Klimatyzator AUX Freedom Plus

//Klimatyzator AUX Freedom Plus
Klimatyzator AUX Freedom Plus2023-12-12T15:23:26+01:00
Cennik AUX 2024
Q-SMART PLUS
Freedom
HALO
Q-SMART PREMIUM
Freedom PLUS
HALO DELUXE
J-Smart
J-Smart ART

Klimatyzator AUX Freedom Plus

Klimatyzator FREEDOM PLUS jest urządzeniem ekonomicznym i uniwersalnym. Jego szeroki zakres dostępnych funkcji oraz minimalistyczne wzornictwo sprawia, że sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Atutem jednostki jest wysoka wydajność w zakresie oczyszczania powietrza, gwarancja wysokiego komfortu użytkowania oraz wysoka wydajność połączona z energooszczędnością.

Klimatyzator ścienny FREEDOM PLUS dostępny jest w 4 wariantach mocy dedykowanych pomieszczeniom o różnej powierzchni.

Czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu

Klimatyzatory z serii FREEDOM PLUS wyposażone są w filtry zapewniające uzyskanie czystego, świeżego i zdrowego powietrza wolnego od drobnoustrojów, smogu czy nieprzyjemnych zapachów.

Jonizacja powietrza

W jednostce zastosowano jonizację powietrza, która odpowiedzialna jest za wytwarzanie jonów dodatnich i jonów ujemnych. To one odpowiedzialne są za neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów i alergenów. Hamują również rozwój bakterii, wirusów i grzybów w powietrzu i na powierzchniach (np. na kanapie czy meblach).

Filtry o strukturze plastra miodu

Filtry odpowiedzialne za wychwytywanie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu typu kurz, alergeny czy pył.

Filtr antybakteryjny

Jego działanie polega na zatrzymywaniu na powierzchni filtra okrytej substancją bakteriobójczą drobnoustrojów, także tych chorobotwórczych. W efekcie powietrze w pomieszczeniu staje się zdrowe.

Funkcja samooczyszczania

Jednostka wewnętrzna FREEDOM PLUS została wyposażona także w funkcję samooczyszczania. To powoduje, że wewnątrz urządzenia nie namnażają się mikroorganizmy, a przez to powietrze nie jest zatruwane zanieczyszczeniami biologicznymi.

Cicha praca

Ciesz się ciszą i komfortem termicznym w jednym czasie. W trybie cichej pracy jednostka emituje dźwięk na poziomie 20 dB(A), dzięki czemu nie zakłóca snu, wypoczynku i skupienia podczas nauki i pracy.

Funkcja I FEEL

Z klimatyzatorem wewnętrznych FREEDOM PLUS masz pewność utrzymania zadanej temperatury w pomieszczeniu. Na podstawie odczytów z czujnika, który stale sprawdza temperaturę otoczenia, klimatyzator dostosowuje swoją pracę w sposób umożliwiający utrzymanie zadanych parametrów przy jednoczesnym minimalnym zużyciu energii.

Komfort w rozsądnej cenie

Jednostka wewnętrzna FREEDOM PLUS jest urządzeniem energooszczędnym, które pobiera niewiele prądu. Klimatyzatory z tej serii posiadają klasę energetyczną A++ dla chłodzenia i A+ dla ogrzewania. Jednocześnie zapewniają wysokie współczynniki wydajności sezonowej SEER (6,53-6,60) i SCOP (4,09-4,10).

Wybierz sposób sterowania klimatyzatorem

W zestawie z jednostką ścienną FREEDOM PLUS znajduje się pilot pozwalający na obsługę wszystkich funkcji urządzenia. Jednocześnie, dla bardziej wymagających i oczekujących bardziej elastycznych rozwiązań w klimatyzator wbudowano moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz sterować jego pracą z dowolnego miejsca i dowolnym czasie. Większość funkcji uruchomisz za pomocą aplikacji zainstalowanej na Twoim urządzeniu mobilnym — tj. smartfonie czy tablecie.

Schładzaj i ogrzewaj pomieszczenie ekologicznie

Klimatyzator ścienny FREEDOM PLUS pracuje w oparciu o czynnik chłodniczy R32, który jest najbardziej ekologiczną tego typu substancją wykorzystywaną na rynku. Jednocześnie R32 zapewnia wyjątkowo wydajną pracę dzięki swojej wydajności energetycznej. To sprawia, że pozwala na ograniczenie zużycia prądu.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ