Panasonic – Konsole Przypodłogowe

//Panasonic – Konsole Przypodłogowe
Panasonic – Konsole Przypodłogowe2023-12-15T15:11:40+01:00
Cennik Panasonic 2023-2024

Konsole Przypodłogowe

Konsola przypodłogowa CS-Z

Konsole przypodłogowe PANASONIC to rozwiązanie dla osób poszukujących klimatyzatora, który nie tylko ochłodzi powietrze w pokoju w upalne dni, ale również ogrzeje pomieszczenie w sposób imitujący ogrzewanie podłogowe. Konsole przypodłogowe tej marki charakteryzują się dystrybucją powietrza zapewniającą równomierne rozłożenie temperatury w pomieszczeniu, wydajnością, energooszczędnością i szeroką funkcjonalnością. Ich atutem jest wiele możliwości aranżacyjnych w pomieszczeniu, w tym częściowa lub całościowa zabudowa. Nowoczesna stylistyka jednostek sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Konsole przypodłogowe CS-Z marki PANASONIC możesz zastosować zarówno w ramach systemy split, jak i multisplit. Co więcej, w multisplicie możesz je łączyć z innymi jednostkami wewnętrznymi, tworząc system klimatyzacji dostosowany dokładnie do indywidualnych potrzeb użytkowników danego pomieszczenia.

Konsole przypodłogowe PANASONIC

chłodzą, grzeją, oczyszczają powietrze. Zadzwoń do nas i sprawdź, czy spełnią Twoje oczekiwania!

Skontaktuj się z nami!

Postaw na komfort użytkowania

Konsole przypodłogowe to klimatyzatory, które montuje się w dolnej partii ściany, zazwyczaj w miejscach, gdzie montowane są tradycyjne grzejniki. Zaletą tych urządzeń jest dystrybucja powietrza, która pozwala na najbardziej naturalny ruch powietrza w pomieszczeniu i jednocześnie zapewnia optymalny rozkład temperatury. Konsole przypodłogowe PANASONIC posiadają 2 wyloty powietrza — górny i dolny. To sprawia, że doskonale imitują efekt ogrzewania podłogowego. Chłodzenie odbywa się zazwyczaj górnym wylotem, dzięki czemu powietrze w pomieszczeniu efektywniej miesza się w tym emitowanym przez klimatyzator.

Niska emisja dźwięku sprawia, że konsole przypodłogowe PANASONIC pracują cicho (20 dB(A)) i nie zaburzają koncentracji, snu czy wypoczynku. Można je z powodzeniem montować w sypialniach, gabinetach czy pokojach dziecięcych.

Nowoczesne rozwiązania dla Twojej wygody

W standardzie sterowanie konsolami przypodłogowymi CS-Z marki PANASONIC odbywa się za pomocą zdalnego pilota, który obsługuje wszystkie funkcje urządzenia. Jeśli jednak zależy Ci na dodatkowych udogodnieniach, możesz zamówić jednostkę wyposażoną w opcji w moduł WLAN, dzięki któremu będziesz mógł sterować pracą klimatyzatora z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Wystarczy smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Panasonic Comfort Cloud i dostęp do internetu. Aplikacja da Ci również możliwość głosowego ustawiania pracą konsoli.

Chcesz korzystać z ogrzewania podłogowego bez konieczności robienia wielkiego remontu w domu czy mieszkaniu?

Skontaktuj się z nami — dobierzemy konsole przypodłogowe do Twoich oczekiwań!

Skontaktuj się z nami!

Czyste powietrze bez ograniczeń

Konsole przypodłogowe marki PANASONIC oprócz chłodzenia, ogrzewania i wentylacji zapewniają wydajne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu. Zastosowano w nich innowacyjną technologię nanoe™ X, która może pracować przez 24 h na dobę gwarantując zawsze czyste i zdrowe powietrze. Konsole CS-Z eliminują nieprzyjemne zapach oraz neutralizują niebezpieczne dla człowieka bakterie, wirusy, pleśń czy alergeny.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ