Leasing klimatyzacji dla firm

/Leasing klimatyzacji dla firm
Leasing klimatyzacji dla firm2022-10-17T12:42:22+02:00

Odpowiednia atmosfera jest ważna w firmie nie tylko w sensie relacji międzyludzkich, ale także w odniesieniu do jakości powietrza. Dlatego tak istotne jest zainstalowanie w przedsiębiorstwie odpowiedniego systemu klimatyzacji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Gwarantujemy montaż sprzętu o mocy i ilości urządzeń dostosowanej do powierzchni i zapotrzebowania biura. Niejednokrotnie rozwiązania takie przekraczają możliwości finansowe przedsiębiorstwa. I tu pojawia się opcja leasingu proponowana przez naszą firmę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy postawić na trwały, nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, bez uszczerbku na firmowych finansach.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy leasing operacyjny oraz leasing finansowy. Każdy z nich ma swoje niewątpliwe zalety. Warto uważnie się im przyjrzeć i wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające wymogom Państwa przedsiębiorstwa. Niezależnie od rodzaju leasingu, na jaki decydują się nasi klienci, dbamy o to, aby proces decyzyjny był możliwie jak najkrótszy, a procedury z nim związane proste i przejrzyste.

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny jest prostym w założeniach i wygodnym rozwiązaniem dla firm. Jego główne zalety, to:

 • mały udział własny firmy decydującej się na leasing,

 • możliwość podpisania umowy minimalnie na 4 lata,

 • VAT płacony cząstkowo od każdej płatności,

 • każda cząstkowa płatność netto traktowana jest jak koszt uzyskania przychodu,

 • miesięczne koszty są łatwo przewidywalne przez cały okres trwania umowy,

 • koszt serwisu pogwarancyjnego również może zostać wliczony w koszty uzyskania przychodu,

 • cena wykupu jest jasno określona z góry,

 • amortyzacja sprzętu leży po stronie firmy leasingowej.

Leasing finansowy

Leasing finansowy jest niezwykle korzystną opcją dla wielu przedsiębiorców. Okres trwania umowy w leasingu finansowym jest dużo krótszy, niż w przypadku leasingu operacyjnego. Główne zalety takiego rozwiązania, to:

 • mały udział własny firmy decydującej się na leasing,

 • umowa podpisywana nawet na okres 1 roku (minimalny czas),

 • VAT zostaje opłacony po podpisaniu umowy, jednorazowo od całości transakcji,

 • możliwość odliczenia VATu w następnym miesiącu rozliczeniowym,

 • raty leasingowe płacone są w kwocie netto,

 • miesięczne koszty łatwe do przewidzenia przez cały okres trwania umowy,

 • koszt serwisu pogwarancyjnego może zostać wliczony w koszty uzyskania przychodu,

 • prawo własności może zostać przeniesione za symboliczną kwotę,

 • amortyzacja sprzętu leży po stronie korzystającego.

Klimatyzacja i rekuperatory dla osób fizycznych

Istnieje przekonanie, że klimatyzacja najczęściej jest wykorzystywana w firmach i przedsiębiorstwach. To przyjemne uczucie chłodu, którego doświadczamy wchodząc do firmy lub instytucji – w upalne dni – na długo zapada nam w pamięci. Jednak klimatyzacja wraz ze wszystkimi swoimi dobrodziejstwami nie jest zarezerwowana wyłącznie dla przedsiębiorców.
Klimatyzacja i rekuperatory doskonale sprawdzają się również w prywatnych mieszkaniach i domach. Kojący chłód nawet w najbardziej upalne lato jest w zasięgu możliwości każdej osoby fizycznej.

Czym są rekuperatory

To urządzenia, które dbają o odpowiednią wymianę powietrza w nocy. Rozwiązanie takie jest najcenniejsze w okresie jesienno-zimowym. Wynika to z faktu, że w tym czasie raczej niechętnie wietrzymy pomieszczenia z obawy przed utratą ciepła czy ryzyka przeziębienia. Rekuperator może skutecznie rozwiązać ten problem. Sprawność energetyczna tych urządzeń to nawet 95%, a dzięki ich działaniu zyskujemy gwarancję zawsze świeżego powietrza, które wspomaga nocny odpoczynek.

Klimatyzacja na raty

Zakup klimatyzacji może być sporym wysiłkiem dla domowego budżetu. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób fizycznych oferujemy klimatyzację na raty. Dzięki zastosowaniu finansowania zewnętrznego, osoby fizyczne nie muszę rezygnować z urządzeń wysokiej klasy z powodu ich wyższej ceny. Naszym klientom proponujemy wygodny system ratalny z minimalnym okresem kredytu wynoszącym 3 miesiące, a także z możliwością jego wydłużenia – zależnie od preferencji kupującego. Klimatyzacja w ratach to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób, które budują nowy dom w związku z czym w krótkim czasie muszą podołać licznym wydatkom, jak i inwestorów planujących modernizację użytkowanej nieruchomości.

Gwarantujemy Państwu, że procedura związana ze złożeniem zamówienia jest nieskomplikowana i szybka – niezależnie od tego, czy chcecie Państwo nabyć klimatyzację za gotówkę czy w ratach. Nasi pracownicy pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności, by zapewnić Państwu pełen komfort obsługi, jak również minimum stresu i nerwów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty leasingowej i ratalnej oferowanej przez naszą firmę.

POBIERZ WNIOSEK LEASINGOWY

Potrzebujesz więcej informacji odnośnie leasingu?
Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy niejasności. Dodatkowo pomożemy wybrać najbardziej korzystną opcję finansowania.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ