Panasonic – Systemy Multisplit

//Panasonic – Systemy Multisplit
Panasonic – Systemy Multisplit2023-12-15T15:10:53+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Systemy Multisplit

FREE MULTI Z
MULTI TZ

Szukasz rozwiązań do większych lokali składających się z kilku pomieszczeń? Poznaj systemy multisplit oferowane przez PANASONIC. W tym systemie masz szeroki wybór wydajnych, funkcjonalnych i energooszczędnych jednostek, które sprawdzą się w mieszkaniach, domach i obiektach komercyjnych. Systemy multisplit PANASONIC można elastycznie dostosowywać do potrzeb użytkowników zarówno pod względem różnorodności jednostek wewnętrznych (klimatyzatory ścienne, konsole przypodłogowe, 4-kierunkowe kasety, jednostki kanałowe), mocy poszczególnych urządzeń, jak i liczby obsługiwanych pomieszczeń czy długości orurowania całego systemu.

Wszystkie klimatyzatory PANASONIC objęte są 5-letnią gwarancją producenta.

System Free MULTI Z — układy składające się z 1 jednostki wewnętrznej i do 5 klimatyzatorów wewnętrznych. Do wyboru masz klimatyzatory ścienne Etherea i TZ oraz konsole przypodłogowe, 4 kierunkowe jednostki kasetonowe 60 x 60 i jednostki kanałowe o niskim ciśnieniu statycznym.

System MULTI TZ — układy multi-split składające się z 1 agregatu i do 3 klimatyzatorów ściennych TZ. Kompaktowe wymiary jednostek wewnętrznych doskonale sprawdzą się tam, gdzie jest ograniczona przestrzeń pozwalająca na lokalizację klimatyzatora.

Chcesz zamontować klimatyzację w swoim mieszkaniu, domu, biurze?

Poznaj rozwiązania multisplit oferowane przez PANASONIC!

Skontaktuj się z nami!

Wydajność i energooszczędność systemu

Klimatyzatory PANASONIC to urządzenia, które gwarantują wysoką i bardzo wysoką energooszczędność, niezależnie który model jednostki wybierzesz. Najbardziej wydajne klimatyzatory ścienne Etherea zapewniają klasę energetyczną A+++ zarówno dla chłodzenia, jak i ogrzewania.

Atutem systemów klimatyzacji PANASONIC jest także zastosowanie najwydajniejszego i najbardziej ekologicznego czynnika chłodniczego na rynku — tzn. R32.

Postaw na czyste i zdrowe powietrze, którym oddychasz

W celu uzyskania zdrowego i czystego powietrza w Twoim domu klimatyzatory PANASONIC wykorzystują innowacyjną technologię nanoeTM X, w której zastosowano rodniki hydroksylowe. Cząsteczki te odpowiedzialne są za neutralizację wirusów, bakterii, zarodników pleśni i alergenów oraz eliminację nieprzyjemnych zapachów.

Technologia nanoeTM X może pracować niezależnie od chłodzenia i ogrzewania. Tym samym może dbać o wysoką jakość powietrza w pomieszczeniu przez 24 h na dobę przez cały rok.

Chcesz zamontować kilka klimatyzatorów w swoim domu, mieszkaniu, biurze?

Skontaktuj się z nami! Doradzimy rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania!

Skontaktuj się z nami!

Korzystaj z komfortu

Zastosowanie w układach multisplit jednostek wewnętrznych PANASONIC gwarantuje pełen komfort użytkowania. System Aerowings i Aerowings 2 zapewnia optymalne rozłożenie temperatury przy jednoczesnym braku uczucia przeciągu. Szeroki nawiew, niezależna praca żaluzji, zróżnicowana siła nadmuchu gwarantuje komfort i brak poczucia zimnego powiewiu.

Jednocześnie klimatyzatory PANASONIC działające w systemach multisplit gwarantują cichą pracę, która nie zaburza snu, wypoczynku i skupienia podczas pracy. Jednostki wewnętrzne można z powodzeniem montować w sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych.

Sterowanie klimatyzacją nigdy nie było łatwiejsze

Klimatyzacja PANASONIC jednostki wewnętrzne wyposażyła w moduł pozwalający na zdalne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych. Aplikacja Panasonic Comfort Cloud daje możliwość indywidualnego ustawienia pracy każdego urządzenia z każdego miejsca i o każdej porze za pomocą internetu. Co więcej, pozwala również sterować urządzeniami za pomocą głosu przy użyciu popularnych asystentów głosowych tj. Google Assistant czy Amazon Alexa.

Stwórz system klimatyzacji dostosowany do swoich potrzeb

Chcesz stworzyć system klimatyzacji, który w pełni odpowie na potrzeby domowników lub użytkowników? Sprawdź AC Quick Selector! PANASONIC udostępnia proste narzędzie, które ułatwia wybór właściwych jednostek do pomieszczeń, które chcesz klimatyzować. Nawet jeśli jesteś zupełnym laikiem w temacie projektowania systemów klimatyzacji, możesz za pomocą kilku kliknięć zobaczyć, jakie urządzenia są dostępne dla określonych powierzchni pomieszczeń, i jaka jednostka zewnętrzna będzie potrzebna, aby odpowiednio obsłużyć wybrane jednostki wewnętrzne.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ