Multi jednostki kasetonowe

//Multi jednostki kasetonowe
Multi jednostki kasetonowe2024-02-20T13:06:00+01:00
Cennik GREE 2024

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Klimatyzator GREE model GKH(12)BA-K3DNA2A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Gree jednostka kasetonowa

Klimatyzator GREE model GKH(12)BA-K3DNA2A/I to jednostka kasetonowa, która jest nowoczesnym rozwiązaniem zakresie chłodzenia do pomieszczeń o powierzchni 70-90 m2. Prezentowane urządzenie polecane jest do montażu w bankach czy na salach konferencyjnych, wykładowych, restauracyjnych oraz bankietowych.

Klimatyzator jest wysoce energooszczędny – w tym zakresie charakteryzuj go II klasa energetyczna A. Ponadto posiada wbudowaną funkcję oszczędzania energii.

Konstrukcja jednostka kasetonowa nr GKH(12)BA-K3DNA2A/I zapewnia przy tym cichą pracę, co znacznie podnosi użyteczność urządzenia. Można je ze spokojem umieścić wszędzie tam, gdzie wymagane jest skupienie.

Dla zwiększenia komfortu użytkowania, klimatyzacja wyposażona została również w takie elementy, jak:

 • Niezależny system osuszania

 • Pompka skroplin

 • 4- kierunkowy sterowany nawiew powietrza

 • Szeroki kąt nawiewu

Klimatyzator Nr GKH(12)BA-K3DNA2A/I marki GREE wyróżnia przy tym kompaktowa budowa oraz nowoczesna elegancka stylistyka. Dzięki temu nie rzuca się on w oczy i nie wpływa na estetykę wnętrza, w którym został zamontowany.

Urządzenie wyposażone jest również w funkcję chłodzenia i grzania. Dzięki temu może być stosowane przez cały rok, a nie tylko sezonowo.

Prezentowany klimatyzator Nr GKH(12)BA-K3DNA2A/I marki GREE jest dostępny w ofercie firmy Clima sp. z o.o. Poza sprzedażą realizuje ona także usługi związane z dostawą, montażem oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych. Nasi profesjonalni doradcy pomogą także w dobraniu odpowiednich urządzeń do wymagań Klientów.

Dodatkowym atutem jest niska, bo wynosząca jedynie 8% stawka podatku VAT oferowana na montaż i dostawę urządzeń dla osób indywidualnych.

Klimatyzator GREE model GKH(12)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Gree jednostka kasetonowa

Klimatyzator GREE model GKH(12)BA-K3DNA1A/I to urządzenie inwerterowe, nadające się do obsługi pomieszczeń o powierzchni 70-90 m2. Ta jednostka kasetonowa idealnie sprawdzi się zatem w restauracji, hotelu czy na sali wykładowej lub kinowej.

Sporym atutem urządzenia jest jego cicha praca. Dzięki temu, można je montować wszędzie tam, gdzie niezbędny jest niski poziom hałasu.

Klimatyzator kompaktowy GREE wyróżnia również efektywna praca. Zapewnia to

4-kierunkowy szeroki nawiew. Zapobiega on dodatkowo tworzeniu tzw. pustych stref, co wpływa znacznie na zdrowie, ale i komfort osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu. Poza tym, urządzenie wyposażone jest w funkcję efektywnego chłodzenia i grzania.

Aby zwiększyć funkcjonalność klimatyzatora GREE model GKH(12)BA-K3DNA1A/I, jego producent sięgnął dodatkowo po takie rozwiązania, jak:

 • Niezależny system osuszania

 • Pompka skroplin

 • Szeroki kąt nawiewu

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły również na wzbogacenie klimatyzacji o liczne automatyczne funkcje, jak: inteligentne odszranianie czy automatyczne oczyszczanie wymiennika, co pozwala wyeliminować powstanie pleśni, grzybów czy przykrych zapachów.

Urządzenie charakteryzuje przy tym kompaktowa budowa oraz nowoczesna stylistyka. Dzięki temu, nie rzuca się ono w oczy i nie wpływa na estetykę wnętrza, w którym zostało zamontowane.

W naszej firmie prowadzona jest sprzedaż klimatyzatorów m.in. marki GREE. W ramach oferowanych usług realizujemy także dostawę, montaż oraz serwis klimatyzacji. Wszelkie usługi zawsze prowadzimy na najwyższym poziomie. Szczególną uwagę przykładamy do zabezpieczenia wyposażenia pomieszczeń podczas montażu klimatyzacji. Doradzamy także naszym Klientom i pomagamy dobrać optymalne urządzenia, które będą spełniały ich oczekiwania.

Dodatkowym atutem firmy Clima jest to, że wszyscy Klienci indywidualni za usługę dostarczenia i montażu klimatyzacji otrzymują faktury z obniżoną – 8% stawką podatku VAT.

Klimatyzator GREE model GKH(24)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Gree jednostka kasetonowa

Klimatyzator GREE model GKH(24)BA-K3DNA1A/I to jednostka kasetonowa będąca nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do obsługi dużych pomieszczeń o powierzchni 50-65m2. Cechuje je nowoczesna stylistyka oraz niezwykle cicha praca.

Klimatyzator pozwala na oszczędność energii, dzięki takim funkcjom, jak:

 • Tryb oszczędzania energii

 • Niski pobór mocy

Nowatorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że urządzenie to prowadzi zarówno efektywne chłodzenie, jak i grzanie. W tym celu zamontowano w nim m.in. 4-kierunkowy szeroki nawiew powietrza oraz wyposażono w liczne inteligentne rozwiązania, które jednocześnie ułatwiają kontrolę użytkowania energii.

Klimatyzator posiada również wbudowany specjalny filtr uzdatniający powietrze. Dzięki temu, powietrze zostaje dokładnie oczyszczone z zalegających w nim mikrocząsteczek oraz bakterii, wirusów czy roztoczy.

Na uwagę zasługuje także kompaktowa budowa klimatyzatora GREE model GKH(24)BA-K3DNA1A/I . Umożliwia to montaż nawet w niewielkich przestrzeniach sufitowych oraz zapewnia niemal całkowitą niewidoczność.

Pozostałe zalety i funkcjonalności urządzenia, podnoszące komfort użytkowania urządzenia:

 • Auto Restart

 • Inteligente odszranianie

 • Samodiagnostyka

 • Automatyczne oczyszczanie

 • Wygodny sposób sterowania

W ofercie firmy Clima znajduje się zarówno sprzedaż, jak i montaż, serwis i dostawa klimatyzatorów do Klienta. Prowadzimy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru urządzeń względem oczekiwań kupującego.

Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do zabezpieczenia wyposażenia wnętrz, gdzie montowane są klimatyzatory. Wszelkie urządzenia i sprzęty zabezpieczamy folią, która zapobiega zabrudzeniom i uszkodzeniu elementów wyposażenia wnętrz.

Nasze usługi świadczymy zarówno firmom, instytucjom, jak i osobom prywatnym. To właśnie dla Klientów indywidualnych mamy specjalną i bardzo korzystną ofertę – wszelkie usługi związane z dostawą i montażem klimatyzacji obciążane są dla Państwa dużo niższym – 8% podatkiem VAT.

Klimatyzator GREE model GKH(18)BA-K3DNA2A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Gree jednostka kasetonowa

Klimatyzator GREE model GKH(18)BA-K3DNA2A/I to nowoczesna jednostka kasetonowa polecana do pomieszczeń o powierzchni 35-40m2. Urządzenie cechuje kompaktowa budowa oraz wysoka estetyka wykonania. Rozwiązania te pozwalają na dyskretny montaż, także w przestrzeniach o niewielkich rozmiarach.

Klimatyzator GREE GKH(18)BA-K3DNA2A/I umożliwia efektywne ogrzewanie i chłodzenie. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Prezentowana jednostka kasetonowa jest też niezwykle cicha, co tylko zwiększa komfort jej użytkowania. Sprzyja też długotrwałemu przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu. Producent wyposażył ją dodatkowo w specjalny filtr oczyszczający powietrze, co tylko potęguje nasze uczucie komfortu.

Klimatyzator GKH(18)BA-K3DNA2A/I zapewnia wydajną i efektywną pracę. Jest to możliwe, gdyż wyposażono go w 4-kierunkowy system nawiewu powietrza.

Urządzenie wyróżnia także duża ilość funkcji automatycznych, jak na przykład:

 • Samooczyszczanie

 • Inteligentne odszranianie

 • Automatyczny restart

 • 24-godzinny programator

Klimatyzator posiada też bardzo czytelny, nowoczesny wyświetlacz LCD.

Aby zagwarantować i podnieść niezawodność oraz użyteczność urządzenia producent sięgnął po: nowoczesny silnik, zmodernizowany wentylator oraz pompkę skroplin.

Clima oferuje pełen wachlarz modeli sygnowanych znakiem GREE. W ramach naszych usług kierowanych do firm, instytucji i osób prywatnych, znajduje się sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji.

Urządzenia dostarczamy bezpośrednio do kupującego. Wszystkim Klientom indywidualnym oferujmy preferencyjne ceny – za dostawę i montaż klimatyzacji do ceny netto doliczane jest tylko 8% podatku VAT.

Klimatyzator GREE model GKH(18)BA-K3DNA1A/I

POPRZEDNIA KOLEKCJA 2018

Gree jednostka kasetonowa

Klimatyzator GREE model GKH(18)BA-K3DNA1A/I to nowoczesna jednostka kasetonowa przeznaczona do obsługi pomieszczeń o powierzchni 35-40m2.

Urządzenie wyróżnia przede wszystkim cicha praca, niezakłócająca innych czynności. Dlatego, z powodzeniem można je zamontować na przykład w sali wykładowej lub biurze.

Klimatyzator kasetonowy GREE to także nowoczesna stylistyka oraz kompaktowa budowa. Cechy te powodują, że urządzenie można zamontować w bardzo niewielkich przestrzeniach sufitowych, a jego obecność nie zaburzy estetyki danego pomieszczenia.

Urządzenie oferuje efektywne chłodzenie i grzanie. Tym samym, można je wykorzystywać przez cały rok, a nie tylko sezonowo.

Zastosowana nowoczesna technologia, pozwoliła również wyposażyć klimatyzator GREE model GKH(18)BA-K3DNA1A/I w liczne przydatne funkcje i zalety. Należą do nich:

 • Funkcja oszczędzania energii

 • II klasa energetyczna

 • Inteligentny system precyzyjnego dopasowywania temperatury

 • Inteligentne odszranianie

 • 24-godzinny programator oraz system G10, a także niezależny system osuszania sprawiają z kolei, że korzystanie z tego urządzenia to czysta przyjemność

 • Urządzenie wyręcza nas w jego obsłudze. Zapewnia też niski pobór mocy. Dodatkowym atutem jest możliwość zdalnego sterowania.

Skontaktuj się z nami w sprawie ceny i dalszych szczegółów

+48 22 290 26 46
Montaż klimatyzacji Warszawa
Serwis klimatyzacji Warszawa

DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH DOSTAWA I MONTAŻ KLIMATYZACJI – 8% VAT

Nie wiesz czego potrzebujesz?
Skontaktuj się z nami!

Umów się na spotkanie. Przyjedziemy i zrobimy oględziny BEZPŁATNIE!
Pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

  Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Clima Polska Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie (adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 90, lok.U-7) Więcej... Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do spełnienia celu przetwarzania, jakim jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub e-mailowej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www. Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Mniej...

  Akceptuję Politykę prywatności i zasady zamawiania climapolska.com.pl.*
  Oświadczam, że zostałem poinformowany Więcej... o możliwości wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie oraz że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Mniej...
  Wyrażam zgodę na Więcej... przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Clima Polska Sp. z o. o w celu przesyłania na mój adres e-mail informacji o produktach i usługach firmy Clima Polska Sp. z o. o za pomocą środków elektronicznych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm. Mniej...

  * pole obowiązkowe

  Montaż klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Serwis klimatyzacji
  Dowiedz się więcej

  Umów się na konsultacje
  Skontaktuj się z nami

  ZADZWOŃ