Pompy Ciepła Daikin Altherma

/Pompy Ciepła Daikin Altherma
Pompy Ciepła Daikin Altherma2020-08-28T08:53:52+00:00

pompy ciepła daikinMarka Daikin to znany i ceniony producent pomp ciepła Altherma o zróżnicowanym przeznaczeniu i parametrach użytkowych. Asortyment marki w tym zakresie obejmuje m.in.:

 • niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda,
 • wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda,
 • pompy ciepła powietrze-powietrze,
 • hybrydowe pompy ciepła,
 • pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej,
 • konwektory pomp ciepła łączące funkcje ogrzewania i chłodzenia w jednym urządzeniu (Daikin Altherma HPC),
 • gruntowe pompy ciepła.

Bogactwo i różnorodność pomp ciepła Altherma pozwala na bezkompromisowy wybór rozwiązania, które doskonale wpisuje się w nasze potrzeby i oczekiwania, a także możliwości techniczne obiektu. Klientów poszukujących niezawodnych pomp ciepła do swojego domu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z rozwiązaniami Daikin Altherma, z którymi mamy przyjemność pracować.

Pompa ciepła dla Twojego domu

Wybór pompy ciepła dla nieruchomości mieszkalnej powinien być podyktowany względami funkcjonalnymi oraz parametrami technicznymi. Nasi Eksperci od lat z sukcesami doradzają klientom indywidualnym i biznesowym, pomagając im w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie pomp ciepła i urządzeń peryferyjnych.  Pośród najchętniej wybieranych przez naszych Klientów urządzeń Daikin Altherma wyróżnić można rozwiązania takie, tak:

 • niskotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda – pompa ciepła przeznaczona do instalacji w nowych i istniejących budynkach, umożliwia ogrzewanie i chłodzenie oraz wytwarzanie ciepłej wody użytkowej, może być wspomagana przez system kolektorów słonecznych, pompa jest zasilana energią elektryczną w zaledwie 25%,
 • wysokotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda – pompa ciepła z możliwością przyłączenia do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania, rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla budynków już istniejących, pompa umożliwia grzanie pomieszczeń i wytwarzanie ciepłej wody użytkowej, urządzenie w 35% zasilane energią elektryczną z możliwością wspomagania przez system kolektorów słonecznych,
 • hybrydowa pompa ciepła – pompa przeznaczona do ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania cieplej wody użytkowej, rozwiązanie pozwala na tworzenie kombinacji działania pompy ciepła i kotła gazowego (w zależności od warunków otoczenia i cen energii), pompa może być wykorzystywana w nowych obiektach oraz podczas renowacji obiektów już istniejących,
 • gruntowa pompa ciepła – pompa przeznaczana od ogrzewania pomieszczeń i wytwarzania ciepłej wody użytkowej, rozwiązanie dedykowane dla budynków nowych i modernizowanych, pompa zaledwie w 20% zasilana energią elektryczną.

Klientów poszukujących rozwiązania dla swojego domu zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu, co przekłada się na możliwość uzyskania jeszcze lepszych efektów. Obsługujemy pełne spektrum urządzeń z linii Daikin Altherma, które dobieramy adekwatnie do Państwa potrzeb i możliwości technicznych obiektu.

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami