Klimatyzatory ścienne typu split

/Klimatyzatory ścienne typu split
Klimatyzatory ścienne typu split2024-04-24T12:20:33+02:00
Cennik HAIER 2024

HAIER – KLIMATYZATORY SPLIT
KOLEKCJA 2020

Zobacz wybraną serię klimatyzatorów

Tayga Plus
JADE Plus
Expert Plus
Arctic Expert Plus
Pearl Plus
Dawn
FLEXIS Plus Matt
FLEXIS White Shine
FLARE
TUNDRA Plus
TUNDRA Green

Klimatyzator TAYGA PLUS

Klimatyzator ścienny Haier TAYGA PLUS to urządzenie gwarantujące utrzymanie komfortu termicznego w pomieszczeniu. Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w 5 trybów pracy: chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie, wentylator oraz tryb auto. Zaletą urządzenia jest cicha praca oraz niski pobór energii elektrycznej — w klasie energetycznej A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Klimatyzator w standardzie posiada wbudowany moduł Wi-Fi pozwalający na sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej hOn.

Klimatyzator Haier TAYGA PLUS dostępny jest w 4 wersjach mocy.

Komfort i cicha praca jednostki

Haier TAYGA PLUS charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą. Jednostka wewnętrzna w trybie cichej pracy emituje jedynie 19 dB(A), co można porównać do ludzkiego szeptu. W efekcie nie zakłóca pracy, odpoczynku i snu. Stosunkowo cicho pracuje również jednostka zewnętrzna, która przy maksymalnej pracy emituje dźwięk na poziomie 49-50 dB(A), zatem nie powinna zakłócać spokoju sąsiadów.

Niewątpliwym atutem klimatyzatora TAYGA PLUS jest możliwość zdalnego sterowania dostępna w standardzie. Pozwala ona na kontrolę urządzenia z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu — na przykład za pomocą telefonu. Możesz w ten sposób wybrać tryb pracy jednostki, ustawić regulator czasowy, sprawdzić czystość filtrów. Dostaniesz także powiadomienie o awarii.

Dostosuj pracę urządzenia do swoich potrzeb

Klimatyzator Haier TAYGA PLUS oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności, dzięki którym dopasujesz pracę urządzenia do swoich potrzeb. Jednostka sprawdzi się w użytkowaniu przez cały rok kalendarzowy — wykorzystasz ją do:

 • Ogrzewania,

 • Chłodzenia,

 • Osuszania,

 • Wentylacji.

Dla łatwiejszego wyboru wprowadzono także tryb auto, który pracę klimatyzatora dostosowuje do zadanych przez Ciebie warunków. W klimatyzatorze TAYGA PLUS wybierzesz najlepszy dla siebie tryb nawiewu – 5-stopniowa regulacja wentylatora oraz regulacja żaluzji w pionie sprawią, że dostosujesz przepływ powietrza w pomieszczeniu do swoich oczekiwań. Komfort spania zapewnia funkcja Komfortowy sen, dzięki której klimatyzator będzie pracował cicho przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnych warunków termicznych. Potrzebujesz szybko schłodzić/ogrzać pomieszczenie? Skorzystaj z funkcji Turbo Cooling.

Prezentowana jednostka ścienna oferuje również funkcję utrzymania temperatury 10 st.C. Ten tryb pracy likwiduje ryzyko nadmiernego wychłodzenia pomieszczenia zimą i na przykład uszkodzenia instalacji wodnej czy kanalizacyjnej. W domu doskonale sprawdzi się w czasie wyjazdów na zimowe ferie lub w domkach letniskowych.

Klimatyzacja Haier TAYGA PLUS to także czyste powietrze

Jednostka TAYGA PLUS wyposażona jest w standardowe filtry zapewniające podstawowe oczyszczenie powietrza. W opcji dostępne są trwałe filtry dodatkowe o działaniu antybakteryjnym. Można także zdecydować się na dodatkowe filtry 3M, które zapewnią eliminację alergenów (roztoczy, pyłków, zarodników grzybów) oraz innych zanieczyszczeń.

Na skuteczność filtracji zapewnionej przez klimatyzator TAYGA PLUS wpływa również dostępna w standardzie funkcja Self Clean. Zapewnia ona zawsze poprawne działanie parownika, a przez to przyczynia się do wyższej jakości powietrza emitowanego przez klimatyzator.

Klimatyzator JADE Plus

Klimatyzator JADE Plus to urządzenie, które zapewnia najwyższą czystość powietrza w pomieszczeniu. Może pracować jako tradycyjna jednostka chłodnicza i oczyszczacz powietrza w jednym. Nowoczesne rozwiązania technologiczne sprzyjające komfortowi, wysoka energooszczędność i cicha praca to kolejne atrybuty tej jednostki wewnętrznej. Dzięki zestawowi czujników klimatyzator za Ciebie będzie dbać o stan powietrza w pomieszczeniu.

Klimatyzator Haier JADE Plus dostępny jest w 3 wersjach wydajności, dzięki czemu z łatwością można go dostosować do wymagań pomieszczeń o różnej kubaturze.

Technologia Self Purify dla czystego powietrza wolnego od kurzu

Heier JADE Plus gwarantuje wyjątkową czystość powietrza. Zastosowana technologia pozwala na oczyszczanie atmosfery w pomieszczeniu z wydajnością do 300 m3/h, co sprawia, że można je porównać z oczyszczaczami powietrza dobrej jakości. Dzięki elektrostatyczności przyciąga kurz z powietrza. W jednostce wewnętrznej JADE Plus dodatkowo zastosowano filtry IFD, które dla utrzymania właściwości oczyszczających powietrze można łatwo wyciągnąć, umyć i samodzielnie zamontować z powrotem.

Eliminacja drobnoustrojów — funkcja 56st.C Steri Clean

Brak drobnoustrojów we wnętrzu urządzenia to czystsze powietrze w pomieszczeniu. W JADE Plus zastosowano technologię termicznej sterylizacji wymiennika ciepła, na którym zazwyczaj dochodzi do namnażania się wirusów, bakterii czy pleśni. Podgrzewanie wymiennika ciepła do temperatury 56 st. C pozwala na neutralizację drobnoustrojów.

Czujnik czystości powietrza

Skąd masz wiedzieć, czy oddychasz czystym powietrzem w pomieszczeniu? Jednostka wewnętrzna JADE Plus wyposażona jest w czujnik informujący o stanie powietrza. Odpowiedni kolor wskazuje na poziom czystości atmosfery w pomieszczeniu. Na jego podstawie będziesz wiedzieć, czy warto skorzystać z funkcji oczyszczających wnętrze urządzenia — tj. 56 st. C Steri Clean.

Stałe oczyszczanie powietrza — Self Hygiene

Brak drobnoustrojów we wnętrzu urządzenia to czystsze powietrze w pomieszczeniu. W JADE Plus zastosowano technologię termicznej sterylizacji wymiennika ciepła, na którym zazwyczaj dochodzi do namnażania się wirusów, bakterii czy pleśni. Podgrzewanie wymiennika ciepła do temperatury 56 st. C pozwala na neutralizację drobnoustrojów.

Dla czystego powietrza włącz funkcję samooczyszczania Self Clean

Dla uzyskania gwarancji czystego powietrza w pomieszczeniu włączaj funkcję Self Clean. Polega ona na zamrożeniu i następnie rozmrożeniu wymiennika ciepła, dzięki czemu zanieczyszczenia osadzone na wymienniku spływają na tacę ociekową i są usuwane z systemu. Co więcej, funkcja Self Clean pozwala na utrzymanie najwyższej wydajności pracy klimatyzatora — osadzajace się na wymienniku ciepła zanieczyszczenia mogą obniżać tę wydajność nawet o 30%.

Oszczędzaj energię bez rezygnacji z komfortu

W klimatyzatorze ściennym JADE Plus zastosowano czujnik wykrywający obecność ludzi w pomieszczeniu. W ten sposób, gdy w pokoju nie ma nikogo, klimatyzator przechodzi w tryb czuwania, co pozwala zaoszczędzić nawet do 67% zużycia prądu. Co więcej, odczyty z czujników determinują pracę jednostki wewnętrznej w zakresie kierunku i temperatury nawiewu.

Zachwyć się ciszą

Jednostki wewnętrzne Haier JADE Plus gwarantują niezwykle cichą pracę, która w zasadzie jest niesłyszalna dla ludzkiego ucha. Mniejsze jednostki w trybie cichej pracy (QUIET) pracują z poziomem hałasu o wartości 15dB(A). To sprawia, że można je z powodzeniem montować w sypialniach, gabinetach i pokojach dziecięcych. Nie zakłócają snu, wypoczynku i skupienia.

Tak niezwykle cichą pracę klimatyzatorów JADE Plus uzyskano dzięki zoptymalizowanej budowie kanałów przepływu powietrza i nowemu przekrojowi wentylatora.

Przyjemny chłód bez przeciągów

Automatyczne sterowaniem nadmuchem 3D daje dużą dowolność w ustawieniach kierunku nawiewu. To zapewnia równomierne rozprowadzenie klimatyzowanego powietrza po pomieszczeniu. Eliminuje również problem zimnego podmuchu. Co więcej, pracą żaluzji pionowych i poziomych możesz kierować z poziomu pilota.

Oszczędzaj energię bez rezygnacji z komfortu

W klimatyzatorze ściennym JADE Plus zastosowano czujnik wykrywający obecność ludzi w pomieszczeniu. W ten sposób, gdy w pokoju nie ma nikogo, klimatyzator przechodzi w tryb czuwania, co pozwala zaoszczędzić nawet do 67% zużycia prądu. Co więcej, odczyty z czujników determinują pracę jednostki wewnętrznej w zakresie kierunku i temperatury nawiewu.

Komfortowe sterowanie urządzeniem

Klimatyzatory JADE Plus wyposażone są w moduł pozwalający na sterowanie pracą jednostki z poziomu smartfona czy tableta połączonego z internetem. Jednostką możesz także sterować za pomocą głosu. Dedykowana aplikacja nie tylko umożliwia ustawienie trybów pracy urządzenia, ale również pozwala na monitorowanie jego pracy w zakresie zużycia energii elektrycznej oraz ustawianie harmonogramów pracy.

Klimatyzator Expert Plus

Klimatyzator Haier EXPERT Plus to urządzenie energooszczędne i zapewniające wydajne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach (m.in. sterylizację UV). Nowoczesne metody sterowania, w tym zdalne sterowanie za pomocą Wi-Fi zapewnia komfortowe ustawianie pracy jednostki EXPERT Plus za pomocą funkcji I FEEL pozwala na precyzyjne ustawienie temperatury w miejscu, gdzie przebywa użytkownika. To znacząco poprawia komfort przebywania w pomieszczeniu.

Klimatyzator EXPERT Plus dostępny jest w 3 wersjach wydajności, pozwalając tym samym na wydajne klimatyzowanie pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze.

Zabezpieczenie przed szkodliwymi drobnoustrojami

Klimatyzator ścienny EXPERT Plus wyposażony jest w lampę LED, która dzięki krótkofalowemu promieniowaniu UV-C i VUV nie tylko sterylizuje wnętrze jednostki, ale również generuje jony dodatnie i ujemne, które neutralizują drobnoustroje. Sterylizacja UV-C PRO pozwala uzyskać atmosferę w pomieszczeniu wolną od wirusów, w tym SARS-CoV-2., pleśni, bakterii, a także alergenów.

Sterylizacja wymiennika ciepła dla czystego powietrza

Jednostka wewnętrzna EXPERT Plus posiada wbudowaną funkcję 56st.C Steri Clean, która sterylizuje wymiennik ciepła i tym samym neutralizuje osiadające na nim zanieczyszczenia. W ten sposób masz gwarancję, że wydmuchiwane przez klimatyzator powietrze jest czyste i wolne od drobnoustrojów.

Funkcja samooczyszczania jednostki

Dla czystości emitowanego powietrza ważna jest czystość jednostki wewnętrznej. Funkcja Self Clean służy do utrzymania czystości we wnętrzu klimatyzatora ściennego. Dzięki zamrożeniu, a następnie rozmrożeniu wymiennika ciepła wszystkie zanieczyszczenia, które osadziły się na nim, spływają do tacy ociekowej, a następnie są usuwane z systemu. Klimatyzator EXPERT Plus dzięki temu zawsze wydmuchuje czyste i wolne od drobnoustrojów powietrze.

Oszczędzaj bez rezygnacji z komfortu

Korzystając z klimatyzatora ściennego EXPERT Plus możesz z łatwością oszczędzać na zużyciu energii. Umożliwia to czujnik ECO, który wykrywa obecność ludzi w pomieszczeniu. Jeśli nie zdiagnozuje on obecności człowieka to przełącza automatycznie urządzenie na czas czuwania. To powoduje, że możesz uzyskać oszczędności w zakresie zużycia prądu nawet do 67%. Co więcej, możesz sterować kierunkiem nadmuchu powietrza w taki sposób, aby nadmuch śledził użytkownika lub unikał go.

Komfortowy nawiew chłodnego powietrza

Jednostka wewnętrzna Heier EXPERT Plus jest wyposażona w żaluzje pionowe i poziome, których położeniem możesz sterować za pomocą pilota. Sterowania nadmuchem 3D umożliwia Ci uzyskanie optymalnych dla siebie warunków w zakresie nawiewu.

Wyrównana temperatura w całym pomieszczeniu

Teraz, dzięki jednostce ściennej EXPERT Plus W całym pomieszczeniu możesz cieszyć się z takich samych warunków termicznych. Zapewnia to funkcja Coanda Plus, która wywołuje silniejszy nawiew, dzięki któremu klimatyzowane powietrze dociera do każdego zakamarka pomieszczenia.

Czujnik I FEEL — wszędzie takie same warunki termiczne

Dla jeszcze większej pewności urządzenie wyposażono w precyzyjne czujnik I FEEL, który stale kontroluje temperaturę w konkretnym punkcie pomieszczenia. Na podstawie odczytów dostosowuje pracę jednostki w taki sposób, aby wszędzie panowały te same warunki termiczne.

Ciesz się komfortem i ciszą

Klimatyzator wewnętrzny EXPERT Plus jest urządzeniem, które pracuje wyjątkowo cicho. w trybie Cichej pracy emituje jedyne dźwięk na poziomie 16 dB(A). To sprawia, że może być instalowany wszędzie tam gdzie konieczne jest utrzymanie ciszy pozwalającej na pracę wypoczynek relaks i zdrowy sen.

Nie dopuszczaj do nadmiernego wychłodzenia pomieszczeń

Funkcja utrzymania temperatury 10 st.C zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń w trakcie twojej nieobecności. Jednostka ścienna EXPERT Plus pozwala utrzymać temperaturę w pomieszczeniach na poziomie 10 st.C. W ten sposób klimatyzator zabezpieczy instalację wodną i kanalizacyjną przed zamarznięciem, kiedy będziesz nieobecny w domu lub firmie. Funkcja ta doskonale sprawdzi się na przykład w domkach letniskowych.

Zadbaj o odpowiednią wilgotność powietrza

Klimatyzator wewnętrzny EXPERT Plus pozwala na precyzyjną kontrolę wilgotności względnej w pomieszczeniu. Dzięki temu zadbasz nie tylko o optymalne warunki termiczne, ale również o odpowiednią wilgotność powietrza wspierającą zdrowie użytkowników.

Steruj klimatyzacją w sposób dostosowany do Twoich potrzeb

Jednostka ścienna EXPERT Plus może być sterowana tradycyjnie za pomocą pilota, jak również za pomocą aplikacji mobilnej hOn, którą zainstalujesz na smartfonie lub tablecie. w ten sposób możesz sterować pracą klimatyzacji z dowolnego miejsca na Ziemi.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46

Klimatyzator Arctic Expert Plus

Jednostka ścienna ARCTIC EXPERT Plus to urządzenie dedykowane nie tylko chłodzeniu, ale również ogrzewaniu pomieszczeń. Jednostka sprawdza się nawet podczas największych mrozów sięgających -30 st.C. Co więcej, klimatyzator reguluje również wilgotność powietrza, gwarantując optymalne warunki w pomieszczeniu. Jego zaletą jest wysoki stopień oczyszczania powietrza, silniejszy nawiew oraz większy zasięg, pozwalające na bardziej równomierne rozłożenie temperatury w całym pomieszczeniu. Warto podkreślić, że klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus charakteryzuje się wysoką energooszczędnością i wydajnością. A zdalne sterowanie za pomocą moduły Wi-Fi podnosi komfort ustawiania pracy jednostki.

Klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus dostępny jest w 2 wersjach wydajności.

Klimatyzator dedykowany ogrzewaniu i chłodzeniu

Jednostka wewnętrzna ARCTIC EXPERT Plus przeznaczona jest zarówno do chłodzenia jak i ogrzewania pomieszczeń. Zapewnia najwyższą wydajność także w ekstremalnie niskich temperaturach sięgających nawet do -30 st.C. w ten sposób doskonale sprawdza się zarówno latem, jak i zimą i z powodzeniem może być stosowana o każdej porze roku w naszej strefie klimatycznej.

Sterylne powietrze w pomieszczeniu

Klimatyzator ARCTIC EXPERT Plus wyposażony jest z funkcją sterylizacji UV-C PRO, która neutralizuje bakterie i wirusy zagnieżdżone wewnątrz urządzenia. Lampa LED emitująca promieniowanie UV-C i VUV pozwala także na generowanie jonów dodatnich i ujemnych, które przyczyniają się do dezaktywowania zanieczyszczeń. Sterylizacja promieniowaniem ultrafioletowym Zagwarantuje czyste powietrze wolne od wirusów i bakterii.

Stylizacja wymiennika ciepła

Jednostka ścienna ARCTIC EXPERT Plus posiada funkcję termicznej sterylizacji wymiennika ciepła. Podgrzewanie wymiennika ciepła do temperatury 56st.C eliminuje problem nadmuchu zanieczyszczonego powietrza do pomieszczenia.

Samooczyszczanie jednostki

Funkcja Self Clean zastosowana w jednostce ściennej ARCTIC EXPERT Plus eliminuje problem nagromadzenia zanieczyszczeń na wymienniku ciepła. Wszystkie zanieczyszczenia, które osadzają się na wymienniku, są usuwane z niego Dzięki zastosowaniu zagrożenia i rozmrożenia wymiennika. w ten sposób zanieczyszczenia wpływają do tacy ociekowej i są usuwane z systemu. W rezultacie wnętrze klimatyzatora jest czyste, co pozwala na nadmuch wolnego od zanieczyszczeń klimatyzowanego powietrza.

Optymalizuj zużycie energii

inteligentny czujnik ECO zastosowany w klimatyzatorze ARCTIC EXPERT Plus monitoruje obecność osób w pomieszczeniu. Na podstawie odczytów dostosowuje nadmuch i temperaturę powietrza. Dodatkowo może on kierować strumień powietrza na użytkownika lub go unikać. Ponadto, jeśli czujnik nie wykryje obecności człowieka, przełącza urządzenie na tryb czuwania, co pozwala zaoszczędzić do 67%. w zakresie zużycia energii.

Komfortowy przepływ powietrza

W jednostce ściennej ARCTIC EXPERT Plus zastosowano inteligentne żaluzje pionowe i poziome, które można ustawić według preferencji użytkownika. Przepływ powietrza 3D zapewnia optymalne warunki bez poczucia przeciągu.

Ciesz się wyrównaną temperaturą w całym pomieszczeniu

Silniejszy i odpowiednio skierowane nawiew, dzięki zastosowaniu innowacyjnej funkcji Coanda Plus, pozwala uzyskać równomierne rozłożenie temperatury w całym pomieszczeniu.

Masz pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu

Wbudowany w pilot czujnik I FEEL pozwala precyzyjnie określić temperaturę w danym punkcie pomieszczenia. W ten sposób automatycznie dostosowuje pracę klimatyzatora w taki sposób, aby uzyskać równomierne rozłożenie temperatury w całym pokoju.

Zabezpieczenie przed zamarzaniem instalacji wodnych

Klimatyzator ścienny ARCTIC EXPERT Plus posiada wbudowaną funkcję utrzymania temperatury na poziomie 10 st.C. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu pomieszczeń i chroni przed zamarzaniem instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Dzięki temu jednostka wewnętrzna ARCTIC EXPERT Plus sprawdza się doskonale w domkach letniskowych oraz podczas dłuższych wyjazdów zimowych.

Zapewnij odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu

ARCTIC EXPERT Plus dba nie tylko o optymalne warunki termiczne. sprawdza się również doskonale w zakresie utrzymania odpowiedniej wilgotności powietrza, która sprzyja zdrowiu użytkowników.

Steruj klimatyzacją z dowolnego miejsca na Ziemi

Dla wygody użytkowania nie bez znaczenia jest wbudowany w standardzie moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie pracą ARCTIC EXPERT Plus z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. NA smartfonie czy tablecie nie tylko ustawisz pracę klimatyzatora, ale także możesz monitorować zużycie przez niego energii elektrycznej, ustawić harmonogram pracy i otrzymać powiadomienia o ewentualnych awariach. Moduł Wi-Fi umożliwia również sterowanie klimatyzatorem za pomocą głosu przy wykorzystaniu funkcji Google Home.

Klimatyzator Pearl Plus

Klimatyzator ścienny PEARL Plus jest urządzeniem o kompaktowych wymiarach, które zapewnia cichą pracę. Jednostki z tej serii wyposażono w zaawansowane funkcje odpowiedzialne za skuteczne oczyszczanie powietrza z drobnoustrojów czy alergenów. Zastosowana w urządzeniu funkcja sterylizacji UV-C hamuje rozwój nawet wirusów typu SARS-CoV-2.

Klimatyzator PEARL Plus dostępny jest w 4 wersjach wydajności, dzięki czemu możesz wybrań model dopasowany do kubatury dowolnego pokoju.

Sterylizacja promieniowaniem ultrafioletowym — wysoka czystość powietrza

Także jednostka ścienna PEARL Plus gwarantuje wysoką skuteczność w zakresie eliminacji wirusów, bakterii, pleśni czy alergenów. Funkcja sterylizacji UV-C hamuje rozwój wirusów, m.in. SARS-CoV-2 wewnątrz jednostki. Promieniowanie ultrafioletowe nie wydostaje się poza obudowę klimatyzatora, co sprawia, że jest w pełni bezpieczne dla człowieka.

Eliminacja zanieczyszczeń wewnątrz klimatyzatora

Drugą funkcją zastosowaną w modelu PEARL Plus sprzyjającą oczyszczaniu powietrza jest 56 st.C Steri Clean. Jest ona odpowiedzialna za zniszczenie bakterii i wirusów osadzających się na wymienniku. Polega na podgrzewaniu wymiennika do temperatury 56 st.C, co dezaktywuje zanieczyszczenia pochodzenia organicznego.

Czysta klimatyzacja to czyste powietrze

Dla gwarancji nadmuchu czystego powietrza kluczowe znaczenie ma czystość wnętrza jednostki ściennej Haier PEARL Plus. Pomocna w tym względzie jest funkcja Self Clean, która usuwa zanieczyszczenia z parownika za pomocą zamrażania i rozmrażania powierzchni wymiennika ciepła. W rezultacie zanieczyszczenia spływają na tacę ociekową, skąd odprowadzana jest z systemu. Funkcja Self Clean zapobiega także spadkowi wydajności klimatyzatora.

Funkcja Coanda Plus — równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu

W jednostce ściennej PEARL Plus zastosowano funkcję Coanda Plus, która jest odpowiedzialna za silniejszy nawiew i większy zasięg strumienia powietrza. W efekcie klimatyzator PEARL Plus jest w stanie dostarczyć powietrze do każdego zakątka pomieszczenia.

Sterowanie klimatyzacją za pomocą Wi-Fi

Klimatyzatory ścienne PEARL Plus w standardzie wyposażone są w moduł Wi-Fi, który pozwala na sterowanie pracą jednostek za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie. W efekcie możesz ustawić pracę jednostki z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Jednocześnie aplikacja umożliwia monitorowanie zużycia energii przez klimatyzator, programowanie pracy w cyklu tygodniowym. Poinformuje również o ewentualnych awariach.

Cicha praca jednostki

Autem urządzenia jest cicha praca. W trybie QUIET klimatyzator emituje jedynie 18dB(A), dzięki czemu nie zakłóca odpoczynku, koncentracji czy snu. PEARL Plus z powodzeniem być montowany w sypialniach, salonach, gabinetach czy pokojach dziecięcych.

Klimatyzator Haier Ścienny Dawn (2.5 – 3.5kW)

Klimatyzacja Haier Dawn

Klimatyzator ścienny Dawn marki Haier to jednostka wewnętrzna dostępna w dwóch zakresach mocy. Charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, co potwierdzają nadane klasy energetyczne A+++ dla chłodzenia i A+++ dla grzania (mniejszy z klimatyzatorów AS09DCAHRA) oraz A++ dla grzania (klimatyzator AS12DCAHRA). Moc chłodnicza klimatyzatora wynosi od 2,6 do 3,5 kW, a grzewcza zawiera się pomiędzy 2,6 a 4,2 kW.

Haier Dawn Cechy

Inwerter Dawn charakteryzuje się wieloma funkcjami ponoszącymi jego użyteczność. Należą do nich:

 • Funkcja grzania,

 • Funkcja chłodzenia,

 • Inwerter,

 • Funkcja komfortowy sen,

 • Wykorzystanie proekologicznego czynnika chłodzącego R-32,

 • Funkcja przepływu powietrza 3D,

 • Grzanie przy temperaturze -30o C,

 • Chłodzenie przy temperaturze -20o C,

 • Ecopilot,

 • Funkcja utrzymania temperatury powietrza 10o C,

 • Czujnik ecopilota,

 • Bardzo cicha praca,

 • Karta on-off.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt (2.6-7.0kW)

katalog HAIER flexis plus
klimatyzatory-haier-flexis-plus-matt-white-black

Klimatyzator ścienny  FLEXIS Plus Matt marki HAIER to nowoczesny design, opływowy kształt obudowy, dyskretny wyświetlacz oraz wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt to rozwiązanie uniwersalne, jakie może znaleźć zastosowanie w wielu pomieszczeniach – doskonale sprawdzi się w biurze i w prywatnym mieszkaniu. Łączy w sobie prosty oraz estetyczny design oraz zaawansowaną technologię. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Klimatyzatory ścienne  FLEXIS Plus Matt są w wersji standardowej wyposażone w czujnik Eco, który umożliwia oszczędzanie energii. Co więcej, dzięki zdolności „dostrzeżenia” obecności człowieka aż w dwóch obszarach pomieszczenia, umożliwia skierowanie nawiewu w odpowiednie miejsce.

Kolejne udogodnienie, jakie zapewniają te klimatyzatory to niski poziom hałasu, który może zostać obniżony do 16dB, co jest możliwe dzięki kompaktowej budowie urządzenia.

Klimatyzator ścienny FLEXIS Plus Matt posiada:

 • opcję sterowania Wi-Fi, która umożliwia kierowanie urządzeniem z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet czy laptop;

 • szeroki zakres pracy – od – 25oC;

 • ekologiczny czynnik chłodniczy R32, zapewniający wysoką wydajność energetyczną, bezpieczny dla środowiska;

 • funkcję Self Clean, która zapewnia czyste, wolne od drobnoustrojów i grzybów powietrze;

Urządzenie jest przystosowane do całorocznej pracy zapewniając tryb chłodzenia i grzania.
Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • czujnik Eco;

 • przepływ powietrza 3D;

 • inteligentne odszranianie;

 • ukryty wyświetlacz;

 • kompaktowa płyta montażowa;

 • powiększona przestrzeń na przewody rurowe;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • zdejmowana pokrywa i prosty zatrzask wspornika;

 • łatwość montażu.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLEXIS White Shine (2.6-7.0kW)

klimatyzatory-haier-flexis-white-shine

Klimatyzator ścienny Flexis White Shine to nowoczesny design, estetyczny kształt obudowy, a także wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny Flexis White Shine marki HAIER jest urządzeniem uniwersalnym, które może znaleźć zastosowanie tak w mieszkaniu prywatnym, jak w biurze. Cechuje go prosty, ale estetyczny design oraz zaawansowana technologia. Klimatyzator ścienny Flexis White Shine wykorzystuje czynnik chłodniczy R-32, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. W standardzie urządzenie to jest wyposażone w czujnik Eco, który odpowiada za oszczędność energii. Bada on obecność człowieka w zasięgu 8 metrów, co umożliwia dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu.

Klimatyzatory ścienne  FLEXIS White Shine  wyposażone są również w moduł Wi-Fi, który pozwala sterować ich pracą za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Kompaktowa budowa klimatyzatora sprawia, iż poziom emitowanego hałasu może zostać obniżony do 16dB. Ta cecha sprawia, iż FLEXIS White Shine może zostać zamontowany nawet w sypialni, a jego praca nie zakłóci nocnego odpoczynku użytkownikom.

Kolejnym udogodnieniem urządzenia jest system filtrów oczyszczających 3M, które sprawiają, iż powietrze w pomieszczeniach jest wolne od szkodliwych substancji jak roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie oraz dymu.

Charakterystyka klimatyzatora ściennego Flexis White Shine:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • bardzo cicha praca 16dB;

 • sterowanie Wi-Fi;

 • przepływ powietrza 3D;

 • zdejmowana pokrywa;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • możliwość szybkiej naprawy silnika;

 • filtr oczyszczający 3M;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny FLARE (2.6-7.0kW)

katalog HAIER flare
klimatyzatory-haier-flare

Klimatyzator ścienny FLARE marki HAIER to nowoczesny design, smukły kształt obudowy, a także  cicha, niezakłócająca praca.

Klimatyzator ścienny FLARE to bardzo wydajne i proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu można zapewnić w pomieszczeniu pożądaną temperaturą nawet w najgorętsze dni roku. Ponadto klimatyzator ten jest urządzeniem całorocznym, co sprawia, że wyposażono go również w funkcję grzania.

FLARE to nowoczesny i przyjazny dla środowiska klimatyzator wykorzystujący czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla otoczenia i odpowiada za wysoką wydajność energetyczną urządzenia. Urządzenie zostało wyposażone są w czujnik Eco, umożliwiający oszczędzanie energii. Czujnik posiada zdolność „dostrzeżenia” obecności człowieka aż w dwóch obszarach, w zasięgu 8 metrów, dzięki czemu możliwe jest skierowanie nawiewu w odpowiednie miejsce. To wszystko sprawia, iż klimatyzator ścienny FLARE to urządzenie energooszczędne (klasa energetyczna A+++).

Prezentowana jednostka ścienna charakteryzuje się smukłą, kompaktową budową. Ponadto jest prosta w montażu. Jej niewątpliwą zaletą jest cicha, niezakłócająca odpoczynku praca (poziom generowanego hałasu może być obniżany nawet do 19 dB).

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A+++/A++;

 • przepływ powietrza 3D;

 • kompaktowa płyta montażowa;

 • powiększona przestrzeń na przewody rurowe;

 • inteligentne odszranianie;

 • zdejmowana pokrywa i prosty zatrzask wspornika;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne;

 • obiekty administracji publicznej,

 • gabinety lekarskie.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus (2.6-7.0kW)

katalog HAIER tundra
klimatyzatory-haier-tundra-plus

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus to wygoda i efektywność użytkowania, a także wyjątkowo cicha praca.

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus marki HAIER to nowoczesne urządzenie, jakie sprawdzi się w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych czy w magazynach. Klimatyzator ten cechuje się minimalistyczną linią, co sprawia, iż z łatwością można wkomponować go do różnego typu pomieszczeń. Jest on prosty w obsłudze i wyposażony w szereg dogodnych funkcji.

Klimatyzator TUNDRA Plus został wyposażony w funkcję inteligentnego nawiewu. Strumień powietrza jest automatycznie kierowany do góry przy chłodzeniu, a także w dół podczas grzania, co pozwala rozprowadzić przepływ powietrza nawet wewnątrz pomieszczenia o dużym metrażu przy jednoczesnym unikaniu nadmuchu bezpośrednio na użytkownika. Kolejną ważną zaletą klimatyzatora ściennego TUNDRA Plus jest funkcja snu, dzięki której temperatura oraz hałas mogą zostać automatycznie dostosowane do warunków, jakie umożliwiają użytkownikom niczym niezakłócony sen.

Jeszcze jedną cechą, jaka wyróżnia to urządzenie wśród innych, jest funkcja Self Clean, która umożliwia zamrażanie powierzchni parownika za pomocą wilgotnego powietrza, oraz usuwanie zanieczyszczeń podczas rozmrażania. Jedną z dodatkowych opcji klimatyzatora jest możliwość sterowania urządzeniem z zastosowaniem smartfona czy tabletu z dostępem do Internetu.

Klimatyzator jest również przyjazny dla środowiska, ponieważ wykorzystuje czynnik chłodniczy R32.

Klimatyzator ścienny TUNDRA Plus posiada:

 • moduł Wi-Fi,

 • praca w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych od– 15oC do +43oC;

 • funkcję Self Clean, która wykorzystując wilgotne powietrze zamraża powierzchnię wymiennika, dzięki czemu zanieczyszczenia są usuwane podczas rozmrażania;

 • funkcję inteligentnego powietrza;

 • funkcję SLEEP;

Dzięki możliwości korzystania z trybu chłodzenia i grzania urządzenie jest przystosowane do całorocznej pracy.

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A++/A+;

 • bardzo cicha praca 20 dB;

 • sterowanie Wi-Fi;

 • inteligentne powietrze,

 • regulacja żaluzji w pionie;

 • inteligentne odszranianie;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe, sypialnie;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne; magazyny;

 • obiekty administracji publicznej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów

Klimatyzator ścienny TUNDRA Green (2.6-7.0kW)

klimatyzatory-haier-tundra-green

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN to wygoda, efektywność użytkowania, wyjątkowo cicha praca, a także świeże, czyste powietrze.

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN to urządzenie charakteryzujące się klasyczną oraz prostą obudową. Sprawdzi się doskonale w domu, w biurze, sali konferencyjnej czy w restauracji. Urządzenie wykorzystuje nowoczesny czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. W klimatyzatorze ściennym TUNDRA GREEN marki HAIER zastosowano technologię Inventer DC, dzięki której można dostosować prędkość i sterowanie wektorowe, co pozytywnie wpływa na sprawność urządzenia oraz komfort użytkownika.

TUNDRA GREEN wyposażony jest w filtr przeciw pleśniowy, wychwytujący cząsteczki pleśni oraz grzybów, co pozwala eliminować nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzator ścienny TUNDRA GREEN posiada:

 • opcję sterowania Wi-Fi;

 • 6-stopniową regulację prędkości wentylatora;

 • funkcję inteligentnego powietrza;

 • funkcję SLEEP pozwalającą na spokojny sen;

Charakterystyka produktu:

 • klasa energetyczna – chłodzenie i grzanie: A++/A+;

 • bardzo cicha praca 20 dB;

 • inteligentne powietrze;

 • filtr przeciwpleśniowy;

 • pionowy przepływ powietrza;

 • 2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych;

 • łatwy montaż.

Zastosowanie:

 • domy mieszkalne, pokoje mieszkalne, pokoje hotelowe;

 • pomieszczenia biurowe, gabinety, sale konferencyjne, restauracje;

 • obiekty administracji publicznej.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Wróć do wyboru serii klimatyzatorów
ZOBACZ POPRZEDNIĄ KOLEKCJĘ HAIER 2018
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ