Klimatyzator AUX Freedom

//Klimatyzator AUX Freedom
Klimatyzator AUX Freedom2023-12-11T15:31:25+01:00
Cennik AUX 2024
C-PRO
C-SMART
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX Freedom

Jeżeli szukasz ekonomicznego klimatyzatora z montażem, wyposażonego we wszystkie funkcje charakterystyczne dla jednostek „z wyższej półki” to AUX Freedom jest strzałem w dziesiątkę! Znajdziesz w nim m.in., oprócz chłodzenia i grzania, także osuszanie powietrza oraz jonizację, które zasadniczo podniosą klasę czystości powietrza i komfort przebywania w pomieszczeniach.

Klimatyzator AUX Freedom – ekonomiczny, funkcjonalny i zapewniający optymalny komfort w pomieszczeniach.

Jednostki wewnętrzne z serii Freedom charakteryzują się szeroką gamą funkcji, doskonałymi parametrami w zakresie oczyszczania powietrza, energooszczędnością oraz komfortowym sterowaniem za pomocą Wi-Fi.

Klimatyzatory Freedom to ekonomiczna wersja klimatyzacji zapewniającej pełen komfort i funkcjonalność.

Urządzenia dostępne są w 4 modelach różniących się mocą:

 • AUX Freedom 09FH
 • AUX Freedom 12FH
 • AUX Freedom 18FH
 • AUX Freedom 24FH
Klimatyzator Aux Freedom Energooszczednosc

Poznaj atuty klimatyzatorów z serii AUX Freedom

Wysoka energooszczędność – niskie zużycie prądu to tania eksploatacja

Klimatyzatory z serii Freedom, dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej, zapewniają niskie zużycie energii elektrycznej zarówno w trybie chłodzenia (klasa energetyczna A++), jak i grzania (klasa energetyczna A+).

Wysokiej klasy komponenty pochodzące od czołowych, światowych producentów sprawiają, że urządzenie działa niezawodnie, zapewniając wydajną pracę i wysoką efektywność energetyczną. Dodatkowym atutem jest funkcja inteligentnego odszraniania podnosząca sprawność działania jednostki zewnętrznej w czasie temperatur sięgających poniżej 0 st. Celsjusza.

Klimatyzacja Aux Freedom Filtr Antybakteryjny

W pełni oczyszczone powietrze dla Twojego zdrowia

Każdy klimatyzator Freedom wyposażony jest w standardzie w filtr antybakteryjny, który gwarantuje skuteczną ochronę przed drobnoustrojami.

Jednocześnie eliminuje z powietrza w pomieszczeniu wirusy, bakterie, zarodniki pleśni/grzybów oraz alergeny, w tym kurz czy pyłki.

Zaletą jednostki wewnętrznej jest zastosowanie funkcji jonizacji powietrza, która dodatkowo sprzyja neutralizacji drobnych organizmów unoszących się w powietrzu.

Wysokiej czystości powietrza sprzyja także zastosowanie funkcji samoczyszczenia.

Komfortowy mikroklimat – odpowiednia temperatura i wilgotność

Optymalne warunki termiczne do klucz do udanego wypoczynku i efektywnej pracy. Klimatyzacja domowa Freedom zapewnia chłodzenie już od -10 st. Celsjusza i grzanie od-15 st. Celsjusza. Jednocześnie posiada wbudowany tryb osuszania gwarantujący efektywne odwilżanie. Dodatkowym atutem jest wbudowanie funkcji „I FEEL”, która pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu termicznego przy zachowaniu niskiego zużycia energii. Optymalne dostosowanie pracy klimatyzatora pokojowego umożliwia zastosowanie czujnika temperatury zlokalizowanego w sterowniku bezprzewodowym, na podstawie którego jednostka wewnętrzna automatycznie dobiera temperaturę i prędkość nawiewu. Potrzebujesz szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie? Skorzystaj z trybu TURBO, dzięki któremu w kilka minut uzyskasz w pokoju oczekiwane warunki termiczne.

Klimatyzacja Aux Freedom Sterowanie

Wygodne sterowanie klimatyzatorem – wybierz swój sposób kierowania urządzeniem

Pracą jednostki wewnętrznej można kierować za pomocą bezprzewodowego pilota lub wbudowanego moduły WiFi. Wygodnym rozwiązaniem jest tryb pracy automatycznej, który samoczynnie ustawia pracę klimatyzatora domowego do warunków panujących w pomieszczeniach.

Podświetlany sterownik bezprzewodowy umożliwia bezproblemowe sterowanie urządzeniem także w nocy. Atutem jednostki jest także cicha praca, która nie zakłóca ciszy nocnej i pozwala na skupienie w ciągu dnia.

W standardzie urządzenia wyposażono również w funkcję automatycznego restartu przywracającą pracę klimatyzatora pokojowego po wznowieniu zasilania.

Klimatyzatory AUX Freedom

Ekologia i bezpieczeństwo

… klimatyzator przyjazny dla Ciebie i Ziemi

Klimatyzatory AUX Freedom to urządzenia ekologiczne – wykorzystują one nowoczesny czynnik chłodniczy R32, który ma minimalny wpływ na efekt cieplarniany.

Jednostki wyposażono w system zabezpieczający przed wyciekiem czynnika chłodniczego, który sprzyja podniesieniu żywotności urządzenia oraz gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Klimatyzatory domowe Aux Freedom

Nowoczesne wzornictwo

… może być elegancko i komfortowo jednocześnie

Klimatyzatory domowe z serii Freedom zaprojektowano w nowoczesnej i minimalistycznej stylistyce.

Eleganckie w swej prostocie wzornictwo sprawia, że doskonale dostosowują się do wystroju wnętrz nowoczesnych i klasycznych.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ