Klimatyzatory MULTI-SPLIT Daikin

/Klimatyzatory MULTI-SPLIT Daikin
Klimatyzatory MULTI-SPLIT Daikin2024-04-09T13:56:42+02:00
Cennik DAIKIN 2024

DAIKIN – SYSTEMY MULTI SPLIT
KOLEKCJA 2020

Wizualizacja Daikin Clima Polska

System MULTI-SPLIT doskonale sprawdzi się przypadku nieco większych budynków, w których chłodzenia wymaga kilku pomieszczeń. Systemy MULTI SPLIT pozwalają na podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych. Nierozerwalną częścią tego rodzaju systemów jest elastyczny układ sterowania poszczególnych jednostek wewnętrznych, który współpracuje ze sterownikami znajdującymi się wewnątrz pomieszczeń, zaś ich duża funkcjonalność umożliwia stosowanie programów czasowych oraz programów, jakie monitorują ich pracę.

W systemach MULTI SPLIT sygnowanych przez firmę Daikin wykorzystano nowoczesne rozwiązania, wśród których warto wskazać:

 • możliwość podłączenia do 9 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, dzięki czemu ogrzewanie/chłodzenie może mieć miejsce w 9 różnych pomieszczeniach;

 • możliwość indywidualnego sterowania temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Systemy MULTI SPLIT zapewniają właściwą pracę układu w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych, dzięki czemu są nie tylko niezawodne, ale także oszczędne energetycznie, przyczyniając się do zmniejszenia poboru prądu oraz racjonalnego wykorzystania energii. Zastosowanie w nich innowacyjnego proekologicznego czynnika chłodniczego sprawia, iż stanowią one mniejsze obciążenie dla środowiska zewnętrznego.

Jednostki wewnętrzne Daikin Multi – Split

Jednostka naścienna CTXA-AS STYLISH
ZOBACZ OFERTĘ
Jednostka kanałowa FDBQ-B Daikin
ZOBACZ OFERTĘ
Jednostka przypodłogowa FVXM-F
ZOBACZ OFERTĘ
Jednostka kasetonowa FCAG DAIKIN
ZOBACZ OFERTĘ
Jednostka podstropowa FHA-A9 DAIKIN
ZOBACZ OFERTĘ

Jednostki zewnętrzne 2/3/4/5MXM-M(9)/N

Jednostka zewnętrzna System MULTI Daikin
Inwerter
Bluevolution Warszawa

Jednostki zewnętrzne Bluevolution przeznaczone do systemów multi-split produkowane przez firmę Daikin to urządzenia gwarantujące wysoką jakość pracy. W prezentowanej grupie dostępne są urządzenia:

 • 2MXM40M / 2MXM50M,

 • 3MXM40M / 3MXM52M / 3MXM68M,

 • 4MXM68M / 4MXM80M,

 • 5MXM90M.

Korzyści

Agregaty wyposażono w sprężarkę typu swing, dzięki której odznaczają się one wysoką efektywnością energetyczną oraz niską emisją hałasu. Wysoką energooszczędność prezentowane jednostki oferują także dzięki zastosowaniu najnowszego czynnika chłodniczego R-32.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M to urządzenia ekologiczne – wspomniany czynnik chłodniczy R-32 zmniejsza oddziaływanie urządzenia na środowisko o 68% w porównaniu do klimatyzatorów wyposażonych w substancję chłodzącą R-410A.

Czynnik chłodniczy R32

Możliwości systemu Multi-Split Daikin

Do 2 pomieszczeń

daikin-climapolska-klimatyzacja-multi-do-dwoch-pomieszczen

Do 3 pomieszczeń

klimatyzator-daikin-clima-polska-multi-do-trzech-pomieszczen

Do 4 pomieszczeń

klimatyzacja-daikin-climapolska-multi-do-czterech-pomieszczen

Do 5 pomieszczeń

daikin-klimatyzacja-climapolska-multi-do-pieciu-pomieszczen

System multi-split oparty na prezentowanych jednostkach zewnętrznych Daikin umożliwia podłączenie 5 jednostek wewnętrznych do 1 agregatu. Wszystkie jednostki wpięte w jeden system mogą być indywidualnie sterowane. Co więcej, nie trzeba ich instalować w tym samym pomieszczeniu oraz czasie. Budowa pozwala także na jednoczesną ich pracę w ramach trybu grzania i chłodzenia.

Jednostki zewnętrzne System Multi Daikin
Klimatyzatory rezydencyjne System Multi

Elastyczność systemu Multi-Split Bluevolution

System multi-split Bluevolution jest niezwykle elastyczny – oprócz wspomnianej równoczesnej pracy w różnych trybach umożliwia także tworzenie systemów zbudowanych z różnych trybów jednostek wewnętrznych – nie ma przeciwskazań do łączenia w jednym obiegu klimatyzatorów ściennych i kanałowych.

Jednostki zewnętrzne typu Bluevolution 2/3/4/5MXM-M z powodzeniem znajdą zastosowanie zarówno w rozwiązaniach komercyjnych, jak i prywatnych . Można je instalować w mieszkaniach i domach oraz w biurach, obiektach gastronomicznych czy hotelowych lub sklepach.

Firma CLIMA POLSKA oferuje sprzedaż i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Osoby prywatne za tę usługę płacą cenę netto podwyższoną jedynie o 8% VAT , a nie o podstawową stawkę 23% VAT. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych oraz okresowych przeglądów klimatyzacji realizowanych przez naszą firmę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ MULTI SPLIT DAIKIN 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ