Klimatyzacja LG

/Klimatyzacja LG
Klimatyzacja LG2023-01-12T12:16:28+01:00
Cennik LG 2022

Klimatyzatory LG

Klimatyzatory
ścienne

klimatyzator-lg-artcool-silver-menu
ZOBACZ

Klimatyzatory
Multi-Split

warszawa-lg-klimatyzacja-clima-polska-menu
ZOBACZ
Klimatyzacja-w-pokoju-LG-Clima-polska

Klimatyzatory LG

Wśród szerokiej gamy klimatyzatorów, proponujemy Państwu klimatyzatory pokojowe, na przykład ARTCOOL Stylist, będący urządzeniem nadającym nietuzinkowy styl i unikalny charakter każdemu wnętrzu, posiadający funkcję delikatnego, 3-kierunkowego nawiewu. W grupie urządzeń pokojowych znajdują się także modele Standard, Prestige, ARTCOOL Slim, ARTCOOL Mirror oraz nowości  – Deluxe Sirius i Basic.

W swojej ofercie posiadamy także klimatyzatory do wykorzystania w obiektach komercyjnych. W tej grupie dysponujemy klimatyzatorami inwerterowymi (INVERTER V). Proponujemy Państwu klimatyzatory kasetonowe: H-Inverter, Standard-Inverter oraz podstropowe:
H-Inverter, Standard-Inverter, a także przypodłogowo-sufitowe: Standard-Inverter. Ponadto kanałowe H-Inverter wysokiego sprężu, Standard-Inverter niskiego sprężu, kanałowe Standard-Inverter wysokiego sprężu i kanałowe Standard-Inverter dużej mocy.

Klimatyzacja-w-salonie-LG-Warszawa-artcool-gallery

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów znanej i cenionej w świecie marki LG. Marka ta cechuje się unikalnym designem i dobrymi parametrami technicznymi produktów.

W ofercie posiadamy także Konsole – nowość na rynku:  Standard-Invester i Synchro oraz ścienne: Standard-Invester big capacity.

Klimatyzowane-pomieszczenia-Clima-polska

Proponujemy Państwu także urządzenia klimatyzacyjne Synchro, przeznaczone do pracy symultanicznej oraz z grupy Multi, które teraz otrzymały nowe parametry. Są to klimatyzatory do zastosowania w budynkach wielokondygnacyjnych, nawet dziesięcio poziomowych.
Do tego typu pomieszczeń zaleca się stosowanie klimatyzatorów typu ARTCOOL Gallery, ARTCOOL, DELUXE oraz szereg urządzeń kasetonowych – jedno i czterostronnych oraz kanałowych niskiego i  wysokiego sprężu. Ponadto klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, podstropowe i  konsole.

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą central rekuperacyjnych marki LG w linii Eco. Urządzenia te posiadają między innymi funkcję oddzielania strumienia nawiewanego powietrza z zewnątrz od zanieczyszczonego strumienia powietrza, jakie jest usuwane z wentylowanych pomieszczeń.

Klimatyzacja-LG-Warszawa-artcool-gallery

Klimatyzatory marki LG cieszą się doskonałą opinią wśród Klientów. Dostrzeżony został przez Użytkowników niebanalny design urządzeń, które nie tylko schładzają powietrze, to jeszcze zdobią wnętrza. Ponadto urządzenia tej marki są niezawodne w działaniu. Klienci pozytywnie odnoszą się także do parametrów technicznych klimatyzatorów marki LG, które latem przy wysokich temperaturach doskonale chłodzą pomieszczenia, a zimą podgrzewają je.

Klimatyzacja-Lg-Clima-polska

Specjalizujemy się w doborze odpowiednich do indywidualnych preferencji Klienta jednostek klimatyzacyjnych, ustalamy dla Państwa wielkość zapotrzebowania danego pomieszczenia na moc chłodniczą. Ażeby precyzyjnie przeprowadzić proces doboru klimatyzatora, zachęcamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych instalatorów, którzy podczas wizyty w Państwa mieszkaniu, domu, biurze, czy sklepie, dokładnie poznają daną przestrzeń i zdecydują o doborze jednostki określonej wielkości, dostosowanej do powierzchni, jaką Państwo dysponują. Wszystko po to, by precyzyjnie określić zadania, jakim sprostać ma klimatyzator i dla zapewnienia Państwa zadowolenia .

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, Klimatyzacja Warszawa. Dzięki precyzyjnie dobranemu klimatyzatorowi, będzie on bezawaryjnie działał przez długi czas, zapewniając Państwu komfort życia w optymalnej temperaturze najbliższego otoczenia.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ