Klimatyzatory ścienne typu split

/Klimatyzatory ścienne typu split
Klimatyzatory ścienne typu split2023-10-03T14:14:50+02:00
Cennik HAIER 2023

HAIER – KLIMATYZATORY SPLIT
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Tayga Plus
JADE Plus
Expert Plus
Arctic Expert Plus
Pearl Plus
Dawn
FLEXIS Plus Matt
FLEXIS White Shine
FLARE
TUNDRA Plus
TUNDRA Green

Klimatyzator TAYGA PLUS

Klimatyzator ścienny Haier TAYGA PLUS to urządzenie gwarantujące utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniu. Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w 5 trybów pracy: chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie, wentylator oraz tryb auto. Zaletą urządzenia jest cicha praca oraz niski pobór energii elektrycznej — w klasie energetycznej A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Klimatyzator w standardzie posiada wbudowany moduł Wi-Fi pozwalający na sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej hOn.

Klimatyzator Haier TAYGA PLUS dostępny jest w 4 wersjach mocy.

Komfort i cicha praca jednostki

Haier TAYGA PLUS charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą. Jednostka wewnętrzna w trybie cichej pracy emituje jedynie 19 dB(A), co można porównać do ludzkiego szeptu. W efekcie nie zakłóca pracy, odpoczynku i snu. Stosunkowo cicho pracuje również jednostka zewnętrzna, która przy maksymalnej pracy emituje dźwięk na poziomie 49-50 dB(A), zatem nie powinna zakłócać spokoju sąsiadów.

Niewątpliwym atutem klimatyzatora TAYGA PLUS jest możliwość zdalnego sterowania dostępna w standardzie. Pozwala ona na kontrolę urządzenia z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu — na przykład za pomocą telefonu. Możesz w ten sposób wybrać tryb pracy jednostki, ustawić regulator czasowy, sprawdzić czystość filtrów. Dostaniesz także powiadomienie o awarii.

Dostosuj pracę urządzenia do swoich potrzeb

Klimatyzator Haier TAYGA PLUS oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności, dzięki którym dopasujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb. Jednostka sprawdzi się w użytkowaniu przez cały rok kalendarzowy — wykorzystasz ją do:

 • Ogrzewania,

 • Chłodzenia,

 • Osuszania,

 • Wentylacji.

Dla łatwiejszego wyboru wprowadzono także tryb auto, który pracę klimatyzatora dostosowuje do zadanych przez Ciebie warunków. W klimatyzatorze TAYGA PLUS wybierzesz najlepszy dla siebie tryb nawiewu – 5-stopniowa regulacja wentylatora oraz regulacja żaluzji w pionie sprawią, że dostosujesz przepływ powietrza w pomieszczeniu do swoich oczekiwań. Komfort spania zapewnia funkcja Komfortowy sen, dzięki której klimatyzator będzie pracował cicho przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnych warunków termicznych. Potrzebujesz szybko schłodzić/ogrzać pomieszczenie? Skorzystaj z funkcji Turbo Cooling.

Prezentowana jednostka ścienna oferuje również funkcję utrzymania temperatury 10 st.C. Ten tryb pracy likwiduje ryzyko nadmiernego wychłodzenia pomieszczenia zimą i na przykład uszkodzenia instalacji wodnej czy kanalizacyjnej. W domu doskonale sprawdzi się w czasie wyjazdów na zimowe ferie lub w domkach letniskowych.

Klimatyzacja Haier TAYGA PLUS to także czyste powietrze

Jednostka TAYGA PLUS wyposażona jest w standardowe filtry zapewniające podstawowe oczyszczenie powietrza. W opcji dostępne są trwałe filtry dodatkowe o działaniu antybakteryjnym. Można także zdecydować się na dodatkowe filtry 3M, które zapewnią eliminację alergenów (roztoczy, pyłków, zarodników grzybów) oraz innych zanieczyszczeń.

Na skuteczność filtracji zapewnionej przez klimatyzator TAYGA PLUS wpływa również dostępna w standardzie funkcja Self Clean. Zapewnia ona zawsze poprawne działanie parownika, a przez to przyczynia się do wyższej jakości powietrza emitowanego przez klimatyzator.

Klimatyzator JADE Plus

Klimatyzatory Haier JADE Plus to urządzenia, które doskonale sprawdzają sie jako tradycyjne jednostki chłodnicze i oczyszczacz powietrza w jednym. To doskonały wybór dla osób, którym zależy na uzyskaniu zdrowego i czystego powietrza w pomieszczeniu. Wysoka klasa energetyczna A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i ogrzewania sprawia, że klimatyzator zapewnia niskie koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej. Jego niewątpliwym atutem jest również wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator Haier JADE Plus dostępny jest w 3 wersjach wydajności, dzięki czemu z łatwością można go dostosować do wymagań pomieszczeń o różnej kubaturze.

Komfort zdrowego i czystego powietrza

Jednostka JADE Plus to unikalne połączenie właściwości tradycyjnych klimatyzatorów i oczyszczaczy powietrza. Dlatego urządzenie doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jakość powietrza ma znaczenie — w domach, gabinetach lekarskich, przychodniach, aptekach itp. Zaawansowana filtracja wykorzystująca technologię Purify z filtrem IFD, funkcja Self Clean oraz funkcja 56 st.C Steri Clean przekładają się na najwyższą jakość klimatyzowanego powietrza.

Filtry IFD odpowiedzialne są za usuwanie zanieczyszczeń i pyłów w stopniu porównywalnym z profesjonalnymi oczyszczaczami powietrza dostępnymi na rynku. Funkcja Self Clean odpowiedzialna jest za samoczynne oczyszczanie się wnętrza jednostki. Zastosowanie antybakteryjnej powłoki z nanocząsteczkami srebra hamuje rozwój bakterii i wirusów.
Z kolei funkcja 56 st.C Steri Clean odpowiada za zabijanie bakterii i wirusów za pomocą podgrzewania wymiennika ciepła do temperatury 56 st.C, co zapewnia skuteczną eliminację zanieczyszczeń.

Zachwyć się ciszą

Jednostki wewnętrzne Haier JADE Plus gwarantują niezwykle cichą pracę, która w zasadzie jest niesłyszalna dla ludzkiego ucha. Mniejsze jednostki w trybie cichej pracy (QUIET) pracują z poziomem hałasu o wartości 15dB(A). To sprawia, że można je z powodzeniem montować w sypialniach, gabinetach i pokojach dziecięcych. Nie zakłócają snu, wypoczynku i skupienia.

Tak niezwykle cichą pracę klimatyzatorów JADE Plus uzyskano dzięki zoptymalizowanej budowie kanałów przepływu powietrza i nowemu przekrojowi wentylatora.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Klimatyzatory JADE Plus wyposażone są w moduł pozwalający na sterowanie pracą jednostki z poziomu smartfona czy tableta połączonego z internetem. Dedykowana aplikacja nie tylko umożliwia ustawienie trybów pracy urządzenia, ale również pozwala na monitorowanie jego pracy w zakresie zużycia energii elektrycznej oraz ustawianie harmonogramów pracy.

Klimatyzator Expert Plus

Klimatyzator Haier EXPERT Plus to urządzenie energooszczędne i zapewniające wydajne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach. Nowoczesne metody sterowania, w tym zdalne sterowanie za pomocą Wi-Fi zapewnia komfortowe ustawianie pracy jednostki EXPERT Plus za pomocą funkcji I FEEL pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w miejscu, gdzie przebywa użytkownika. To znacząco poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzator EXPERT Plus dostępny jest w 3 wersjach wydajności, pozwalając tym samym na wydajne klimatyzowanie pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze.

Wysoka energooszczędność — niskie rachunki za prąd

Jednostki ścienne EXPERT Plus posiadają klasę energetyczną A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i grzania. W efekcie komfortowe warunki termiczne w pomieszczeniu nie będą obciążeniem dla Twojego portfela. Niski pobór energii elektrycznej wspiera czujnik ECO, który nie tylko pozwala na ograniczenie zużycia prądu, ale również podnosi komfort użytkowników. Jego zadaniem jest wykrywanie obecności człowieka i monitorowanie temperatury powietrza wokół niego. W efekcie, gdy czujnik ECO nie wykryje ludzkiej obecności, urządzenie przechodzi w stan spoczynku, tym samym ograniczając zużycie prądu.

Czyste powietrze dla Twojego zdrowia

Klimatyzator ścienny EXPERT Plus doskonale sprawdza się w zakresie oczyszczania powietrza. Zastosowano w nim kilka funkcji, które pozwalają uzyskać atmosferę w pomieszczeniu wolną od wirusów, pleśni, bakterii, a także alergenów. Tę cechę zyskuje dzięki zastosowaniu sterylizacji UV-C PRO, która zapewnia najskuteczniejsze oczyszczanie powietrza w zakresie eliminacji wirusów, w tym SARS-CoV-2.

Oprócz sterylizacji UV-C PRO klimatyzator posiada funkcję 56 st.C Steri Clean, która eliminuje bakterie i wirusy za pomocą podgrzewania wymiennika ciepła, na którym często osiadają drobnoustroje. Natomiast funkcja Self Clean zapewnia sprawne samooczyszczanie się wnętrza jednostki, co przyczynia się nie tylko do zwiększenia sterylności klimatyzowanego powietrza, ale również podnosi wydajność pracy urządzenia.

Zdalne sterowanie przy użyciu internetu

Jednostka Haier EXPERT Plus w standardzie wbudowany ma moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie klimatyzatorem za pomocą smartfona lub tableta podłączonego do internetu. W ten sposób możesz kierować pracą urządzenia z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Funkcja sterowania Wi-Fi to nie tylko możliwość zdalnego sterowania klimatyzatorem ściennym, ale również możliwość monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez jednostkę oraz tworzenie harmonogramów pracy.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46

Klimatyzator Arctic Expert Plus

Jednostka ścienna ARCTIC EXPERT Plus to urządzenie dedykowane nie tylko chłodzeniu, ale również ogrzewaniu pomieszczeń. Jednostka sprawdza się nawet podczas największych mrozów sięgających -30 st.C. Co więcej, klimatyzator reguluje również wilgotność powietrza, gwarantując optymalne warunki w pomieszczeniu. Jego zaletą jest wysoki stopień oczyszczania powietrza, silniejszy nawiew oraz większy zasięg, pozwalające na bardziej równomierne rozłożenie temperatury w całym pomieszczeniu. Warto podkreślić, że klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus charakteryzuje się wysoką energooszczędnością i wydajnością. A zdalne sterowanie za pomocą moduły Wi-Fi podnosi komfort ustawiania pracy jednostki.

Klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus dostępny jest w 2 wersjach wydajności.

ARCTIC EXPERT Plus — komfortowa temperatura o każdej porze roku

Klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus jest najnowszym modelem marki Haier dedykowanym funkcji ogrzewania. Można go wykorzystywać do ogrzewania domu zimą — pracuje do temperatury -30 st.C. Cechę tę zawdzięcza tacy ociekowej z grzałką, która likwiduje problem zamarzania skroplin.

Oddychaj czystym i zdrowym powietrzem

Jednostka ścienna ARCTIC EXPERT Plus gwarantuje skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Odpowiada za nie kilka funkcji eliminujących zanieczyszczenia takie, jak wirusy, bakterie, pleśń, alergeny itp. Urządzenie zostało wyposażone w lampę LED, która generuje promieniowanie UV-C i UVU odpowiedzialne za efektywne zabijanie bakterii i wirusów. Dodatkowo klimatyzator generuje jony dodatnie i jony ujemne, które przyczyniają się do dezaktywowania drobnoustrojów w pomieszczeniu. Klimatyzator ARCTIC EXPERT Plus wykorzystuje również funkcję 56 st. C Steri Clean, która polega na termicznej sterylizacji wymiennika ciepła. Dodatkowo, dla jeszcze większej pewności emisji czystego powietrza jednostka posiada funkcję Self Clean, która eliminuje namnażanie się drobnoustrojów wewnątrz urządzenia.

ARCTIC EXPERT Plus — komfortowe użytkowanie

Klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus to jednostka, która zapewnia najwyższe standardy w zakresie komfortu użytkowania. Dla optymalnej dystrybucji powietrza i temperatury w pomieszczeniu zastosowano przepływ powietrza 3D, który pozwala na precyzyjne kierowanie strumieniem powietrza, gwarantując tym samym uzyskanie optymalnych warunków. Innowacyjna funkcja Coanda Plus zapewnia silniejszy nawiew, który dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia, co powoduje uzyskanie jednolitej temperatury w całym wnętrzu. Dodatkowo czujnik I FEEL stale monitoruje temperaturę w cały pokoju i w razie potrzeby steruje działaniem jednostki tak, aby w każdym miejscu pomieszczenia była takie same warunki termiczne.

Dla wygody użytkowania nie bez znaczenia jest wbudowany w standardzie moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie pracą ARCTIC EXPERT Plus z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. NA smartfonie czy tablecie nie tylko ustawisz pracę klimatyzatora, ale także możesz monitorować zużycie przez niego energii elektrycznej, ustawić harmonogram pracy i otrzymać powiadomienia o ewentualnych awariach. Moduł Wi-Fi umożliwia również sterowanie klimatyzatorem za pomocą głosu przy wykorzystaniu funkcji Google Home.

Klimatyzator Pearl Plus

Klimatyzator ścienny PEARL Plus jest urządzeniem o kompaktowych wymiarach, które zapewnia cichą pracę. Jednostki z tej serii wyposażono w zaawansowane funkcje odpowiedzialne za skuteczne oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów czy alergenów. Zastosowana w urządzeniu funkcja sterylizacji UV-C hamuje rozwój nawet wirusów typu SARS-CoV-2.

Klimatyzator PEARL Plus dostępny jest w 4 wersjach wydajności, dzięki czemu możesz wybrań model dopasowany do kubatury dowolnego pokoju.

Postaw na czyste powietrze w swoim domu

Marka Haier proponuje klimatyzatory, które wyróżniają się skutecznością w zakresie oczyszczania powietrza. Także jednostka ścienna PEARL Plus gwarantuje wysoką skuteczność w zakresie eliminacji wirusów, bakterii, pleśni czy alergenów. Funkcja sterylizacji UV-C hamuje rozwój wirusów, m.in. SARS-CoV-2 wewnątrz jednostki. Promieniowanie ultrafioletowe nie wydostaje się poza obudowę klimatyzatora, co sprawia, że jest w pełni bezpieczne dla człowieka. Drugą funkcją zastosowaną w modelu PEARL Plus jest 56 st.C Steri Clean, która jest odpowiedzialna za zniszczenie bakterii i wirusów osadzających się na wymienniku. Kolejną funkcją odpowiedzialną na wysoką jakość emitowanego powietrza jest Self Clean. Samooczyszczanie klimatyzatora polega na usuwaniu zanieczyszczeń, które gromadzą się na parowniku. Co więcej, Self Clean wpływa również na podniesienie wydajności urządzenia, zapobiegając spadkowi zdolności chłodniczej.

Korzystaj z komfortu w sposób dostosowany do Twoich potrzeb

W Jednostce ściennej PEARL Plus zastosowano funkcję Coanda Plus, która jest odpowiedzialna za silniejszy nawiew i większy zasięg strumienia powietrza.
w efekcie klimatyzator PEARL Plus jest w stanie dostarczyć powietrze do każdego zakątka pomieszczenia.

Klimatyzatory ścienne PEARL Plus w standardzie wyposażone są w moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie pracą jednostek za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. W efekcie możesz ustawić pracę jednostki z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Jednocześnie aplikacja umożliwia monitorowanie zużycia energii przez klimatyzator, programowanie pracy w cyklu tygodniowym. Poinformuje również o ewentualnych awariach.

Klimatyzator Haier Ścienny Dawn (2.5 – 3.5kW)

Klimatyzacja Haier Dawn

Klimatyzator ścienny Dawn marki Haier to jednostka wewnętrzna dostępna w dwóch zakresach mocy. Charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, co potwierdzają nadane klasy energetyczne A+++ dla chłodzenia i A+++ dla grzania (mniejszy z klimatyzatorów AS09DCAHRA) oraz A++ dla grzania (klimatyzator AS12DCAHRA). Moc chłodnicza klimatyzatora wynosi od 2,6 do 3,5 kW, a grzewcza zawiera się pomiędzy 2,6 a 4,2 kW.

Haier Dawn Cechy

Inwerter Dawn charakteryzuje się wieloma funkcjami ponoszącymi jego użyteczność. Należą do nich:

 • Funkcja grzania,

 • Funkcja chłodzenia,

 • Inwerter,

 • Funkcja komfortowy sen,

 • Wykorzystanie proekologicznego czynnika chłodzącego R-32,

 • Funkcja przepływu powietrza 3D,

 • Grzanie przy temperaturze -30o C,

 • Chłodzenie przy temperaturze -20o C,

 • Ecopilot,

 • Funkcja utrzymania temperatury powietrza 10o C,

 • Czujnik ecopilota,

 • Bardzo cicha praca,

 • Karta on-off.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt (2.6-7.0kW)

katalog HAIER flexis plus
klimatyzatory-haier-flexis-plus-matt-white-black

Klimatyzator ścienny  FLEXIS Plus Matt marki HAIER to nowoczesny design, opływowy kształt obudowy, dyskretny wyświetlacz oraz wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt to rozwiązanie uniwersalne, jakie może znaleźć zastosowanie w wielu pomieszczeniach – doskonale sprawdzi się w biurze i w prywatnym mieszkaniu. Łączy w sobie prosty oraz estetyczny design oraz zaawansowaną technologię. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Klimatyzatory ścienne  FLEXIS Plus Matt są w wersji standardowej wyposażone w czujnik Eco, który umożliwia oszczędzanie energii. Co więcej, dzięki zdolności „dostrzeżenia” obecności człowieka aż w dwóch obszarach pomieszczenia, umożliwia skierowanie nawiewu w odpowiednie miejsce.

Kolejne udogodnienie, jakie zapewniają te klimatyzatory to niski poziom hałasu, który może zostać obniżony do 16dB, co jest możliwe dzięki kompaktowej budowie urządzenia.

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt posiada:

 • opcję sterowania Wi-Fi, która umożliwia kierowanie urządzeniem z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet czy laptop;

 • szeroki zakres pracy – od – 25oC;

 • ekologiczny czynnik chłodniczy R32, zapewniający wysoką wydajność energetyczną, bezpieczny dla środowiska;

 • funkcję Self Clean, która zapewnia czyste, wolne od drobnoustrojów i grzybów powietrze;

Urządzenie jest przystosowane do całorocznej pracy zapewniając tryb chłodzenia i grzania.
Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • czujnik Eco;

 • przepływ powietrza 3D;

 • inteligentne odszranianie;

 • ukryty wyświetlacz;

 • kompaktowa płyta montażowa;

 • powiększona przestrzeń na przewody rurowe;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • zdejmowana pokrywa i prosty zatrzask wspornika;

 • łatwość montażu.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLEXIS White Shine (2.6-7.0kW)

klimatyzatory-haier-flexis-white-shine

Klimatyzator ścienny Flexis White Shine to nowoczesny design, estetyczny kształt obudowy, a także wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny Flexis White Shine marki HAIER jest urządzeniem uniwersalnym, które może znaleźć zastosowanie tak w mieszkaniu prywatnym, jak w biurze. Cechuje go prosty, ale estetyczny design oraz zaawansowana technologia. Klimatyzator ścienny Flexis White Shine wykorzystuje czynnik chłodniczy R-32, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. W standardzie urządzenie to jest wyposażone w czujnik Eco, który odpowiada za oszczędność energii. Bada on obecność człowieka w zasięgu 8 metrów, co umożliwia dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu.

Klimatyzatory ścienne  FLEXIS White Shine  wyposażone są również w moduł Wi-Fi, który pozwala sterować ich pracą za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Kompaktowa budowa klimatyzatora sprawia, iż poziom emitowanego hałasu może zostać obniżony do 16dB. Ta cecha sprawia, iż FLEXIS White Shine może zostać zamontowany nawet w sypialni, a jego praca nie zakłóci nocnego odpoczynku użytkownikom.

Kolejnym udogodnieniem urządzenia jest system filtrów oczyszczających 3M, które sprawiają, iż powietrze w pomieszczeniach jest wolne od szkodliwych substancji jak roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie oraz dymu.

Charakterystyka klimatyzatora ściennego Flexis White Shine:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • bardzo cicha praca 16dB;

 • sterowanie Wi-Fi;

 • przepływ powietrza 3D;

 • zdejmowana pokrywa;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • możliwość szybkiej naprawy silnika;

 • filtr oczyszczający 3M;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLARE (2.6-7.0kW)

katalog HAIER flare
klimatyzatory-haier-flare

Klimatyzator ścienny FLARE marki HAIER to nowoczesny design, smukły kształt obudowy, a także  cicha, niezakłócająca praca.

Klimatyzator ścienny FLARE to bardzo wydajne i proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można zapewnić w pomieszczeniu pożądaną temperaturą nawet w najgorętsze dni roku. Ponadto klimatyzator ten jest urządzeniem całorocznym, co sprawia, że wyposażono go również w funkcję grzania.

FLARE to nowoczesny i przyjazny dla środowiska klimatyzator wykorzystujący czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla otoczenia i odpowiada za wysoką wydajność energetyczną urządzenia. Urządzenie zostało wyposażone są w czujnik Eco, umożliwiający oszczędzanie energii. Czujnik posiada zdolność „dostrzeżenia” obecności człowieka aż w dwóch obszarach, w zasięgu 8 metrów, dzięki czemu możliwe jest skierowanie nawiewu w odpowiednie miejsce. To wszystko sprawia, iż klimatyzator ścienny FLARE to urządzenie energooszczędne (klasa energetyczna A+++).

Prezentowana jednostka ścienna charakteryzuje się smukłą, kompaktową budową. Ponadto jest prosta w montażu. Jej niewątpliwą zaletą jest cicha, niezakłócająca odpoczynku praca (poziom generowanego hałasu może być obniżany nawet do 19 dB).

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • przepływ powietrza 3D;

 • kompaktowa płyta montażowa;

 • powiększona przestrzeń na przewody rurowe;

 • inteligentne odszranianie;

 • zdejmowana pokrywa i prosty zatrzask wspornika;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus (2.6-7.0kW)

katalog HAIER tundra
klimatyzatory-haier-tundra-plus

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus to wygoda i efektywność użytkowania, a także wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus marki HAIER to nowoczesne urządzenie, jakie sprawdzi się w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych czy w magazynach. Klimatyzator ten cechuje się minimalistyczną linią, co sprawia, iż z łatwością można wkomponować go do różnego typu pomieszczeń. Jest on prosty w obsłudze i wyposażony w szereg dogodnych funkcji.

Klimatyzator TUNDRA Plus został wyposażony w funkcję inteligentnego nawiewu. Strumień powietrza jest automatycznie kierowany do góry przy chłodzeniu, a także w dół podczas grzania, co pozwala rozprowadzić przepływ powietrza nawet wewnątrz pomieszczenia o dużym metrażu przy jednoczesnym unikaniu nadmuchu bezpośrednio na użytkownika. Kolejną ważną zaletą klimatyzatora ściennego TUNDRA Plus jest funkcja snu, dzięki której temperatura oraz hałas mogą zostać automatycznie dostosowane do warunków, jakie umożliwiają użytkownikom niczym niezakłócony sen.

Jeszcze jedną cechą, jaka wyróżnia to urządzenie wśród innych, jest funkcja Self Clean, która umożliwia zamrażanie powierzchni parownika za pomocą wilgotnego powietrza, oraz usuwanie zanieczyszczeń podczas rozmrażania. Jedną z dodatkowych opcji klimatyzatora jest możliwość sterowania urządzeniem z zastosowaniem smartfona czy tabletu z dostępem do Internetu.

Klimatyzator jest również przyjazny dla środowiska, ponieważ wykorzystuje czynnik chłodniczy R32.

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus posiada:

 • moduł Wi-Fi,

 • praca w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych od– 15oC do +43oC;

 • funkcję Self Clean, która wykorzystując wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika, dzięki czemu zanieczyszczenia są usuwane podczas rozmrażania;

 • funkcję inteligentnego powietrza;

 • funkcję SLEEP;

Dzięki możliwości korzystania z trybu chłodzenia i grzania urządzenie jest przystosowane do całorocznej pracy.

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A++/A+;

 • bardzo cicha praca 20 dB;

 • sterowanie Wi-Fi;

 • inteligentne powietrze,

 • regulacja żaluzji w pionie;

 • inteligentne odszranianie;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne; magazyny;

 • obiekty administracji publicznej.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny TUNDRA Green (2.6-7.0kW)

klimatyzatory-haier-tundra-green

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN to wygoda, efektywność użytkowania, wyjątkowo cicha praca, a także świeże, czyste powietrze.

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN to urządzenie charakteryzujące się klasyczną oraz prostą obudową. Sprawdzi się doskonale w domu, w biurze, sali konferencyjnej czy w restauracji. Urządzenie wykorzystuje nowoczesny czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. W klimatyzatorze ściennym TUNDRA GREEN marki HAIER zastosowano technologię Inventer DC, dzięki której można dostosować prędkość i sterowanie wektorowe, co pozytywnie wpływa na sprawność urządzenia oraz komfort użytkownika.

TUNDRA GREEN wyposażony jest w filtr przeciw pleśniowy, wychwytujący cząsteczki pleśni oraz grzybów, co pozwala eliminować nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN posiada:

 • opcję sterowania Wi-Fi;

 • 6-stopniową regulację prędkości wentylatora;

 • funkcję inteligentnego powietrza;

 • funkcję SLEEP pozwalającą na spokojny sen;

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A++/A+;

 • bardzo cicha praca 20 dB;

 • inteligentne powietrze;

 • filtr przeciwpleśniowy;

 • pionowy przepływ powietrza;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne, restauracje;

 • obiekty administracji publicznej.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ HAIER 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ