Montaż pomp ciepła

/Montaż pomp ciepła
Montaż pomp ciepła2021-08-12T08:25:02+02:00

Montaż pomp ciepła

montaż pomp ciepła Wraz z rozwojem nowoczesnego budownictwa energooszczędnego oraz rosnącą świadomością ekologiczną inwestorów rośnie zainteresowanie pompami ciepła, które stanowią jedno z tzw. „zielonych” źródeł energii. Pompy ciepła wykorzystują energię z powietrza, wody oraz gruntu, jednocześnie wymuszając przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Jako, że proces ten przebiega wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła do jego przeprowadzenia niezbędne jest dostarczenie energii z zewnątrz. Pompy ciepła zasilane są energią elektryczną pochodzącą z sieci energetycznej lub instalacji fotowoltaicznej zaopatrującej daną nieruchomość w prąd.

Ze względu na dolne źródło ciepła wyróżnić można kilka rodzajów pomp ciepła. Pod względem montażu najmniej wymagające są pompy ciepła powietrze-woda, które wykorzystują energię z powietrza zewnętrznego. Bardzo dobrze sprawdzają się one na obszarach, na których średnie dobowe temperatury zimą nie spadają poniżej -100C. Alternatywą dla obszarów o niższych średnich temperaturach dobowych zimą są gruntowe pompy ciepła.

Montaż pomp ciepła zależy od wielu czynników – rodzaju wybranego urządzenia, obecności zastanej instalacji, źródła zasilania pompy. Aby zapewnić efektywną i bezawaryjną pracę urządzenia montaż pompy poleca się zlecić doświadczonym zespołom instalatorów, którzy zadbają o prawidłową instalację urządzenia oraz jego podłączenie do instalacji C.O. i C.W.U.

Montaż pomp ciepła – Warszawa, województwo mazowieckie, cała Polska

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów marka Clima Polska oferuje profesjonalny montaż pomp ciepła. Pompy ciepła montujemy w nieruchomościach mieszkalnych i użytkowych na terenie miasta Warszawa i całego kraju. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych, każdorazowo zapewniając fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Montaż pomp ciepła to usługa, którą kierujemy zarówno do inwestorów poszukujących źródła ciepła dla nowopowstających obiektów budowlanych, jak i osób modernizujących obiekty już istniejące. Jesteśmy w stanie przeprowadzić montaż pompy ciepła w taki sposób, żeby nowe źródło ciepła było kompatybilne z zastaną instalacją grzewczą i ciepłej wody użytkowej.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy sprawny i fachowy montaż pomp ciepła, krótkie terminy oczekiwania na realizację usługi oraz korzystne ceny. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących doboru i montażu pomp ciepła pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Montaż klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Serwis klimatyzacji
Dowiedz się więcej

Umów się na konsultacje
Skontaktuj się z nami

ZADZWOŃ