpływ, jaki wywiera ono na środowisko.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator naścienny Ururu Sarara FTXZ-N/RXZ-N

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

katalog DAIKIN ururu

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

Bluevolution Ururu Sarara znakowany symbolem FTXZ-N to klimatyzator naścienny produkowany przez znaną i cenioną na rynku markę DAIKIN oferującą urządzenia klimatyzacyjne najwyższej jakości. W tej grupie produktów znajdują się 3 jednostki różniące się jedynie mocą, tj.:

 • FTXZ25N/RXZ25N (SPLIT),

 • FTXZ35N/RXZ35N (SPLIT),

 • FTXZ50N/RXZ50N (SPLIT).

Klimatyzator przeznaczony jest do pracy w systemach pojedynczych (split) – to znaczy składających się z jednego urządzenia wewnętrznego i jednego agregatu zewnętrznego.

klimatyzacja-warszawa-daikin-ururu-sarara-clima-polska

Wszechstronne urządzenie do tworzenia optymalnego klimatu w pomieszczeniu

Prezentowany system to rozwiązanie pozwalające całościowo zarządzać klimatem w pomieszczeniu. Oferuje zarówno tryb chłodzenia, jak i grzania oraz odwilżanie, wentylację i oczyszczanie powietrza. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania dzięki zastosowaniu technologii Ururu i czynnika chłodzącego R-32.

Klimatyzatory Bluevolution Ururu Sarara zapewniają optymalną jakość powietrza. Wyposażono go w Flash Streamer, który neutralizuje nieprzyjemne zapachy i formaldehydy. Dzięki zastosowaniu funkcji samodzielnego czyszczenia nie ma potrzeby ręcznego oczyszczania urządzenia, co sprawia, że zawsze emituje ono czyste i bezpieczne dla domowników powietrze – także dla alergików i małych dzieci.

Klimatyzator energooszczędny i przyjazny środowisku

Prezentowany model klimatyzatora charakteryzuje się wysoką energooszczędnością potwierdzoną przyznaną klasą energetyczną A+++. Niski poziom poboru energii zawdzięcza wykorzystanemu czynnikowi R-32, który gwarantuje wysoką efektywność energetyczną będąc jednocześnie substancją o najmniejszym oddziaływaniu na środowisko naturalne.

Inwerter wyposażono w szereg funkcji ułatwiających korzystanie, m.in.:

 • zdalne sterowanie na podczerwień za pomocą pilota lub w opcji za pomocą urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet;

 • 3-obszarowy czujnik „inteligentne oko”, który zapewnia w pomieszczeniu kierowanie powietrza tam, gdzie nie przebywają w danym momencie ludzie;

 • Replacement Technology – umożliwiającą wymianę urządzenia na nowszy model przy jednoczesnym wykorzystaniu dotychczasowego orurowania;

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb „cicha praca”;

 • programowalny zegar dobowy;

 • tryb automatycznego restartu.

zaawansowana-technolgia-filtracyjna-daikin-klimatyzacja-warszawa
klimatyzator daikin bluevolution ururu sarara RXZ-N

Klimatyzator może być elegancki

Jednostki naścienne Bluevolution Ururu Sarara charakteryzują się eleganckim wzornictwem, czego potwierdzeniem jest przyznanie tej linii klimatyzatorów nagrody Reddot design award 2013. Urządzenia sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurach, zakładach usługowych, sklepach czy innych obiektach o charakterze komercyjnym.

CLIMA POLSKA zachęca do skorzystania z bogatej oferty usług. Polecamy szczególnie zakup urządzeń klimatyzacyjnych połączony z montażem. Dzięki temu osoby indywidualne uzyskują wysoki rabat cenowy związany z niższym opodatkowaniem takiej usługi (cena netto powiększona jedynie o 8% VAT).  Poza korzystną ceną, nasi klienci zyskują gwarancję profesjonalnie wykonanego montażu klimatyzatorów przez doświadczonych specjalistów.

Zachęcamy także do skorzystania z innych usług realizowanych przez naszą firmę. Szczególnie polecamy serwis i okresowe przeglądy klimatyzatorów, które zapewnią bezawaryjną i wieloletnią pracę urządzeń.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka naścienna EMURA FTXJ-AW/AS/AB

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

katalog DAIKIN emura

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

Daikin Emura FTXJ Klimatyzator DAIKIN EMURA to już trzecia odsłona popularnego modelu tej marki. Jego unikatowymi cechami są nietuzinkowe wzornictwo, maksymalny komfort użytkowania, wysoka efektywność energetyczna przekładająca się na energooszczędność (klasa energetyczna A+++ dla chłodzenia i A++ dla ogrzewania) i inteligentne sterowanie, dzięki któremu możesz zarządzać klimatem w pomieszczeniu z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili.

Jednostka ścienna DAIKIN EMURA dostępna jest w 4 wariantach mocy:

 • FTXJ20(AW/AS/AB)/RXJ20A

 • FTXJ25(AW/AS/AB)/RXJ25A

 • FTXJ35(AW/AS/AB)/RXJ35A

 • FTXJ50(AW/AS/AB)/RXJ50A

Doskonały design — zaprojektowany pod wyszukane oczekiwania europejskich użytkowników

Klimatyzatory ścienne EMURA są idealnym połączeniem funkcjonalności, najwyższej wydajności i niebanalnego wzornictwa. EMURA posiada unikalne kształty — zakrzywiony panel przedni i tylni nadaje urządzeniu unikalny, trójwymiarowy kształt nawiązujący do przepływu powietrza. Idealnie zbalansowana konstrukcja dopasowuje się do wnętrz zaprojektowanych w każdym stylu. Klimatyzator jest zdobywcą nagród iF DESIGN AWARD i Red Dot Product Design Award 2022.

Jednostka DAIKIN EMURA dostępna jest w 3 odsłonach kolorystycznych: matowej bieli, matowej czerni i srebrze.

Klimatyzator DAIKIN EMURA — komfort przez cały rok

Jednostka ścienna EMURA spełnia funkcję pompy powietrze-powietrze, która zapewnia pełen komfort termiczny i wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu przez cały rok. Co ciekawe, klimatyzator EMURA doskonale wspomaga ogrzewanie — jednostka szybko nagrzewa pomieszczenie (o 14% szybciej, niż standardowy klimatyzator). Urządzenie zapewnia równomierną dystrybucję klimatyzowanego powietrza po całym pomieszczeniu. Niewątpliwą zaletą klimatyzatora jest cicha praca. Wynika ona ze specjalnej konstrukcji wentylatora, który optymalizuje przepływ powietrza pod kątem wysokiej wydajności i niskiego poziomu dźwięku. W efekcie EMURA pracuje niemal bezgłośnie.

Co ważne, klimatyzator ścienny DAIKIN EMURA zapewnia wysoką jakość powietrza w obsługiwanym pomieszczeniu. Zastosowano w nim filtr z jonami srebra oczyszczające powietrze, filtr tytanowo-apatytowy i technologię Flash Streamer, które eliminują zanieczyszczenia takie jak alergeny, kurz czy nieprzyjemne zapachy. Dzięki im masz pewność, że oddychacz czystym i zdrowym powietrzem.

Możesz również dostosować sterowanie klimatyzatorem ściennym DAIKIN EMURA do swoich potrzeb. Teraz możesz kierować pracą jednostki za pomocą pilota, sieci lokalnej czy internetu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Onecta, która pozwoli sterować pracą jednostki z dowolnego miejsca i dowolnym czasie. Co więcej, możesz do sterowania klimatyzatorem używać głosu korzystając z aplikacji Amazon Alexa lub Google Assistant.

Jakie jeszcze inne funkcje oferuje klimatyzator EMURA?

Poza chłodzeniem i ogrzewaniem jednostka ścienna EMURA oferuje tryb osuszania i wentylacji. Przestrzenny nawiew 3-D umożliwia docieranie klimatyzowanego powietrza nawet do odległych zakątków pomieszczenia. Dzięki regulacji prędkości wentylatora możesz ustawić poziom pracy najbardziej dostosowany do swoich potrzeb.

Ważną funkcją jest autodiagnostyka, która ułatwia konserwację urządzenia oraz informuje o usterkach i nieprawidłowym działaniu podzespołów.

Szeroki zakres funkcjonalności

Prezentowane urządzenie jest niezwykle funkcjonalne i oferuje różnorodne tryby pracy, m.in.:

 • tryb ekonomiczny;

 • tryb nocny;

 • tryb wentylator – klimatyzator może działać wyłącznie jako wentylator bez grzania lub chłodzenia;

 • tryb komfortu, dzięki któremu w trybie chłodzenia unika się zimnych przeciągów, a w trybie grzania powietrze kierowane jest w dół w celu uniknięcia zimnych stóp;

 • cicha praca – nawet 19dB;

 • program osuszania;

 • programator tygodniowy i dzienny;

 • sterowanie zdalne, przewodowe i centralne;

 • sterowanie za pomocą aplikacji mobilnych;

 • autorestart.

CLIMA POLSKA proponuje klientom skorzystanie z zakupu klimatyzatorów połączonego z ich montażem. Dla klientów indywidualnych tak usługa jest oferowana w konkurencyjnej cenie obciążonej jedynie 8% podatkiem VAT. W ten sposób, oprócz gwarancji atrakcyjnej ceny, nasi klienci otrzymują profesjonalną usługę montażu urządzeń

Nasza firma zachęca także do skorzystania z innych usług, w tym okresowych przeglądów i serwisu klimatyzatorów.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator Perfera FTXM-N+RXM-N(9)

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

katalog DAIKIN perfera

FUNKCJA JONIZACJI POWIETRZA

Inwerter Perfera FTXM-N+RXM-N(9)  to rodzaj wysokiej jakości klimatyzatorów stworzonych przez firmę Daikin. W tej grupie produktów dostępnych jest 7 zestawów klimatyzatorów połączonych z jednostką zewnętrzną – należą do nich:

 • FTXM20N/RXM20N9,
 • FTXM25N/RXM25N9,
 • FTXM35N/RXM35N9,
 • FTXM42N/RXM42N9,
 • FTXM50N/RXM50N9,
 • FTXM60N/RXM60N9,
 • FTXM71N/RXM71N.
klimatyzacja-daikin-perfera-ftxm-n-rxm-n-chlodzenie
klmatyzacja-osuszanie-powietrza-daikin-clima-polska

Korzyści, jakie oferuje urządzenie

Inwerter w jednym systemie zapewnia zarówno osuszanie oraz oczyszczanie powietrza, jak i ogrzewanie i chłodzenie. Dzięki dyskretnemu i nowoczesnemu designowi doskonale pasuje do każdego wnętrza. Jego łagodny profil wtapia się w ścianę, co gwarantuje dyskretny wystrój wnętrza.

Dużym atutem klimatyzatorów Perfera jest emitowanie wysokiej jakości powierza. Urządzenia zawierają tytanowo-apatytowy fotokatalityczny filtr, który:

 • skutecznie oczyszcza powietrze,

 • usuwa alergeny (m.in. pyłki, kurz, roztocza), bakterie, wirusy;

 • dezodoryzuje powietrze usuwając nieprzyjemne zapachy, np. dymu papierosowego.

Filtr jest odłączalny, zmywalny i odporny na pleśń. Zastosowanie technologii Flash Streamer Daikin, wytwarzającej prędkie elektrony wychwytujące nieprzyjemne zapachy i formaldehyd, podnosi jakość powietrza w pomieszczeniu.

Urządzenie posiada 2-obszarowy czujnik ruchu „inteligentne oko”. Dzięki niemu powietrze kierowane jest do sfery, w której w danym momencie nie ma ludzi. Atutem urządzenia jest również nawiew przestrzenny 3D. W sytuacji, gdy w pomieszczeniu nie ma żadnej osoby klimatyzator po 20 minutach automatycznie zaczyna pracować w trybie energooszczędnym.

klimatyzacja-daikin-niezawodny-system-filtracji-clima-warszawa

Prezentowane klimatyzatory charakteryzują się wieloma funkcjami podnoszącymi ich użyteczność. Zalety tego rodzaju urządzeń to:

 • pilot zdalny sterowany na podczerwień, posiadający opcję pracy online z wykorzystaniem smartfonu, komputera stacjonarnego, laptopa czy ekranu dotykowego z dowolnego miejsca;

 • tryb gotowości gwarantujący niższy pobór prądu o około 80%;

 • cicha praca jednostki zewnętrznej;

 • autodiagnostyka;

 • tygodniowy i dobowy programator;

 • funkcja trybu nocnego , który zapobiega nagłym zmianom temperatury w klimatyzowanym pomieszczeniu;

 • wentylator o 5 prędkościach pracy, od najwyższej do super-niskiej.

Inwerter Perfera to urządzenia stworzone z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu proekologicznego czynnika chłodzącego R-32 zmniejszają oddziaływanie na środowisko o 68% w stosunku do produktów zawierających czynnik chłodzący R-410A. Co więcej, urządzenie wykonano w technologii replacement, która pozwala na montaż klimatyzatora na bazie istniejącego orurowania.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzatory SENSIRA+ linia urządzeń Siesta ATXC-B – NOWA

katalog DAIKIN sensira

SENSIRA+ z linii urządzeń Siesta to jednostka naścienna firmy Daikin, działająca w technologii split, która może być używana w połączeniu z jednostkami ARXC-B. Urządzenie charakteryzuje się energooszczędnością (efektywność sezonowa do A++ w trybie chłodzenia) i cichą pracą. Zapewnia komfortowe warunki termiczne i możliwość sterowania online.

W ramach modelu klimatyzatorów ATXC-B dostępne są następujące wersje urządzenia:

 • ATXC-20B+ARXC-20B,
 • ATXC-25B+ARXC-25B,
 • ATXC-35B+ARXC-35B,
 • ATXC-50B+ARXC-50B,
 • ATXC-60B+ARXC-60B,
 • ATXC-71B+ARXC-71B,
klimatyzacja-do-domu-daikin-perfera-sensira-atxc-b-linia-siesta
klimatyzacja-filtr-dezodorujacy-daikin-clima-polska-warszawa

Szeroka funkcjonalność

SENSIRA+ pracuje niezwykle cicho, co dodatkowo zwiększa komfort użytkownika. Za emisję czystego powietrza odpowiada tytanowo-apatytowy filtr dezodorujący, który dodatkowo niweluje nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzator ścienny ATXC-B działa w trybie chłodzenia i grzania, więc może być wykorzystywany przez cały rok. Dodatkowo może pracować również jako wentylator i osuszacz powietrza.

Urządzenie oferuje także duży wybór dodatkowych funkcjonalności, w tym:

 • oszczędność energii w trybie gotowości,

 • tryb Powerfull, pozwalający na pracę na pełnej mocy urządzenia, która umożliwia szybkie uzyskanie wymaganej temperatury;

 • 5-stopniową regulacja prędkości wentylatora;

 • programator dobowy;

 • autodiagnostykę;

 • automatyczne ponowne uruchomienie.

Elegancki design

Podobnie, jak większość urządzeń Daikin, klimatyzatory SENSIRA+ z linii Siesta również zostały wyposażone w wygodny, płaski panel przedni, dzięki czemu doskonale komponują się z wystrojem każdego wnętrza. Są także łatwe do utrzymania w czystości.

SENSIRA+ z linii Siesta to także urządzenie proekologiczne, w którym zastosowano czynnik R-32, dzięki czemu wpływ, jaki wywiera ono na środowisko, został znacznie ograniczony.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka przypodłogowa FVXM-F

Klimatyzator przeznaczony do montażu na dolnym odcinku ściany – w miejscach gdzie zazwyczaj instalowane są grzejniki – w tym także pod oknem, co umożliwiają jego niewielkie wymiary. Charakteryzuje się wysoką energooszczędnością (klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia). Może być wykorzystywany do chłodzenia, ogrzewania, jak i osuszania powietrza. Z powodzeniem może być stosowany jako wentylator.

Urządzenie dostępne jest w 3 wersjach:

 • FVXM25F+RXM25N9,
 • FVXM35F+RXM35N9,
 • FVXM50F+RXM50N9.
klmatyzacja-przypodlogowa-daikin-fvxm-f
daikin-jednostka-przypodlogowa-clima-polska-warszawa

Szeroki wybór trybów pracy i funkcji

 • Tryb nocny – dla bardziej komfortowych warunków snu.

 • Tryb Powerfull – umożliwia szybkie uzyskanie wymaganej temperatury w pomieszczeniu.

 • Gwarantuje automatyczne przełączanie trybów pracy pomiędzy chłodzeniem i grzaniem (w zależności od warunków).

 • 5-stopniowa regulacja prędkości wentylatora.

 • Programowanie dobowe i tygodniowe.

 • Autodiagnostyka.

Zalety urządzenia

Klimatyzator przypodłogowy FVXM-F to urządzenie, które oferuje podwójny nawiew powietrza, dzięki czemu zapewnia optymalny komfort termiczny w pomieszczeniach. Pracuje niezwykle cicho – poniżej poziomu ciśnienia akustycznego wynoszącego 23dB(A). W standardzie obsługiwany jest na pilot na podczerwień, natomiast w opcji dostępny jest także sterownik on-line, umożliwiający kontrolę klimatu z każdego miejsca na świecie za pomocą aplikacji mobilnej.

Urządzenie może być stosowane zarówno w systemach split, jak i multi-split. Czyste powietrze w pomieszczeniach gwarantują tytanowo-apatytowe filtry , które dodatkowo niwelują nieprzyjemne zapachy. Filtry są wyjmowalne i nadają się do mycia.

Klimatyzator przypodłogowy FVXM-F jest urządzeniem ekologicznym, ponieważ wykorzystuje czynnik chłodniczy R-32 – bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Jednostka kanałowa FDXM-F9

Jednostka kanałowa FDXM-F9 to niezwykle dyskretne klimatyzatory przeznaczone do montażu w przestrzeni międzystropowej wynoszącej nawet 240mm. Dla użytkowników widoczne są jedynie kratki zasysania i wylotowe, przez co dostosowują się do wystroju każdego wnętrza.  Ten model klimatyzatorów jest energooszczędny, a niski poziom poboru energii elektrycznej zawdzięczają zastosowaniu silnika wentylatora zasilanego prądem stałym.

Urządzenie dostępne w czterech wielkościach:

 • FDXM25F9+RXM25N9,
 • FDXM35F9+RXM35N9,
 • FDXM50F9+RXM50N9,
 • FDXM60F9+RXM60N9,
klimatyzacja-do-zabudowy-daikin-jednostka-kanalowa-fdxm-f9
filtr-samoczyszacy-klimatyzacja-kanalowa-warszawa-daikin

Korzyści z zastosowania jednostek kanałowych FDXM-F9

Klimatyzator kanałowy FDXM-F9 to urządzenie pracujące w trybie ogrzewania i chłodzenia. Może być także wykorzystywane jako wentylator lub osuszacz powietrza. W opcji dostępny jest z samoczyszczącym filtrem, który zapewnia maksymalną efektywność i komfort. Filtr jest wyjmowalny i nadaje się do mycia. Ciekawą propozycją jest możliwość zastosowania zestawu podłączenia wielostrefowego, który pozwala na indywidualną kontrolę komfortu w wydzielonych strefach, nawet przy stosowaniu tylko jednej jednostki. Zastosowana technologia umożliwia wykorzystanie urządzenia także podczas nieobecności użytkowników.

Prezentowane klimatyzatory kanałowe przeznaczone są do podłączenia z jednostkami zewnętrznymi typu multi-split.

Inne funkcje klimatyzatora kanałowego FDXM-F9

 • Sterownik on-line

 • Programowanie dobowe i tygodniowe

 • Autodiagnostyka

 • Automatyczne ponowne uruchomienie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ DAIKIN BLUEVOLUTION 2018

Clima Polska oficjalnym partnerem Daikin!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Salonu Partnerskiego w Warszawie przy Al. KEN 86, gdzie do mogą Państwo zapoznać się z kolekcją oryginalnych klimatyzatorów ściennych i oczyszczaczy powietrza marki Daikin oraz skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców.

Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ