Jednostki zewnętrzne Gree

//Jednostki zewnętrzne Gree
Jednostki zewnętrzne Gree2024-02-19T15:44:58+01:00
Cennik GREE 2024

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrza Nr GWHD(18)NK3FO (1 DO 2)

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrza Nr GWHD(18)NK3FO (1 DO 2) klimatyzatorów multisplit marki GREE to niezwykle wydajny, uniwersalny agregat dedykowany klimatyzatorom Free Match pozwalający na podłączenie do 2 jednostek wewnętrznych. Jest to urządzenie inwerterowe wyposażone w wysokiej jakości silnik zapewniający długą i bezawaryjną pracę.

Agregat gwarantuje cichą pracę urządzenia, co podnosi znacznie komfort użytkowania klimatyzatora. Jego stosowanie pozwala także na:

 • Oszczędność energii
 • Efektywne chłodzenie/grzanie
 • Ciągłą kontrolę temperatury

Urządzenie wyprodukowano w energooszczędnej klasie energetycznej A.

Komfort użytkowania podnoszą następujące funkcje:

 • Samodiagnostyka

 • Łatwa konserwacja

 • Automatyczna regulacja napięcia

 • Automatyczny restart

 • Funkcja samoczyszczenia

 • Niski pobór mocy w trybie uśpienia urządzenia

Na uwagę zasługuje również minimalistyczna i zwarta konstrukcja oraz niezbyt duże wymiary, co ułatwia montaż jednostki zewnętrznej Nr GWHD(18)NK3FO w dowolnym miejscu.

Urządzenie wyprodukowano w technologii G10, pozwalającej na precyzyjne dopasowanie ilości czynnika chłodzącego do panujących warunków w pomieszczeniu.

Clima sp. z o.o. oferuje Państwu zarówno sprzedaż klimatyzatorów marki GREE, jak i serwis oraz montaż tych urządzeń. Usługi realizujmy na rzecz osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw.

DLA KLINTÓW INDYWIDUALNYCH ZA DOSTAWĘ I MONTAŻ KLIMATYZATORÓW OFERUJEMY PREFERENCYJNĄ STAWKĘ PODATKU VAT W WYSOKOŚCI 8%.

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3FO (1 DO 2)

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3FO (1 DO 2) klimatyzatorów multisplit marki GREE to niezwykle wydajny, uniwersalny agregat dedykowany klimatyzatorom Free Match, który pozwala na podłączenie do 2 jednostek wewnętrznych. Urządzenie działa na zasadzie inwertera, czyli dostosowuje pracę do warunków panujących w pomieszczeniu.

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3FO (1 DO 2) to połączenie elegancji z niezwykle rozbudowaną funkcjonalnością. Urządzenie to charakteryzuje się zwartą, minimalistyczną budową, która gwarantuje komfort użytkowania w każdych warunkach.

Mocne strony agregatu to:

 • Cicha praca
 • Funkcje oszczędzania energii
 • Efektywne chłodzenie/grzanie
 • Zapewnienie stałego monitoringu pracy urządzenia
 • Energooszczędność – klasa energetyczna A

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3FO (1 DO 2) to także kompaktowa budowa, co ułatwia nie tylko montaż, ale przede wszystkim transport urządzenia do miejsca przeznaczenia

Na korzyść urządzenia przemawiają również takie dodatkowe funkcje, jak:

 • Samodiagnostyka

 • Automatyczna regulacja napięcia

 • Automatyczny restart

 • Funkcja samoczyszczenia

Te funkcjonalne rozwiązania ułatwiają obsługę klimatyzatora, a jednocześnie potęgują uczucie komfortu w trakcie korzystania z niego – nie tylko latem, ale również zimą.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń klimatyzacyjnych, specjaliści zatrudnieni w firmie Clima sp. z o.o. pomogą dobrać odpowiedni sprzęt spełniający Państwa oczekiwania. Realizujemy zarówno dostawę, jak i montaż oraz serwis klimatyzatorów multisplit marki GREE.

Nasze usługi kierujmy do firm z branży MSP, dużych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Jednocześnie informujemy, że dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA ORAZ MONTAŻ KLIMATYZACJI OBCIĄŻONE SĄ 8% PODATKIEM VAT.

Jednostka zewnętrza klimatyzacji multisplit marki GREE nr GWHD(24)NK3GO

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrza klimatyzacji multisplit marki GREE nr GWHD(24)NK3GO (2 do 3) to bardzo wydajny inwerter, wspomagający działanie klimatyzatorów Free Match idealnych do stosowania również zimą (funkcja grzania). Urządzenie wyposażono w wysokiej jakości silnik, co zapewnia bezawaryjną pracę bez względu na panujące warunki. Z powodzeniem można do niego podłączyć od 2 do 3 jednostek wewnętrznych.

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3GO stanowi doskonałe połączenie elegancji z funkcjonalnością. Na uwagę zwraca zwarta konstrukcja oraz przyjemna dla oka elegancka obudowa, dzięki której klimatyzator nie będzie kolidował z estetyką elewacji.

Montaż agregatu łączy się z pakietem zalet i korzyści dla użytkownika. Należą do nich:

 • Wysoka wydajność czyli efektywne chłodzenie, ale również ogrzewanie
 • Cicha praca
 • Stały monitoring

jednostkę zewnętrzną marki GREE wykonano stosując system G10, gwarantujący precyzyjne dopasowanie ilości czynnika chłodzącego do aktualnie panujących w pomieszczeniu warunków.

Jednostka zewnętrza GWHD(24)NK3GO (2 do 3) to również zastosowanie takich rozwiązań technologicznych, które ułatwiają obsługę urządzenia ograniczając ją do minimum. Do najważniejszych należą:

 • Samodiagnostyka

 • Automatyczna regulacja napięcia

 • Funkcja samoczyszczenia

Firma Clima sp. zo.o. w swojej ofercie handlowej ma zarówno sprzedaż, jak i montaż oraz serwis klimatyzatorów multisplit marki GREE. Wszelkie usługi realizujemy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Mamy szczególnie korzystną ofertę dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, KTÓRYM PRZYSŁUGUJE JEDYNIE 8% PODATEK VAT NA WSZELKIE USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM KLIMATYZACJI.

Jednostka zewnętrzna GWHD(28)NK3FO (2 do 4)

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrzna GWHD(28)NK3FO (2 do 4) to urządzenie cechujące się wysoką wydajnością oraz zapewniające sprawne i długotrwałe działanie klimatyzatorów Free Match i Super Free Match.

Prezentowana jednostka zewnętrzna marki GREE to nowoczesne urządzenie inwerterowe, cechujące się niską emisją hałasu, co znacznie podnosi komfort jego użytkowania. Jego atut stanowi również zwarta konstrukcja oraz estetyka wykonania.

Agregat umożliwia podłączenie od 2 do 4 jednostek wewnętrznych, co znacznie rozszerza funkcjonalność klimatyzatora. Pozwala też cieszyć się przyjemnym, czystym powietrzem w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

Wykorzystanie urządzenia gwarantuje też długotrwałe i bezawaryjne działanie systemu klimatyzacji, co zapewnia zamontowany w nim silnik wysokiej jakości.

Jednostka zewnętrza GWHD(28)NK3FO to także szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych, które wpływają na użyteczność i podnoszą sprawność oraz energooszczędność klimatyzatora. Do najważniejszych zaliczają się:

 • Funkcje oszczędzania energii

 • Efektywne chłodzenie/grzanie

 • Zapewnienie stałego monitoringu pracy urządzenia

 • Klasa energetyczna A

 • Funkcja Turbo – pozwalająca na oszczędzenie zużycia energii niezbędnej do rozruchu klimatyzatora

Clima sp. z o.o. to firma, która oferuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów multisplit marki GREE. Pracujemy dla osób prywatnych, instytucji i firm.

Zapraszamy KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, KTÓRYM OFERUJEMY 8% PODATEK VAT NA WSZELKIE USŁUGI ZWIĄZANE Z DOSTAWĄ I MONTAŻEM KLIMATYZACJI.

Jednostka zewnętrzna marki GREE nr GWHD(36)NK3BO (2 do 4)

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrzna marki GREE nr GWHD(36)NK3BO (2 do 4) jest to nowoczesny inwerter wyposażony w wiele rozwiązań przydatnych użytkownikom klimatyzatorów Free Match oraz Super Free Match.

Na uwagę zasługuje eleganckie wykonanie oraz minimalistyczny design. Urządzenie wykazuje się bardzo cichą pracą, co umożliwia specjalna budowa wentylatora.

Agregat umożliwia podłączenie do 4 jednostek wewnętrznych, co znacznie rozszerza funkcjonalność klimatyzatora. Ten model klimatyzatorów multisplit sygnowanych znakiem GREE pozwala cieszyć się optymalną temperaturą w pomieszczeniach.

Jednostka zewnętrzna nr GWHD(36)NK3BO wyposażona została w mechanizm umożliwiający samooczyszczanie wymiennika. Minimalizuje to rozwój bakterii (pleśni i grzybów) oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Producent wyposażył urządzenie w szereg udogodnień technologicznych. Dzięki temu, prezentowana jednostka zewnętrzna GREE jest urządzeniem wysoce energooszczędnym oraz ułatwiającym rozsądne zarządzanie poborem mocy. Sprzyjają temu następujące funkcjonalności:

 • Funkcje oszczędzania energii

 • Efektywne chłodzenie/grzanie

 • Klasa energetyczna A

 • Funkcja Turbo – pozwalająca na oszczędzenie zużycia energii niezbędnej do rozruchu klimatyzatora

Clima sp. z o.o., poza sprzedażą, wykonuje również montaż i serwis klimatyzacji. Klimatyzatory multisplit marki GREE montujemy zarówno w firmach i instytucjach, jak i domach prywatnych.

Dla KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH OFERUJEMY 8% PODATEK VAT NA WSZELKIE USŁUGI NA DOSTAWĘ I MONTAŻ KLIMATYZACJI.

ednostka zewnętrza GREE Nr GWHD(42)NK3AO (2 do 5)

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Jednostka zewnętrzna Gree

Jednostka zewnętrza GREE Nr GWHD(42)NK3AO (2 do 5) to uniwersalny agregat dedykowany klimatyzatorom Free Match oraz Super Free Match. Jest to nowoczesne urządzenie inwerterowe, które cechuje wysoka wydajność oraz estetyka wykonania.

Agregat wyposażono w wysokiej jakości silnik zapewniający długotrwałą, bezawaryjną pracę. Zastosowany w nim system G10 dodatkowo wpływa na funkcjonalność urządzenia, poprzez zapewnienie stałej i precyzyjnie dobranej ilości czynnika chłodzącego do panujących warunków. Ma to bezpośredni wpływ na obniżony pobór mocy.

Prezentowane urządzenie wyprodukowano w klasie energetycznej A, co podnosi jego energooszczędność. Specjalna budowa wentylatora zapewnia cichą pracę urządzenia. Dzięki temu, można z niego korzystać także nocą.

Jednostkę zewnętrzną GREE Nr GWHD(42)NK3AO wyposażono w liczne funkcje podnosząc użyteczność urządzenia. Należą do nich m.in. :

 • Automatyczna regulacja napięcia

 • Automatyczny restart

 • Automatyczny tryb nocny

 • Samodiagnostyka

 • Łatwa konserwacja

 • Funkcja samooczyszczania

Na uwagę zasługują też zwarta budowa oraz miły dla oka design urządzenia.

Jednostki zewnętrzne GREE wykorzystywane w systemach multisplit znajdują się w ofercie firmy Clima sp. z o.o. Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i montaż klimatyzacji tej marki. Naszą domeną jest także serwis klimatyzacji GREE.

Urządzenia sygnowane marką GREE to doskonały wybór do biur, mieszkań oraz sklepów. Korzystna cena oraz wysoka wydajność sprawia, że doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i publicznych. Wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązania dla wybranych pomieszczeń.

KLIENCI INDYWIDUALNI NA DOSTAWĘ I MONTAŻ KLIMATYZATORÓW OTRZYMUJĄ PREFERENCYJNĄ STAWKĘ PODATKU VAT W WYSOKOŚCI 8%.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat konkretnych modeli klimatyzacji?

W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Zadzwoń i powiedz, jakie masz oczekiwania, a my znajdziemy rozwiązanie idealne.

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ